Marka Giovanni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 23:23   #1
zenea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5

Marka Giovanni


Witam Was
Dzisiaj w tramwaju słyszałam rozmowę dwóch kobiet...rozmawiały o marce Giovanni. Przeszukiwałam to forum, ale niestety nic nie znalazłam. Wiem, że to marka produkująca narzędzia/kombajny kosmetyczne...Kobiety tam wymieniały się myślę dosyć pozytywnymi uwagami...Wymieniły też nazwę salonu, ale mniejsza o to. Zastanawiam się czy któraś z Wizażanek spotkała się z tą firmą i co o niej sądzi... Wszelkie komentarze mile widziane. Jako stała 'bywalczyni salonów' lubię wiedzieć co piszczy w temacie;]
Pozdrawiam
zenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 16:51   #2
niuniaeb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Marka Giovanni

Cytat:
Napisane przez zenea Pokaż wiadomość
Witam Was
Dzisiaj w tramwaju słyszałam rozmowę dwóch kobiet...rozmawiały o marce Giovanni. Przeszukiwałam to forum, ale niestety nic nie znalazłam. Wiem, że to marka produkująca narzędzia/kombajny kosmetyczne...Kobiety tam wymieniały się myślę dosyć pozytywnymi uwagami...Wymieniły też nazwę salonu, ale mniejsza o to. Zastanawiam się czy któraś z Wizażanek spotkała się z tą firmą i co o niej sądzi... Wszelkie komentarze mile widziane. Jako stała 'bywalczyni salonów' lubię wiedzieć co piszczy w temacie;]
Pozdrawiam
Witam
marki giovanni zakupiłam kombajn wielofunkcyjny i jestem bardzo zadowolona posiada 17 w 1 .troszkę się bałam bo na ogól uważam ze jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.ale naprawdę jest super.polecam
niuniaeb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:42.