Zapiski znalezione w maminej szufladzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Moja mama jest NAJ

Notka

Moja mama jest NAJ Maj to miesiąc miłości, budzącego się życia i miesiąc naszych kochanych mam. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was razem z marką Rossmann kolejne zadanie konkursowe, w którym prosimy Was o wątki poświęcone Waszym Drogim Mamom.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-10, 02:20   #1
f1nowak41
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1

Zapiski znalezione w maminej szufladzie


W słoneczną niedzielę roku pamiętnego moja M. dostała najwspanialszy jeden jedyny ważący trzy kilogramy sześćset gramów prezent - mnie.
[/B]
I tu kończą się konkrety, a zaczynają domysły...

Po primo: Jak ulicha udało się jej ulepić człowieka, który poprawnie działa w społeczeństwie? - inne M. tego nie potrafią, moja - a jakże!

Po secundo: Mimo tego że lodówka pusta M. robiła takie frykasy, po które zlatywało się całe podwórko. - inne M. nie mają takiej wyobraźni, moja - a jakże!

Po kolejno: Czemu kolorowy plasterek naklejony akurat przez nią działał niczym... niczym kolorowy plasterek naklejony przez własną osobistą M.? - inne M. nie mają magicznych dłoni, moja - a jakże![/FONT]

---------- Dopisano o 02:53 ---------- Poprzedni post napisano o 02:37 ----------

Moja M. - laseczka jakich mało!

Która nastolatka musiała pilować swojej M. przed adoratorami? - Ja!

Która M. wypłakiwała się w ramię swojej córki po kolejnej nieudanej randce? - Moja własna osobista!

Która córka pisze w swoim pamiętniku "W wieku 30 lat chce wyglądać jak moja M. w wieku 18 lat z 20 - letnim doświadczeniem życiowym" - Ja!


... och M! Dzięki Ci wszechmocne, za twe wspaniałe geny! Za me zgrabne nogi i talię osy!


---------- Dopisano o 03:01 ---------- Poprzedni post napisano o 02:53 ----------

Moja M. ma bzika na punkcie szant, morza, dalekich wypraw.


Pamiętam ciągle "Czyściochowe soboty", gdy razem z odkurzaczem dało się słychać "Sześć błota stóp" i inne hity szantowe wydobywające się ze starutkiego magnetofonu (DWUKASETOWEGO!).
Zawsze miałam je za złe jak jeździła ze swoim bratem do Katowickiego spodka na "Szanty", i nie zabierała mnie. Lecz oczywiście szybko jej wybaczałam, byłam łasa na nowe kredki i blok rysunkowy.

Lecz mimo wszystko córka zaprojektowałą swojej M. piękny tatuaż kotwicy z różą w tle.


---------- Dopisano o 03:20 ---------- Poprzedni post napisano o 03:01 ----------

Postępowa M.


Moja M. zakupiła sobie laptopa!
Moja M. zarejestrowana jest na popularnym portalu społecznościowym.
Moja M. mimo dysleksji i niezbyt dużym opanowaniu klawiatury QWERTY, myka po niej niczym struś pędziwiatr


...a ja zła wyrodna córka, nie zaszczyciłam mojej M. wartką, zabawną konwersacją - powód? Ząb mądrości, i wszytsko jasne...

Takie nocne polaków rozmowy
M.
ale moja curcia taka nie byla
byla uroczym bobasem

Ja
jestem ;p
no bo nie uwerze xD

M.
i kochanym dzieckiem i takim madrym i utalentoanym

Ja
hehe xD

M.
no

M.
muwie ci
troszke uparta
ale to potrzebne mama bardziej uparta

Ja
nie no pierwsze słysze ;D
ja uparta?;p

M.
co pierwsze slyszysz
no
powaa
powaga

Ja
hehe xD

M.
zawsze staralas sie stawiac na swoim ale to ja stawialam na swoim a ty maslalas ze to ty postawilas na swoim
<--- i jak tu nie kochać swojej M.?

Edytowane przez f1nowak41
Czas edycji: 2011-05-10 o 02:25
f1nowak41 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-10, 10:07   #2
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Zapiski znalezione w maminej szufladzie

Fajnie piszesz Bede cie podczytywala Zostawiam ocenke (5) i zapraszam do siebie. A dziewczynami, ktore zlosliwie obnizaja srednia ocen sie nie przejmuj
Pozdrowienia dla Mamy
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moja mama jest NAJ


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.