Ćwiczenia na zgrabne i jędrne nogi i pupcie;) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 17:25   #751
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Ćwiczenia na zgrabne i jędrne nogi i pupcie;)

Cytat:
Napisane przez olenka5070 Pokaż wiadomość
hej)
Ja chyba większość z Was Ja też mam zastrzeżenia do moich nóg, a głównie ud. Nie są grube, ale strasznie się trzesą jak się poruszam a gdy stoje prosto przy kolanach na zewnatrz robi się taka buła. Już nie wiem co mam robić. Macie dla mnie jakaś rade.
Jestem z góry wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź.
Ratujcie )
Ja od siebie mogę polecić ćwiczenia 8 min buns i legs. Buns ćwiczę od półtorej tygodnia, są to ćwiczenia na pupę, i dają niesamowite efekty, już po 8 min dziennie Osobiście ćwiczę tylko buns, ale widzę znaczną poprawę w moich nogach - jak koleżanka miałam 'galaretę' a teraz robi mi się delikatny zarys mięśni na udach. Możesz dodać do tego 8 min legs i efekty murowane Oczywiście nic od razu, conajmniej 2-3 tygodnie, żeby były efekty bardzo widoczne.
Ćwiczenia są na youtube. Wpisz w wyszukiwarkę '8 min buns' i '8 min abs'
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 13:16   #752
joannaaaa1707
Raczkowanie
 
Avatar joannaaaa1707
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: Ćwiczenia na zgrabne i jędrne nogi i pupcie;)

Heeej Czy jest tutaj jeszcze ktoś ? Może by tak odświeżyć wątek ? Przeczytałam (prawie) całe to forum, w poszukiwaniu rad i motywacji i zainteresował mnie trening A i B, który znalazłam chyba na stronie 14 (coś w tych 'okolicach' ) Chciałam się zapytać, bo już dużo czasu od tego minęło, jakich efektów można się po tym spodziewać i czy jest tu ktoś kto przetestował to na własnej skórze? Walczę i walczę z tym moim cielskiem, ale nogi (zwłaszcza wewnętrzna strona, tył i te boki do góry) to istna masakra. Jak siadam to wszystko mi się 'rozlewa' na boki. Od sierpnia 2009 schudłam 18 kg. Miałam 73kg przy 162cm teraz mam 55kg, ale że mało ćwiczyłam kiedy zaczynałam się odchudzać teraz mam takie efekty, że na nogach mi zostało trochę. Nie wiem już co robić. Ciągle tylko płacz i frustracja. Za 2 miesiące lecę z chłopakiem na nasze pierwsze wspólne wakacje do Grecji i o niczym tak nie marzę jak o pięknym ciele w pięknym bikini, no i do tego krótkie spodenki. Psychike mam zniszczoną tym odchudzaniem i obsesją (tak, bo to już była albo i nadal jest obsesja), ale nie przesadzam z opinią o moich nogach. Chłopak rownież mi przyznał, że są troszkę 'masywne', ale zaznaczył, że mu to nie przeszkadza. A ja chcę, żeby tego po prostu nie było. Nie spocznę dopóki mi się nie uda coś z tym ciałem zrobić i tak się motam pomiędzy jednymi ćwiczeniami a drugimi. Na razie ćwiczę pilates flex (3 razy w tyg. po godzinkę), bo pomaga się to odprężyć, rozciągnąć itp. Trochę kręciłam hula hop ostatnio, ale sama nie wiem czemu przerwałam. No i te słynne już 8-minutówki legs, buns i abs oraz stretch. Po abs czuję niesamowicie mięśnie brzuszka- warto je wykonywać. No tak... ale co dalej. Ostatnio biegałam, ale... pogoda się potem zepsuła no i przestałam. Dlatego pomyślałam, że może będę kontynuować ten pilates flex i do tego ten trening A i B oraz rozciąganie i te 8minutówki. Co Wy na to? Czy ktoś może mi pomóc ?
joannaaaa1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 08:08   #753
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Ćwiczenia na szczupłe nogi

Cześć Zwracam się do wszystkich 'obeznanych w temacie' z prośbą o doradzenie ćwiczeń jakie można wykonywać w domu na dość grube i 'zbite' uda, oraz masywne łydki. Najbardziej zależy mi na wyszczupleniu łydek. Wiem że dieta też wchodzi w grę, no ale co poza tym? Od razu zaznaczam iż w moim mieście nie ma żadnego klubu fitness, profesjonalnych trenerów itp. dlatego zwracam się z prośbą do Was Gdyby było potrzebne- wzrost około 156cm, waga przed ciążą 48-49kg; typu figury nie umiem określić, gdyż w zasadzie nic do mnie nie pasuje- mały biust, ramiona szersze od bioder, biodra mimo wszystko szerokie, masywne uda i łydki, brzuch płaski, minimalne wcięcie w talii. Chodzi mi przede wszystkim o to by wyrównać proporcje, bo do bioder jestem szczuplutka, a od bioder szeroka

P.S. Tak, aktualnie jestem w ciąży, więc żeby uniknąć domysłów po zobaczeniu podpisu- ćwiczyć będę dopiero jeśli lekarka po porodzie mi na to pozwoli, ale już teraz zbieram niezbędne informacje

Edytowane przez Patiisia
Czas edycji: 2011-08-10 o 08:12
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 09:58   #754
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Ćwiczenia na szczupłe nogi

nie ma czegoś takiego jak wyszczuplanie z jednej konkretnej części ciała , nie da się zrobić tego miejscowo. Ja polecam fitness , jak nie masz klubu to jest masa tego w internecie i można wykonywać w domu , no i w okresie kiedy nie jest jeszcze zbyt zimno rower - odpowiednia dieta i już po miesiacu powinnas zauwazyć efekty powodzenia i pociechy z maluszka życzę!
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 17:32   #755
Patiisia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 537
Dot.: Ćwiczenia na szczupłe nogi

Cytat:
Napisane przez mmadzik Pokaż wiadomość
nie ma czegoś takiego jak wyszczuplanie z jednej konkretnej części ciała , nie da się zrobić tego miejscowo. Ja polecam fitness , jak nie masz klubu to jest masa tego w internecie i można wykonywać w domu , no i w okresie kiedy nie jest jeszcze zbyt zimno rower - odpowiednia dieta i już po miesiacu powinnas zauwazyć efekty powodzenia i pociechy z maluszka życzę!
Dziękuję
Patiisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 19:41   #756
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Ćwiczenia na szczupłe nogi

Mam pytanie odnośnie pupy i ud - moim problemem jest to, że uda są szersze od pupy, chciałabym, żeby to pupa była krągła i odstająca, a nogi szczupłe. Myślałam o Tamilee Webb 2 lub 3 razy w tyg, a także o Pilatesie (przyznaję, że muszę się zorientować w koszcie, nie wiem czy dam radę) - czy on ma sens w tym przypadku?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.