Pomocy - studniówka !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-10, 21:33   #1
bizonek96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4

Pomocy - studniówka !!!


Hej dziewczyny : ) znalazłam świetną sukienkę na zalando - od pierwszego wejrzenia jestem w niej zakochana, ale jest pewien problem - jest to sukienka bez ramiączek, a przy moim rozmiarze 44/46 mogą być z tym problemy. Mam więc do Was dwa pytania - czy przy dużym biuście w ogole oplaca się brać pod uwagę taki krój, czy będzie to niewygodne? i po drugie, co założyć na górę - mam dość szerokie ramiona i myślę, że chociaż na początku musiałabym je zakryc. Link do sukienki: http://www.zalando.pl/swing-sukienka...1.html?size=46

Liczę na szczere rady, podzielcie się ze mną swoimi doświadczeniami
bizonek96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 22:40   #2
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Pomocy - studniówka !!!

Ja bym sobie darowała, jeżeli masz szerokie ramiona i do tego masywne, to sukienka tylko to wyeksponuje. Moim zdaniem to nie jest sukienka dla kobiet o pelnych kształtach, chyba że masz figurę klepsydry i w miarę płaski brzuch. Mimo to poszukałabym czegoś stabilniejszego na szerokich ramiączkach zeby zrównoważyć górną część sylwetki.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 23:49   #3
siasiaaa
Raczkowanie
 
Avatar siasiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 285
Dot.: Pomocy - studniówka !!!

Sukienka sama w sobie bardzo mi się podoba, ale wydaje mi się, że ten krój po prostu Ci nie będzie pasował. Sama mam dosyć spory biust i dla mnie wszystkie sukienki bez ramiączek odpadają. W trakcie tańca będziesz tylko myśleć, czy Ci się nie zsuwa itp., a szczerze mówiąc nie jestem fanką silikowanych ramiączek czy w ogóle ramiączek wystających z takich sukienek. Niezbyt szczupłe ramiona w niej też będą tu dodatkowo podkreślone.
siasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 02:24   #4
natamora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8
Dot.: Pomocy - studniówka !!!

Też mam bardzo duży biust i dzisiaj pół dnia szukałam sukienki z taką górą na studniówkę, ale neistety krój taki nie pasuje
Znajdz w sklepie jakąś podobną górę do tej i przymierz, ale jest mała szansa że spasuje
Biust albo się nie mieści albo sukienka go spłaszcza, albo jeszcze bardziej go powiększa
jeśli już chcesz taką górę to możesz spróbować coś w tym stylu ale z siateczką u góry bo wtedy troche go chowa ale neistety nie wiem czy nie będzie jeszcze podkreślać za bardzo szerokie ramiona

Poza tym sukienka piękna i sama bym taką kupiła ale no neistety
natamora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 17:50   #5
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: Pomocy - studniówka !!!

Ramiaczka sukienki ani tez stanika służa lekkiej stabilizacji ale w żadnym razie trzymaniu ciężaru biustu - biust sie trzyma na konstrukcji biustonosza.
Co do tej sukienki jest dość zwyczajna nie jest warta ceny za 450 to można kupić cuda a podobne beda na allegro za 1/3 tej ceny . Chyba tez nie jest to najlepszy fason jak nie chcesz eksponowac ramion


Poza tym jest chyba wątek zbiorczy o studniówce wiec tam mozna pisac.

Edytowane przez Dione
Czas edycji: 2015-01-12 o 17:55
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 17:50:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.