Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 23:40   #5011
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Ja też jestem ze Śląska

czyli jak zakładać nowy? ;>
Serio? Ale fajnie Swój człowiek
zakladać
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 23:40   #5012
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Ja też jestem ze Śląska

czyli jak zakładać nowy? ;>

NOWY WĄTEKK

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=32552954
już zrobiłam :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2012-02-26 o 00:20
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 23:53   #5013
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
Mnie się skojarzyły z Britney Spears - Fantasy. Nie pamiętam niestety, która to była wersja dokładnie, bo są chyba 3. Tylko cenowo chyba sporo drożej...
Mnie także te zapachy wydają się podobne. Psiknęłam sobie raz w R. testerem Fantasy na rękaw płaszcza i rękawiczkę, a później przez kilka dni czułam ten zapach. Nie wiem jak przeznaczone do sprzedaży opakowania, ale tester jest bardzo trwały, wręcz nieznośnie.

Co do akcji na fb Natury: te pseudo przeceny, problemy z limitkami etc. ze strony tego sklepu nie są w porządku wobec klientek, ale to są normalne praktyki w drogeriach. Wystarczy spojrzeć na promocje w super pharm, w których ceny są celowo zawyżane, a później przedstawiane w gazetkach jako wielkie promocje.

To są ich sklepy i oni decydują czy i jaką limitowankę wprowadzają, czy obniżają cenę o 5 czy o 50%. Zresztą z tymi limitowankami to jest tak, że hity (rozświetlacze, róże) się sprzedają na pniu, a reszta zalega im później w magazynach. Może wcale sprowadzanie wszystkich LE im się nie opłaca, może podpisują umowę na określoną ich liczbę rocznie, a może zwyczajnie nie mają takich możliwości.

Mnie też denerwują ich praktyki, ale po prostu staram się tym nie przejmować za bardzo. Zresztą oni sami się tym nie przejmują w ogóle.

Takie akcje czasem skutkują, sama napisałam raz "hejterskiego" posta na fanpage'u biodermy, zresztą jak się okazało słusznie, za 5 minut zadzwonił od nich telefon (nr mają z programu lojalnościowego) i sprawa została załatwiona w przeciągu kilkunastu sekund. Najprawdopodobniej jednak zarządca strony Natury wszystko wykasuje i pójdzie na zasłużoną kawę. Niemniej, próbować warto
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 00:13   #5014
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja jeszcze nie korzystałam z promocji w Naturze typu kup 2 produkty jakiejś firmy i do tego gratis, ale jestem w szoku po tym co przeczytałam na facebooku, typu, że pierwszego dnia promocji nie ma już gratisów... :/
Nie chcę robić reklamy, ale raz zdarzyło mi się, że w Rossmannie dostałam ni stąd ni z owąd gratis. Płaciłam za zakupy, wydałam jakieś ponad 50 zł i patrzę, a babeczka coś szuka pod kasą, myślałam, że coś jej może wypadło a ona: "Proszę gratis dla pani żel pod prysznic", był to z żel z Garniera - nie widziałam takiego w regularnej sprzedaży, a z tyłu napisane, że produkt gratisowy, nie do sprzedaży, za bardzo zadowolona z niego nie byłam, ot najzwyklejszy żel pod prysznic, ale zrobiło mi się naprawdę miło, że dostałam coś gratis
A w Naturze jest konkretna akcja, a oni wyskakują, że gratisów brak... bez sensu, tylko aby złowić klienta a później olać, bez komentarza!
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2012-02-26 o 00:14
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 00:16   #5015
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Karishmina Pokaż wiadomość
Myślałam, że to ja Cię rozbawiłam, bo ja to napisałam ;p
Ale na poważnie w Olsztynie są trzy natury i w dwóch mi się to kilka razy zdarzyło
Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Serio? Ale fajnie Swój człowiek
zakladać
Kolejne Olsztynianki, super Piszcie, jak zauważycie LotS albo MM gdzieś w naszym mieście
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 00:28   #5016
Karishmina
Raczkowanie
 
Avatar Karishmina
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Kolejne Olsztynianki, super Piszcie, jak zauważycie LotS albo MM gdzieś w naszym mieście

Jak akurat trafię to na pewno napiszę, ale mam zawsze takiego pecha, że trafiam już na resztki limitowanki, no nie, chociaż raz trafiłam na świeżutkie VL więc może i tym razem się uda
__________________
18.10.2014
Karishmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 00:32   #5017
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

jest nowy wątek, baby, tam się przeniosła impreza :P
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=32552954
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.