Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-03, 17:19   #2161
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: pomocy poszukiwanie podkładu

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
MAC Prolongwear? MAC Studio Fix?

Prolongwear probowalam i jest ciężki, jakos nie mam parcia na Mac, jedyny ktory mogl mnie zainteresować to matchmaster, u nas pani w Macu sa oszczędne i nie daja próbek a jak dobierają podkład to jak najmniej na szyji.


Wysłane z aplikacji iphone
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 17:26   #2162
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: pomocy poszukiwanie podkładu

Cytat:
Napisane przez gazelaa Pokaż wiadomość
Prolongwear probowalam i jest ciężki, jakos nie mam parcia na Mac, jedyny ktory mogl mnie zainteresować to matchmaster, u nas pani w Macu sa oszczędne i nie daja próbek a jak dobierają podkład to jak najmniej na szyji.


Wysłane z aplikacji iphone
Cieżko Kochana znaleźć podkład, który będzie lekki i krył a do tego się super utrzymywał.. Bo to się trochę wyklucza Jak sie ma trzymać to raczej będzie cięższy.. A lekkie podkłady nie kryją...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 17:28   #2163
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: pomocy poszukiwanie podkładu

Ja miałam ostatnio ochotę na pro longwear
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 17:29   #2164
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: pomocy poszukiwanie podkładu

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Cieżko Kochana znaleźć podkład, który będzie lekki i krył a do tego się super utrzymywał.. Bo to się trochę wyklucza Jak sie ma trzymać to raczej będzie cięższy.. A lekkie podkłady nie kryją...

Oj nie musisz mi tego mowic bo cos o tym wiem teraz juz nie potrzebuje mega krycia chce zeby był wyrównujący kolor i zeby był trwały dlatego zastanawiam sie nad tym shiseido i clarinsem.


Wysłane z aplikacji iphone
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 17:31   #2165
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: pomocy poszukiwanie podkładu

gazelo wydaje mi się że shiseido lepiej bo jest mniej widoczny ma lżejsze krycie .. Ale radzę wcześniejsze testy
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 17:33   #2166
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: pomocy poszukiwanie podkładu

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
gazelo wydaje mi się że shiseido lepiej bo jest mniej widoczny ma lżejsze krycie .. Ale radzę wcześniejsze testy

Najgorsze jest to ze nie ma ich w ogole w douglasie ani sephorze zeby sprawdzic go. Moze wiesz gdzie moge znalesc próbki?


Wysłane z aplikacji iphone
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 17:36   #2167
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: pomocy poszukiwanie podkładu

Kurcze , u mnie są... Mieszkasz w dużym mieście? Może w innej perfumerii. Lubie Shiseido ale jest specyficzny , zresztą podkładu w ciemno lepiej nie kupować
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 17:48   #2168
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: pomocy poszukiwanie podkładu

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Kurcze , u mnie są... Mieszkasz w dużym mieście? Może w innej perfumerii. Lubie Shiseido ale jest specyficzny , zresztą podkładu w ciemno lepiej nie kupować

W Katowicach patrzyłam i nie mieli;/ wlasnie boje sie kupowac w ciemno po ostatnim diorze forever, bo jak podkład kosztuje do 50 i nie trafić to jeszcze ok ale jak ju powyzej 100 to srednio, potem trzeba sie wyginać zeby sprzedac.


Wysłane z aplikacji iphone
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 08:24   #2169
Osia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witajcie

Czytałam już wiele Waszych wpisów dotyczących fluidów/ podkładów odpowiednich do danej cery itp.
Mój problem jest taki: z natury mam cerę mieszaną, skłonną do popadania w suchości. Do tego ogromny problem z trądzikiem, który właśnie zaczynam leczyć u dermatologa= kuracja Aknenorminem. Wiem, że przy tym leczeniu skóra będzie się bardziej wysuszać, a nawet łuszczyć oraz oczywiście przyjdzie ten moment, którego najbardziej się obawiam, czyli wysyp tych wszystkich syfków Tak więc potrzebuję fluidu, który ukryje moje niedoskonałości ale jednocześnie nie będzie zapychał i wysuszał jeszcze bardziej mojej skóry ze względu na kuracje. Najlepiej żeby ją również nawilżał... nie wiem, czy takie cudo istnieje Czy poradzi sobie z ukryciem tego wszystkiego i jeszcze nie będzie podkreślał suchych skórek... Pomóżcie! I prosiłabym aby proponowane przez Was produkty nie były z bardzo wysokiej półki cenowej. Z góry dziękuję za pomoc __________________
__________________
Osia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 14:19   #2170
Wiktoria90
Raczkowanie
 
Avatar Wiktoria90
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 37
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Cos_ Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to nc to właśnie podkład z różowymi tonami jeśli się mylę poprawcie mnie. A po co używasz podkładu tylko na nos i brodę.?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie mam żadnych problemów z cerą, chcę ją tylko trochę ujednolicić
Wiktoria90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 14:21   #2171
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiktoria90 Pokaż wiadomość
Nie mam żadnych problemów z cerą, chcę ją tylko trochę ujednolicić
No to może minerały.? Lily Lolo,Annabelle.?
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 14:31   #2172
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Wiktoria90 Pokaż wiadomość
Nie mam żadnych problemów z cerą, chcę ją tylko trochę ujednolicić
To im lżej tym lepiej
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 15:32   #2173
Wiktoria90
Raczkowanie
 
Avatar Wiktoria90
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 37
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

dlatego jestem na etapie poszukiwania czegoś co jest matujace, trwałe i żółte. Może kupić revlon colorstay i mieszać z kremem ?
Wiktoria90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 18:23   #2174
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Shiseido Sun Protection ma w zasadzie same żółtki jest super trwały i nie zapycha tak jak revlon. Ma jednak lżejsze krycie.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 20:02   #2175
Olciak13
Raczkowanie
 
Avatar Olciak13
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
GG do Olciak13
Jaki podkład i puder najlepszy dla mojej cery? :)

Mam cerę sucha w strefie T (szczegolnie nos) ale za to bardzo sie swiece w tej strefie jakie podklady polecacie? myslalam o:
Revlon ColorStay, Rimmel Match Perfection i L'oreal True Match. Co sadzicie ktory najlepszy dla mojej cery? Czy moze polecacie jakis inny? I jaki puder tez do podkladu?

Edytowane przez Olciak13
Czas edycji: 2014-11-04 o 21:02
Olciak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 22:49   #2176
martynka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny ja takze poszukuje podkladu idealnego!mam dosc trudna cere-Tradzikowa tlusta w strefie T a na pozostalej czeesci twarzy sucha, do tego przebarwienia, naczynka a 'drogeryjne' podklady zapychaja mi skore czasami nawet doprowadzaja do wysypki :/ uzywalam vichy aera teint pure kremowego I fajniee sie sprswdzal, no ale musieli mi go wycofac z produkcji jego zastepca teint ideal jest dla mnie wrecz tlusty I splywa mi z buzi po ok 2 godzinach doradzcie prosze, jaki jest dobry podklad do tego typu skory. No I zeby mial jasny kolor lekko ocieplajacy odcien skory-jestem mega bledziuchem
martynka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 16:16   #2177
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Jaki podkład i puder najlepszy dla mojej cery? :)

Cytat:
Napisane przez Olciak13 Pokaż wiadomość
Mam cerę sucha w strefie T (szczegolnie nos) ale za to bardzo sie swiece w tej strefie jakie podklady polecacie? myslalam o:
Revlon ColorStay, Rimmel Match Perfection i L'oreal True Match. Co sadzicie ktory najlepszy dla mojej cery? Czy moze polecacie jakis inny? I jaki puder tez do podkladu?
A szukasz trwałości, lekkości podkładu czy satynowego matu? Bo każdy z tych podkładów ma inne wykończenie, inną trwałość i różną konsystencję.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 20:19   #2178
martynka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Osia90 Pokaż wiadomość
Witajcie

Czytałam już wiele Waszych wpisów dotyczących fluidów/ podkładów odpowiednich do danej cery itp.
Mój problem jest taki: z natury mam cerę mieszaną, skłonną do popadania w suchości. Do tego ogromny problem z trądzikiem, który właśnie zaczynam leczyć u dermatologa= kuracja Aknenorminem. Wiem, że przy tym leczeniu skóra będzie się bardziej wysuszać, a nawet łuszczyć oraz oczywiście przyjdzie ten moment, którego najbardziej się obawiam, czyli wysyp tych wszystkich syfków Tak więc potrzebuję fluidu, który ukryje moje niedoskonałości ale jednocześnie nie będzie zapychał i wysuszał jeszcze bardziej mojej skóry ze względu na kuracje. Najlepiej żeby ją również nawilżał... nie wiem, czy takie cudo istnieje Czy poradzi sobie z ukryciem tego wszystkiego i jeszcze nie będzie podkreślał suchych skórek... Pomóżcie! I prosiłabym aby proponowane przez Was produkty nie były z bardzo wysokiej półki cenowej. Z góry dziękuję za pomoc __________________
Droga kolezanko, takze jestem po kuracji aknenorminem I wiem ile to kosztuje nerwow I cierpliwosci... Niestety nie pociesze cie- skora w tym okresie jest strasznie delikatna I cienka, dlatego mi dermatolog kazal odstawic nawet zele do mycia bo sa za mocne. W okresie luszczenia naskorka niestety kazdy podklad bedzie podkreslal wszechobecne skorki. Potem uzywalam podkladu mineralnego z vichy nawilzajacego np teint ideal. Pod podklad obowoazkowo filtr 50 ( niestety strasznie tlusty) a do pielegnacji plyny micelarne I toniki oraz kremy beztluszczowe. Odradzam ciezkie napigmentowane podklady bo to czas, w ktorym skora musi odzyc I sie odnowic a zapychanie jej ciezkimi podkladami nie pomoze. Ps. Wytrwalosci bo warto efekty super
martynka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 13:01   #2179
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć, mam problem z dobraniem podkładu, proszę o pomoc
Mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się na czole, nosie i pod oczami, reszta jest normalna. Mam rozszerzone pory i miejscami drobne zaczerwienienia i suche skórki, każdy podkład do tej pory tylko je podkreślał, staram się nawilżać skórę, ale nie pomagało.
Szukam podkładu, który nie byłby za ciężki, za to delikatnie kryjący, najlepiej matujący. Nie chciałabym, żeby podkreślał te pory, co do tej pory robił prawie każdy. No i oczywiście, żeby był w przystępnej cenie, tak max. do 40zł. Znajdzie się?
Do tej pory używałam Miss Sporty So Matte, Rimmel Match Perfection (ten nie był najgorszy, a nawet całkiem niezły), Verona Ingrid kryjący, Rimmel Stay Matte, Maybelline Dream Pure BB (ten też przyzwoity), jednak żaden mnie w pełni nie zadowolił.
Pomożecie?
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-06, 20:38   #2180
Olciak13
Raczkowanie
 
Avatar Olciak13
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 30
GG do Olciak13
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Szukam podkładu o srednim kryciu. zalezy mi na lekko rozswietlonej cerze a nie na tępym macie. tak jak juz pisalam cera sucha ktora dosc mocno sie swieci.
Olciak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 12:31   #2181
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Olciak13 Pokaż wiadomość
Szukam podkładu o srednim kryciu. zalezy mi na lekko rozswietlonej cerze a nie na tępym macie. tak jak juz pisalam cera sucha ktora dosc mocno sie swieci.
ja nie używałam ale widzę że na kwc chwalą ten:
Rimmel, Wake Me Up Make Up Foundation (Podkład rozświetlający)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...oundation.html

__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 14:33   #2182
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć dziewczyny!
Piszę do Was z prośbą o pomoc w doborze podkładu dla mojej mamy.
Kobieta +40, cera normalna, skłonna do przesuszeń, niestety z przebarwieniami na policzkach i czole. Dość wrażliwa.
Zależy właśnie nam na dobrym kryciu, nie tworzeniu maski i dość naturalnym wyglądzie.

Myślałam nawet o lepszych podkładach, coś z Douglasa typu Clinique, MAC, Estee Lauder, cokolwiek, co naprawdę pomoże czuć się lepiej

Chciałam właśnie sprezentować takie cudo na Gwiazdkę, ale wcześniej musiałabym zdobyć próbki, bo jak mówiłam, cera dość wrażliwa, wymagająca nawilżenia.

W Douglasie chyba można zakupić takie próbki, prawda?
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 14:41   #2183
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Zakupić nie ale można poprosić i powinni dać do testów. Może Lingerie de peau? Od daje lekki glow i ma naturalne wykończenie. Jest dośc kremowy, nie powinien przesuszać, przyzwoicie kryje. Warto go przetwstować estee lauder jest super ale ich podkład liftingujący bardzo przesuszał moją mamę. Fajny jest też Teint Miracle od Lancom i Skin Ilusion tej samej firmy. Bardzo fajny podklad nawilżająco rozświetlający ma Clarins ( firming) nie ma on w składzie alkoholu i faktycznie lekko nawilża cerę.

Ps . Rozumiem że mama przrtestuje sobie te podkłady? Ciężko dobrać pidkład na oko.
Moja mama ( 49 lat) używa teraz Teint Miracle i jest bardzo zadowolona

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-11-10 o 14:43
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 14:48   #2184
Jedwabna
Raczkowanie
 
Avatar Jedwabna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 451
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Oczywiście, dlatego tak istotne są próbki - a wiele razy spotkałam się z odmową w związku z prośbą o takowe Chciałabym mamie podrzucić kilka próbek, żeby sama sobie wypróbowała, ponosiła ten podkład i wydała opinie. A wtedy ja będę bardzo szczęśliwa kiedy będę mogła taki prezent zrobić

Bardzo dziękuję Ci za Twoje propozycje, już je zapisuję i pójdę do Pań w Douglasie bądź Sephorze (choć tutaj nie wiem czy próbki są dostępne?)

Nawet gdyby właśnie można było je zakupić za symboliczną kwotę, myślę, że sporo osób by z tego skorzystało. Niestety proszą o próbki czuję się jak oszust, któremu zależy tylko na darmowym kosmetyku
Jedwabna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-10, 14:55   #2185
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Masz jakieś malutkie pudełeczko? Plastikowe. Weź i powiedz żeby dała Ci kilka pompeczek z testera. Sprawdzamy podkład na ręce. Można równie dobrze wcisnąć odrobinę do pojemniczka. Oni mają pojemniczki specjalnie na próbki ale często wykręcają się brKiem:// to beznadziejne bo wiadomo że jeśli kupujemyb.drogi kosmetyk to możemy chcieć go przetestować
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-11, 00:32   #2186
Sasha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 279
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Jedwabna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Piszę do Was z prośbą o pomoc w doborze podkładu dla mojej mamy.
Kobieta +40, cera normalna, skłonna do przesuszeń, niestety z przebarwieniami na policzkach i czole. Dość wrażliwa.
Zależy właśnie nam na dobrym kryciu, nie tworzeniu maski i dość naturalnym wyglądzie.

Myślałam nawet o lepszych podkładach, coś z Douglasa typu Clinique, MAC, Estee Lauder, cokolwiek, co naprawdę pomoże czuć się lepiej

Chciałam właśnie sprezentować takie cudo na Gwiazdkę, ale wcześniej musiałabym zdobyć próbki, bo jak mówiłam, cera dość wrażliwa, wymagająca nawilżenia.

W Douglasie chyba można zakupić takie próbki, prawda?
ja od lat używam Kanebo i nie zgłaszam zadnej reklamacji. Mega nawilzajacy podklad i i wystarczy odrobina zwyklego pudru, by wszystkie niedoskonalosci sie kryly i maskowaly. Bardzo polecam. Drogie , ale starcza prawie na rok, wiec z matematycznego punktu widzenia - oplaca sie
Sasha100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 08:57   #2187
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Masz jakieś malutkie pudełeczko? Plastikowe. Weź i powiedz żeby dała Ci kilka pompeczek z testera. Sprawdzamy podkład na ręce. Można równie dobrze wcisnąć odrobinę do pojemniczka. Oni mają pojemniczki specjalnie na próbki ale często wykręcają się brKiem:// to beznadziejne bo wiadomo że jeśli kupujemyb.drogi kosmetyk to możemy chcieć go przetestować
w rosmannie mozesz taki pojemniczek kupic:

- ja zawsze tez z takim chodze, bo czesto nie chca dawac probek, wtedy zaczynam lamentowac ze to przeciez drogie albo ze bez sensu ze kupie podklad o okaze sie nie dobry dla mojej cery i cale opakowanie do wyrzuenia, itp - wtedy Panie sie uginają i wlewaja mi na 1 polezenie na twarz.

dla mnie wazne jest tez to jak podklad zachowuje sie np po 2 godzinach od nalozenia wiec zawsze zawsze upieram sie o probke
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 09:17   #2188
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

U mnie całe szczęście Panie dają próbki, ale pojemniczek lepiej mieć. Ja korzystam z takich z TBS. Dają w nich próbki. Gdy je wykorzystam , myje i mogę używać.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-12, 15:17   #2189
201701190853
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 26
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cześć dziewczyny.

Tak czytałam ten wątek i widać, że macie pojęcie o tych wszystkich podkładach itd.
Może doradzicie jakiś zestaw krem pod podkład+podkład dla cery z rumieniem, która cały czas jest zaczerwieniona i sucha a są chwile kiedy nagle rumień się wyostrza (zmiana temperatur, alkohol, stres) i naprawdę jest to uciążliwe. Jest tu kilka wypowiedzi dot. takiej cery ale ciągle pojawiają się nowości.

Na co dzień do pracy używam lekich kremów BB lub lekkich podkładów, żeby jednak tej skórze zapewnić ochronną warstwę i czuć się komfortowo.
Aktualnie używam kremu BB Mixa łagodzący krem przeciw zaczerwienieniom i jest średni...

Podkłady/kremy jakich używałam to: Catrice photo finish, Pharmaceris, krem BB catrice i kiedyś jakieś tam może 2 inne podkłady których nie pamiętam.

Kremy jakich używałam to wszystkie do cery z rumieniem: Iwostin, Pharmaceris, Avene, Ziaja, Lirene


Na co dzień wiadomo, z moją cerą potrzebuję czegoś lekkiego do wrażliwej cery. Stosuję też płyn micelarny Bioderma H2O i wodę termalną Avene. Oraz oczywiście krem iwostin z filtrem 50.

Ale chciałabym też kupić jakiś podkład + krem pod niego. Do używania raz na jakiś czas, wiadomo jakieś wyjście impreza itd. Wtedy ten lekki krem czy podkład nie wystarcza. Może coś doradzicie, coś co nie zrobi efektu maski ale też nie spłynie po 2 godzinach... Ewentualnie czytałam jeszcze o zielonej bazie pod makijaż ale... jestem ZIELONA w tym temacie ;p

Ps. Czy w przypadku ta wrażliwej cery mogę nakładać fluid pędzelkiem i czy kosmetyki mineralne się nadają do tego typu cery?

Trochę się rozpisałam ale strasznie ciężko jest mieć taką cerę i może ktoś coś doradzi, bo finansowo też nie poszaleję, żeby wszystkiego na raz spróbować a próbki nie wszędzie otrzymam.

Edytowane przez 201701190853
Czas edycji: 2014-11-12 o 15:19
201701190853 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 18:42   #2190
Crythy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 98
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej,
Szukam odpowiednika podkładu rimmel stay matte. Z racji tego,że jest promocja w rosmmannie chciałabym kupić coś droższego. Mam problematyczną cerę alergiczną, tłustą albo mieszaną sama nie wiem.Szukam czegoś co by po nałożeniu wyglądało bardziej naturalnie niż rimmel. Po użyciu nawet stay matte po pewnym czasie się świecę. Miałam wcześniej podkłady loreal Lumi Magique i Estee LAuder Double Wear ,ale okazały się niestety niewypałem. Doradzi mi któraś z was?
Crythy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.