Jestem nowa nie wiem gdzie dodać ten wątek ale prosze o rady. Dziękuje. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 23:59   #1
ririhey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4

Jestem nowa nie wiem gdzie dodać ten wątek ale prosze o rady. Dziękuje.


Witam Was serdecznie !

Chciałabym opisać Wam moją sytuacje. Jestem z chłopakiem kilka lat planujemy wspólną przyszłość. Jesteśmy siebie pewni Nasz związek jest zdrowy i szczęśliwy. Dzisiaj kochaliśmy się i On doszedł we mnie. Świadomie podjęliśmy decyzję, że nie skorzystamy z tzw tabletek 72 po. Nie wiem co mam myśleć jednak nie mieszkamy jeszcze razem. Wiemy oboje, że gdyby okazało się że jestem w ciąży to byśmy się bardzo cieszyli. I wiem też, że On stanął by na głowie żeby do czasu porodu być już na swoim i mieć wszystko poukładane. Ma bardzo dobrą prace. Jest kilka godzin po "fakcie" a mnie pobolewa lewy jajnik. Czy myślicie, że to może oznaczać iż coś tam się wewnątrz dzieje i czy jest duże prawdopodobieństwo, że zajdę w ciąże? Jestem w trakcie dni płodnych, po jutrze mam owulacje. Co sądzicie?

Pozdrawiam
ririhey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 07:32   #2
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Jestem nowa nie wiem gdzie dodać ten wątek ale prosze o rady. Dziękuje.

Po pierwsze, faktycznie pomylilas watki, my tutaj o slubach a nie o seksie i plodzeniu dzieci gadamy.
Po drugie zupelnie nie wiem czego od nas oczekujesz, skoro sama stwierdzilas ze jesli okaze sie ze bedziesz w ciazy, to bedziecie bardzo szczesliwi, rozumiem ze zadnych watpliwosci nie masz.
Po trzecie na pewno nie odpowiemy ci na pytanie czy jestes w ciazy czy nie, wrozkami nie jestesmy, najlepiej poczekaj kilka dni, kup test i wszystko bedzie jasne.
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 10:26   #3
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Jestem nowa nie wiem gdzie dodać ten wątek ale prosze o rady. Dziękuje.

Marylka, po kilku dniach, to test też jej nie wywróży Odczekaj 10 dni i idź na badanie bHcg, skoro nie możesz się doczekać.
Swoją droga, skoro cieszylibyście się z ciąży, to po pierwsze: nie rozumiem sensu tego postu, po drugie: decyzja o tym, że nie bierzecie żadnych świństw "po" powinna być oczywista, a nie podejmowana po fakcie ...

A i jeszcze jedno, termin "dni płodne" nie oznacza, że zajdziesz w sekundę po wytrysku
__________________
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 11:35   #4
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jestem nowa nie wiem gdzie dodać ten wątek ale prosze o rady. Dziękuje.

Jajnik może boleć Cię właśnie dlatego, że masz dni płodne. Raczej parę godzin po zapłodnieniu nie będziesz odczuwała żadnych dolegliwości, jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś czuł, że dochodzi do zapłodnienia (bo tak to zabrzmiało).
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 05:29   #5
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Jestem nowa nie wiem gdzie dodać ten wątek ale prosze o rady. Dziękuje.

teraz to po ptakach, ale dla pewnosci zapytam: ile macie lat? macie jakas stabilizacje finansowa, pracujecie? bo z jednej strony mowisz, ze swiadomie podjeliscie decyzje o nie braniu tabletek po, a juz nastepne zdanie to "nie wiem co myslec". wiem, ze za pozno na takie przemyslenia ale dla mnie to ze facet stanalby na glowie podczas ciazy zeby byc juz na swoim i miec wszystko poukladane to za malo. bo roznie moze to wyjsc.
pytalas Waszych rodzicow co oni na to? swojej Mamy?
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 20:56   #6
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Jestem nowa nie wiem gdzie dodać ten wątek ale prosze o rady. Dziękuje.

Przesuwam na forum Ginekologia
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 11:08   #7
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Jestem nowa nie wiem gdzie dodać ten wątek ale prosze o rady. Dziękuje.

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
A i jeszcze jedno, termin "dni płodne" nie oznacza, że zajdziesz w sekundę po wytrysku
...ha a ile dziewczyn tak mysli..eh.Gdybym wiedziala ze tak mozna to bym sie tak dlugo nie starala.....

Autorko dlaczego swiadomie nie korzystacie z srodkow antykoncepcyjnych..??skor o nie chcecie miec jeszcze dzieci..to po co konczy on w tobie?...i to jeszcze swiadomie...Boze rozwalaja mnie takie pytania I wlasnie jak mozna zajsc w ciaze w kilka minut po stosunku..Kobieto poczytaj sobie o dniach plodnych..ile komorka zyje a ile plemnik......
Teraz to mozesz tylko czekac na okres.. a jak sie spozni to zrobic test..

A i oczywiscie..po co zakladac zbedne watki..zalozyla i sie nie odzywa..a pewnie wszystkie sa ciekawe czy zaszla hehe...
__________________
Malgosia

Edytowane przez Lisica1
Czas edycji: 2012-04-15 o 11:10
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 11:52   #8
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Jestem nowa nie wiem gdzie dodać ten wątek ale prosze o rady. Dziękuje.

Lisica, żeby wątek nie był bez happy endu, to dodam, że mi się zaszło W piątek beta zapodała 5 tydzień
__________________
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 13:53   #9
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Jestem nowa nie wiem gdzie dodać ten wątek ale prosze o rady. Dziękuje.

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
Lisica, żeby wątek nie był bez happy endu, to dodam, że mi się zaszło W piątek beta zapodała 5 tydzień
No to gratuluje ...a ciekawe jak autorka??...
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 07:31   #10
Patrysza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: Jestem nowa nie wiem gdzie dodać ten wątek ale prosze o rady. Dziękuje.

Wbrew ogólnej opinii, ja zaszłam parę przed okresem, czyli w dni ponoć najbardziej pewne, że niepłodne (nie było innej opcji, bo nie było mnie w domu wcześniej ponad 2 tygodnie, a wcześniej jakoś się nie składało na przytulanki).

Masz duże prawdopodobieństwo, na wypadek zacznij łykać kwas foliowy (pierwsze 3 tygodnie brania są kluczowe), nie zaszkodzi..
Patrysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.