Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-04, 14:14   #901
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz?
W moim przypadku trochę trudno to określić, bo nogi praktycznie w ogóle mi się nie opalają, a góra dość szybko na brązowo.

2. Kolor oczu i oprawa oczu:
zielone oczy z malutkimi żółtymi plamkami lub szare (zależnie od makijażu, ubrania - wiem, że to trochę dziwne...). Obwódka wokół tęczówki jest troszkę ciemniejsza od koloru oka. Ciemna (chyba czarna(?)) oprawa oczu.

3. Piegi:
tylko parę (3, 4...). Są rudo-brązowe.

4. Cera:
sama nie wiem... Bardzo blada (heh... jak Nicole Kidman - może troszeńkę bardziej zarumieniona). Rumienię się na różowo.

5. Naturalny kolor włosów:
ciemny brąz (chyba) bez żadnych refleksów (refleksy pojawiają się dopiero w lecie, kiedy słoneczko je rozjaśnia hehe)

6. Usta:
Różowe/jasno czerwone

7. Kolory:
podobno dobrze podkreślają moją urodę czerwony i biały. Lubię czerń. Natomiast źle wyglądam (według mnie) w zieleni.



Z góry dzięki za odpowiedź


Moje zdjęcie: http://img214.imageshack.us/my.php?image=1001664is4.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anetaqw.JPG (21,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg effsfs.JPG (53,1 KB, 33 załadowań)
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2007-12-08 o 14:44
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 19:31   #902
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Witam moglby ktoś pomoc mi okreslic typ urody?


1. Jak się opalasz?
pierwsze dni slonca cięzko czasem na czerwono,ale potem szybko i na ladny zloto brazowy kolorek.

2. Kolor oczu
brązowe,Oprawa oczu bardzo ciemna

3. Piegi
nie mam

4. Cera
trudno mi opalic twarz,zawsze jest duzo bledsza od innych partii ciala. Nie rumienie sie zbytnio,jak juz to na róż

5. Naturalny kolor włosów
Ciemny brąz z takimi rudo brazowymi refleksjami

6. Kolor ust
czerwone,małe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze się czuje w: czerwonym,bordo,niebieski m,zielonym,białym.
Całkowicie odpada czerń,szare smutne kolory i beże

dolaczam zdjecia oka bo nie wiem jak go opisać:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.JPG (8,2 KB, 12 załadowań)
__________________

To konto nie istnieje.

Edytowane przez mijjenka
Czas edycji: 2007-12-11 o 12:18
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 19:33   #903
marrjel
Raczkowanie
 
Avatar marrjel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 158
Talking Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Czy ja też mogę prosić o pomoc??

1. Jak się opalasz:
Opalam się: - raczej szybko,
- na jasny brąz, raczej rzadko się przypalę.

- lekko przykurzony

2. Kolor oczu i oprawa:
- szarozielone - obwódka ciemna. W środku oka pomarańczowe plamkami
- oprawa oczu - zdecydowana- ciemna


3. Piegi:
3 - na nosie - barwa: szarobrązowa

4. Cera:
Blada z różowymi zaczerwieniami

5. Naturalny kolor włosów:
Bardzo ciemny blond a z tego co pamiętam były raczej szare przebłyski (dawno nie widziałam swojego naturalnego kolory włosów:P)

6. Usta:
Jasnoróżowe

7. Kolor:
których dobrze się czuję: Czarny, szary, biały, czerwony, ciemny fiolet
źle się czuję: kawowy, złotawy, malinowy


Z góry dziękuje za poświęcony czas!!!!!

Pozdrawiam i caluski

Edytowane przez marrjel
Czas edycji: 2007-12-07 o 20:25
marrjel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 21:50   #904
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cud miód że tyle chetnych ALE jest jeden problem -> Nie mam na to czasu Moja praca pochłoneła mnie całkowicie. Najblizszy weekend mam wolny wiec moze w sobote postaram zrobic analize.

Tak patrze na Wasze opisy i nie widze w nich najwazniejszych szczegółów!!!

Poprawcie swoje opisy do soboty jezeli tego nei zrobicie bede je omijać gdyz nie chce błednie okreslic typu. Macie problem z okresleniem skóry? wklejcie zdjecie W SWIETLE DZIENNYM Z ODKRYTYM DEKOLTEM!

Odpowiadacie na wszystkie pytania! W jednym punkcie jest kilka pytań przykładowo jezeli chodzi o opalenizne:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko
2. najpierw na czerwono bądź różowo
3. Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?



2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

To najważniejsze rzeczy . Bez nich określenie typu będzie baaardzo niepewne - z powodu braku wystarczajacych informacji.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 20:52   #905
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. jak sie opalasz - dosc powoli sie opalam na taki przykurzony brąz a na poczatku jest troszke czerwona- ale ogólnie prawie nie widać że jestem opalona i opalenizna szubko znika;(
2. kolor oczu - dość ciemny szaro-niebieski, ciemniejsza obwódka, ciemne brwi i ciemne rzęsy
3. piegi - z wiekiem mi znikają teraz pozostały na nosie- mam je przez cały rok z różnym natęzeniem - zimą bardzo blade a latem są zbite w jedną chmarę na nosie i troche mocniejsze- ciezko mi okreslic ale chyba jasne złote
4. cera - jasna, rzadko się rumienię błękitne żyłki mam tylko pod oczami jestem prawie ciągle blada, jeśli się rumienię to na różowo- jasny róz- odcień cery raczej beżowy bo podklady mam w odcienaich bezowych bo żółte wyglądają fatalnie
5. kolor włosów - robią mi si epasemka od słońca takie jasne, a moj kolor to raczej jasny brąz lub ciemny blond- mi samej trudno określić bo z wierzchu są rozjaśnione a pod spodem myszowate
6. kolor ust - jasne, różowe
7. w jakich kolorach czujesz sie dobrze a które źle podkreślaja Twoja urodę? - osobiście to fajnie sie czuję w czerwieni ale nie takiej z domieszką orenżu, wiele osob mowi mi ze fajnie mi w czerwieni( w wielu jej odcieniach), lubię się w rózu, w niebieskim ale nie takim krzykliwym, czern tez lubie ale zdaję sobei sprawe z emi nei pasuje ze wygladam w niej zbyt blado, lubie też szary kolor i waniliowy pare osob powiedziało mi ż eładnie mi w lila pastelach albo w różu... A zaś inni mowia mi ze lepiej wygladam w cieplych barwach( moze to wynika z tego ze te osoby same wolą cieple barwy albo pastelowe) I dlatego jestem w kropce bo w tym momencie nie moge byc przeciez dwoma przeciwstawnymi typami jednoczesnie :/ nie wiem jak z tego wybrnac moz epomożecie. J aosobiscie wolę chłodne barwy ale czy to rzeczywiscie mi pasuje... Gdy chodziłam na makijaże przeważnie malowano mnei w patelach i podobałam się sobie albo w szarozłotych barwach i też było ładnie

Zamieszczam moje zdjęcia: pierwsze w swietle sztucznym, drugie kurteczce pomaranczowej jets w swietle dziennym i chyba jest najbardziej wiarygodne - nie mam ani grama makijażu a włosy też moj naturalny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie020.jpg (26,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gosiak.JPG (44,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie007.jpg (26,8 KB, 16 załadowań)
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together

Edytowane przez gosiaska
Czas edycji: 2007-12-09 o 15:21
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 11:38   #906
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja też poproszę i z góry dziękuję. Bardzo mi zależy, bo we wtorek idę do fryzjera i nie wiem zupełnie, czy decydować się na jakieś zimne czy ciepłe brązy, czy może na ciepłe blondy. Jestem zupełnie bez pomysłu, a analiza mogłaby mi w tym pomóc.


1. Jak się opalasz - ciężko, najpierw na czerwono (skóra bardzo często i szybko schodzi), a jak już uda mi się utrzymać opaleniznę, to jej odcień jest lekko przykurzony, szaro-beżowy.

2. Kolor oczu - zdecydowany niebieski, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, kolor raczej czysty, bez wyraźnych plamek.
Oprawa oczu - ciemna, zdecydowana (czarne, dosyć gęste brwi)

3. Piegi - brak.

4. Cera - jasna, chłodna, porcelanowa. (mama zawsze dziwi się, czemu jestem taka blada) Raczej się nie rumienię, a jeśli już (np. z zimna), to chyba raczej na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, popielaty, mysi. Bez refleksów, przebłysków.

6. Kolor ust - tu mam problem z określeniem... Na moje oko jest dość jasny, różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - najlepiej czuję się w niebieskim (wtedy moje oczy wydają się niesamowicie, intensywnie niebieskie), zielonym, turkusowym, szarym, czarnym. Nie przepadam za ciepłymi odcieniami - pomarańczowym, żółtym, czerwonym oraz za białym.

Załączam 3 fotki. W naturalnym świetle, raczej bez makijażu. Przepraszam, że takie pocięte, ale na każdym była koleżanka, a nie chciałam zamieszczać jej fotek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (7,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (11,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (23,3 KB, 16 załadowań)
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 15:53   #907
Anusiak101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

MOŻE MNIE TEŻ KTOŚ MÓGŁBY POMÓC?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko (najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Na początku opalam się na różowo (czerwono, gdy przesadzę z siedzeniem na słońcu), odcień opalenizny jest przykurzony.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Zawsze miałam problem z określeniem koloru oczu. Raz są zielone, gdy jest jasno, gdy robi się ciemniej są niebieskie, a jeszcze innym razem takie morskie. Mają ciemniejszą obwódkę, zaś im bliżej środka robią się coraz jaśniejsze (od ciemnoniebieskiego do zielonego). Widoczne są też złotawe plamki.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegów brak.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Raczej jesny, chłodny. Rumienię się na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Jasny brąz. Pod wpływem słońca są jakby lekko rudawe.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Różowy, jasny..

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Tak na prawdę trudno mi określić. Po prostu sama nie wiem.
Nie lubię i źle się czuje w pastelowych kolorach. Wolę jaskrawe.

W celu rozwiania ewentualnych wątpliwości załączam moje zdjęcie.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00045.JPG (85,2 KB, 16 załadowań)
Anusiak101 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 17:26   #908
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ojej.. ile chętnych, mam nadzieję, że się doczekam w kolejce

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko
-powoooliii, długo, ciezko
2. najpierw na czerwono bądź różowo
-na czerwono
3. Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
-złotawo-brązowawy



2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
-ciemne, zielone, oprawki tęczówki są ciemniejsze, ale też zielone,przy źrenicy gdzie niegdzie jest piwne. Brwi i rzesy mam CZARNE. Czarne jak smoła.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
-Mam piegi, na nosie i na policzkach. Raczej Złotawo-brązowe.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
-jasny, rumienie się na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
-jasny brąz. Złotawo-brązowe przebłyski


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
-jasny różowy jak rano wstaje, potem troche mi się ściemnia. Ale różowe.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
-Sama nie wiem... Czuje się dobrze w bluzkach, które mają mnóstwo kolorów na raz. Więc trudno powiedzieć. Na pewno źle mi w czerwonym. A dobrze hm.. w brązowym, turkusowym, zielonym i czarnym. Ale do tego punktu mam wielkie wątpliwości.

Z góry dziękuję

PS. Przepraszam za zdjęcie, gdzie widac stanik, ale to były wakacje i to jest góra od stroju kąpielowego, więc chyba nie ma się czego wstydzić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6170033.JPG (76,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6170029.JPG (105,9 KB, 15 załadowań)
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 12:52   #909
hebe20
Raczkowanie
 
Avatar hebe20
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Bardzo prosze o analize . Jaki jestem typ?

1. Jak się opalasz -

szybko najpierw na różowo Odcień opalenizny złotawo-brązowawy


2. Kolor oczu -

jasne szaro- niebieskie.. kolor ich jest czysty, oprawa oczu (brwi i rzęsy)-ciemny szary


3. Piegi - brak


4. Cera -

jasny porcelanowy , rumience i widoczne naczynka koloru różowego, twarz i szyja jakby o ton jasniejsza od reszty ciała, mimo że nie chodzę na solarkę i słońca unikam jak ognia.


5. Naturalny kolor włosów -

ciemny blond. mysie, popielate przebłyski


6. Kolor ust (naturalny oczywiście)

bardzo jasny , patelowy różowy


7. W jakich kolorach

dobrze czuje sie w: pastelach, błękit, róż, biel, fiolet, srebrny,turkus

nie lubie i nie do twarzy mi w pomaranczowym, żółtym, zielonym, beżowym, brązie
hebe20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 13:29   #910
wandzik-a
Raczkowanie
 
Avatar wandzik-a
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
GG do wandzik-a
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

mogła bym też prosić o określenie typu ?

1. Jak się opalasz - szybko na brązowo - rzadko kiedy przez 1 dzień lekko czerwona skóra. Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy


2. Kolor oczu - zielone - przy źrenicy nieco żółte a obwódka szara.
brwi hmm.. ani ciemne ani zbyt jasne.


3. Piegi - nie ma


4. Cera - hmmm ciepły brzoskwiniowy. Rumienie się zdecydowanie na czerwono.


5. Naturalny kolor włosów
- blond - ze złotymi przebłyskami


6. Kolor ust - różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze - dobrze czuję się w fioletach i zieleniach i mocnym różowym.
Źle - wyblakły fiolet, przydymiony zielony. Niebieski.



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 062.JPG (33,0 KB, 18 załadowań)
__________________
Oczywiście, że nie ma miłości. Nie ma i nigdy nie było..
wandzik-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 14:16   #911
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Oj, chyba nikt nam nie pomoże.
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-09, 18:38   #912
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Mimo iż już kiedyś miałam robioną analizę i powiedziano mi iż większość moich cech jest "lata" to mam małe pytanko...Ale mam wątpliwości wątpliwości.Dopiero od niedawna mam całkowicie swoje naturalne włoski..
Czy to możliwe że mimo tych ciepłych włosów i tego braku jakiejkolwiek opalenizny (szczegóły niżej) jestem latem? ..Może jesień?

1.Opalanie:
Nie opalam się..wręcz parzę.. Kolor jaki uzyskuje na słońcu jest niestety tyyylko czerwono-bordowy No może jak mam poparzenie takie mocne (co się zdarza co roku mimo filtrów) to wtedy lekko mnie ozłaca..ale praktycznie tyle co nic żadnej opalenizny nie widać na mnie

2.Oczy:brązowe-czekoladowe. Raczej bez plamek itp.
Galka oczna..hm i tu mam problem bo one wydają mi się wyraziście białe..może wręcz niebieskie?? Odstają od tęczówki. Zależy czy patrzę rano czy wieczorem czy w świetle lamp.

3.Cera :
Blada(!) choć na zdjęciach wydaje się bladziutko różowa ale tak patrzę na siebie moje ręce, dekolt brzuch itd to jestem kremowa..Śmietankowo kremowa-inaczej nie umiem opisać

Piegi jakieś nieliczne są ale prawie że nie widoczne, jasnobrązowe (i nie jest to szarawy brąz)
Nie posiadam rumieńców , nigdy ich nie miałam ... Chyba że róż użyję

4.Włosy:
Jasno brązowe takie orzechowe..Znajomi i rodzina mówią że zdecydowanie ciepłe..z rudawą poświatą.

5.Usta... Bez błyszczyka..takie naturalne to jakby ich nie było..Są b.jasne Takie mam ostatnio wrażenie. A po obejrzeniu swoich zdjęć bez makijażu się o tym przekonałam tym bardziej

*najlepiej się czuję: w ciemnym fiolecie(kolor śliwki) podobno ładnie mi też w turkusie oraz kolorze petrol i ostrej czerwieni (zestawienie biel i czerwień) Ale podobam się sobie też w czekoladowo-brązowej (ciepły odcień) bluzce.


Blada jestem w czarnym i chyba białym.





Jestem w moim odczuciu kontrowersyjna...I raz myślę że jestem jednak lato, potem że zima (mimo włosów) albo jesień i w końcu nie wiem.. Wiem że to już kolejny raz was proszę o poradę ale mam pytanie..Które z tych cech są lata a które zimy albo jesieni??


Zdjęcia mam za duże aby zamieścić..ale mogę na maila przesłać... Choć myślę że nie będzie to potrzebne..bo chodzi tylko o teorie...odpowiedź na pytanie
Z góry dziękuję
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2007-12-09 o 20:20 Powód: poprawki
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 18:57   #913
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

To jak by nie było problemu to ja też bym poprosiła

1.Jak się opalasz? - Szybko od razu na brąz
2.Kolor oczu - ciemny brąz, czekolada Oprawa oczu ciemna
3.Piegi - brak.
4.Cera - brzoskwinia, ale raczej taka jasna
5.Kolor włosów - brązowe
6.Kolor ust - wyrazisty różowy (ciemne)
7.W jakich kolorach czujesz się dobrze - w brązach, beżach, fioletach, zieleniach, czerwieni, żółci Kolorowa jestem

Z góry dziękuję za określenie.
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 21:10   #914
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Obiecałam wiec proszę: (TO OSTATNIA ANALIZA ROBIONA PRZEZE MNIE i nie dlatego ze mi sie juz nie chce tylko dlatego ze nie mam czasu)

maalwiinkaa2 - mało szczegółów - wiosna

Sweet_Jelly - jesień

wandzik-a - wiosna

hebe20 - lato

truzkawka - jesień

NiEBiE - lato (ale nie mam pewnosci)

gosiaska - jesień (ale tez nie jestem pewna)

marrjel - nie napisałas wszystkiego i niestety nie potrafie okreslic Twojego typu.

mijjenka - "jakis taki brąz"-?

Anethka - ciepły typ i skłaniam sie ku jesieni....

tormenta - za mało szczegółów ale mozliwe ze jesien

sevesnake - najdziwniejszy opis z jakim sie spotkałam "wrazliwa, delikatna..." ohhh...tylko ze to nie ma nic wspólnego z analiza. A wracajas do niej to i tak troche za mało napisałes ale... - wiosna

kasa_andru - jesień...gdyby nie problemy z opalaniem - wiosna

strawberry_snow - wszystko jest mozliwe

Anu666 - wiosna

carroll - np. azjatki maja karnacje w odcieniu żółtawym co swiadczy o ciepłym typie etc.

tiggerrr - jezeli Twoja skóra ma rzeczywiscie rózowy odcien to lato.

mandinca - wiosna

aniju - popielaty blond i rózowy odcien skóry - lato

Emocja - wiosna

Melliana - troche wiosny, troche lata. Rózowy odcien skóry przy złotawych piegach? niemozliwe!

iga - lato. Jezeli chodzi o odcien skóry to żółtawo-bezowa kompletnie się nie zgadza patrzac na ksiązkowy opis tego chłodnego typu. Ale mysi połysk i szarawa opalenizna a tak ze kolory, które do Ciebie pasuja wskazuja na lato.

roxxana - za mało! mozesz byc latem o jasnej oliwkowej skóre bądz izma południową o ciemnej, oliwkowej karnacji.

halszkaa - lato

aniatr - za mało napisałaś

seterowa_dziewczynka - zdjecia w pomieszczeniach przy sztucznym swietle nie ułatwiaja mi analizy. Nie wiem w jakim odcieniu jest Twoja cera oprócz tego ze jest jasna wiec nic nie moge zrobić...

MagicDream - wiosna choc pewna nie jestem (za mało!)

MaybeYou89 - wiosna

nat92 - (mało!) mozliwe ze wiosna

Dinulka - (mało) moze wiosna a moze lato...
__________________


Edytowane przez Tapcia
Czas edycji: 2007-12-09 o 21:30
Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 21:15   #915
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
truzkawka - jesień
Dzieki Ci błogosławiona
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 08:25   #916
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziękuję serdecznie!!!

Jesteś wielka. ;*
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 08:46   #917
Emocja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 910
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Emocja - wiosna
Dziękuję bardzo
__________________

Emocja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 17:46   #918
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Sweet_Jelly - jesień
Dziekuję Tapciu
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 18:50   #919
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

witam, prosze o okreslenie mojego typu kolorystycznego
1.opalam sie szybko na zloty braz
2.oczy piwne, bardzo ciemne, czarna oprawa oczu(rzes, brwi)
3.piegi - jasne w ksztalcie plamek pojawiaja sie juz na poczatku wiosny na nosie i pod oczami,
4.cera jasna,bardziej w kolorze rozu niz bezu, kilka pieprzykow, dwa pekniete
naczynka, usta rozowe -nie maluje - tylko ochronna pomadka
5.wlosy nie malowane sredni braz, latem jasnieja pod wplywem slonca
7.moje kolory to fuksja, zlamana biel, szary polyskujacy, fiolet, roze mocne , zloty, turkusowy , mocny zywy zielony, wszystkie zywe i mocno nasycone. latwiej mi wymienic jakich nie znosze: zolty, jasny pomaranczowy, wszelkie pastele
dolaczam dwa zdjecia-letnie(pierwsze) i zimowe(drugie)

Edytowane przez keythh26
Czas edycji: 2008-01-18 o 12:49
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 02:37   #920
lychnis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Dość szybko, ale najpierw jestem różowa. Potem pojawia się jasna złocista opalenizna.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Szaro-niebieskie, z jaśniejszymi szarymi i niebieskimi plamkami. Obwódki podobnego koloru co reszta. Rzęsy długie, ciemnobrązowe, mniej więcej od połowy robią się jaśniejsze i słabo widoczne. Brwi dość cienkie, ciemnozłote.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Brak piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Jasna cera, raczej porcelanowa, rumienię się dość łatwo, na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Blond, ani bardzo jasny, ani ciemny, taki popielaty.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona

Różowy, średnio intensywny.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze się czuję w szarym, czarnym, zielonym, fioletowym (śliwkowym) i czerwonym (koralowym). Nie mam pojęcia, czy faktycznie podkreślają moją urodę. :P
Kiepsko się czuję w pastelowych odcieniach większości kolorów, wolę albo nasycone barwy, albo przygaszone, ale dość ciemne.

Edytowane przez lychnis
Czas edycji: 2008-01-12 o 00:52
lychnis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 14:03   #921
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

ja takze prosze o pomoc
1. opalam się cieżko, jak już to na czerwono
2. oczy bursztynowe, ciemna oprawa oczu
3. delikatne piegi - szaro brązowe
4. Cera jasna ale ciepła
5. Włosy czarne z brązowymi przebłyskami
6. Kor ust różowy
7. dobrze sie czuje w zielonym, czerwonym, szarym, białym czarnym, ewentualnie żółtym, natomiast źle w różowym,niebieskim,brązow ym
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 14:16   #922
dosiapoznan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z domu:)
Wiadomości: 66
GG do dosiapoznan
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Zawsze chciałam się dowiedzieć jaki mam typ urody
Zanalizujecie mnie też??

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


Opalam się bardzo szybko na ciemny brązik. Szczególnie szybko opala mi się brzuch, twarz, plecy, pośladki a bardzo wolno nogi, jeżeli to coś da

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy brązowe. Tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. Nie ma plamek. Oprawa oczu; brwi - szare jasne; rzęsy - krótkie kolor czarny, taki przygaszony czarny.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Brak piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera jest jasna. W sumie nie brzoskwiniowa, złota, czy różowa. Kiedy jest nie opalona jestem blada jak ściana na buzi

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny brąz.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Róż. Taki ni to ciemny ni to jasny. Róż pół na pół

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Wszystkie oprócz jasnego turkusu


: cmok:
__________________
9.12.2007 zapuszczam paznokcie!
dosiapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 14:17   #923
dosiapoznan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z domu:)
Wiadomości: 66
GG do dosiapoznan
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Wszystkie kolory podkreślają moją urodę oprócz jasnego turkusu
__________________
9.12.2007 zapuszczam paznokcie!
dosiapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 15:00   #924
vorka
Raczkowanie
 
Avatar vorka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 129
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Szybko mnie piecze na czerwono, potem to lekko brązowieje, ale nadal jest czerwone... Potem opalenizna raczej w ogóle schodzi ale pozostaje ten brązowawy odcień. Ogólnie to ciężko mi się opalić bardzo mocno, jestem zazwyczaj muśnięta słońcem, chociaż bardzo dużo przebywam na słońcu ;-) (niekoniecznie się opalając...)


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Kolor oczu zielony, dużo osób twierdzi, że są brązowe (w słońcu) chociaż inni którzy się przypatrzą widzą po prostu zielony... Obwódka ciemna. Kolor raczej czysty.
Brwi i rzęsy są po prostu czarne, oprawa zdecydowana.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Raczej brak, a jeśli już to bardzo malutkie, takie złotawe.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
No właśnie nie wiem, moja twarz to raczej wygląda na lekko bladą. Na pewno jest jasna, rumienię się na czerwono.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny blond, czasami wyglądają bardziej mysio, w jasnym słońcu mają ciepłe, złotawe, jasnoblond przebłyski.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Taka delikatna czerwień.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
W czarnym wyglądam poważnie, ale ładnie. W czerwonym czuję się świetnie, ale musi to być odcień taki malinowy. Lubię też biały, szary, zielony i niebieski. I dobrze się w nich czuję, ale w nich wyglądam tak lekko niewyraźnie.
__________________
Anioł nigdy nie upada.
Diabeł upada i nie wstaje.
Człowiek upada i wstaje.


vorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 21:19   #925
wandzik-a
Raczkowanie
 
Avatar wandzik-a
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 108
GG do wandzik-a
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
O\
wandzik-a - wiosna

...
Dziękuje
__________________
Oczywiście, że nie ma miłości. Nie ma i nigdy nie było..
wandzik-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 22:04   #926
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko, najpierw skóra ma lekko czerwony kolor ktory szybko brązowieje.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy szaro-zielone. Tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. Nie ma plamek. Oprawa oczu; brwi - ciemne; rzęsy - długie kolor czarny.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Sa piegi..szczegolnie po opalaniu, złotawe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera jasna lekko brzoskwiniowa,rumienie sie na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny blond/jasny braz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
We wszystkich kolorach czuje sie dobrze
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 15:06   #927
tormenta
Raczkowanie
 
Avatar tormenta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 50
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziękuje
tormenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 15:56   #928
toothless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 74
GG do toothless
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się szybko, na złotawy brąz, pare godzin po opalaniu jestem zaczerwieniona ale następnego dnia 'rumience' znikają

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


zaraz przy źrenicy jasnobrązowe, przy obwódce zielone; obwódka ciemnoszara
oprawa oczu zdecydowana, ciemnawa

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


jeśli już to latem przy opalaniu się i są mało widoczne, szaro-brązowe


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


nie wiem jak to określić, do zimy mam cerę raczej 'brudnawą', oliwkową(?); gdy opalenizna schodzi zupełnie jestem blada, mam chłodny odcień cery wpadający w róż
czasem się rumienię (na czerwono)


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


ciemny brąz ze złotymi przebłyskami po lecie, zimą wraca do ciemnego koloru

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


mocno różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

wiele razy słyszałam, że dobrze wyglądam w czerwieniach(szczególnie tych pomarańczowawych), granacie, czerni i graficie, turkusowym, bultekowozielonym, sliwkowym i w nich czuję się dobrze
natomiast w czymś jasnoszarym, beżowym, zgniłozielonym wyglądam jakbym była chora, słaba; moje włosy wyglądają przy nich jak wypłowiałe, tracę wyraz

hm to właściwie wszystko
toothless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 16:30   #929
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

To ja też bardzo proszę:
cera: bardzo jasna, opala się na czerwono...i znowu no czerwono..potem długo nic i dopiero delikatny brąz.
włosy: naturalne kruczoczarne
oczy: zielono- brązowe, mocno zielona obwódka+ jaśniejsze plamki
brwi i rzęsy czarne
piegi: malutko, tylko w lecie, brązowe
usta: czerwone
kolory, które najbardziej mi pasują: hmm...chyba żółty, czerwony, czarny. brzydko mi w brązowym. pozdrawiam
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 22:15   #930
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapcia ja to jednak jestem lato Tak myślałam, bo wszystkie kolory lata mi pasują , a wiosny nie. Tak też powiedziała moja znajoma kosmetyczka...kurczę jakieś dziwne lato chyba po prostu ze mnie jest
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.