Styl rockowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-04, 20:02   #31
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Styl rockowy

Cytat:
Napisane przez Citynight Pokaż wiadomość
Moja kolezanka laczy styl rockowy z eleganckim i swietnie jej to wychodzi.
Np. koszula z bufiastymi rekawami (w czarno-biala krate) plus czarne rurki plus trampki i torba w stylu retro. Dodatki to paski z cwiekami, bransoletki z rzemykow.
Tak dziewczeco, a jednak ostro.
Właśnie właśnie Super. Ja lubię połączenia ze stylem hip hopowym, oldschoolem - ciekawe rzeczy wychodzą. Np. ćwieki i szare rurki można z superstarami, kamizelką, do tego kapelusz a jak zimno np. kurtka skórzana. I takie tam... Albo do rockowego ubioru fajnie widzę taką czarną oldschoolową bluzę adidasa z listkiem i białymi lampasami.
A ostatnio wymyśliłam sobie taki zestaw : czarne platformy, czarne legginsy (ale bez żadnych koronek itp tandet), moro bojówki takie do kolan do tego jakaś czarna bluzka np bokserka, nieśmiertelniki i czarna krótka kurtka Aj, chodzi za mną cały czas ta wizja.
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 20:19   #32
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Styl rockowy

no sorry bardzo, ale Avril to imho wyglada jak dres. no na impreze to ja stylisci odwala, to prawda, ale na co dzien to kurde w jakichs dresach pomyka i mysli, ze jak ubierze trampki do tego to od razu rockowa jest, albo i gorzej - punkowa nie tedy droga

a mi sie z rockiem bardzo kojarza kamizelka i rurki. zaraz mam Rolling Stonesow albo Clashow przed oczami
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 08:05   #33
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Styl rockowy

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
rurki+wszystko... czyli co? gdzies tu wyzej wspominalam, ze mi sie myslec dzisiaj nie chce

pushit, bo zes sobie babo za wysoko poprzeczke postawila watpie, zeby cyberpunk ci sie udalo 'przeniesc' na co dzien, najwyzej niektore elementy do zwyklego stroju. aczkolwiek trzymam za ciebie kciuki
ja reprezentuję dość radykalne stanowisko że rurki to w tym momencie najnudniejsza rzecz pod sło ńcem, zaraz po muchach. na szafie chociażby standardem jest zestaw - rurki/ew legginsy, mała torebeczka, baleriny, tunika i kardigan i jest się wtedy podobno wielce stylowym, reszta to drobne wariacje. tyle, że cała polska chodzi teraz tak ubraną, nuuuuuda

Cytat:
Napisane przez Nastukana Pokaż wiadomość
Dziękuję za dobitne insynuacje.
Wyda Ci się to dziwne - wiem. Śmiem twierdzić, że więcej niż Ty.

Co do podpisu - niektórzy potrzebują słowa zapisać i opublikować, żeby zwiększyć skuteczność działania. Dla przykładu - odwiedź fitness lub dietetykę.

Tak, tolerancja to podstawa.
dobitne insynuacje, te wyrazy chyba do siebie nie pasują btw.
więcej niż ja, łohoho. jak ja byłam w Twoim wieku i słuchałam rocka, metalu to sama potrafiłam dobrać sobie swój styl i nawet wylansować charakterystyczny sposób noszenia trampków w mojej uroczej miejscowości, a nie - musiałam szukać porady na wizażu. także nie pozostaje mi nic innego jak wyzwać Cię na pojedynek za garażami

Cytat:
Napisane przez Nastukana Pokaż wiadomość
Dobrze, nie zagłębiając się w tematy poboczne ..
Żadna z Was nie identyfikuje się z tym, jak został określony, wieśniackim stylem?
zauważ że ja wytarte jeansowe spódnice nazwałam wieśniackimi, come on, nie dopowiadaj sobie...
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 10:00   #34
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl rockowy

saMnie sie caly czas wydaje, ze 99% osob mowiac o rurkach, mysli o dawnych gumkach, czyli skinach obecnych. Rurki beda obcisle, ale proste, a nie opinajace lydke, wiec takich "rurek" sporo mam, bo tylek i uda swietnie wygladaja, w kolanach sa dosc obcisle, ale juz w lydkach luzne, a skiny, to to w czym pomykaja całe miasta, czyli dzinsy jak getry.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:38   #35
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Styl rockowy

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
no sorry bardzo, ale Avril to imho wyglada jak dres. no na impreze to ja stylisci odwala, to prawda, ale na co dzien to kurde w jakichs dresach pomyka i mysli, ze jak ubierze trampki do tego to od razu rockowa jest, albo i gorzej - punkowa nie tedy droga

a mi sie z rockiem bardzo kojarza kamizelka i rurki. zaraz mam Rolling Stonesow albo Clashow przed oczami
nie wiem jak ona na codzien sie ubiera, ale jak widze ja tak http://img2.timeinc.net/people/i/200...il_lavigne.jpg
http://escoladorock.files.wordpress....l-lavigne2.jpg


to to dla mnie na pewno nie jest styl rockowy.
w ogole nawet nie styl, bo styl to cos na co pracujesz cale lata, a nie kwestia jednego ubioru.
niedlugo zaraz ktos napisze, ze Blog 27 ma styl punkowy

citynight-nie wiem czy to 'mtv' bylo do mnie, ale powiem jedno- nie znasz, nie oceniaj.
i nie probuje tutaj nikogo obrazac.
sungold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 12:42   #36
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Styl rockowy

na co dzien to ona wyglada tak.

no i niech mi nikt nie wmawia, ze to jest styl rockowy panna pewnie mysli, ze jak ubierze rurki, trampki i gore od dresu to jest super tro, ale to nieprawda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg normal_avril-lavigne-001.jpg (15,6 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_avril-lavigne-004.jpg (13,8 KB, 94 załadowań)
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 19:35   #37
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: Styl rockowy

Kurcze, czemu taki najazd na dziewczynę? Metamorfoza kojarzy się z nastolatkami? A co jest złego w tym, że ktoś chce zmienić trochę styl, zmodyfikować? Czerpanie pomysłów i inspiracji z ubioru innych osób jest ok, pod warunkiem, że człowiek nie staje się czyimś kserem. Ale autorce raczej nie o to chodziło.

Bitter, zauważyłam, że lubisz manifestować swoją "inność"... Rurki to wieśniactwo itd... Ciekawe, że jeszcze niedawno pisałaś w innym wątku jak bardzo dobrze się w nich czujesz i nawet specjalnie zwężałaś sobie kilka par "normalnych" spodni
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 19:52   #38
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Styl rockowy

Cytat:
Napisane przez Atka87 Pokaż wiadomość
Kurcze, czemu taki najazd na dziewczynę? Metamorfoza kojarzy się z nastolatkami? A co jest złego w tym, że ktoś chce zmienić trochę styl, zmodyfikować? Czerpanie pomysłów i inspiracji z ubioru innych osób jest ok, pod warunkiem, że człowiek nie staje się czyimś kserem. Ale autorce raczej nie o to chodziło.

Bitter, zauważyłam, że lubisz manifestować swoją "inność"... Rurki to wieśniactwo itd... Ciekawe, że jeszcze niedawno pisałaś w innym wątku jak bardzo dobrze się w nich czujesz i nawet specjalnie zwężałaś sobie kilka par "normalnych" spodni
Zgadzam się w 100 %. W końcu ktoś powiedział to głośno Dziewczyna prosi o rade,a Wy co robicie? Anonimowo wszystko można. Leczyć swoje kompleksy również
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 21:17   #39
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl rockowy

Cytat:
Napisane przez facilmente_irritabile Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100 %. W końcu ktoś powiedział to głośno Dziewczyna prosi o rade,a Wy co robicie? Anonimowo wszystko można. Leczyć swoje kompleksy również
wiec pytamy autorke o co jej chodzi blizej, bo rock to prawie wszystko, ale zniknela.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 23:28   #40
Nastukana
Raczkowanie
 
Avatar Nastukana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Styl rockowy

Zdałam sobie sprawę, że być może styl, w którym czuję się najlepiej jest pozoranctwem. Rock powinien kojarzyć się z siłą wewnętrzną, a po nieprzyjaznym odbiorze mej osoby, po prostu stchórzyłam..
Ale żeby nie było, powiem o co mi chodziło, bo głupio powiedzieć "a" bez "b" i już uciekam z tego wątku
Pytałyście o muzykę. Z tych bardziej znanych zespołów to Iron Maiden, Nirvana, Guns N' Roses, Armia, Akurat, Metallica i wiele innych.

Nie chodziło mi o obroże, ćwieki, styl reprezentowany przez Avril, Dodę..
Bardziej o taką "niedbałość" - luźne t-shirty, dzinsy, trampki, ciekawe dodatki - kolczyki, korale, wisiory, branzoletki.

Coś takiego. ( z wyjatkiem pierwszego zdjecia - buty mi nie pasuja)
http://www.styl24.pl/article.php/art...czyna/#pic-top

Nie, nie chcę być czyjąś kopią. Jestem kreatywna, podobny styl towarzyszy mi nie od dzis, tylko chciałam po prostu wiedzieć, czy któras z wizazanek tez go preferuje.
Byc moze niektore propozycje wnioslyby troche swiezości.

Dzięki.
__________________
MY EXTREME MAKEOVER
29.06.2008
zapuszczam włosy i paznokcie
chudnę, pozbywam się cellulitu i innych świnstw
zmieniam dietę i siedzący tryb życia

odnowa cery

Bo każdy jest kowalem własnego losu
Nastukana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 23:41   #41
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl rockowy

No tak, problem pewnie w tym, ze to sami faceci i trudno zrobic z tego bardziej seksowna wersje, ale czesc tych zespolow byla kiedys moja miloscia, wiec chetnie pogrzebie za czyms takim.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 00:11   #42
Nastukana
Raczkowanie
 
Avatar Nastukana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Styl rockowy

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
No tak, problem pewnie w tym, ze to sami faceci i trudno zrobic z tego bardziej seksowna wersje.
Właśnie.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
czesc tych zespolow byla kiedys moja miloscia, wiec chetnie pogrzebie za czyms takim
Dzięki
__________________
MY EXTREME MAKEOVER
29.06.2008
zapuszczam włosy i paznokcie
chudnę, pozbywam się cellulitu i innych świnstw
zmieniam dietę i siedzący tryb życia

odnowa cery

Bo każdy jest kowalem własnego losu
Nastukana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 10:43   #43
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Styl rockowy

ranyyy, wiem, ze moze jestem nudna, ale Kate Moss ma dokladnie taki styl botki, kamizelki, rurki, flanele, szorty, zakiety, kapelusze, gladkie t-shirty... imho ona wyglada, jakby wlasnie wyszla z rockowego koncertu.

wejdz na ten watek, ktory podalam ci na pierwszej stronie, od ostatniego czasu troche sie rozwinal, mozna tam znalezc naprawde pelno inspiracji.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 10:53   #44
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Styl rockowy

mnie Axl Rose zainspirowal do noszenia bandany na glowie albo zamotanej na rece. przy seksownym makijazu i ulozonych wlosach (najlepiej duzych lokach) to jest mega kobiece a jednak rockowe.
bandan masz do wyboru do koloru (doslownie!) i latwo znalezc cos dla siebie.
No i kocham jego wczesny wizerunek za kowbojki
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 11:07   #45
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Styl rockowy

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
mnie Axl Rose zainspirowal do noszenia bandany na glowie albo zamotanej na rece. przy seksownym makijazu i ulozonych wlosach (najlepiej duzych lokach) to jest mega kobiece a jednak rockowe.
bandan masz do wyboru do koloru (doslownie!) i latwo znalezc cos dla siebie.
No i kocham jego wczesny wizerunek za kowbojki
bo generalnie w takim stylu najwazniejsze jest odniesc sie do zespolow, ktorych sluchasz; obejrzyj ich zdjecia, porozkladaj ich ubiory na czynniki pierwsze - moze jest cos, co mozna sobie 'pozyczyc' - tak jak DJAD pisala o bandanie i kowbojkach. Axl nosil tez kraciaste flanele, Kurt tez - moze uda ci sie upolowac jakas obcisla, dopasowana koszule w krate (niekonieccznie flanelowa)? tradycyjnie dorzucilabym do tego kamizelki - imho jedna z najbardziej rockowych czesci garderoby, zaraz mi sie ze Stonesami i Gunsami kojarzy. zwykle rurki i gladki t-shirt "podkrecisz" kamizelka, nabiora wtedy bardziej rockowego charakteru.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 14:10   #46
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl rockowy

slash mial swoje spodnie motocyklowe, znaczy takie nogawki jak na foto
ja nosze pas z nabojami np, pasy wojskowe, koszula flanelowa nie musi byc obcisla, ale p daj pod nia bardzo obcisly bialy podkoszulek na szerokie ramiaczka, czyli taki klasyczny, albo z rekawkiem, oczywiscie podarte niebieskie dzinsy sa klasyka. Czasem nosze do nich wielkie biale adidasy, innym razem sandalki na platformach np http://www.aldoshoes.com/eng/storeSe...=CA&colorid=95 choc te sa zbyt "ulozone" cos bardziej z pazurem by sie przydalo.
Jesli nosze dekolty, to staram sie miec duzo pasow, jakichs rekawkow, czasem samemu robionych, czy wzorowanych na tych z allegro.
Czarny kapelusz jest jak najbardziej na tak, do tego wszelkie okulary policyjne. Buty w stylu new rock, ramoneska, albo skora w typie kurtki motocyklowej, spodnie skorzane Odbarwione lub poplamione obcisle tshirty, skorzane rekawiczki bez palcow.
Pare fotek troche w klimacie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alba_rope.jpg (83,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angela2.jpg (58,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Arch_Enemy.jpg (54,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l15374481139_6537.jpg (31,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angela.jpg (22,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg arch1.jpg (34,3 KB, 16 załadowań)
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 14:21   #47
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Styl rockowy

http://www.emptyspiral.net/ tutaj cos bardziej sexy choc trzeba pogrzebac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg archenemy_051101102728426_wideweb__300x375,1.jpg (28,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg velvetRevolver.jpg (34,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg resident-evil-apocalypse-jill-valentine12.jpg (51,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 3_20072006101559.jpeg (55,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Angela_Gossow__by_Chicabissness.jpg (68,8 KB, 11 załadowań)
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 21:24   #48
xBride
Raczkowanie
 
Avatar xBride
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 58
Dot.: Styl rockowy

ja osobiście preferuje koszule, pod to jakaś bluzka z krótkim, oczywiście spodnie.. najlepiej dżinsy lekko zwężane i trampki
__________________
"We hold in our hearts the sword and the faith
Swelled up from the rain, clouds move like a wraith
Well after all, we’ll lie another day
And through it all
We’ll find some other way
To carry on through cartilage and fluid
And did you come to stare, or wash away the blood?..."
xBride jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.