Niedrogi salony kosmetyczne w Warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 13:51   #1
aska11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Smile

Niedrogi salony kosmetyczne w Warszawie


Szukam dobrej kosmetyczki w Warszawie. Nie ukrywam, że cennik jest dla mnie ważny.....:P
Znacie jakieś niewielkie salony ksmetyczne, może na osiedlach, gdzie nie jest bardzo drogo i możecie go polecić?
Pozdrawiam
aska11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 13:58   #2
ewela_pa
Raczkowanie
 
Avatar ewela_pa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Niedrogi salony kosmetyczne w Warszawie

Polecam Ci Salon Finesse na Mokotowie. www.salonfinesse.pl
ewela_pa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 16:28   #3
marti47
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Niedrogi salony kosmetyczne w Warszawie

Dziewczyny! Uważajcie na salon kosmetyczny Stay Young http://stayyoung.pl/ w Warszawie. Kompletnie nie polecam tego miejsca i przestrzegam przed nim gdyż dwa razy próbowałam się tam zapisać na manicure. Za pierwszym razem chciałam się umówić poza godzinami pracy (na stronie jest napisane, że oferują taką możliwość) - recepcjonistka nakrzyczała na mnie, iż sobie coś wymyślam, po czym zadzwoniła właścicielka i również nakrzyczała, że jestem niepoważna przecież nikt nie będzie specjalnie dla mnie przychodził. Miałam już wykupiony groupon, więc zadzwoniłam drugi raz by się umówić, już w godzinach pracy salonu. Wszystko było na pierwszy rzut oka dobrze. Przejechałam pół Warszawy i stawiłam się na umówioną godziną. 10 minut czekałam, aż ktoś w ogóle przyjdzie na recepcje, następnie Pani poinformowała mnie, że nie jestem zapisana. Zjawiła się właścicielka, która znów nakrzyczała na mnie, że pewnie wcale nie dzwoniłam i kłamię, że jestem na dziś umówiona, bo ona w ogóle nie ma mnie w systemie. Zaproponowałam, aby sprawdziła rozmowy przychodzące, na co wykrzyczała, że ona nie ma czasu na głupoty i co ja sobie wyobrażam, jej pracownik na pewno by mnie zapisał, a poza tym, jeśli nie dostałam smsa z potwierdzeniem to nie byłam zapisana. Spokojnie jej odpowiedziałam, że chciałam przyjść pierwszy raz, więc nie znam ich zwyczajów wysyłania smsów... Właścicielka nawet nie przeprosiła, nie zaproponowała nic innego jak tylko "phi, ewentualnie może się Pani zapisać na inny termin". ŻENADA! Stanowczo przestrzegam Was przed tym miejscem! Mam nadzieję, że nikt już się nie natnie na tę firmę i "przemiłą" Panią właścicielkę.
marti47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 17:28:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.