Grab one and do it! - czyli sposób dla niezdecydowanych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-31, 20:09   #1
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Talking

Grab one and do it! - czyli sposób dla niezdecydowanych


Też macie wiele płyt lub plików z ćwiczeniami i więcej czasu poświęcacie na ich wyborze niż na sam trening albo nudzi wam się wykonywanie tego samego treningu codziennie? Ja mam właśnie takie problemy! Ostatnio jednak znalazłam inspirację, a raczej rozwiązanie tego problemu Jest tak proste i tak fajne, że od razu przypadło mi do gustu Jak widzicie na obrazku, wystarczą dwa kubeczki i kilka patyczków np. po lodach, albo inna wariacja na temat pojemniczków i materiałów piśmienniczych
Cała zabawa polega na tym, że:
  • wkładamy do jednego kubeczka patyczki z nazwą i ewentualnie czasem wykonywania ćwiczeń, możemy na nim napisać np. "Do zrobienia"
  • każdego dnia wyciągamy jeden patyczek
  • ćwiczymy
  • wkładamy patyczek do kubeczka z napisem "Zrobione"!
Każdego następnego dnia powtarzamy poszczególne kroki, a po wypełnieniu kubeczka "Zrobione" przekładamy patyczki z powrotem do pierwszego pojemniczka i bawimy się dalej A gdyby w międzyczasie wpadły do naszej kolekcji nowe ćwiczenia zawsze możemy je dorzucić do naszego "przypadkowego planu treningowego".



Nie wiem jak wam, ale mi się ten pomysł bardzo spodobał Zachęcam zatem do zrobienia takich pojemniczków, wspólnej zabawy, dzielenia się swoją listą ćwiczeń, informacjami kto co ćwiczył i jakie osiągną efekty.


Powodzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kubeczki.jpg (50,1 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez NikaVera
Czas edycji: 2013-01-31 o 20:16
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:22.