oDChudZanie NaStoLatkI =) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-22, 23:22   #61
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Cytat:
Napisane przez demetria
moim zdaniem niezdrowo się odzywiasz i jeszcze te posiłki takie niereguralne.....
Moim też . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 23:27   #62
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Cytat:
Napisane przez demetria
moim zdaniem niezdrowo się odzywiasz i jeszcze te posiłki takie niereguralne.....
można jasniej?? Zmienie o tak i tak juz napisalam ale teraz mozna jasniej?? pozdro
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post1345370 Moja walka z Kg
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 23:39   #63
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

LAski szybkie pytanie szybka odpowiedz. Czy chleb pełnoziarnisty od chleba ciemnego, razowego sie czyms różni.? Który lepszy ? Pozdrawiam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post1345370 Moja walka z Kg
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 23:49   #64
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

szatyneczka tez mam ten problem z sadełkiem i w ogóle, ale jesteśmy zbite w jedno stado na wątku Pusiaczka "Walka z sadełkiem i z dużym brzuszkiem' zapraszamy

Chodź do nas
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 23:55   #65
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Aha a co do schudnięcia... Polecam wszelkie aeroby typu taniec Skakanka czyni cuda, poza tym coś na talię, brzuszek, nogi. Napisz swoje wymiary to coś Ci dobierzemy
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 00:07   #66
SzAtYneCzkA
Raczkowanie
 
Avatar SzAtYneCzkA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ZaDooopiE
Wiadomości: 34
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa
Aha a co do schudnięcia... Polecam wszelkie aeroby typu taniec Skakanka czyni cuda, poza tym coś na talię, brzuszek, nogi. Napisz swoje wymiary to coś Ci dobierzemy
Ja to mam 79 kg i 176 wzrostu. Wymiary jakies 112 w tyłku no i to tyle. A z ćwiczonek wybrałam sobie z tych filmików Pump it up tylko nie wiem czy one sa na jakas partie ciała czy na całośc ogółem. I wogóle tn film ma ponoc przesżło godz i coś 17 minut to tyle zwytrzymujreci?? odp
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...70#post1345370 Moja walka z Kg
SzAtYneCzkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 15:10   #67
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Nie no tyle to może nie Mój łączny trening trwa troszkę ponad godzinę. Jeśli będziesz robiła to, co lubisz, to nawet nie zauważysz jak ten czas zleci Osobiście polecam taniec nowoczesny mrrrrrauuuu Pamiętaj o dynamicznej rozgrzewce, ćwiczeniach rozciągających, które łącznie powinny trwać około 20 minut. Organizm spala tłuszcz dopiero po takim czasie, więc na początek trzeba dać ćwiczenia nie-męczące, by zostawić sobie siły na intensywniejsze W tych intensywniejszych powinny znajdywać się ćwiczonka na brzuch, pupę, talię i co tam jeszcze dusza zapragnie. Jeszcze jakieś pytania?

Ja mam ciężkie kości Przy 173cm ważę 73kg, mam 98 w biodrach, 78 w talii itd. Jestem 'ubita' i na tyle podobno nie wyglądam Aha i 16 lat w lipcu.
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-24, 14:53   #68
Milena13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 844
GG do Milena13
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa
Nie no tyle to może nie Mój łączny trening trwa troszkę ponad godzinę. Jeśli będziesz robiła to, co lubisz, to nawet nie zauważysz jak ten czas zleci Osobiście polecam taniec nowoczesny mrrrrrauuuu Pamiętaj o dynamicznej rozgrzewce, ćwiczeniach rozciągających, które łącznie powinny trwać około 20 minut. Organizm spala tłuszcz dopiero po takim czasie, więc na początek trzeba dać ćwiczenia nie-męczące, by zostawić sobie siły na intensywniejsze W tych intensywniejszych powinny znajdywać się ćwiczonka na brzuch, pupę, talię i co tam jeszcze dusza zapragnie. Jeszcze jakieś pytania?

Ja mam ciężkie kości Przy 173cm ważę 73kg, mam 98 w biodrach, 78 w talii itd. Jestem 'ubita' i na tyle podobno nie wyglądam Aha i 16 lat w lipcu.
Ja staram się robić 50 brzuszków dziennie i około 20-30 przysiadów. Też mam okropne sadełko idę teraz zajrzeć na ten wątek o walce z sadełkiem
też uważem że jesz (jerz, nie wiem jak to się pisze ) tak jakbys się nie odchudzała... a ziemniaki too bym weliminowała bbbeee
__________________



droga gitaro, przepraszam, ale teraz moje palce Cię nienawidzą.
Milena13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 18:08   #69
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

strzasznie mnie irytuje to, że pytasz się któś Ci odpowiada, a Ty nadal robisz to samo. Ja rozumeim , że już uwielbiasz te drożdżowki,a le sa strasznie niezdrowei i kaloryczne, a przede wszytskim nie możesz ich jeść na sniadanie bo nie dostarczaja organizmowi wszytskiego co jest mu potrzebnee.
Wilokrotnie też dziewczyny zwracalu uwagę na reguralność posiłków.
Jeżeli chcesz schudnąć to musisz jeść reguralnie bo inaczej rozgegujlujesz metabolizm. Koniec. kropka.
Pamiętaj, że aeroby sa najlepsze do spalania tłuszczu i pump it up (sama bardzo, ale to bardzo polecam) to jest własnie trening aerobowy. Dziewczyny wklejały linki skąd go ściągnąc na wątku"filmiki z rozgrzewką" na 7 stronie w 190 poście PINGWINECZKA podała linki

Ten link odgrzebałam gdzieś z czeluści forum dzisiaj :
http://www.wizaz.pl/smoczek_dieta.ph...95d75be191671c

są w nim ogólne zasady. Wart przeczytac. Zajrzyj również an ątek który zostal podwieszony " dla tych co szukają bo nie wiedzą "
pozdrawiam ;*
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 18:17   #70
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Szatyneczko ten film razem ( bo jest 5 części) ma około 1 godziny. Juz nie pamiętam. I jest głownie na brzuch, ramiona i pośladki, ale jest tez kilka ćwiczęn na biodra i plecki
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 18:29   #71
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

dokładnie, odchudzanie nie polega na niejedzeniu tylko na zdrowym odżywianiu
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-24, 22:10   #72
Milena13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 844
GG do Milena13
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Cytat:
Napisane przez rob4cz3q
strzasznie mnie irytuje to, że pytasz się któś Ci odpowiada, a Ty nadal robisz to samo. Ja rozumeim , że już uwielbiasz te drożdżowki,a le sa strasznie niezdrowei i kaloryczne, a przede wszytskim nie możesz ich jeść na sniadanie bo nie dostarczaja organizmowi wszytskiego co jest mu potrzebnee.
Wilokrotnie też dziewczyny zwracalu uwagę na reguralność posiłków.
Jeżeli chcesz schudnąć to musisz jeść reguralnie bo inaczej rozgegujlujesz metabolizm. Koniec. kropka.
Pamiętaj, że aeroby sa najlepsze do spalania tłuszczu i pump it up (sama bardzo, ale to bardzo polecam) to jest własnie trening aerobowy. Dziewczyny wklejały linki skąd go ściągnąc na wątku"filmiki z rozgrzewką" na 7 stronie w 190 poście PINGWINECZKA podała linki

Ten link odgrzebałam gdzieś z czeluści forum dzisiaj :
http://www.wizaz.pl/smoczek_dieta.ph...95d75be191671c

są w nim ogólne zasady. Wart przeczytac. Zajrzyj również an ątek który zostal podwieszony " dla tych co szukają bo nie wiedzą "
pozdrawiam ;*
tylko się nie obraz styneczko. wydaje mi sie ze ty chcesz schudnac "lekko, łlatwo i przyjemnie" ciągle sie pytasz o jaks jadłospis i dalej robisz swoje... to beznadziejne.... i zgadzam się z rob4cz3q
__________________



droga gitaro, przepraszam, ale teraz moje palce Cię nienawidzą.
Milena13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 10:26   #73
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

ja tu nie chcem nikogo linczować, ale Szatyneczko weź się w garść.
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 11:58   #74
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Można jeść słodycze ale naprawdę w niewielkich ilościach i ćwiczyć za to do upadłego ja tak robię
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 12:48   #75
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

ah i czasami warto tez pomyślec nad tym, że nie kazdy schudnie od diety, chodzi mi tu o predyspozycje, ja np od diety dużo nie chude, czuje sie jedynie lżejsza/oczyszczona, efekty daja mi tylko i wyłacznie ćwiczenia za to u innych sama dieta może przynosic oszałamiające efekty chodzi mi tu o coś w rodzaju predyspozycji genetycznych, nie mam pojęcia jak to jaśniej wyrazić
i niech nikt nie myśli, że skoro zauwazyłam że tylko ćwiczenia na mnie działaja i przynosza efekty to zarzuciłam diete, własciwie to nie nazwałabym juz tego dieta a raczej zdrowym stylem zycia (chociaż to dopiero poczatki) trzeba przestawić myslenie

i jeszcze jedna sugestia, Szatyneczko nie obraź sie ale myślę, że ty liczysz na to że wszyscy za ciebie wszystko zrobia, na forum jest tyle watków a PRZEDE WSZYSTKIM linkownia które nalezy najpierw przeczytać OSOBIśCIE wiele rzeczy wtedy sie wyjasnia Pozdrawiam
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 18:08   #76
kasiuleekx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

siemka ;d sorrki że sie wtrącaaam ale chciala bym abyście mii pomogły; ) teeż jestem nastolaatką; ) maam 163 wzrostu i waaże 62. wieem że waga możliwe ze jest dobraa ale chodzi mi oczywiscie o mój brzuch.. chce poprostu schudnąc i zacząc diete .. wiem ze jest duzo przepisów na to ale powiedzcie mi co moge jesc w szkole ( nie kosztownego ) co nie bedzie mi szkodzilow tej diecie ? poprostu jesteem długo w szkole i maam treningi .. czasami bywaam nawet od 8 rano do 16. co mogę jesc w tych poraach? prosze pomózcie : )

Edytowane przez kasiuleekx3
Czas edycji: 2012-01-21 o 12:41
kasiuleekx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 20:01   #77
Secret125
Raczkowanie
 
Avatar Secret125
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 406
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

Zapraszam was serdecznie na to forum https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31635398 w walce ze zbędnymi kilogramami. Możesz liczyć na pełną motywacje i wsparcie. Jest to podobne forum dla nastolatków, postanowiłam ten temat odświeżyć )
__________________
Zapuszczam włosy

Moje fotografie, moje spojrzenie na świat
https://www.facebook.com/pages/Locze...26892024075108
Secret125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 20:36   #78
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: oDChudZanie NaStoLatkI =)

kasiuleczka wykopałaś wątek w którym od 6 lat nikt się nie odzywa i przepraszasz , że przeszkadzasz ? Proszę zwracaj uwagę na daty.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.