Ważne ogłoszenie Zatwierdzanie zgłoszeń - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-30, 23:38   #61
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Witam,mam pytanie odnośnie zgłoszenia nowego producenta- Laboratory Les 3Chenes- około tygodnia temu został on zgłoszony,ale nadal go nie widać -czy coś nie tak zostało wprowadzone(jakies dane)? I czy po zgłoszeniu takowego pojawia sie jakaś potwierdzająca informacja w profilu?
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 19:41   #62
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Już dwa razy zgłaszałam krem Sudocrem z nowym składem i za żadnym razem produkt nie pojawił się w KWC. Nie wiem teraz czy zgłaszać ponownie, i czy zgłaszac inne produkty. Nie chce mi się nadarmo spisywać składów, bo jest to niewygodne i czasochłonne. W związku z tym mam pytanie. Czy jest jakiś powód dla którego ten akurat krem nie jest przyjmowany? Czy może coś jest nie tak po stronie mojego komputera, przeglądarki itp.?
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 09:14   #63
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Już dwa razy zgłaszałam krem Sudocrem z nowym składem i za żadnym razem produkt nie pojawił się w KWC. Nie wiem teraz czy zgłaszać ponownie, i czy zgłaszac inne produkty. Nie chce mi się nadarmo spisywać składów, bo jest to niewygodne i czasochłonne. W związku z tym mam pytanie. Czy jest jakiś powód dla którego ten akurat krem nie jest przyjmowany? Czy może coś jest nie tak po stronie mojego komputera, przeglądarki itp.?
Loouisse hmm dobrze że piszesz, bo sama wiem że czekał w kolejce a teraz go nie ma nie wiem o co chodzi, może zgłoszenie zostało usunięte przez jakąś modkę... Mam do Ciebie wielką prośbę o zgłoszenie go jeszcze raz - osobiście się nim zajmę i jak najszybciej wstawię do bazy Bardzo przepraszam za zamieszanie, nie wiem czemu te Sudocremy poginęły a nie da rady spamiętać wszystkich zgłoszeń i ich historii...

Danka pojawi się dzisiaj
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 21:27   #64
annaboo
Zadomowienie
 
Avatar annaboo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 1 327
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Czy ten nr zgł 48346 jeszcze u was istnieje czy przepadł bo dodawałam go ponad 2 miesiące i się nigdy nie pojawił. Dodam,że była to odżywka Palmer's.
annaboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 22:25   #65
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Dzisiaj, około godziny 21 zgłaszałem Szampon DX2, jak do tej pory nie został on dodany. Dlaczego?
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 08:37   #66
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Dzisiaj, około godziny 21 zgłaszałem Szampon DX2, jak do tej pory nie został on dodany. Dlaczego?
Trzeba pierw przeczytać Regulamin - Redakcja ma na to 3 dni robocze, jeśli jest duża kolejka w poczekalni może się to przedłużyć. Moderatorzy też ludzie, nie pracują w weekendy zazwyczaj a zgłoszenia nie są przyjmowane automatycznie, trzeba je jeszcze "obrobić".
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 09:00   #67
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Trzeba pierw przeczytać Regulamin - Redakcja ma na to 3 dni robocze, jeśli jest duża kolejka w poczekalni może się to przedłużyć. Moderatorzy też ludzie, nie pracują w weekendy zazwyczaj a zgłoszenia nie są przyjmowane automatycznie, trzeba je jeszcze "obrobić".
Czytałem i to parę razy. Rozumiem, widziałem wczoraj jak doszedł kosmetyk dodany po 22 i po prostu myślałem że moje zgłoszenie odrzucono. Przepraszam za kłopot, dodawałem kosmetyk pierwszy raz i myślałem, że coś robię nie tak.

Dziękuję za odpowiedź.
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 12:42   #68
juv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Witam,

Jak mogę sprawdzić na jakim etapie jest zgłoszenie nowego kosmetyku Belcils (nr 50482). Czy dostane informację, że został on zamieszczony w bazie?
juv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:37   #69
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Witam

Bardzo proszę o usunięcie z bazy jednego z moich dzisiejszych zgłoszeń, gdyż jest ono zdublowane. Moja przeglądarka płatała mi figle i musiałam dwa razy wpisywać zgłoszenie, bo jakby to pierwsze nie "poszło". Teraz widzę, że dodałam dwa razy to samo, tylko, że z innym zdjęciem. Sprawa dotyczy zgłoszenia sprzed paru minut - 'BlanX Med, ANTY-OSAD (Intensywne usuwanie przebarwień)'


Dziekuję z góry za rozpatrzenie mojej prośby

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2012-03-06 o 16:01
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 21:05   #70
annaboo
Zadomowienie
 
Avatar annaboo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 1 327
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Cytat:
Napisane przez annaboo Pokaż wiadomość
Czy ten nr zgł 48346 jeszcze u was istnieje czy przepadł bo dodawałam go ponad 2 miesiące i się nigdy nie pojawił. Dodam,że była to odżywka Palmer's.
Rozumiem,ze nie ma szans aby ten kosmetyk się pokazał? Mam go zgłosić jeszcze raz?
annaboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 17:26   #71
bethan
Przyczajenie
 
Avatar bethan
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gliwice/Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Witam,
chciałabym się dowiedzieć, jaki jest obecny czas oczekiwania na to, żeby ukazało się zgłoszenie? Napisałam 10 dni temu trzy zgłoszenia kosmetyków KIKO (nie pamiętam niestety numerów) i zastanawiam się, czy to jest możliwe, żeby się jeszcze nie pokazały, czy może mam je napisać jeszcze raz.
bethan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 13:05   #72
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Witam,
Jakiś czas temu (będzie już chyba ze 2-3 tygodnie) poprosiłam o zatwierdzenie oleju jojoba z Eco Spa i do tej pory nie ma go w katalogu produktów. Dlaczego??
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 20:00   #73
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Przed momentem zgłosiłam oliwkę do masażu Ziaja (nr 53050). Pomyliłam się w wyborze kategorii. Oliwka jest wyszczuplająca i wskazałam katalog pielęgnacji ciała antycell i wyszczuplanie zamiast kosmetyków do masażu.

Zmyliło mnie to wyszczuplenie
Proszę zatem o przekierowanie oliwki we właściwe miejsce.
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 23:47   #74
Mrs_Merve
Raczkowanie
 
Avatar Mrs_Merve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 45
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Chciałabym o coś spytać. Normalnie sprawdzam dodane kosmetyki po swoim nicku, jednak teraz zauważyłam, że dodana przeze mnie mgiełka już jest https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-burdock.html a jednak po wpisaniu nazwy w katalog jej nie ma. W związku z tym, czy mogę jakoś sprawdzić wszystkie kosmetyki, które dodałam i zostały umieszczone w katalogu? I dlaczego kosmetyki Avon Color Trend nie zostały dodane? (ani jeden z siedmiu)
__________________
"Długa pani na długo się przytuli"
KHNH
Mrs_Merve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 00:30   #75
elbrus
Rozeznanie
 
Avatar elbrus
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 523
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Witam,
Już wieeele wiele dni temu dodałam pędzel Make Up For Ever - numer zgłoszenia: 52470. Od tego czasu pojawiło się w katalogu wiele kosmetyków, które dodałam, a ten pędzelek przepadł... Co było nie tak ze zgłoszeniem? To świetny produkt i chciałabym go jak najszybciej móc pochwalić, aby inne Wizażanki również go polubiły ))
elbrus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 16:56   #76
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Zgłosiłam jakieś 2 tygodnie temu produkty Miessence: 52603, 52604, 52605 i 52606. Wciąż nie widzę ich na wizażu. Czy coś się stało?
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 09:24   #77
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Dziewczyny mamy mały problem z wyszukiwarką jest wiele sytuacji że produkt jest w KWC ale go nie znajduje, jak w przypadku Mrs_Merve... Dopiero jak dostajemy sygnał lub pytanie o kosmetyk (jak w tym wątku) to mogę wejść do bazy i go wyedytować jeszcze raz - wtedy się pojawia. Jednak nie jestem w stanie tego zrobić ze wszystkimi produktami - jedne się pojawiają inne nie Zgłosiłam to Złosiowi, mam nadzieję że niedługo będzie wszystko oki
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 10:13   #78
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Question Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

A co ze zgłoszeniami producentów? Ta sama sytuacja?
Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 08:55   #79
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Może przydałby się też merge tego wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=38714&page=2

bo nikt się nim z moderatorów nie zajmuje.
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 12:22   #80
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Dziewczyny jestem na urlopie do przyszłej niedzieli także będzie przestój w dodawaniu kosmetyków i producentów do KWC - wszystko będę czyścić po powrocie a w razie czego piszcie na priv
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 08:36   #81
cynaamonka
Wtajemniczenie
 
Avatar cynaamonka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa & okolice
Wiadomości: 2 293
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Od dość dawna czekam na dodanie eylinerów Bell z nowej kolekcji i dwóch produktów wyszczuplających Nuxe - inne kosmetyki zgłoszone przeze mnie w tym samym czasie ukazały się niemal od razu, czy z tymi zgłoszeniami było coś nie tak?
cynaamonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 15:00   #82
justina987
Raczkowanie
 
Avatar justina987
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 45
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Cześć,

jakiś miesiąc temu zgłaszałam producenta Renpure Organics, bo używałam ich szamponu i chciałam zamieścić recenzję, ale wpis się nie pojawił - czy coś się z nim stało?

Oprócz tego tydzień temu dodawałam produkt Gliss Kur - szampon Shea Casmere z płynną keratyną (numer 53503), próbowałam zobaczyć po numerze, ale niestety albo nie umiem, albo nic się nie wyświetla. Zastanawiam się czy ktoś nie skasował zgłoszenia, bo bardzo podobny jest już w bazie - ale to nie ten sam, skład jest inny. Czy mam go dodać ponownie? Mam gotową recenzję, ale nie mogę jej zamieścić bez produktu .
justina987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 15:44   #83
Mrs_Merve
Raczkowanie
 
Avatar Mrs_Merve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 45
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Może wyjdzie ze mnie blondynka , ale nadal po wpisaniu nazwy tej mgiełki w szukajkę, nie wyświetla się, że jest ona w katalogu. Mimo tego, że google ją wyszukuje i nawet dodałam do niej recenzję, to nadaj szukajka zaprzecza jakoby była ona w bazie.
__________________
"Długa pani na długo się przytuli"
KHNH
Mrs_Merve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 08:10   #84
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Mrs_Merve daj nazwę tej mgiełki - znów widocznie panel nawala że kosmetyk jest w bazie ale go nie wyszukuje

cynaamonka już wszystkie zgłoszenia są?
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 16:11   #85
justina987
Raczkowanie
 
Avatar justina987
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 45
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Cytat:
Napisane przez justina987 Pokaż wiadomość
Cześć,

jakiś miesiąc temu zgłaszałam producenta Renpure Organics, bo używałam ich szamponu i chciałam zamieścić recenzję, ale wpis się nie pojawił - czy coś się z nim stało?

Oprócz tego tydzień temu dodawałam produkt Gliss Kur - szampon Shea Casmere z płynną keratyną (numer 53503), próbowałam zobaczyć po numerze, ale niestety albo nie umiem, albo nic się nie wyświetla. Zastanawiam się czy ktoś nie skasował zgłoszenia, bo bardzo podobny jest już w bazie - ale to nie ten sam, skład jest inny. Czy mam go dodać ponownie? Mam gotową recenzję, ale nie mogę jej zamieścić bez produktu .
Czy mogę prosić o odpowiedź? Bo nie wiem czy zgłaszać drugi raz.
Dzisiaj dodałam odżywkę i zgłoszenie tak samo mi się nie wyświetla po wpisaniu w przeglądarkę - co jest nie tak? (Numer 54066)
Wyświetla mi się coś takiego, jak na obrazku



Edytowane przez justina987
Czas edycji: 2012-08-19 o 16:16
justina987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 17:38   #86
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Jakiś czas temu (mniej niż miesiąc ale więcej niż 2 tygodnie) zgłaszałam puder sypki z szafirem firmy Joko.
Niestety nie zapisałam numeru.Ale zgłoszenie do tej pory się nie ukazało.Czy coś z nim było nie tak?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 14:47   #87
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Ja około 10 dni temu zgłaszałam krem na dzień Soraya z serii " Złoty lifting" i tez do tej pory się nie pojawił
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 09:23   #88
behemotek
Raczkowanie
 
Avatar behemotek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 112
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Witam,
Dwa razy już zgłaszałam pojawienie się nowego producenta (Evree) i nadal go nie widać, czy mogę prosić o informację, czy moje zgłoszeni w ogóle dotarło i czy jest szansa, że się pojawi?
__________________
Nasze kociaki!
behemotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 12:01   #89
agateq
goniąca własny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 796
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Zgłaszałam odżywkę do paznokci Mollon Medic Health Nails Express Repair. Dlaczego się nie pojawia?

Przeszukałam KWC, ale jedyne dwa kosmetyki do paznokci tej firmy to olejek i inna odżywka - wzmacniająca.
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 14:35   #90
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Zatwierdzanie zgłoszeń

Moze by tak ktoś odpowiedział nam, bo szczerze mówiąc- jest to zupełne lekceważenie wizazanek. W końcu KWC istnieje dzięki nam, ja już czekam trzeci tydzień na dodanie mojego produktu, inne osoby podobnie- a nikt nawet nie raczy wyjasnic co dzieje się ze zgłaszanymi kosmetykami. Przykre to i bardzo zniechęcające do dodawania nowych produktów.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-10 21:04:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.