Mój chłopak sam się zaspokoił - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-10, 16:06   #61
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Gdyby samotni faceci sami się nie zaspokajali, to byłaby fala gwałtów i rozwój prostytucji!
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:07   #62
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Skoro macie bardzo dobre życie seksualne i robicie to tak często jak piszesz, to gdzie tu miejsce na odtrącenie?
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:13   #63
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Gdyby samotni faceci sami się nie zaspokajali, to byłaby fala gwałtów i rozwój prostytucji!
Dawno nie czytalam nic rownie bzdurnego.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:15   #64
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;42731422]Dawno nie czytalam nic rownie bzdurnego.[/QUOTE]

Masturbacja pomaga rozładować napięcie seksualne. Może to jest lizanie cukierka przez papierek, ale przynajmniej częściowo rozwiązuje problem. Gdyby nie można było tego robić, to na 100% wzrasta wskaźnik gwałtów i liczba pań i ich szefów, którzy będą chcieli na tym się wzbogacić.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:15   #65
Czekoladowo Kokosowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladowo Kokosowa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 56
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Skoro macie bardzo dobre życie seksualne i robicie to tak często jak piszesz, to gdzie tu miejsce na odtrącenie?
Po prostu zszokowało i zadziwiło mnie to, że wykorzystał pierwszy moment, w którym wyszłam na chwilę dłużej, na obejrzenie filmu i zrobienie sobie dobrze. Jak to wyglądało? Dla mnie tak, że mu tego brakuje i że mu nie wystarczam.
Czekoladowo Kokosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:21   #66
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez Czekoladowo Kokosowa Pokaż wiadomość
Po prostu zszokowało i zadziwiło mnie to, że wykorzystał pierwszy moment, w którym wyszłam na chwilę dłużej, na obejrzenie filmu i zrobienie sobie dobrze. Jak to wyglądało? Dla mnie tak, że mu tego brakuje i że mu nie wystarczam.
A wcześniej w ogóle nie spuszczałaś go z oka, chodziłaś za nim krok w krok, i w łazience też z nim zawsze siedziałaś? Skąd wiesz, że wcześniej tego nie robił?
Ja się chłopakowi nie dziwię, i trochę mu współczuję.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:22   #67
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Skąd wiesz, że nie robił tego wcześniej, tylko lepiej się z tym krył? Nie spędzacie ze sobą chyba 24 godzin 7 dni w tygodniu? Jestem prawie pewna, ze jednak zdarzało mu się, ot mężczyźni takie organizmy, a jeśli mimo tego baraszkujecie kilka razy w tyg to absolutnie nie róbmy z igły widły
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 16:25   #68
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez Czekoladowo Kokosowa Pokaż wiadomość
Po prostu zszokowało i zadziwiło mnie to, że wykorzystał pierwszy moment, w którym wyszłam na chwilę dłużej, na obejrzenie filmu i zrobienie sobie dobrze. Jak to wyglądało? Dla mnie tak, że mu tego brakuje i że mu nie wystarczam.
Wcale mu się nie dziwię. Robisz mu awantury- o fajki, o masturbację. Facet jest w ciągłym stresie, ma przez to problemy ze wzwodem. Chciał sobie ulżyć, odczuć przyjemność, bez stresu że Tobie coś nie będzie odpowiadać.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:28   #69
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez Czekoladowo Kokosowa Pokaż wiadomość
Po prostu zszokowało i zadziwiło mnie to, że wykorzystał pierwszy moment, w którym wyszłam na chwilę dłużej, na obejrzenie filmu i zrobienie sobie dobrze. Jak to wyglądało? Dla mnie tak, że mu tego brakuje i że mu nie wystarczam.
Wiesz co, usiądź i się nad sobą zastanów. Traktujesz tego faceta jak swoje piąte odnóże. Jak mu nie wystarczasz, to daj mu święty spokój. Przynajmniej jednego frustrata będzie mniej. Ja nie wiem, czy przemawia przez Ciebie jakaś forma zaniżonej oceny własnej, zaborczość do kwadratu, czy wychowanie w przekonaniu, że samogwałt to zuo od którego się ślepnie i idzie do piekła? Z tego co tu czytam wnioskuję iż albo nie jest do końca rozumna, albo jesteś gupim trollem. W twojej postawie brak jest chęci przemyślenia tylko afiszowanie się ze swoim dziwnym pojęciem wierności (zdradza mnie z własną ręką!). No i kto normalny kłóci się o FAJKI?
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509

Edytowane przez gidran
Czas edycji: 2013-09-10 o 16:29
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:29   #70
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez Czekoladowo Kokosowa Pokaż wiadomość
Ale jest mi mocno przykro, bo tak jak mówię mamy kłopoty, że mu ostatnio nie staje. Nie wiem dlaczego. Jest podniecony, ma orgazmy i chętnie się kocha, ale nieraz mu nie stanie i wiadomo seks nie wychodzi, tylko inne formy. Nieraz jest tak, że nie mogę do niego sie zblizyc, bo mu stanie a aktualnie nie możemy iśc do łóżka, a jak stanie mu raz to drugi jest ciężko. A wczoraj wieczorem już postanowił sam się zaspokoić i nie pomyslał o tym, że ja mogę mieć ochotę. I co, usłyszałabym, że nie może? Oczywiście to by mnie nie zdziwło, ale nie przyznałby się dlaczego. I ja dlatego czuje się pominięta. Zaspokoił siebie a nie pomyslał, że za godzinę czy dwie będę mieć ochotę sie z nim kochać. A naprawde prawie co wieczór przed snem baraszkujemy.
Prawie co wieczór seks, ale jednocześnie "macie problemy", jemu nie staje... Dla mnie wywierasz za wielką presję na niego. Szukasz problemów i histeryzujesz.
Masz chyba jakieś problemy sama ze sobą.
Albo to troll
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:32   #71
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
kto normalny kłóci się o FAJKI?

OFFTOP: 4 największe kłótnie, dosłownie na noże z moim TŻ były o:
1) Jak zbudowany jest bambus
2) Stosunek do Słowian z południa Europy
3) Kto gra lepiej w Need For Speed
4) Czy kupic wypchanego gronostaja

Tak, jesteśmy dorośli.

Edytowane przez 201604130936
Czas edycji: 2013-09-10 o 16:35
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 16:35   #72
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość

OFFTOP: 3 największe kłótnie, dosłownie na noże z moim TŻ były o:
1) Jak zbudowany jest bambus
2) Stosunek do Słowian z południa Europy
3) Kto gra lepiej w Need For Speed
4) Czy kupic wypchanego gronostaja

Tak, jesteśmy dorośli.
Bambus rzadzi .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:36   #73
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Odp: Mój chłopak sam się zaspokoił

Watpie,zeby to byl troll. Popatrz na poprzedni watek + link do poprzedniego konta...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:44   #74
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość

OFFTOP: 4 największe kłótnie, dosłownie na noże z moim TŻ były o:
1) Jak zbudowany jest bambus
2) Stosunek do Słowian z południa Europy
3) Kto gra lepiej w Need For Speed
4) Czy kupic wypchanego gronostaja

Tak, jesteśmy dorośli.
Kupiliście gronostaja, czy nie?
zekori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:45   #75
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Odp: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Watpie,zeby to byl troll. Popatrz na poprzedni watek + link do poprzedniego konta...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ok. Smutno mi się zrobiło, bo (jeśli to prawda co pisze) dziewczyna ma ewidentne problemy ze sobą i tak jakby sobie nie radzi z rzeczywistością.
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:50   #76
natzz
Raczkowanie
 
Avatar natzz
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 136
Dot.: Odp: Mój chłopak sam się zaspokoił

Każdy facet jest inny i ma inne potrzeby. Mój np stwierdza, że ja mu zupełnie wystarczam i nie ma ochoty na masturbację. No ale jednak, są faceci, którym masturbacja jest potrzebna. W sumie, częściowo rozumiem, że możesz czuć się niekomfortowo, skoro to pierwszy raz (chociaż tego pewna być nie możesz, bo przecież nie pilnujesz go 24/dobę, no chyba, że zakładasz mu kaftan bezpieczeństwa), ale z drugiej strony musisz zrozumieć fakt, że skoro byliście pokłóceni, a w nim wzrastało napięcie, obniżył je sam. Skoro nie jest ubezwłasnowolniony (a obstawiam, że nie, skoro chodzi do pracy), to miał do tego pełne prawo, jak do wysikania się. Więc wyluzuj odrobinę, porozmawiaj z nim i postaraj się go zrozumieć - dojdźcie do jakiegoś kompromisu.
__________________
don't try to be someone else. just be yourself.


ćwiczenia, zmęczenie, pot, szczęście !
natzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:54   #77
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez zekori Pokaż wiadomość
Wcale mu się nie dziwię. Robisz mu awantury- o fajki, o masturbację. Facet jest w ciągłym stresie, ma przez to problemy ze wzwodem. Chciał sobie ulżyć, odczuć przyjemność, bez stresu że Tobie coś nie będzie odpowiadać.
Ano. Jest stres, nie ma wzwodu = nie ma jego satysfakcji, tylko nerwy. Ty się denerwujesz gdy nie ma wzwodu, on się stresuje że się znów nie uda i znów będziesz niezadowolona, dochodzą kłótnie o pierdoły... I dziwić się, że facet chciał się sam zaspokoić, w ciszy i spokoju.

Autorko, radzę odpuścić, dać sobie na wstrzymanie, potrzymać nerwy na wodzy. Spróbuj nie stresować się pierdołami, tym że mu nie wychodzi, tym że sobie włączył filmik albo tym, że fajkę zapalił. Po prostu daj mu odetchnąć od stresu, nie naciskaj, nie wymagaj żeby tu i teraz już zaraz był wzwód. Mam wrażenie, że chłopina już naprawdę nie wie jak ma Cię zadowolić i że z tego stresu nie daje rady. I że znalazł ujście tego stresu i za to też dostał opiernicz.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2013-09-10 o 16:56
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:57   #78
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez Czekoladowo Kokosowa Pokaż wiadomość
Po prostu zszokowało i zadziwiło mnie to, że wykorzystał pierwszy moment, w którym wyszłam na chwilę dłużej, na obejrzenie filmu i zrobienie sobie dobrze. Jak to wyglądało? Dla mnie tak, że mu tego brakuje i że mu nie wystarczam.
a ja myślę, że ma Ciebie aż za dużo Jeeeezu, jak by mnie tak facet potraktował to by mnie więcej w łóżku w ogóle nie zobaczył.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:58   #79
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Zekori, postawiłam na swoim, popłakałam się, zaczęłam wrzeszczeć, że on kiedyś sobie biegał i był szczęśliwy i że żadnego truchła w domu. A już miał imię wybrane - Stefanek
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 17:50   #80
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Rzuć go! Jak on mógł!
A serio - dziewczyno, dlaczego traktujesz masturbację jak coś złego, do czego należy się "przyznawać"? Użyłaś tego sformułowania niejednokrotnie.
I pewnie nieprzypadkowo. To jest śmieszne wręcz, robić wielką sprawę o to, że facet (zresztą i kobieta) sam się zapokajał. Jaka zdrada? Jakie odrzucenie, kobieto! Wrzuć na luz i odetchnij głęboko. Nie masz żadnego realnego powodu do tak emocjonalnej reakcji.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

[QUOTE=Czekoladowo Kokosowa;42729825]No widzę, że wam wesoło. Może nawet lepiej, że tak reagujecie. Ale czy wy też byście takie miały podejście, jakby wasi faceci to robili.

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------



On zaśmierdział egoizmem. Potem słyszałabym, że nie ma ochoty, albo musi spać. Cokolwiek.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Mój facet to robi. Nie widzę problemu. Bo i jaki?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:05   #81
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Czekoladowa, weź całą sytuację tak jak była, to zrozumiesz ocb:
-kłócicie się
-on zakłada, że dzisiaj z seksu nici, bo przecież pokłóceni jesteście - to nie będzie ciebie teraz obłapiał, bo i jak niby, skoro kłótnie to tylko rozjątrzy?
-poszedł i zrobił swoje

czy aby jest to oznaka, że mu "nie wystarczasz"?

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

acha, na bezrobociu człowiek się zmienia, zaczyna dumać nad duperszmitami i one urastaja do rangi Problemów
wiem po sobie, zrobiłam raz awanturę swojej znajomej, że co z nia chcę pogadać na gg, to ona zaraz musi kończyć, że mnie zbywa
a ona z pracy pisała do mnie ale wtedy do mnie ten fakt nie dotarł
ale o takie debilizmy człowiek sie potrafi czepnąć, jak ma za dużo czasu na myślenie nad bzdetami!

Dlatego nerwówki nie wprowadzaj, ponieważ takie sytuacje to mu problem ze wzwodem będą powiększać, ze tak powiem.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-09-10 o 19:08
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:08   #82
Czekoladowo Kokosowa
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladowo Kokosowa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 56
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Ano. Jest stres, nie ma wzwodu = nie ma jego satysfakcji, tylko nerwy. Ty się denerwujesz gdy nie ma wzwodu, on się stresuje że się znów nie uda i znów będziesz niezadowolona, dochodzą kłótnie o pierdoły... I dziwić się, że facet chciał się sam zaspokoić, w ciszy i spokoju.

Autorko, radzę odpuścić, dać sobie na wstrzymanie, potrzymać nerwy na wodzy. Spróbuj nie stresować się pierdołami, tym że mu nie wychodzi, tym że sobie włączył filmik albo tym, że fajkę zapalił. Po prostu daj mu odetchnąć od stresu, nie naciskaj, nie wymagaj żeby tu i teraz już zaraz był wzwód. Mam wrażenie, że chłopina już naprawdę nie wie jak ma Cię zadowolić i że z tego stresu nie daje rady. I że znalazł ujście tego stresu i za to też dostał opiernicz.
Nigdy przenigdy nie zdenerwowałam się, że mu nie wychodzi. Przenigdy nie miałam do niego o to żalu ani pretensji. Nie wymuszam na nim, żeby mi stał, jak coś nie wychodzi, zadowalamy się w inny sposób.

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Ok. Smutno mi się zrobiło, bo (jeśli to prawda co pisze) dziewczyna ma ewidentne problemy ze sobą i tak jakby sobie nie radzi z rzeczywistością.
Cóż. W ciągu dwóch dni moje życie zmieniło się diametralnie...
Czekoladowo Kokosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:11   #83
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez Czekoladowo Kokosowa Pokaż wiadomość
Cóż. W ciągu dwóch dni moje życie zmieniło się diametralnie...
to ci wyjaśniłam, jak sytuacja wygląda. Czy aby jak tak na sprawę spojrzysz, to tamta sytuacja ma zmieniać twoje życie?
Musisz znaleźć sobie jakieś zajęcie, które będzie ci czas skutecznie wypełniać, bo za dużo dumasz, a z tego są potem problemy.
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:37   #84
rembertowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 392
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez Czekoladowo Kokosowa Pokaż wiadomość
Po prostu zszokowało i zadziwiło mnie to, że wykorzystał pierwszy moment, w którym wyszłam na chwilę dłużej, na obejrzenie filmu i zrobienie sobie dobrze. Jak to wyglądało? Dla mnie tak, że mu tego brakuje i że mu nie wystarczam.
jak seks jest pańszczyzną, odrabianą z laską, która czepia się wszystkiego, wpada w histerie z tak błahych powodów, że przytomni ludzie muszą wziąć szkło powiększające, żeby je zauważyć, ma kompleksy takie, że nawet zza Himalajów będą wystawać, to nic dziwnego, że mu nie staje. Problemy z erekcją nie biorą się znikąd - a nie wierzę, że skoro tutaj klepiesz tu w tonie roszczeniowo-histerycznym, to ze swoim partnerem na temat łóżkowych niedyspozycji komunikujesz się tak subtelnie, jak sprawa tego wymaga.

No to nic dziwnego, że wreszcie chciał sobie zrobić dobrze, w spokoju świętym, bez rozwrzeszczanej, rozhisteryzowanej baby, która tłucze mu kołki na głowie i powoli pozbawia poczucia własnej wartości. Tak, on mógł chcieć sprawdzić, czy mu stanie - i naprawdę, życzę mu, żeby wyciągnął właściwy wniosek z owego doświadczenia: źródłem problemów jest relacja, w której tkwi, a nie jego możliwości. Niech sobie chłopak znajdzie jakąś miłą dziewczynę, która nie będzie go szykanować i inwigilować.
rembertowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 20:14   #85
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Napisane przez Czekoladowo Kokosowa Pokaż wiadomość


Cóż. W ciągu dwóch dni moje życie zmieniło się diametralnie...

Nie, to ponad moje siły chyba... Tu nie chodzi o to, że Twój świat runął, bo Twój chłopak dotykał swoją własną ręką swojego własnego penisa (swoją drogą jak słabe podstawy musi mieć świat, co chwieje się z takiego powodu?). Twoim problemem jest to, że żyjesz w jakiejś bańce mydlanej, w słowach/czynach ludzi doszukujesz się jakichś godzących w swoje poczucie bezpieczeństwa tudzież godności intencji (fachowo zwie się to paranoja). Widać, że jesteś jakąś biedną, spragnioną miłości istotką, ale te pragnienia przybierają rozmiar choroby, która zadręcza Ciebie a teraz twojego chłopaka. Masz jakieś wyidealizowane oczekiwania, do tego jesteś przewrażliwiona na swoim punkcie. Zrób coś ze sobą, bo inaczej to się będzie pogłębiać. Na dodatek wszystkie opinie próbujące Ci pokazać sedno sprawy ignorujesz, dalej klepiąc swoje "o ja biedna, zraniona, porzucona ".
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509

Edytowane przez gidran
Czas edycji: 2013-09-10 o 20:28
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 20:34   #86
gamblenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 584
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

A mi się wydaje, że to wcale nie jest paranoja. Tzn też uważam, że masturbacja w związku jest normalna, ale jakoś... ja czuję, że w tym związku coś jest nie tak i wydaje mi się, że autorce tak naprawdę może nie do końca chodziło o to, co zostało napisane, tylko może o coś więcej. Faktycznie, jakośtak... ona wyszła na chwilę, i zastała coś takiego. Takie trochę dziwne. Ja bym się dziwnie poczuła. No bo zamiast pogadać... Pomijając, że oglądanie pornografii uważam za coś totalnie głupiego (tak, wiem, zaraz mnie wszyscy zabiją).

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez rembertowa Pokaż wiadomość
No to nic dziwnego, że wreszcie chciał sobie zrobić dobrze, w spokoju świętym, bez rozwrzeszczanej, rozhisteryzowanej baby, która tłucze mu kołki na głowie i powoli pozbawia poczucia własnej wartości. Tak, on mógł chcieć sprawdzić, czy mu stanie - i naprawdę, życzę mu, żeby wyciągnął właściwy wniosek z owego doświadczenia: źródłem problemów jest relacja, w której tkwi, a nie jego możliwości. Niech sobie chłopak znajdzie jakąś miłą dziewczynę, która nie będzie go szykanować i inwigilować.
Bez przesady. Swoje zdanie można wyrazić nie obrażając autora.

Edytowane przez gamblenka
Czas edycji: 2013-09-10 o 20:37
gamblenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 20:34   #87
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

pornografia jest dla ludzi, nie ma nic złego w jej oglądaniu. I owszem, w tym związku jest coś nie tak. Autorka i jej dramatyzm, egzaltacja, histeria i robienie afery z drobiazgów.
Autorka sama się podkłada i aż się prosi o uszczypliwe komentarze, bo taki poziom idiotyzmów jak w jej wypowiedzi jest trudny do grzecznego skomentowania
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.

Edytowane przez zakonna
Czas edycji: 2013-09-10 o 20:36
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 20:47   #88
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

No tak, klótnie o wszystko. O masturbacje, o fajki, a przepraszam, czy Twój facet moze sobie za przeproszeniem pierdnac w spokoju, zeby nie bylo awantury? Ja tez mieszkam z partnerem. Ogladam porno, czesto i namietnie. SAMA. Dlatego, ze wole ogladac sama, bez partnera. Tak samo on. Gazetki z nagimi paniami tez kupujemy, leza obok lózka. Oboje wiemy, ze drugie oglada porno, czesto rozmawiamy o tym co ostatnio widzielismy, ale zadne nie robi z tego powodu awantur. I wolimy ogladac osobno, bo to nasza prywatna sprawa. Latwiej sie skupic ogladajac samemu.

Tak samo z masturbacja. On sie masturbuje kiedy mu sie podoba, ja równiez. Nie ukrywamy tego przed soba, ale tez nie przyznajemy sie ze skrucha i nie mamy zadnych wyrzutów sumienia. A seks tez jest. Codziennie. Duzo, duzo seksu. Lubimy seks, masturbacje i pornografie. I wiesz co? Zycie jest o wiele fajniejsze bez takiej glupiej zaborczosci, zazdrosci. Jesli mojego nie ma w domu a mam ochote- hop przed komputer i jazda. Jesli mnie nie ma w domu, a on ma ochote, tez hop przed komputer i jazda. I oboje zadowoleni. Czujemy sie ze soba KOMFORTOWO, bo nie musimy sie przed soba kryc, nie musimy sie tlumaczyc, nie ma klótni na tym gruncie. Poprostu i ja, i on, mozemy byc soba, mozemy byc ze soba szczerzy. Czasami czlowiek ma ochote zaspokoic sie sam, a nie z partnerem. Tak egoistycznie zrobic SOBIE dobrze, bez myslenia o tym ze partnerowi tez trzeba zrobic dobrze. Usiasc/polozyc sie, na spokojnie sobie fantazjowac o czym dusza zapragnie, we wlasnym tempie, na wlasny sposób, bez tej drugiej osoby- ja czulabym sie zle, gdyby to prawo zostalo mi odebrane.

A facet jesli bedzie chcial, to sobie zrobi dobrze chociazby pod prysznicem na szybko- i co? Bedziesz stala i sie gapila, zeby przypadkiem sie nie dotykal?

Dorosnij, kobieto, bo chlop ucieknie od tej zaborczosci.

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowo Kokosowa Pokaż wiadomość
Ale jest mi mocno przykro, bo tak jak mówię mamy kłopoty, że mu ostatnio nie staje. Nie wiem dlaczego. Jest podniecony, ma orgazmy i chętnie się kocha, ale nieraz mu nie stanie i wiadomo seks nie wychodzi, tylko inne formy. Nieraz jest tak, że nie mogę do niego sie zblizyc, bo mu stanie a aktualnie nie możemy iśc do łóżka, a jak stanie mu raz to drugi jest ciężko. A wczoraj wieczorem już postanowił sam się zaspokoić i nie pomyslał o tym, że ja mogę mieć ochotę. I co, usłyszałabym, że nie może? Oczywiście to by mnie nie zdziwło, ale nie przyznałby się dlaczego. I ja dlatego czuje się pominięta. Zaspokoił siebie a nie pomyslał, że za godzinę czy dwie będę mieć ochotę sie z nim kochać. A naprawde prawie co wieczór przed snem baraszkujemy.

Nie staje mu skoro jest pod presja 24h na dobe. A jak masz ochote to sie sama zaspokój. I sorry, nie tylko TWOJA ochota sie liczy.
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 21:43   #89
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Mnie najbardziej zdumiewa fakt, że gość RAZ to zrobił, a Autorka zachowuje się, jakby chłopak uzależnił się od masturbacji, a ją traktował jak mebel przestawny. Za dużo tutaj histerii, za mało rozsądku.

I cóż, cokolwiek Autorka by nie napisała, ja zwyczajnie NIE WIERZĘ, że w jej domu nie ma nerwowej atmosfery wokół seksu. Idę o zakład, że ona ją wytwarza - nawet może sobie nie zdawać z tego sprawy, ale te rzeczy potrafią bardzo głęboko wleźć w psychikę. Nie wierzę, że ktoś, kto w sprawach seksu jest mniej więcej taki: "nigdy nie ma pretensji, wszystko jest super, dogadujemy się ekstra, zero przymusu" robiłby od razu taką histerię o jednego zwalonego konia. To się po prostu kupy nie trzyma.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 22:12   #90
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Mój chłopak sam się zaspokoił

Cytat:
Masz rację. Jest we mnie coś takiego przez co można oszaleć. I naprawdę widze to w sobie.
Zastanowił mnie akurat ten fragment i nie mogę się powstrzymać by go nie wkleić. To bardzo ciekawe słowa i chyba najlepiej oddają podejscie Autorki do tematu.. Bo rzeczywiście oszalałabym gdyby ktoś domagał się stale uwagi nie zostawiając mi miejsca na odrobinę prywatności.

Autorko, świat nie kręci się wokół Ciebie. On się kręci z Tobą. Coś w związku Ci zgrzyta a Ty się koncentrujesz na drobiazgach. Pogadaj spokojnie i szczerze z facetem i pozostaw mu jakiś margines swobody i intymności. Weź sobie teraz pomyśl jak on się czuł, gdy nagłosniłaś i wykrzyczałaś to, co było jego intymną sprawą. Musiało mu być co najmniej głupio. Ty jesteś skoncentrowana w 100% na sobie : policz wszystkie 'ja' w swoich postach.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.