Wesele/ Poprawiny (POMÓ¯CIE!) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i u¿ytkowników w zakresie mody. Wejd¼ i poznaj odpowiedzi na nurtuj±ce pytania. Zadaj w³asne.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-04-21, 08:20   #1
kajuskii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 11

Wesele/ Poprawiny (POMÓ¯CIE!)


Witam, Wybieram siê na wesele w maju. Sukienkê, któr± wybra³am na wesele, zobaczycie na dodanych przeze mnie zdjêciach ,ale co na poprawiny? Nigdy nie by³am na ¶lubie, to bêdzie mój pierwszy raz i nie wiem jak to wszystko wygl±da. Wyczyta³am w internecie, ¿e go¶cie przebieraj± siê w co¶ innego. Czy w takim razie, równie¿ powinnam zabraæ ze sob± co¶ na przebranie? Nie wypada mi zostaæ w tej samej sukience? Mój brat wogóle uwa¿a, ¿e sukienka któr± zamierzam ubraæ na ¶lub i pierwszy dzieñ wesela (które odbyæ siê ma w domu weselnym) nadaje siê na poprawiny.. doczepi³ siê te¿, ¿e kolor rzekomo za jasny.. czy obowi±zuj± jakie¶ standardy je¿eli chodzi o kolory kiecek na wesele? Proszê o porady, bo wesele zbli¿a siê wielkimi krokami, a ja coraz bardziej jestem niepewna co do mojego stroju.. i jeszcze te poprawiny.. kompletnie nie wiem co wypada ubraæ.. i czy powinnam siê przebieraæ, czy g³upio wygl±da³oby gdybym zosta³a w tej samej sukience?
kajuskii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:39   #2
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1 400
Dot.: Wesele/ Poprawiny (POMÓ¯CIE!)

Na poprawiny koniecznie trzeba siê przebraæ... Pomy¶l sama - naprawdê chcia³aby¶ 2 razy pod rz±d siê powtórzyæ???
Co do sukienki - jest bardzo weselna i w formie i w kolorze (co do kolorów to bia³y jest niewskazany - bo zarezerwowany dla panny m³odej), wcale nie za jasna, tylko troszkê mi przeszkadza to wysokie wyciêcie... Hm, nie wiem, zale¿y jak Ty siê czujesz w takich sukienkach? Je¶li ok, i swobodnie w niej zatañczysz i nie bêdziesz jej naci±gaæ i poprawiaæ - to doradzam - zostaw j± na wesele. Wiem, ¿e ko¶ció³, stare ciotki, itd ale to panna m³oda bêdzie w centrum, a nie Ty. Pomy¶l tylko nad skromn±, ale dopasowan± bi¿uteri±, butami, torebk±, ¿eby nie wygl±daæ jak choinka
Co do poprawin, to kombinuj jeszcze jeden zestaw - poprawiny wygl±daj± ró¿nie, czasem bardziej przypominaj± nasiadówê ni¿ powtórkê imprezy i wcale nie musisz kombinowaæ drugiej strojnej kiecy - pomy¶l np. o bluzce + spódnica.
Czekam na propozycje

Edytowane przez Aper
Czas edycji: 2010-04-21 o 08:42 Powód: dopisek
Aper jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:39   #3
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduñska Wola
Wiadomo¶ci: 772
GG do sarah22
Dot.: Wesele/ Poprawiny (POMÓ¯CIE!)

ja te¿ mam tak± sukienkê tylko turkusow± jak najbardziej pasuje na wesele b±d¼ na poprawiny.. z regu³y je¶li zak³adasz na wesele to ju¿ Ci nie pasuje za³o¿yæ tej samej kreacji na poprawiny..je¶li chodzi o same poprawiny to mo¿esz za³o¿yæ nawet spodnie na kant i marynarkê zazwyczaj w pierwszy dzieñ zak³ada siê sukienki co do koloru na wesele, kolor Twojej sukienki to kremowy wpadaj±cy trochê w z³oto jest ok. nie powinno siê zak³adaæ sukienki w kolorze bia³ym bo taka jest zarezerwowana tylko dla panny m³odej.
sarah22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:44   #4
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 680
Dot.: Wesele/ Poprawiny (POMÓ¯CIE!)

Nikit nie zabroni Ci pój¶æ na wesele i poprawiny w tej samej sukience, ale pomy¶l czy po ca³ym dniu i co wa¿niejsze ca³onocnej zabawie ta sukienka nada siê jeszcze na drugi dzieñ? Wydaje mi siê, ¿e zazwyczaj na wesele ubiera siê co¶ bardziej eleganckiego, a na poprawiny ju¿ trochê mniej. Nie chodzi mi tu o jeansy i koszulkê- ja zawsze wybieram jak±¶ spódnicê i bluzkê albo "mniej zobowi±zuj±c±" sukienkê. Nie powinno siê te¿ przychodziæ na wesele w bia³ej lub bardzo jasnej sukience bo ten kolor jest zarezerwowany dla panny m³odej. Podobno te¿ nie wypada przyj¶æ ubranym na czarno ale ju¿ wielokrotnie spotkalam siê z czarnymi sukienkami na weselach.
jagaba jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:55   #5
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 638
Dot.: Wesele/ Poprawiny (POMÓ¯CIE!)

Za³o¿ysz t± sam± kieckê na wesele i poprawiny, a ludzie wezm± Ciê za brudasa. Po ca³onocnej imprezie sukienka bêdzie nadawa³a siê ju¿ tylko do prania.

Sama sukienka jest jarmarczna, ale to ju¿ kwestia gustu. Elegancka te¿ nie jest, wiêc mo¿esz wygl±daæ nieciekawie w zestawieniu z innymi go¶æmi.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-21, 10:42   #6
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 33 559
Dot.: Wesele/ Poprawiny (POMÓ¯CIE!)

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Poka¿ wiadomo¶æ
Za³o¿ysz t± sam± kieckê na wesele i poprawiny, a ludzie wezm± Ciê za brudasa. Po ca³onocnej imprezie sukienka bêdzie nadawa³a siê ju¿ tylko do prania.

Sama sukienka jest jarmarczna, ale to ju¿ kwestia gustu. Elegancka te¿ nie jest, wiêc mo¿esz wygl±daæ nieciekawie w zestawieniu z innymi go¶æmi.
Zgadzam sie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-21, 11:08   #7
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Wesele/ Poprawiny (POMÓ¯CIE!)

Na poprawiny najlepiej za³o¿yæ albo skromniejsz± sukienkê, albo np. ³adn± garsonkê. Mo¿esz te¿ postawiæ na eleganckie spodnie plus wyj¶ciowa bluzka i marynareczka
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 13:34   #8
edycia0110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Wesele/ Poprawiny (POMÓ¯CIE!)

ja w najbli¿sz± sobotê wybieram siê na wesele do kole¿anki i na porawiny mam przygotowany taki zestaw-ró¿ow± tunikê w czarn± kratkê,bez rami±czek w stylu bombki i pod to czarne leginsy na stopki czarne buty baleriny
edycia0110 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:28   #9
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 33 559
Dot.: Wesele/ Poprawiny (POMÓ¯CIE!)

Cytat:
Napisane przez edycia0110 Poka¿ wiadomo¶æ
ja w najbli¿sz± sobotê wybieram siê na wesele do kole¿anki i na porawiny mam przygotowany taki zestaw-ró¿ow± tunikê w czarn± kratkê,bez rami±czek w stylu bombki i pod to czarne leginsy na stopki czarne buty baleriny
Dla mnie to zestaw nie do przyjecia. W legginsy to sie mozna ubrac idac rano po bulki do sklepu a nie na poprawiny.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:44   #10
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 212
Dot.: Wesele/ Poprawiny (POMÓ¯CIE!)

Dok³adnie By³am raz na weselu, gdzie jedna z zaproszonych dziewczyn przysz³a w legginsach... Niestety, jej strój by³ przez to jednym z g³ównych tematów tego wieczora i pó¼niej, na zdjêciach, okropnie to odstawa³o od uroczystych i wyszukanych ubrañ innych go¶ci. Dlatego odradzam. Legginsy na dyskotekê, NIE NA WESELE !!
(Raz nawet spotka³am dziewczynê w jeasnowej kurtce.. no ale có¿.)

Co do g³ównego pytania- koniecznie we¼ drug± sukienkê, przecie¿ przepocisz j± pierwszej nocy a potem co? Znowu j± na³o¿ysz? Zgadzam siê te¿ z zarzutem, ¿e ma trochê za mocne wciêcie..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:48   #11
kajuskii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Wesele/ Poprawiny (POMÓ¯CIE!)

Dziêki wszystkim za odpowiedzi. W wolnej chwili wrzucê fotki bluzki, któr± mo¿e dobrze by³oby ubraæ na poprawiny. My¶lê o po³±czeniu z eleganckimi spodniami. "Mo¿e", bo ja siê nie znam, nigdy nie by³am i liczê na wasze doradztwo w tej kwestii

P.S. A je¿eli chodzi o dodatki do sukienki, typu torebka, buty, bolerko, czy marynarka, to najlepiej stawiaæ na czarny kolorek? My¶licie, ¿e lepsze bêdzie bolerko, czy dopasowana marynarka?

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie By³am raz na weselu, gdzie jedna z zaproszonych dziewczyn przysz³a w legginsach... Niestety, jej strój by³ przez to jednym z g³ównych tematów tego wieczora i pó¼niej, na zdjêciach, okropnie to odstawa³o od uroczystych i wyszukanych ubrañ innych go¶ci. Dlatego odradzam. Legginsy na dyskotekê, NIE NA WESELE !!
(Raz nawet spotka³am dziewczynê w jeasnowej kurtce.. no ale có¿.)

Co do g³ównego pytania- koniecznie we¼ drug± sukienkê, przecie¿ przepocisz j± pierwszej nocy a potem co? Znowu j± na³o¿ysz? Zgadzam siê te¿ z zarzutem, ¿e ma trochê za mocne wciêcie..
Co do tego wciêcia, to te¿ siê zastanawia³am, no ale có¿, sukienkê kupi³am przez internet, wiêc nic nie poradzê My¶la³am o jakiej¶ cieniutkiej, krótkiej halce pod spód, ale nie wiem jakby to wygl±da³o..
kajuskii jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 16:26   #12
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 212
Dot.: Wesele/ Poprawiny (POMÓ¯CIE!)

Jestem za bolerkiem i czarnymi dodatkami Bêd± chyba najbezpieczniejsze A na drugi dzieñ chyba mo¿esz byæ w eleganckich spodniach. Jak by³am na poprawinach, to ludzie zazwyczaj byli ubrani jak np. na chrzest tzn elegancko, ale nie jako¶ wybitnie galowo nie by³o ju¿ takich eleganckich sukienek, tylko ¿akiety, komplety itp.
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-21, 17:22   #13
Æwirka
æwir æwir
 
Avatar Æwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 10 483
Dot.: Wesele/ Poprawiny (POMÓ¯CIE!)

Zapraszam do w±tku zbiorczego.
__________________
Moje ksi±¿ki na wymianê: KLIK!
Æwirka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Moda


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.