Niesymetryczne brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-22, 13:46   #1
ann0a0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 3

Niesymetryczne brwi


Więc tak, moje brwi są całkowicie nie podobne do siebie Lewa jest długa gęsta, ma łukowy kształt, zaczyna się i kończy idealnie tak jak powinna względem kącika oczu. Z kolei prawa...woła o pomstę do nieba. Zaczyna się centymetr dalej niż powinna względem nosa, jest niżej, cieńsza, kończy się również dobrze względem oka ale przez przesunięcie od nosa wydaje się dużo krótsza. Do tego ma kształt zaokrąglony. Za nic nie da się ich wyrównać poprzez depilacje. A malując je zawsze mam wrażenie, że okropnie to widać. Przez to, że brwi są tak różne względem siebie i nazbyt oddalone od siebie wyglądam jakbym prawe oko miała dużo mniejsze i jakieś takie brzydkie i krzywe. Jeśli było to przepraszam
ann0a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 18:51   #2
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Niesymetryczne brwi

ja tez takie problematyczne mam, do tego mam oczy nierowne, jedno wyzej drugie nizej. Malo ktora kosmetyczka jest w stanie zrobic z depilacja brwi cos sensownego. Ja swoje w koncu polubilam. Troche mi to zajelo
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:19   #3
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Niesymetryczne brwi

Jak robię henne na brwi, tak w życiu nie widziałam jeszcze symetrycznych brwi Musisz je polubić, innej rady nie ma, moja jest jedna bardziej prosta a druga zaokrąglona, po prostu włoski się tak układają i nie ma rady, tak już zostanie
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:44   #4
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Niesymetryczne brwi

No niestety, nie mamy symetrycznych twarzy, a szkoda. U mnie lewa brew jest idealna a prawa w wybrakowana i jescze do tego niżej ;/ trzeba to niestety polubić. Można tez pewnie lekko zakryć grzywką zaczesywaną na bok, nic innego nie przychodzi mi do głowy.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 08:14   #5
ann0a0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 3
Dot.: Niesymetryczne brwi

Ja właśnie głównie jedną staram się mieć zawsze zakrytą grzywką Jednak chciałabym zrobić na nie ciemną hennę(jestem naturalną blondynką, a farbuje włosy na czarno lub ciemny brąz) i obawiam się, że
będzie to jeszcze bardziej uwydatnione Najwyraźniej taki mój los, że trzeba je zakrywać Dziękuje
ann0a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:07   #6
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Niesymetryczne brwi

Ja też mam dość niesforne brwi włoski nie chcą się układać, rosną sobie w różne strony Nie są też idealnie symetryczne. Próbowałam już wszystkiego: regularnie robię hennę, układam włoski żelem, czasami podkreślam cieniami lub kredką, ale niewiele to daje. Już się z tym pogodziłam i zakrywam brwi lekką grzywką. Chyba nic innego nam nie pozostaje... Zauważcie dziewczyny, że niektóre aktorki, modelki również nie mają idealnie symetrycznych brwi
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 14:05   #7
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Niesymetryczne brwi

Veronica Lake miała np niesymetryczne oczy i brwi, być może jej "signature hair style" miał właśnie na celu zakrycie tego ;> kto wie.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 19:28   #8
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Niesymetryczne brwi

też mam niesymetryczne brwi.... prawa jest idealna, a lewa nie dość że ma inny nieco kształt, sie włoski dziwnie układają, to jeszcze jest ich mniej niż z prawej...... zawsze próbuję jakoś cieniem sobie przyciemnic mocniej tam, gdzie jest bardziej łyso

na pocieche: w zasadzie nikt nie ma idealnie symetrycznej twarzy (a nawet w ogole symetrycznego całego ciała) więc pozostaje tylko zaakceptować
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 12:20   #9
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Niesymetryczne brwi

Ja też mam niesymetryczne brwi niestety Poobserwuj swoje koleżanki i na pewno zobaczysz, że mało, która ma obie identyczne. Nie ma się co przejmować.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.