Inglot cz. III - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-02, 23:40   #541
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, bo dopiero zaczynam przygodę z makijażem oczu. Jestem typem lato, więc pewnie ciepłe, ale nie jestem pewna
Polecam w takim razie maty z rainbowa 117 i 107 3 cienie w jednym, a przy okazji zobaczysz w których tonach lepiej się czujesz

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
dzięki nie napisałam jeszcze, że kilka dni w tygodniu jestem też w Poznaniu. może tam Inglot jest lepiej zaopatrzony?

bardzo to zbieranie wciąga... najpierw kupiłam śliwkę 446P, bo zapatrzyłam się na nią jeszcze w liceum, moja koleżanka miała paletkę właśnie z tym cieniem, piękny do zielonych oczu. razem z nią kupiłam złotooliwkowy 419P. a potem jeszcze szarolawendowy 420P i ciepły szary wpadający w beż - 454P. kupiłabym więcej, ale to były wszystkie, które mi się spodobały od pierwszego wejrzenia, naprawdę... podziwiam Was, że wynajdujecie takie perełki.

ale co tam moja skromna kolekcja. liczyłyście kiedyś ile w ogóle jest tych cieni do paletek? niby mają różne odmiany, ale którego bym nie wyciągnęła, okazywał się perłowym no i strasznie dużo brązów, które mnie zupełnie nie interesują obecnie, bo póki co mam paletkę z brązami ze Sleeka. szukam twarzowych, ale nieoczywistych kolorów, typu wspomniane bordo, którego nie znalazłam niestety
Nie mam pojęcia czy jest lepiej zaopatrzony ale pamiętaj że w sklepie internetowym inglota są cienie we wkładach, więc jak jakiegoś nie znajdziesz stacjonarnie to tam są wszystkie

Z bordo takiego polecam 450 i 452, z naciskiem na ten drugi, 423 jest przepiękny coś pomiędzy brązem, bordo a głęboką śliwką, 439 polecam również, fiolet, lila utopiona część głębokiego granatu. Polecam również przyjrzeć się rainbow satin nr 133,myślę że zainteresowałabyś się nim A ogólnie cieni wszystkich jest coś koło 300
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 08:14   #542
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Z bordo takiego polecam 450 i 452, z naciskiem na ten drugi, 423 jest przepiękny coś pomiędzy brązem, bordo a głęboką śliwką, 439 polecam również, fiolet, lila utopiona część głębokiego granatu. Polecam również przyjrzeć się rainbow satin nr 133,myślę że zainteresowałabyś się nim A ogólnie cieni wszystkich jest coś koło 300
dziękuję ;* właśnie ten 133 przykuł moją uwagę, ale póki co mam tylko paletkę na kółka

300 cieni na pewno tyle nie mieli w salonie, muszę zerknąć w necie.

a masz może, katharsis, rozświetlacz w płynie? kusi mnie

Edytowane przez valerianella
Czas edycji: 2014-01-03 o 08:15
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 09:07   #543
daab123
Zakorzenienie
 
Avatar daab123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3 630
Dot.: Inglot cz. III

A jak sprawują się bronzery z Inglota? Któryś polecacie?

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Polecam w takim razie maty z rainbowa 117 i 107 3 cienie w jednym, a przy okazji zobaczysz w których tonach lepiej się czujesz

dziękuję zaraz zobaczę swatche
__________________
 
Razem od 07.01.2011

daab123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 11:49   #544
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
dziękuję ;* właśnie ten 133 przykuł moją uwagę, ale póki co mam tylko paletkę na kółka

300 cieni na pewno tyle nie mieli w salonie, muszę zerknąć w necie.

a masz może, katharsis, rozświetlacz w płynie? kusi mnie
To na bank 300 cieni nigdy nie mają :P w dużych miastach jak są inne punkty inglota to oni się rozdzielają, jak jedni mają takie cienie to drudzy ich nie mają (wykluczam tutaj większość brązów i cielaków),także za niektórymi trzeba się nachodzić :3

Mam rozświetlacz w płynie, ale jakoś specjalną jego fanką nie jestem może dlatego że akurat wybrałam sobie wpadający w róż kolor :P
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 19:18   #545
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: Inglot cz. III

wpadły mi w oko wśród swatchy, cienie 137, 138, 139. taki seledyn złamany szarością. dużo mam ciuchów w tym kolorze, więc patrzyłam za nim na stoisku Inglota niestety nie znałam numerka. kiedy wróciłam do domu szukałam na ich stronie też... i nie ma :< W ogóle na "setkę" zaczynają się tylko cienie Rainbow. to znaczy że przedawnione swatche? szkoda, bo kolorki piękne :<
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 19:25   #546
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
wpadły mi w oko wśród swatchy, cienie 137, 138, 139. taki seledyn złamany szarością. dużo mam ciuchów w tym kolorze, więc patrzyłam za nim na stoisku Inglota niestety nie znałam numerka. kiedy wróciłam do domu szukałam na ich stronie też... i nie ma :< W ogóle na "setkę" zaczynają się tylko cienie Rainbow. to znaczy że przedawnione swatche? szkoda, bo kolorki piękne :<
Na setkę te numerki, które podałaś są formułą amc shine i one normalnie są do kupna, ale właśnie sama nie wiem dlaczego w internetowym sklepie inglota ich nie ma pokazanych. Rainbowy są oznaczone zawsze np. 117R, 115R, 131R itd
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 19:58   #547
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Na setkę te numerki, które podałaś są formułą amc shine i one normalnie są do kupna, ale właśnie sama nie wiem dlaczego w internetowym sklepie inglota ich nie ma pokazanych. Rainbowy są oznaczone zawsze np. 117R, 115R, 131R itd
och, katharsis, uwielbiam Cię, jesteś moją przewodniczką po inglotowym świecie

a więc teraz mam plan obczajać swatche iść do Inglota i pytać, pytać, pytać o to co mi się spodoba, bo tę ich stronę i to co mają wystawione na stoiskach to o kant d... ani bordów, ani granatów, ani nawet przełamanych szarością seledynów nie uświadczysz
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 20:52   #548
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
och, katharsis, uwielbiam Cię, jesteś moją przewodniczką po inglotowym świecie

a więc teraz mam plan obczajać swatche iść do Inglota i pytać, pytać, pytać o to co mi się spodoba, bo tę ich stronę i to co mają wystawione na stoiskach to o kant d... ani bordów, ani granatów, ani nawet przełamanych szarością seledynów nie uświadczysz
Dzisiaj byłam w salonie stacjonarnym i widziałam piękne bordo w kilku odcieniach niestety nie spisałam numerków, ale ogólnie takie kolory istnieją więc warto pytać
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 22:03   #549
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam w salonie stacjonarnym i widziałam piękne bordo w kilku odcieniach niestety nie spisałam numerków, ale ogólnie takie kolory istnieją więc warto pytać
coś czuję, że kiedy wrócę do Poznania będę wizytować codziennie inne stoisko Inglota w poszukiwaniu ideałów. mój B. nawet nie wiedział, ile będę miała zachodu z tym jego urodzinowym prezentem w postaci karty do Inglota
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 06:36   #550
czmarta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Tak z Catrice jest lepszy pod względem koloru -oh it's toffeefull (dobrze napisałam? ) tyle, że jego faktura pozostawia wg mnie wiele do życzenia i z inglota 112 na 100%
Moim zdaniem pasuje jeszcze 402.
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jeszcze Lovely z Rossmanna ma cos w tym guście.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie wiesz jaki to numerek lub nazwa cienia?
czmarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 12:14   #551
valerianella
Raczkowanie
 
Avatar valerianella
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 221
Dot.: Inglot cz. III

znalazłam stronę, właściwie sklep [amerykański? chyba ] z cieniami Inglota. warto zobaczyć, bo cieni jest 299 [prawie wszystkie?] i każdy z nich, oprócz rzeczywistego zdjęcia, opatrzony jest swatchem w świetle dziennym i sztucznym

http://www.beautylish.com/s/inglot-c...double-sparkle
valerianella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 21:17   #552
wiki100
Rozeznanie
 
Avatar wiki100
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 587
Dot.: Inglot cz. III

Dziewczyny, których cieni najczęściej używacie do makijażu dziennego- matowych, DS, AMC, perłowych? Które najlepiej nadają się na codzień?

Kupiłam sobie ostatnio paletę i cienie-matowe oraz AMC. Ale AMC wydają mi się strasznie iskrzące, mają spore drobinki i nie jestem przekonana czy nadają się na codzień.

Może orientujecie się, które stoiska w inglocie są dobrze wyposażone w cienie?
wiki100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 16:18   #553
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

mozecie mnie zabić za to pytanie jaki wymiar mają wkłądy okrągłe z inglota? bo nie mogłam tego znaleźć na wątku a w sklepie internetowym są tyklo kwadraty
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 16:40   #554
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
och, katharsis, uwielbiam Cię, jesteś moją przewodniczką po inglotowym świecie

a więc teraz mam plan obczajać swatche iść do Inglota i pytać, pytać, pytać o to co mi się spodoba, bo tę ich stronę i to co mają wystawione na stoiskach to o kant d... ani bordów, ani granatów, ani nawet przełamanych szarością seledynów nie uświadczysz
Z bordo przypomniał mi się numerek 55AMC

Cytat:
Napisane przez czmarta Pokaż wiadomość
Moim zdaniem pasuje jeszcze 402.


Nie wiesz jaki to numerek lub nazwa cienia?
402 nie, ale 401 już bardziej tyle że ten drugi nie jest dostępny już w formie wkładu ale tego dużego cienia, które kosztują 20zł.

Cytat:
Napisane przez valerianella Pokaż wiadomość
znalazłam stronę, właściwie sklep [amerykański? chyba ] z cieniami Inglota. warto zobaczyć, bo cieni jest 299 [prawie wszystkie?] i każdy z nich, oprócz rzeczywistego zdjęcia, opatrzony jest swatchem w świetle dziennym i sztucznym

http://www.beautylish.com/s/inglot-c...double-sparkle
Tylko że część amerykańskiej numeracji, wykończenia AMC Shine, różnią się od tych,które mamy w Polsce :P

Cytat:
Napisane przez wiki100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, których cieni najczęściej używacie do makijażu dziennego- matowych, DS, AMC, perłowych? Które najlepiej nadają się na codzień?

Kupiłam sobie ostatnio paletę i cienie-matowe oraz AMC. Ale AMC wydają mi się strasznie iskrzące, mają spore drobinki i nie jestem przekonana czy nadają się na codzień.

Może orientujecie się, które stoiska w inglocie są dobrze wyposażone w cienie?
Ja używam każdego wykończenia, a najbardziej idą u mnie perły i DS Amc Shine najlepiej jest połączyć z matem w przypadku dziennego makijażu, jeżeli nie lubisz za dnia dyskoteki

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2014-01-05 o 16:41
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 18:10   #555
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
mozecie mnie zabić za to pytanie jaki wymiar mają wkłądy okrągłe z inglota? bo nie mogłam tego znaleźć na wątku a w sklepie internetowym są tyklo kwadraty
Średnicę? 2,5cm.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 18:56   #556
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Średnicę? 2,5cm.
dzięki a nie wiesz jaka jest wysokość? bo zamówiłam paletkę na ebay otwory 26mm ale napisane jest ze na wkład 3 mm wysokości i boje się ze wyższe są ingloty.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 18:58   #557
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
dzięki a nie wiesz jaka jest wysokość? bo zamówiłam paletkę na ebay otwory 26mm ale napisane jest ze na wkład 3 mm wysokości i boje się ze wyższe są ingloty.

Na mojej miarce coś koło 3mm z tendencją zwyżkową ale bliżej 3 niż 4. Trudno zmierzyć ale raczej się zmieszczą
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 11:47   #558
2FemmeFatale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 72
Dot.: Inglot cz. III

a nie lepiej kupić kwadraty? po pierwsze, bardziej się opłacają, a po drugie, kółka są przecież wycofywane ze sprzedaży
2FemmeFatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 12:20   #559
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez 2FemmeFatale Pokaż wiadomość
a nie lepiej kupić kwadraty? po pierwsze, bardziej się opłacają, a po drugie, kółka są przecież wycofywane ze sprzedaży
Co jakiś czas się ten temat pojawia. Niektóre dziewczyny wolą kółka i już. Że względów estetycznych. Mnie też ciężko się było przestawić na kwadraty, choć mają większą gramaturę.

Do wycofania to jeszcze podobno daleka droga. Może zmienią zdanie jeszcze ;P.
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 12:32   #560
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez 2FemmeFatale Pokaż wiadomość
a nie lepiej kupić kwadraty? po pierwsze, bardziej się opłacają, a po drugie, kółka są przecież wycofywane ze sprzedaży

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Co jakiś czas się ten temat pojawia. Niektóre dziewczyny wolą kółka i już. Że względów estetycznych. Mnie też ciężko się było przestawić na kwadraty, choć mają większą gramaturę.

Do wycofania to jeszcze podobno daleka droga. Może zmienią zdanie jeszcze ;P.
owszem kwadraty się bardziej opłaca,ale przy mojej ilosci cieni, to nie ma nawet opcji żebym kółka zużyła, więc w sumie obojętnie mi bo to złotówka róznicy tylko, widziałam właśnie , ze w internetowym sklepie nawet nie ma kółek, ale to i tak na razie do palety moje z kobo włożę, a paleta na 15 cieni za 10zł to nie ma co marudzić
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 12:35   #561
Miss Alice
Przyczajenie
 
Avatar Miss Alice
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Inglot cz. III

J

Edytowane przez Miss Alice
Czas edycji: 2014-01-06 o 14:06
Miss Alice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 12:56   #562
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Miss Alice Pokaż wiadomość
Ja pracuję w inglocie niestety zdania w sprawie okrągłych nie zmienią w ciągu 2 lat zostaną całkowicie wycofane z produkcji ;\ ale dzięki temu te nowe paletki można lepiej zaplanować np paletka na 4 pudry może pomieścić 16 cieni lub 8 róży lub korektorów szminek itp dzięki kwadratom można sobie z jednej paletki zrobić jeden zestaw na codzień zawierający np jeden puder 4 cienie 1 bronzer i 1 roz 2 korektory i 2 szminki świetne rozwiązanie zaoszczędzenie miejsca w kosmetyczce
Od kiedy kobiety są praktyczne?
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 13:29   #563
Miss Alice
Przyczajenie
 
Avatar Miss Alice
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Inglot cz. III

N

Edytowane przez Miss Alice
Czas edycji: 2014-01-06 o 14:07
Miss Alice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 13:43   #564
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Miss Alice Pokaż wiadomość
No ja jestem Lubie mieć porządek
praktyczność a porządek to zupełnie inne sprawy
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 14:49   #565
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Inglot cz. III

Zrobilam duze zamowienie w warszawskim Inglocie , naprawde na spora sume . Nic mi Firma nie ma do zaproponowania , absolutnie zadnej znizki . Marka ktora jest znana na calym swiecie nie mysli o gescie komercjalnym ktory jest zupelnie naturalna rzecza w innych panstwach .No chyba ze codziennie maja klientow na kilka tysiecy zl....
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 15:12   #566
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Zrobilam duze zamowienie w warszawskim Inglocie , naprawde na spora sume . Nic mi Firma nie ma do zaproponowania , absolutnie zadnej znizki . Marka ktora jest znana na calym swiecie nie mysli o gescie komercjalnym ktory jest zupelnie naturalna rzecza w innych panstwach .No chyba ze codziennie maja klientow na kilka tysiecy zl....

Odezwij sie na ich fanpagu, tutaj z Inglota nikt nie zaglada a tak to bedzie miec wieksza sile razenia i moze sie jakos ustosunkują
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 16:01   #567
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Inglot cz. III

Masz racje , tylko ja sie nie skarze , jedynie uwazam ze skoro firma wybila sie w swiat powinna rowniez podgladnac jak to sie robi gdzie indziej i to bez zadnego proszenia sie ze strony klienta .
Nie jest to zachecajace do robienia wiekszych zakupow . Nastepnym razem kupie jedna kredke ....

Edytowane przez beatamalgorzata
Czas edycji: 2014-01-06 o 16:03
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 16:40   #568
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Zgadzam się w 100%, inglot jako firma funkcjonująca na rynku światowym powinna uczestniczyć w pewnych trendach. Karty stałego klienta, oferty promocyjne, sezonowe obniżki. Teraz mamy przecież sezon wielkich wyprzedaży i co? I nic.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 16:42   #569
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%, inglot jako firma funkcjonująca na rynku światowym powinna uczestniczyć w pewnych trendach. Karty stałego klienta, oferty promocyjne, sezonowe obniżki. Teraz mamy przecież sezon wielkich wyprzedaży i co? I nic.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale czy MAC też czasem nie ma takiej polityki? Zero obniżek czy przecen jedynie akcja Back2Mac i tyle.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 16:53   #570
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Inglot cz. III

W Inlocie eksepedientki powinny zaproponowac chociaz symbolicznie cokolwiek na moje zakupy przekraczajace 2000 ZL . Chodzi o gest , minimalne zainteresowanie klientem zostawiajacym calkiem spora sume .
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.