Krem pod oczy. Wątek zbiorczy. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-16, 11:18   #301
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Monika 8 4 Pokaż wiadomość
hej ja używam Retin-A (pochodna witaminy A) na trądzik (teraz zaskórnikowy) to znaczy, że lepiej by było zamiast tej maści smarować się tym Retin-A wtedy skóra się złuszczy i zejdą drobne zmarszczki. Tylko czy to dobre dla skóry pod oczami??? Bo mimo wszystko skórę pod oczami mam naprawdę super nie wiem czy to zasługa tej maści bo tylko nią się smaruję od kilku lat i nie chce tego zepsuć. Co o tym myślisz?Bo chyba po takiej dawce pochodnej wit. A z Retin-A kolagen się wytworzy?
Jest mnóstwo kobiet, które używają m.in właśnie retin-a na całą twarz, jako kurację przeciw starzeniu. Na pewno jest to wielokrotnie mocniejsze od wszystkich kosmetyków z retinolem, i co za tym idzie- o wiele skuteczniejsze. Jednak efekty uboczne też są większe - czyli przesuszenie i podrażnienie. Czytałam na forach, że niektóre kobiety stosują takie retinoidy też pod oczy, ale z tym trzeba baardzo uważać - pojawia się "efekt staruszki" i na początku skóra robi się sucha i pomarszczona. Na dawnym forum Biochemia Urody było sporo na ten temat - jeśli Cię to interesuje to poczytaj na początek podwieszone tematy
http://www.biochemiaurody.fora.pl/retinoidy,4/

Jest też inne popularne forum, gdzie dziewczyny na bieżąco opisują zmagania z retinoidami różnego typu, linku pewnie nie można wkleić, ale można wygoglować sobie "forum retinoidy"

W każdym razie przejście z maści z wit A od razu na retin A to byłby spory szok dla skóry i na pewno skóra wyglądałaby o wieele gorzej.

To jest temat rzeka, ale w necie znajdziesz sporo informacji m.in. właśnie na forum BU
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 12:43   #302
Monika 8 4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 176
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.



Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Jest mnóstwo kobiet, które używają m.in właśnie retin-a na całą twarz, jako kurację przeciw starzeniu. Na pewno jest to wielokrotnie mocniejsze od wszystkich kosmetyków z retinolem, i co za tym idzie- o wiele skuteczniejsze. Jednak efekty uboczne też są większe - czyli przesuszenie i podrażnienie. Czytałam na forach, że niektóre kobiety stosują takie retinoidy też pod oczy, ale z tym trzeba baardzo uważać - pojawia się "efekt staruszki" i na początku skóra robi się sucha i pomarszczona. Na dawnym forum Biochemia Urody było sporo na ten temat - jeśli Cię to interesuje to poczytaj na początek podwieszone tematy
http://www.biochemiaurody.fora.pl/retinoidy,4/

Jest też inne popularne forum, gdzie dziewczyny na bieżąco opisują zmagania z retinoidami różnego typu, linku pewnie nie można wkleić, ale można wygoglować sobie "forum retinoidy"

W każdym razie przejście z maści z wit A od razu na retin A to byłby spory szok dla skóry i na pewno skóra wyglądałaby o wieele gorzej.

To jest temat rzeka, ale w necie znajdziesz sporo informacji m.in. właśnie na forum BU
Ja rok temu złuszczałam się Atrederm i to dość drastycznie całą twarz (wiem co to retinoidy cudowny wynalazek na moje pryszcze i na zmarszczki) ale bez skóry pod oczami bo tam zawsze natłuszczam. No tak ale to nie ten wątek chyba jak na razie pod oczami będę stosować moją maść Mam też retin-a ale to słabiutki kaliber no ale z moim poc muszę się smarować czymś na pryszcze

Edytowane przez Monika 8 4
Czas edycji: 2012-11-16 o 12:45
Monika 8 4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 20:41   #303
Fresh Face
Raczkowanie
 
Avatar Fresh Face
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie na które niestety nigdzie w internecie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy Retin A, który mam w oryginalnej tubce z apteki mogę wycisnąć do plastikowego pojemnika po kremie? czy Retin A nie straci swoich właściwości? dodam że przechowuję go w ciemnej szafce w łazience. Dziękuję z góry za odpowiedzi.
Fresh Face jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 11:26   #304
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Fresh Face Pokaż wiadomość
witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie na które niestety nigdzie w internecie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy Retin A, który mam w oryginalnej tubce z apteki mogę wycisnąć do plastikowego pojemnika po kremie? czy Retin A nie straci swoich właściwości? dodam że przechowuję go w ciemnej szafce w łazience. Dziękuję z góry za odpowiedzi.
Ale po co? Witamina A jest wrażliwa na światło i tlen, słoiczki odpadają.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 12:58   #305
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

ciekawe rzeczy
ja nadal stosuję masc z wit A pod oczy. znikają mi zaczerwienienia i pęknięcia z kącików.
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz; czy taka tłusta maść niejest za ciężka na tak delikatną skórę?
zamówiłam ostatnio z avonu (co okazało się wielkim błędem), krem pod oczy a właściwie to żel - po wtarciu zaczeło mnie coś ściągać patrze w lusterko a tu wszystkie załamania się skurczyły hmm jakby wam to opisac - wszystkie zmarszczki wokół oczu zobaczyłam BARDZO DOKŁADNIE. To ja szybko maść z wit. A i ulga natychmiastowa
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 10:49   #306
Fresh Face
Raczkowanie
 
Avatar Fresh Face
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

ponieważ tubka mi pękła i za każdym razem gdy wyciskam produkt, dużo się marnuje :/..a mam jeszcze ponad połowę tubki.
Fresh Face jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 09:50   #307
hela3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Jestem w trakcie szukania dobrego kremu pod oczy do cery dojrzałej. Do tej pory nie stosowałam zadnych kremów. Obecnie jestem w trakcie testowania Capture Totale Eyes Essentiali poczatkowo wszystko było w porzadku ale teraz zauwazyłam, ze po chwili od nałozenia skora zaczyna mi schodzic czy jest to objaw uczulenia? Przy tym skora nie jest zaczerwieniona.
hela3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 13:19   #308
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...tamina-b5.html

kupiłam go jakis czas temu za grosze na DOZie. Jestem bardzo zadowolona, nie wyobrażam sobie teraz funkcjonowania bez niego

polecam wszystkim!!!
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 20:39   #309
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

A czy stosowanie pod oczy samej masci z wit. A bedzie lepsze nie po prostu kremy pod oczy z drogerii ?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 15:17   #310
Fresh Face
Raczkowanie
 
Avatar Fresh Face
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Ja tylko dołożę swoje 3 grosze odnośnie pogrubionego - w maści jest tyle witaminy A i w takiej formie, że jej działanie przeciwzmarszczkowe jest zerowe. Bardziej widoczne jest okluzyjne działanie wazeliny, która może dawać efekt natychmiastowego (i tymczasowego) wygładzenia skóry.

A co do kremów z retinolem pod oczy, to ich prawie nie ma na rynku, bo retinol jest strasznie drażniącą substancją i cienka skóra wokół oczu bardzo ciężko go znosi. Jest retises eye firmy sesderma zawierający 0,05% retinolu, i kremy pod oczy avene eluage i ystheal o stężeniu 0,015% retinaldehydu. Niby niewielkie dawki, ale potrafią u niektórych osób nieźle wysuszyć skórę.
Nawet Liftaktiv retinol HA Vichy pod oczy wbrew nazwie wcale nie zawiera retinolu, tylko wit A w tej samej formie, która jest w linkowanej maści - palmitynian retinylu, tzw pro-retinol . Ona nie wpływa na produkcję kolagenu w skórze bo jest na to za słaba, ale ma szereg innych pozytywnych działań.
Fresh Face jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 19:15   #311
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Witam,
Przekopałam zarówno forum jak i KWC, ale chyba nic dla siebie nie znalazłam. Mam 25 lat. Poszukuje treściwego kremu na noc pod oczy, w celach profilaktycznych p/zmarszczkom, > najlepiej do 40 zł Jakim kremów pod oczy używacie? Jestem w tym temacie totalnym swiezakiem ^^
Pozdrawiam i liczę na pomoc

Edytowane przez Bysanda
Czas edycji: 2013-02-18 o 19:29
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-06, 18:22   #312
RoxyFM
Raczkowanie
 
Avatar RoxyFM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 250
Dot.: Ratunku- kurze łapki!!!

No ja mam 19 lat i ostatnio zauważyłam u siebie kurze łapki. Co polecacie dla młodej cery?
RoxyFM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 19:19   #313
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Ratunku- kurze łapki!!!

Taka wasza uroda dziewczyny, żaden krem nie zlikwiduje kurzych łapek, jeśli pojawiają wam się kiedy się uśmiechacie.
Moja koleżanka z grupy ma bardzo widoczne kurze łapki, na zajęciach z medycyny estetycznej prowadząca zrobiła jej botox i moja koleżanka chwilowo nie ma już kurzych łapek . Szczena mi opadła jak zobaczyłam efekt, bo nie spodziewałam się, że te kurze łapki znikną całkowicie.
Moim zdaniem o jednak trochę paranoja, żeby naprawdę młode dziewczyny robiły sobie botox, tym bardziej, że tanie to nie jest a działa max pół roku.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 16:33   #314
RoxyFM
Raczkowanie
 
Avatar RoxyFM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 250
Dot.: Ratunku- kurze łapki!!!

A sądzicie, że kremy 20+ coś dają? I czy nie zaszkodzi mi, gdy zacznę szybciej stosować?
RoxyFM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 16:55   #315
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Ratunku- kurze łapki!!!

Krem nie patrzy na to ile masz lat Jak komuś pasuje krem 30+ gdy ma lat 20 to niech stosuje, jak pasuje 40+ w wieku również 20 lat to czemu nie? Ważne, żeby nam pasował. Po co się męczyć z czymś podpisanym pod daną kategorię wiekową, gdy nam nie pasuje? To tylko cyferki na opakowaniu
Ale wątpię, że się ich pozbędziesz. Może je jakoś wygładzić, nawilżyć, ale na pewno nie pozbyć się ich całkowicie.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 21:20   #316
EwaJola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Krem pod oczy, dla 40tki

Siemanko dziewczyny.

Czy moglybyscie doradzic mi jakis skuteczny krem pod oczy, przeciwzmarszczkowy dla 40tki. Ostatnio stosowalam krem z serii "Clarena", jednak z efektow jestem powiedzmy "srednio zadowolona", i chcialabym sprobowac czegos innego. Czy macie jakis skuteczny produkt ? Co mozecie polecic?

Pozdrawiam
EwaJola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:54   #317
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Krem pod oczy, dla 40tki

Zajrzyj na kwc
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 09:23   #318
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

a witam
krem który zamówiłam rok temu ( zobaczyłam tu mój wpis ) skonczył się.
Dla mnie jest rewelacyjny, ze względu na porę roku.
Muszę szybko zamówić kolejny , na kolejny rok

PATRZ; trzy posty wyżej
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 18:57   #319
coral_red
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 18
Pierwsze zmarszczki pod oczami - co stosować?? POMOCY!!

Ostatnio pod oczami zauważyłam pierwsze zmarszczki - takie bruzdy. Bez makijażu są ledwo widoczne, ale po nałożeniu korektora, kosmetyk tak jakby "wnika" w te bruzdy, dodatkowo je podkreślając!! Mam 24 lata, nie mam żadnych problemów ze zmarszczkami w innych miejscach, ale właśnie pod oczami. Od kiedy skończyłam 14 lat, używam korektora, żeby zamaskować cienie pod oczami. Poza tym mam bardzo wysuszoną skórę po kuracji antytrądzikowej. Stosuję kremy nawilżające, ale nie stosuję nic pod oczy. Czego powinnam używać? Czy mam kupić pierwszy krem przeciwzmarszczkowy? Jeśli tak, to jaki byłby najlepszy?
coral_red jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 19:00   #320
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pierwsze zmarszczki pod oczami - co stosować?? POMOCY!!

Musisz bardzo dobrze nawilżać skórę pod oczami, bo najprawdopodobniej zmarszczki te są efektem gwałtownego przesuszenia skóry. Wybierz krem mocno nawilżający z kwasem hialuronowym, możesz też zastosować czyste masło shea.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 19:31   #321
coral_red
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 18
Dot.: Pierwsze zmarszczki pod oczami - co stosować?? POMOCY!!

Mhm a jakie kremy byłyby najlepsze? Cos sprawdzonego? Wiem, ze sama moge sobie poszukać, popytać w aptece, ale moze znacie jakies naprawdę godne polecenia. Na rynku sa setki kosmetyków tego typu i trudno cos wybrać
coral_red jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 19:37   #322
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Ja ze swojej strony polecam czyste masło shea
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 18:51   #323
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ankadre Pokaż wiadomość
Mam problem. Od kiedy pamiętam mam cienie pod oczami... Kompletnie nie wiem jak się ich pozbyć... Macie może jakieś domowe sposoby, kremy? Ostatnio zaczęłam stosować nawet świetlika dla osób pracujących przy komputerze, ale efekty kiepskie...
ja też szukam czegoś na cienie, ale na razie bezskutecznie
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 11:39   #324
Detalle de la Luna
Przyczajenie
 
Avatar Detalle de la Luna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

Hej dziewczyny
Mam dość duży problem z moimi cieniami i workami pod oczami. Z wiekiem wydaja mi się jeszcze ciemniejsze/bardziej widoczne, a mam dopiero 24 lata; aż strach pomyśleć co będzie po trzydziestce Używałam przeróżnych kremów, robiłam maseczki z mleka i nic. Od trzech tygodni stosuje ziaja, krem pod oczy i na powieki rozjaśniający cienie z bławatkiem i wciąż nic, nic, nic! Korektory nie pomagają mi już z zatuszowaniem cieni i wiecznie wyglądam na zmęczoną lub jak po 10 godzinnej imprezie. Dodam ze mam wrażliwą i bardzo jasną cerę. Macie jakieś sposoby/ kremy żeby rozjaśnić cienie pod oczami i zredukować worki? HELP
Detalle de la Luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 10:53   #325
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
schodząca skóra pod oczami!

Witam!
Pomocy
moja skóra pod oczami od tygodnia jest TRAGICZNA zrobiły mi się wory, takie zmarszczki, cienie i do tego schodzi skóra używałam Vichy później Ivostin a teraz już niczego nie używam, ani tuszu, ani krmeów, żelów nic! a to nadal nie schodzi
znacie może jakiś dobry krem który by mógł na to pomóc?
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 11:08   #326
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: schodząca skóra pod oczami!

Cytat:
Napisane przez barbarossan Pokaż wiadomość
Witam!
Pomocy
moja skóra pod oczami od tygodnia jest TRAGICZNA zrobiły mi się wory, takie zmarszczki, cienie i do tego schodzi skóra używałam Vichy później Ivostin a teraz już niczego nie używam, ani tuszu, ani krmeów, żelów nic! a to nadal nie schodzi
znacie może jakiś dobry krem który by mógł na to pomóc?
A czy to nie alergiczne?

Szukałabym czegoś w sklepach typu Bioorganika czy SkarbiecNatury.
Tak by miał jak najkrótszy skład.
Możesz spróbować także czystego olejku arganowego.
Apteczne nie zawsze sa takie super. Wiele z nich zawiera np parafinę. Polecana jest niby dla skóry suchej, ale np mojej szkodzi. Zapycha bardzo.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-11-04 o 11:10
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 23:42   #327
PolaKiss
Przyczajenie
 
Avatar PolaKiss
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

teraz w okresie jesiennym używam kremu z retinolem dr temt, poleciła mi kosmetyczka, używam go tylko na dolną powiekę, skóra jest rozświetlona i bardzo dobrze nawilżona.
PolaKiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 20:11   #328
kratka95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 115
Dot.: Ratunku- kurze łapki!!!

a gdzie można to czyste masło shea kupić?
kratka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 19:59   #329
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Ratunku- kurze łapki!!!

Cytat:
Napisane przez kratka95 Pokaż wiadomość
a gdzie można to czyste masło shea kupić?
Masło shea jest do kupienia na allegro, ale niestety same jakieś firmy krzaki . Jakby ktoś znał coś sprawdzonego to również proszę o wiadomość, bo w ciemno nie będę kupować, zwłaszcza, że mam tendencje do reakcji alergicznych i wolałabym coś sprawdzonego.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 18:40   #330
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Krem pod oczy. Watek zbiorczy.

pytanie czy: stosowanie kremu pod oczy na cala twarz moze jakos zaszkodzić?
nie zuzyje calego kremu i chyba powinien byc delikatny dla cery.. ? macie jakies doswiadczenia w tej kwestii ?
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-25 10:58:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.