Diet by Ann - dziennik diety - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-20, 11:41   #1
BlueFleur
Przyczajenie
 
Avatar BlueFleur
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 5

Diet by Ann - dziennik diety


Cześć,

Po wielu próbach stracenia kilogramów, postanowiłam wypróbować Diet by Ann, Anny Lewandowskiej. Wcześniej próbowałam już BeBio Chodakowskiej i niestety, ale menu kompletnie mi nie pasowało. Było nudne i powtarzalne, ciągłe zapychanie chlebem i makaronem, za mało warzyw. Aż nie chciało się jeść i łatwo było o podjadanie, które zaczeło się już po kilku dniach stosowania jadłospisu.

Będąc na wakacjach czytałam różne blogi i natrafiłam na opis Healthy Plan by Ann i co do mnie w nim najbardziej przemówiło, było to, że nie jest on przedstawiany tylko jako środek do zrzucenia wagi, ale też do polepszenia jakości życia, właśnie przez jedzenie. Tak więc, na próbę, wykupiłam abonament na jeden miesiąc (nie wiedziałam jak to dokładnie będzie wyglądąło, czy posiłki nie będą zbyt wyszukane, albo za drogie).

Mój plan diety to ok. 1800 kcal dziennie (mam do zrzucenia ok. 10 kg), czyli dzienna dawka, jest jak najbardziej zdrowa, biorąc pod uwagę, że ćwiczę 4/5 razy w tygodniu po godzinie.

Wstępnie przeglądnęłam już kilka dni diety i jestem zachwycona posiłkami, które zdecydowanie zaspokoją mój ból na słodycze (kakaowo-bananowe smoothie) itd.

Za mną pierwszy dzień.


19.09.2017 DZIEŃ 1/30


Perfekcyjnie wykonany dzień pod względem diety. Zero podjadania co więcej, nawet nie miałam ochoty podjadać.

Aktywność: Hot Body (E.Ch).


Jeśli ktoś z Was też właśnie jest na diecie Ani, jakie są Wasze wrażenia? efekty?
A może ktoś chce dołączyć?
BlueFleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 07:10   #2
BlueFleur
Przyczajenie
 
Avatar BlueFleur
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 5
Dot.: Diet by Ann - dziennik diety

2o.09.2017 - DZIEŃ 2/30

Kolejny dzień. Uwielbiam posiłki, które uwzględniają produkty sezonowe, które lubię, ale jakoś nie po drode mi z nimi, kiedy gotuję sama.
Czuję się super lekko i nadal zero ochoty na podjadanie, aż się dziwię, bo znam siebie i czekolada do tej pory siedziała mi w głowie co minutę.

Aktywność: Ashtanga (intensywnie)
BlueFleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 10:04   #3
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Diet by Ann - dziennik diety

z ciekawości, ile taka dieta kosztuje ? i czy produkty są drogie?
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-21, 11:23   #4
BlueFleur
Przyczajenie
 
Avatar BlueFleur
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 5
Dot.: Diet by Ann - dziennik diety

Miesięczny jadłospis kosztuje 57 złotych, ale 100-dniowy tylko 97.

Ogólnie dieta na cały tydzień wyszła mnie 160 zł (ale musiałam odnowić zapasy typu orzechy, nasiona itd., które są trochę droższe jednak, ale wystarczają na dłużej). Więc bardzo przystępna cena, jesli chodzi o same składniki.
BlueFleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-22, 14:06   #5
BlueFleur
Przyczajenie
 
Avatar BlueFleur
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 5
Dot.: Diet by Ann - dziennik diety

21. o9.2017 DZIEŃ 3/30

Kolejny dzień zaliczony perfekcyjnie. Czuję mięśnie od ćwiczeń i coraz bardziej mi się to podoba. Żeby się zmotywować (w chwilach lenistwa) pobrałam Tumblr'a i przeglądanie zdrowego jedzenia naprawdę działa (przynajmniej na mnie).

Z ćwiczeń dzisiaj zaliczone Hot Body. Chociaż ogólnie nie przepadam za jej programami, to jednal Hot body uzależnia. Ten program jest taki pozytywny...dodaje energii i naprawdę motywuje.

Dopadło mnie lekkie przeziebienie, ale nie ma odpuszczania.
Za dwa tygodnie szykuje mi się wizyta u rodziny, urodziny mamy i siostry, więc będzie i rodzinny obiad, z którego z dobrego wychowania nie ominę, jednak do tej pory trzeba się zmotywować!
BlueFleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-23, 14:38   #6
BlueFleur
Przyczajenie
 
Avatar BlueFleur
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 5
Dot.: Diet by Ann - dziennik diety

22.09.201t DZIEŃ 4/30

Nie mogłam się powstrzymać i sprawdziłam jak ma się sprawa z wagą i aż mi się buzia cieszy na samą myśl, bo zleciał już kg. Wiem, woda, wiem może wrócić, ale....od dawna nie było mi tak łatwo i lekko zmotywować się do diety i ćwiczeń, więc cieszę się nawet z małego sukcesu.

Dieta zaliczona, a z ćwiczeń: Rewolucja, E.Ch. zrobiłam ją pierwszy raz, cały program. Chwilami nogi odmawiały posłuszeństwa, ale z niewiadomych przyczyn śmiałam się do siebie jak głupia. I dobrze.
BlueFleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-23 15:38:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.