Przeniesienie internetu z Orange - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-15, 15:37   #1
Rachel12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6

Przeniesienie internetu z Orange


Hej dziewczyny . Mam taki mały, a raczej duży problem. Chodzi o internet z orange. Mam internet z łączem do telefonu, umowa obowiązuje jeszcze 1,5 roku. Pani w salonie orange powiedziała, że inaczej nie mogę wziąć internetu jak z łączem telefonicznym. Został mi nadany numer telefonu stacjonarnego, kierunkowy 56. Piszę o kierunkowym, bo teraz zmieniłam miejsce zamieszkania, gdzie numer kierunkowy jest 54. Z tego powodu nie mogą mi przenieść internetu. Technik orange powiedział mi, że muszę anulować tę obecną umowę. Powiedział też, że nie będę płaciła za anulowanie umowy, bo to nie z mojej winy. Dodatkowo w bloku, w którym teraz mieszkam nie ma żadnego dobrego kabla (wszystkie są uszkodzone), żeby teraz podłączyć internet muszą poprowadzić kabel ze studzienki. Sama nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić. Boję się anulować tę umowę, bo nie do końca im wierzę, że nie dostanę kary umownej. Oni przecież mogą jakoś obejść przepisy i wyjdzie tak, że to z mojej winy. Miał ktoś z Was taką sytuację?
Rachel12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 16:25   #2
11b5269716fb04bbd95d41a2357a1d009588458e_65c6bc81a225f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 14
Dot.: Przeniesienie internetu z Orange

Jeżeli zleciłaś przeniesienie usług i zamówienie zostało anulowane z powodu braku możliwości technicznych, rezygnacja bez kary możliwa jest na podstawie dokumentu, potwierdzającego tytuł prawny do lokalu, do którego miał być przeniesiony net i telefon. Może być akt własności lub umowa najmu. Składasz rezygnację z takim dokumentem i nie będzie problemu z odłączeniem bez kary.
11b5269716fb04bbd95d41a2357a1d009588458e_65c6bc81a225f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 19:31   #3
Mea3009
Przyczajenie
 
Avatar Mea3009
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 5
Dot.: Przeniesienie internetu z Orange

Dzięki wielkie za wszystkie sprawdzone porady na pewno mi się przydadzą
__________________
Miłość, która nigdy się nie powtórzy, bo nie ma najmniejszej szansy na powtórzenie rzeczy tworzących zupełność.
Mea3009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 13:50   #4
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: Przeniesienie internetu z Orange

Z tymi przenosinami to mega biurokracja. Ja teraz przenoszę internet UPC i też mam z tym trochę zabawy.
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-07 14:50:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.