Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-10, 19:54   #31
aurelia-aurita
Raczkowanie
 
Avatar aurelia-aurita
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 235
Dot.: Ile kosztuje pranie sukni ślubnej w Lublinie

hmm ja mam cennik jednej pralni z Lublina (tylko nie wiem czy aktualny) i cena waha się od 110 do 160. Myślę, że cena zależy od tego czy suknia jest prosta, czy ma jakieś aplikacje itd. Sama to bym sie nie odważyła uprać, zresztą jak ją później wyprasować??
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/08_18_2007_4_8_2007_24.png


4.VIII.2007 r. Nasz Ślub
aurelia-aurita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 11:28   #32
_Iguana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 116
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez kasia_szewczyk Pokaż wiadomość
A może ktoś odważył się sam uprać suknię ślubną?Jeżeli tak to w jakim proszu, płynie lub innym specyfiku.Pozdrawiam

Ja bym sama sukni ślubnej nie prała, bo nie wiedomo co się może stać, a szkoda potem naprawiac skoro w każdym większym mieście są pralnie.
pozdrawiam
__________________
Iga

Jestem żonką!!! http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006061700300330.png
Już mgr inż
_Iguana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 08:26   #33
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez magdalenazz Pokaż wiadomość
Ja w Toruniu w 5aSec 79 zł. Dodam, że moja suknia była straaaaasznie brudna i straaasznie wielka a wyczyścili ją naprawdę profesjonalnie.
ja tez tam oddam suknie do czyszczenia
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 11:43   #34
ewelinaziaja
Raczkowanie
 
Avatar ewelinaziaja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 373
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Kraków
100zł suknia
20zł halka
__________________

ewelinaziaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 07:31   #35
kindzia1984
Wtajemniczenie
 
Avatar kindzia1984
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: blisko gór
Wiadomości: 2 017
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Moja siostra miesiąc temu płaciła 150 zl
__________________



Nowosądeczanki
Nasze pragnienia zawsze się modlą,
choćby wargi milczały.

[Augustyn z Hippony]
kindzia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 19:47   #36
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Ja prałam sama swoją suknię. I to 2 razy. Raz w rękach, miesiąc po ślubie (zabrudzoną m.in. czerwonym winem), następny raz po późnym plenerze. Wtedy już nie chciało mi się bawić i po zamoczeniu włożyłam ją do pralki, na "delikatny" program (bez wirowania!). Nic się jej nie stało, brud doskonale puścił, po ręcznym nie trzeba było nawet prasować
Nie bałam się zaryzykować, bo nie planuję sprzedawać sukni. Po drugie jest prosta, szyfonowa, bez żadnych koronek, a aplikacji z koralików pod biustem bardziej może zaszkodzić pralnia chemiczna niż pralka. A dokładnie specyfiki (już nie raz słyszałam o potopionych i odpadniętych aplikacjach), bo w bębnie pralki chemicznej wszystko bełta się tak samo jak w zwykłej pralce.
Niewątpliwe to, że plamy schodziły tak łatwo to wielka zasługa dobrego materiału - suknia jest firmowa (Cosmobella 7061). Ale moja koleżanka wyprała ręcznie swoją koronkowa suknię z gorsetem, szytą u krawcowej i też absolutnie nic się jej nie stało.
Nie demonizowałabym tak prania ręcznego. Jeśli nie planujecie sprzedaży sukni, to lepiej wyprać ją samej, niż dawać zarobić pralniom, w których czyszczenie sukni ma kosmiczną cenę tylko dlatego, że jest ona "ślubna".
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 06:09   #37
kasia_szewczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Ile kosztuje pranie sukni ślubnej w Lublinie

Po wielkich obawach odważyłam się uprać sama suknię ślubną. Najpierw namoczyłam ją w letniej wodzie z dodatkiem delikatnego płynu do prania ręcznego "Perwol", potem wygniatałam uważając na koronkę, a następnie szorowałam dół sukienki miękką szczoteczką (taką do czesania dzieci). Większe zabrudzenia zaczęły schodzić dopiero przy użyciu mydła i szorowaniu ręcznym.Suknia wygląda jak nowa. Powiesiłam ją bez wyżymania do wyschnięcia. Do prasowania rozłożyłam pod deską prześcieradło, prasowałam na programie nr 2 bez użycia pary, bo bałam się że mogą zostać plamy.Wszystko zależy od materiału. Moja suknia była szyta z atłasu i tiulowej koronki, która też dała się wyprasować. Odpiełam wsześniej kwat z piórek i nie prałam go wcale. Koraliki, cekiny i paciorki, którymi była wyszyta koronka, nie uległy zniszczeniu. Gorset sukni posiada przylegającą do ciała, wystającą koronkę. Usztywniłam ją krochmalem w sprayu (może być z Biedronki cena ok 5 zł). Biorąc pod uwagę moje zmagania z tą suknią zdałam sobie sprawę że mogłam ją poprstu włożyć do pralki i uprać.I w ten oto sposób zaoszczędziłam ok 180 zł za które kupiłam sobie dobre żelazko, a suknię sprzedałam za nawet atrakcyją cenę.
Pozdrawiam wszystkie odważne Panie Mode!
kasia_szewczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 12:04   #38
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość
Kraków
100zł suknia
20zł halka
Ewelina gdzie prałaś swoją suknię? I czy się nie zniszczyla w praniu?
irkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 17:13   #39
Yazowa
Raczkowanie
 
Avatar Yazowa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kłodzko
Wiadomości: 230
GG do Yazowa
Wink Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

w stolicy którą jet Kłodzko- są dwie pralnie, dzisiaj pojechałam oddać suknie iiii... pani która się nazywała "szefowa" ogląda i mówi... pranie na własne ryzyko, tu się może odpruć bo nitka poluzowana, tam podpruć bo coś tam coś... koraliki gdzieniegdzie odpadną i oby się nic nie rozpuściły, co do dołu nie gwarantujemy że się dopierze a jak zobaczyła że gorset jest w środku brudnawy to się zapytała...CO TO? qwa? co? a co może być w gorsecie po 17 godzinach noszenia? kurz? pot? = brudne troszkę? używała pani balsamu?? -- nie (bo bardotka na silikonie się ślizga ponoć), używała pani samoopalacza? nie ( bo na solarium chodziłam kilka m-cy) dobrze że się nie zapytała czy się kąpałam ma sa kra - 3 tyg czekania, dostałam koło, wieszak i worek oki... poczekam. Tylko, kochane, zastanawiam się czy gdybym tej kiecki nie zatargała nad rzekę i porządnie kamieniami w zimnej wodzie nie wytłukła to czy nie byłby ten sam efekt? odbiorę odpowiem
buziam
__________________
---Żyj byś walczył. Walcz byś zwalczył. Kochaj byś się cierpieć nauczył---
Yazowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:51   #40
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez Yazowa Pokaż wiadomość
Tylko, kochane, zastanawiam się czy gdybym tej kiecki nie zatargała nad rzekę i porządnie kamieniami w zimnej wodzie nie wytłukła to czy nie byłby ten sam efekt?
No na pewno byłoby mniej nerwów

Czekam na sprawozdanie, ile było prawdy w tym biadoleniu pani z pralni
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 14:57   #41
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Ja odebrałam dopiero co suknię z pralni. Zaplącilam 70 zl więc nie taki majątek. Myślalam, żeby ją samodzielnie prać, nie była straszliwie brudna, tylko dół miała uszorowany po ziemi, a ponieważ to byl taki overlokowo wykończony tiul to sobie pomyślalamm,że ręcznie może być ciężko to sprać. Pani w pralni po oględzinach stwierdzilą że wystarczy zwykła pranie nie chemiczne, ale jak odbieralam to okazało się że byla prana chemicznie i to trzykrotnie. Jestem zadowolona i mi szkoda, bo jest ładniejsza nawet niż na ślub - wtedy nie odważyam się odprasować takich aplikasji z kwiatków, żeby jej w ostatniej chwili nie przypalić, a po praniu one się same rozprostowały i jeszczze łądniej wyglądają... Ale ja już jej nie moge wlożyć
Natomiast powiem Wam, że przy skracaniu poani w salonie krytykowala oddawanie do pralni jako niepotrzebny wydatek, twierdzila, że one swoje suknie piorą same i powiedziala mi nawet jak. Zgodnie z jej wskazówkami odświeżylam sobie gorset bo nie wytrzymałam i kilka razy go przymierzałam. Zamoczyłam ją w misce z płynem do prania i delikatnie pocieralam gąbeczką wewnątrz - tam miałam wrażenie że stracił świeżóść. Po wyszuszeniu nie miał żadnych śladów i pięknie pachnial
Ale na pewno nie każda suknię / gorset można tak potraktować, czasem sa wszyte jakieś wewnętrzne klejone fiszbiny i wszystko pod wpływem wody mogłoby się rozleźć. To tyle mojej mądrości w kwestii prania sukni
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 14:43   #42
mary lu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

dziewczynki a którą pralnię w warszawie polecacie?
mary lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 13:39   #43
midey
Zadomowienie
 
Avatar midey
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 1 577
GG do midey
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

ja za czyszczenie swojej sukni slubnej zaplacilam 120 zl...
midey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 09:11   #44
aaneczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 721
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

A ja prałam moją suknię sama, w ręku- wygląda jak nowa
__________________

aaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 10:05   #45
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

a ja za czyszczenie sukni zapłaciłam 150 zł
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 01:00   #46
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Mnie czyszczenie sukni kosztowało 80zł, ale co z tego jak w pralni nie wyprali jej idealnie. Wyprali ją tylko chemicznie, i bali się włożyć ją do wody, bo to suknia z jedwabiu. Gdybym wiedziała że tak będzie, sama bym się nią zajęła...

Na spodzie sukni zostały jeszcze delikatne zabrudzenia i jestem przekonana że spokojnie zejdą w zwykłym praniu. Ogólnie trzeba się przyjrzeć by je zauważyć, ale ślub to ślub, wszystko musi być idealnie . Ja niestety nie zdążyłam już wyprać sukni - odebrałam ją z pralni w sobotę, a w poniedziałek siedziałam już w samolocie do usa... Mam teraz problem, bo sprzedaje nie do końca wypraną suknię... a nie chcę prosić moją mamę by sama z taką ilością materiału ręcznie walczyła.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 05:36   #47
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez aaneczka Pokaż wiadomość
A ja prałam moją suknię sama, w ręku- wygląda jak nowa
Moja też.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 09:28   #48
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie zdążyłam już wyprać sukni - odebrałam ją z pralni w sobotę, a w poniedziałek siedziałam już w samolocie do usa... Mam teraz problem, bo sprzedaje nie do końca wypraną suknię....
Miałam podobnie. W czwartek po ślubie wracałam do Anglii i zdążyłam tylko oddać suknie do pralni. I to do zwykłej, bo w chemicznej mi powiedzieli że taką suknie jak moja (złota koronka wyszywana gdzieniegdzie koralikami) nie nadaje sie do prania chemicznego a jedynie do zwykłej pralni wodnej. Zapłaciłam 50zł. Koleżanka ją odebrała, sprawdziła tylko przez otwór w worku czy to oby napewno moja suknia i powiesiła w szafie. Od tamtej pory nikt jej nie oglądał więc nie wiem w jakim jest stanie. Zresztą nie ma to większego znaczenia bo suknia ma od tamtej chwili wartość jedynie sentymentalną gdyż nie będzie sprzedawana.
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 06:51   #49
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

A ja oddałam swoją suknię do prania do salonu sukien ślubnych. Razem z naprawą (miałam strasznie podarty dół sukni) zapłaciłam 200zł ale po brudzie i dziurach ani śladu. Jestem bardzo zadowolona. Do pralni bałabym się ją oddać - jakoś nie mam zaufania. W salonach piorą sami suknie więc mają doświadczenie i wiedzą co robią.
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-07, 07:26   #50
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez jaskier Pokaż wiadomość
A ja oddałam swoją suknię do prania do salonu sukien ślubnych. Razem z naprawą (miałam strasznie podarty dół sukni) zapłaciłam 200zł ale po brudzie i dziurach ani śladu. Jestem bardzo zadowolona. Do pralni bałabym się ją oddać - jakoś nie mam zaufania. W salonach piorą sami suknie więc mają doświadczenie i wiedzą co robią.
ja oddałam suknię do pralni, którą poleciła mi Pani z salonu, gdzie ja kupiłam
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:21   #51
basinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 94
GG do basinka
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Poszukuję sprawdzonej pralni sukien ślubnych w Katowicach. Bardzo proszę o namiary . Pozdrawiam
basinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 16:55   #52
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

a ja poszukuję sprawdzonej pralni we Wrocławiu
gosica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 21:06   #53
anna1107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Cork
Wiadomości: 13
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Ja zapłaciłam 140 zł. To chyba zależy od materiału z jakiego zrobiona jest suknia. Wiem tylko,że moja była prana 2 razy (tak mi powiedziała pani w pralni kiedy ją oddawałam) i musiała sama schnąć,więc wszystko trwało prawie 2 tygodnie...
anna1107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:37   #54
madziulaczek1991
Zakorzenienie
 
Avatar madziulaczek1991
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 203
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez Nadin Pokaż wiadomość
Moje drogie Wizażanki orientujecie się w jakiej cenie teraz jest czyszczenie sukni ślubnej i gdzie we Wrocławiu można ją oddać do czyszczenia?
Pozdrawiam i z góry dziękuje

Ja swoja wyczyściłam za 100 zł...
madziulaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 10:38   #55
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

W Żorach za czyszczenie płaciłam coś 90 zł.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:31   #56
Anula1429
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Chojnice/Tczew
Wiadomości: 6
Dot.: Ile kosztuje pranie sukni ślubnej w Lublinie

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Nie polecam prania samodzielnie, lepiej odać ją do pralni. Gipiury i szyfon może się poprzesuwać, suknię trzeba będzie zmiąć, poza tym fiszbiny w gorsetach, koraliki, koronki i te inne drobiazgi...ja bym się nie odważyła.
Tak czytając to też bym sie nie odważyła sama czyścic sukni ślubnej. A w pralniach jednak się na tym bardziej znają w sensie jak to zrobić żeby nie uszkodzić nic.
Anula1429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 11:59   #57
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Ile kosztuje pranie sukni ślubnej w Lublinie

Cytat:
Napisane przez Anula1429 Pokaż wiadomość
Tak czytając to też bym sie nie odważyła sama czyścic sukni ślubnej. A w pralniach jednak się na tym bardziej znają w sensie jak to zrobić żeby nie uszkodzić nic.
Anulko nie zawsze Krawcowa poleciła mi pralnię w Katowicach a przestrzegła przed inną (bliżej mojego miejsca zamieszkania), w której pracuje jej znajoma i sama przestrzegała zeby nie oddawać "zbyt cennych ubrań" które są wysyłane dalej i wracają nie zawsze w takim stanie w jakim powinny.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 12:55   #58
glizdka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do glizdka_
Dot.: Ile kosztuje pranie sukni ślubnej w Lublinie

Ja również podpinam się do pytania o pralnie we Wrocławiu. Kupiłam od koleżanki sukienkę, która jest cała pokryta koronką więc potrzebuje gwarancji, że dostane ją w takim stanie jak oddałam niezależnie od ceny. Może wiecie o jakichś salonach sukien które współpracują z pralniami?
glizdka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 23:38   #59
czarna211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: Ile kosztuje pranie sukni ślubnej w Lublinie

Hej. Ja swoją suknię oddałam do pralni chemicznej Matczak na Lotniczej we Wrocku ( koło D.H. Astra). Zapłaciłam 200 zł. Nie ukrywam że suknia była zmasakrowana, brudna prawie że do kolan. Chciałam tylko dodać że przed oddaniem oglądnijcie suknię pod kątem zniszczeń. Ja tego nie zrobiłam, a po czyszczeniu zauważyłam straszne zaciągniecie na boku ( a wiecie jak to wygląda na satynie..). Dlatego też nie mogłam zgłosić ewentualnej reklamacji. Suknia wyczyszczona pięknie, mogłam spokojnie ruszyć w niej na sesję. Ale ze sprzedaży nici, chociaż suknia piękna... Pozdrawiam wszystkie panie-mężatki i te jeszcze nie-mężatki. To był cudowny dzień. Ech teraz tylko wspomnienie..
czarna211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:32   #60
Olkunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ile kosztuje czyszczenie sukni ślubnej?

Ja oddałam swoją suknie do Pani Krawcowej we Wrocławiu,która wyczyściła ją w salonie, w którym pracuje i naprawiła moją dośc obszerna suknie, bo tiulową. Suknia idealnie wyczyszczona i naprawiona, po dziurach i brakach korali nie ma śladu. koszt czyszczenia 150zł a naprawa 100zł, nie ukrywam była mocno zniszczona a wygląda na nową
Olkunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-25 10:52:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.