Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :* - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-06, 15:54   #1
Lara 1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3

Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*


Hejka, chciałabym Was prosić o pomoc, bo w ogóle się sobie nie podobam i najchętniej zdjęłabym z siebie skórę Nie wiem czy da się coś jeszcze ze mną zrobić??? Jeśli tak to co? W załączeniu zdjęcie. Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 023.jpg (29,0 KB, 549 załadowań)
Lara 1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 16:13   #2
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Postawiłabym na grzywkę i inny kolor włosów.
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 17:11   #3
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Zdecydowanie zgadzam się z moją poprzedniczką - grzywka, jakieś dynamiczne cięcie włosów i bardziej "żywy" kolor. Wybierz się do profesjonalisty, który Ci doradzi
__________________
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 17:24   #4
Pralinka_90
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka_90
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 47
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Twoje włosy wyglądają mi na cieńkie i delikatne, mam rację?
Przede wszystkim potrzebna im jest objętość. Układaj włosy na szczotce i odbijaj od nasady. Nie układaj włosów za uszy, bo optycznie wyglądasz jakoś tak smutno. Widzę Cię w delikatnych, naturalnych falach. Przedziałek dałabym na bok i zrobiła delikatną grzywkę(tylko niezbyt krótką, bo masz dość szerokie czoło i to optycznie jeszcze bardziej je poszerzy)

Mam nadzieję, że trochę pomogłam
__________________
10.07.2013 II kreski
11.03.2014 TP
5.10.2013r


http://fajnamama.pl/suwaczki/n54kcbg.png
Pralinka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 18:49   #5
narcissisme
Raczkowanie
 
Avatar narcissisme
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 111
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Śliczna kobieta z Ciebie! Wyznaję zasadę, że kobieta która ma mały nosek i duże pełne usta nie może być brzydka. Trzeba Cie tylko trochę "doszlifować" 1. Popieram poprzedniczki - włosy! 2. Zapisz się do jakiegoś dobrego zakładu na regulację i henne brwi. 3. Pokombinuj z kreskami na powiekach bo te ze zdjęcia dają Ci dziwny kształt oczu.

Buźka!
narcissisme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 19:28   #6
Leonitka
Przyczajenie
 
Avatar Leonitka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Cytat:
Napisane przez Lara 1987 Pokaż wiadomość
Hejka, chciałabym Was prosić o pomoc, bo w ogóle się sobie nie podobam i najchętniej zdjęłabym z siebie skórę Nie wiem czy da się coś jeszcze ze mną zrobić??? Jeśli tak to co? W załączeniu zdjęcie. Buziaki
Witaj! Jesteś bardzo ładną kobietą i odradzam robienie grzywki, ponieważ masz bardzo ładne wysokie czoło( to mit, że przy wysokim czole trzeba mieć grzywkę, spójrz choćby na megan fox, czy rihannę ) .
Zaczesuj włosy centymert na bok. Studiuję wizaż i charakteryzację filmową i wydaje mi się, że trochę gustu mam - wg mnie wyrazistości dodałby Ci rudy kolor włosów wpadjący delikatnie w czerwień(nie pomarańczowy). Pięknie by to wyglądało jeżeli zapuściłabyś do takiego koloru włosy. Jeżeli nie podobają Ci się rudości, dobrym kolorem byłby platynowy blond,ale taki naturalny. Odradzam brązy i czernie, ponieważ sprawią, że będziesz wyglądać dojrzalej i blado (Chyba, że masz ochotę się opalać Któraś z poprzedniczek słusznie zauważyła abyś nie zaczesywała włosów za uszy, ale to pewnie tylko tak do zdjęcia
Co do makijażu, bardzo ładnie byś wyglądała z odważnym czarnym eyelinerem na górnej powiece, natomiast usta malując delikatnymi kolorami nude.
Kolejna propozycja to sam czarny tusz (tylko górna powieka), do tego jasno brązowa kredka na górnej powiece i na dolnej tylko do połowy oka.
Kolejna propozycja makijażu to beżowe, lekko morelowe, lekko brzoskwiniowe i bardzo jasno brązowe cienie do oczu plus brązowy tusz , a na usta lekko różowa szminka lub błyszczyk. Unikaj smoky eyes ponieważ taki makeup byłby do Twojej urody zbyt ostry.
Propozycja makijażu wieczorowego do np rudych włosów ale nie tylko to mocno wytuszowane czarne rzęsy i klasyczna czerwona szminka.

Aha i ostatnia rzecz- brwi. W Twoim przypadku chodzi o to by nadać im jakiś łagodniejszy wyraz,( Zrob doswiadczenie i patrzac na swoje zdjecie zakryj dlugopisem brwii)
Wobec tego nie musisz ich drastycznie regulować( bo grube brwii są ładne, naturalne i na czasie ), tylko wyrwać ostry "kant" z samej prawiej góry brwii (to tak z 3- 5 włosków max) i tyle. Nadawaj im kształt przy codziennym makeupie- czyli po prostu wypełniaj je kredką lub cieniem w kolorze ciemnobeżowym lub bardzo jasnym brązowym.
To tyle ode mnie ! Mam nadzieję,że pomogłam choć trochę !
Leonitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 15:39   #7
Lara 1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Z całego serca dziękuję Wam za wszystkie porady ze szczególnym buziakiem dla Leonitki za tak wyczerpującą odpowiedź Dam znać po próbach zmian, mam nadzieję, że na lepsze... Wszystkiego naj
Lara 1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 20:34   #8
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Dla mnie jesteś bardzo ładna i łudząco podobna do takiej piosenkarki z lat mojego dzieciństwa .
Bardzo mi się podobała, na słomiance nad łóżkiem miałam wycięte z gazet jej fotki.

Nazywała się Halina Benedyk, zaśpiewała na kilku festiwalach, wylansowała przebój" Mamy po 20 lat"i jeszcze piosenkę z włoskim piosenkarzem bardzo przystojnym Marco Antonelli.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 23:45   #9
Fouette
Raczkowanie
 
Avatar Fouette
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 108
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Jej...masz niesamowite oczy! Jak Benedict Cumberbatch trochę...Takich niebieskich skośnych ocząt nie spotyka się często. Cudne! Ale kreskę delikatniejszą sugeruję- będzie podkreślać oko, nie przytłaczając go i nie wykrzywiając zanadto. A co do włosów, to może jakiś jasny, złocisty brąz? I koniecznie noś na ręce coś( pierścionek, branzoletkę) z kolorem Twoich oczu, podkreśli go. Jejku.... Natura Cię hojnie obdarowała
__________________
Raz wybrawszy, codziennie wybierać muszę. Za to odważnym szczęście sprzyja
Fouette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 10:06   #10
lottelita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 45
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Dokładnie tak, piękna kobieta.
lottelita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 10:16   #11
Giaconda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Już wcześniej napisano wszystko w sprawie zmian wyglądu, ale zasadniczo idzie, moim zdaniem, przede wszystkim o zmianę we włosach. Chociaż tak jak Leonitka nie jestem przekonana, czy miałoby to zaraz polegać przede wszystkim na zakryciu wyższego czoła. Bo przy odpowiednim ułożeniu, to może dodawać uroku. Natomiast co do urody, to uwierz mi, nie ma się czym martwić.
Giaconda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 17:58   #12
Leonitka
Przyczajenie
 
Avatar Leonitka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Cytat:
Napisane przez Lara 1987 Pokaż wiadomość
Z całego serca dziękuję Wam za wszystkie porady ze szczególnym buziakiem dla Leonitki za tak wyczerpującą odpowiedź Dam znać po próbach zmian, mam nadzieję, że na lepsze... Wszystkiego naj
Nie ma sprawy, dla mnie to była przyjemność, że mogłam komuś doradzić ( Tobie ) i jakoś dopomóc W końcu takie rzeczy to moja pasja , więc życzę Ci z całego serca powodzenia w metamorfozie Trzymam kciuki, buziaki !
Leonitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:52   #13
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Jesteś przepiękna! Porażająca uroda, niezwykła i w jakiś sposób egzotyczna.
Włosy i inna kreska, ta jest dziwna. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym sobie wyrazistą krótką fryzurę z grzywką na bok. Jeśli nie chcesz ryzykować, to chociaż grzywka. Masz tak regularne rysy twarzy, że we wszystkim będzie Ci dobrze, ale krótkie włosy podkreślą Twoje cudne oczy, mały nosek i genialne usta. Jesteś fascynująca, mam nadzieję, że moje zachwyty Cię nie wystraszą
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 20:00   #14
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8364.jpg (70,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 599c.jpg (56,7 KB, 7 załadowań)
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 20:58   #15
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Kocham Twoja urode Masz boski ksztalt twarzy, usta, nos... I oczy, takie cudne! Posluchaj rad co do makijazu, dziewczyny maja sporo racji. Rowniez zgadzam sie co do lekko rudych wlosow (ale nie intensywnie, masz bardzo delikatna, sliczna urode). Pomysl o hennie Khadi, masz juz delikatne wlosy a farby chemiczne jeszcze bardziej Ci je poniszcza. Jestes piekna! I wez to do siebie jaka prawde, a nie jakies bazgroly na forum. Gdyby to byla sciema, to nie fatygowalabym sie Ci o tym napisac
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 21:08   #16
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Dopiero teraz przeczytałam pierwsze zdanie Twojego posta. Kobieto, jak możesz się sobie nie podobać?! Jesteś zjawiskowa! Z cudowną twarzą!
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 09:04   #17
Lara 1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Jejku... nigdy nie słyszałam tak miłych słów o sobie... ciężko mi w to uwierzyć dziękuję jeszcze raz za wszystkie rady i komplementy. Małymi krokami zaczynam wprowadzać zmiany w makijażu, myślę o zmianie koloru i wizycie u fryzjera
Lara 1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 12:25   #18
twojaczekoladka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

porażająca, przepiękna, niezwykła <3
twojaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 12:12   #19
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Ja bym postawiła albo na grzywkę albo na przedziałek z boku głowy możesz zmienić również ich kolor na bardziej wyrazisty
Też ktoś pisał o brwiach. Niech kosmetyczka zrobi Ci taki ładny łuczek i będzie dobrze
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 13:20   #20
aamidale
Rozeznanie
 
Avatar aamidale
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 927
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Na Twoim miejscu zrezygnowałabym z grubej kreski nad okiem, postawiła raczej na delikatny makijaż oczu, jakiś jasny beżyk, podkręcone dobrze rozdzielone i wydłużone rzęsy. Wyreguluj też włoski poza łukiem brwiowym - takie odrastajace bo sam kształt brwi masz z natury piękny.Masz bardzo ładne usta - kolor i kształt, wystarczy Ci przeźrozczysty błyszczyk. Włosy z tego co widzę masz dość delikatne - widzę Cię w grzywce, ale nie całkiem prostej tylko lekko na boczek.
Poza tym powinnaś spojrzeć na siebie trochę bardziej życzliwym oczkiem Wiem że to trudne, sama mam kompleksy, ale jesteś ładna, nawet bardzo ładna I tego się trzymaj, pewność siebie to połowa sukcesu
__________________
"- Czy jest coś gorszego od zwietrzałej kawy ?!
- Jest. Sąsiad, który posiada pozwolenie na broń i żółte papiery."



27.02.2012
aamidale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 16:15   #21
niefrasobliwy_
Przyczajenie
 
Avatar niefrasobliwy_
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 12
Dot.: Plisss pomóżcie mi cos w sobie zmienić :*

Moim zdaniem wyglądała byś super we fryzurze Umy Thurman z Pulp Fiction, jedynie krótsze do brody. Oczywiście przy jasnym kolorze!
niefrasobliwy_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.