facet w damskich ciuchach! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-31, 12:50   #1
zonkie8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Unhappy

facet w damskich ciuchach!


Temat niezręczny i pisanie bardzo dużo mnie kosztuje. Mam 26 lat i 10 lat starszego narzeczonego - zaręczyliśmy się rok temu. 3 lata temu zostawiłam dla niego ówczesnego chłopaka, z którym byłam 5 lat. Tak wyszło, zakochałam się i nie umiałam tego ciągnąć dalej. Mój facet, nazwijmy go Alek - jest pogodnym i wesołym - normalnym męskim facetem. Urzekło mnie wszystko dosłownie, przede wszystkim męskość i dobro. Wiem, że nie układa mu się z mamą, bo ma dużo urazów z dzieciństwa bo był zaniedbywany, od ojca więcej ciepła zaznał, ale gdy go zabrakło, wprowadziłam się do niego. Seks super, z początku wiadomo sielanka 2 razy dziennie, okres nie okres, zawsze dużo. Zaręczyliśmy się po roku i tak minął kolejny rok - żyjemy - dużo wspólnych tematów, przytulania i ogólnie bardzo dobrze nam się układa - drobne zgrzyty były, ale zawsze dało się dogadać. Szczerość, zaufanie, wierność i szacunek... Ostatnio Alek się kąpał a ja szukałam swojego telefonu i odruchowo wzięłam do ręki jego tel i zadzwoniłam do siebie i zauważyłam że przy moim numerze jest zdjecie - weszłam w galerię zdjęć żeby zobaczyć i zbaraniałam! Znalazłam trzy zdjęcia jakiejś blondyny w sexy ciuszkach i w dodatku moich butach na obcasie! Na początku wpadłam w szał, potem zobaczyłam tatuaż... Po chwili doszłam że to mój Alek! Kur** tyle się słyszy o tym, ale nigdy jakoś nie wiedziałam, że to mnie też będzie dotyczyć! Byłam w takim szoku, że zastygłam i oglądałam w kółko te trzy zdjęcia... Potem odłożyłam na miejsce telefon, poszłam do kuchni i rozmyślałam dlaczego tak jest? Czy ja coś złego robię? Mam figurę modelki - prawie 180 wzrostu, szczupła budowa ciała - niby nic mi nie brakuje, ale może jednak? Tego wieczoru Alek się wykąpał i chciał czegoś więcej, nie protestowałam, tylko obserwowałam - był taki jak zawsze, dbał o mnie, więc może mnie kocha? Nazajutrz w pracy przetrząsnęłam internet - opinie są różne, jedni uważają, że to trzeba leczyć? Inni, że można z tym żyć... Ale jak ja mam żyć skoro on mi o niczym nie powiedział? Sama mam mu się przyznać? Musiałam się więcej dowiedzieć.... Wieczorem wzięłam kąpiel, makijaż i ubrałam się najseksowniej jak potrafiłam - biały dopasowany stanik, pończochy, biały pas do pończoch z falbanką i najwyższe szpilki jakie mam... Zrobiłam kilka zdjęć i wysłałam jedno mmsem do Alka, żeby zobaczyć reakcję... Przybiegł do mnie szybciej niż przypuszczałam i jak mnie zobaczył, nie dało się ukryć pożądania... Czyli nie jest gejem... Trochę ulżyło... Gdy brał prysznic, wzięłam tel i zdjęć już nie było.... Nie zachowuje się jak dziwoląg... Nie jest gejem, nie zachowuje się i nie upodabnia się do kobiety, na moje oko jest 100% facetem, więc skąd to? Możliwe, że jednorazowo tak zrobił? Ale po co? Skoro byłby transwestytą, to skoro wiążemy wspólną przyszłość, powiedziałby mi? Kocham go i znaleźlibyśmy jakiś kompromis... Obserwuję go cały czas i jest taki jak zawsze... Co mogę zrobić, żeby więcej się dowiedzieć, nie pytając go wprost? Macie jakieś rady? Proszę o pomoc....
zonkie8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 14:08   #2
blackribbon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 99
Dot.: facet w damskich ciuchach!

.

Edytowane przez blackribbon
Czas edycji: 2020-11-30 o 02:38
blackribbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 15:41   #3
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: facet w damskich ciuchach!

Proponuję poczytać artykuły o transwrstytyzmie. Być może twój facet odczuwa podniecenie damskie ciuchami i lubi przebieranki, jednak może być coś głębiej. Nie musi odczuwać pociągu do mężczyzn, bo to byłoby już transseksuslizmem.
Powiem tak, mam sporo znajomych, którzy lubią tylko przebieranki w zaciszu domowym. Są też grupy, których jara publiczne pokazywanie się jednak dalej są że swoimi kobietami. Jest też grupa "kobiet" zamkniętych w ciałach mężczyzn, ale to już inna bajka. Jeśli chcesz intymnych porad, możesz pisać na PW

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
Proponuję poczytać artykuły o transwrstytyzmie. Być może twój facet odczuwa podniecenie damskie ciuchami i lubi przebieranki, jednak może być coś głębiej. Nie musi odczuwać pociągu do mężczyzn, bo to byłoby już transseksualizmem.
Powiem tak, mam sporo znajomych, którzy lubią tylko przebieranki w zaciszu domowym. Są też grupy, których jara publiczne pokazywanie się, jednak dalej są ze swoimi kobietami. Jest też grupa "kobiet" zamkniętych w ciałach mężczyzn, ale to już inna bajka. Jeśli chcesz intymnych porad, możesz pisać na PW
No
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 15:59   #4
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: facet w damskich ciuchach!

Możesz poobserwować. Może zrobił to dla jaj, z ciekawości? Sądzę że jak na razie nie ma co się przejmować.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 19:46   #5
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: facet w damskich ciuchach!

Ale czego Ty byś się chciała dowiedzieć bez rozmowy z partnerem? Po prostu pogadajcie jak dorośli. I podejdź do tego ze spokojem.

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
Nie musi odczuwać pociągu do mężczyzn, bo to byłoby już transseksuslizmem.
NIE. To nie byłby transseksualizm. Transseksualizm jest potrzebą zmiany płci. Orientacja nie ma tu nic do rzeczy.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 21:05   #6
zonkie8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: facet w damskich ciuchach!

Póki co, nie przejmę się tym... Na moje oko może byc to jakieś zaburzenie - urazy z dzieciństwa, bo jak wspominałam, nigdy nie dogadywał się z matką, która od dziecka miała go w d... Na tą chwilę nie poruszę z nim tego tematu, poczekam na okazję...
Cytat:
Może marzy mu się zamiana ról, albo jednorazowo zrobił tak po alkoholu?
Kiedyś ja po alkoholu proponowałam mu aby ubrał moje pończochy to wyśmiał mnie... On sam rzadko kiedy pije, bo jest sportowcem, więc alkohol nie wchodzi w grę Jeśli odczuwa pociąg do damskiej bielizny i jest transwestytą, to przez te ponad 2 lata musiał się nieźle kamuflowac. Dziękuję za odpowiedzi. Poobserwuję i jak coś dam znac za jakiś czas.
zonkie8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 00:43   #7
jestemlegalna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 22
Dot.: facet w damskich ciuchach!

On nie musi być gejem i wszystko wskazuje na to, że nie jest.
To, że ma taki fetysz nie znaczy, że cię nie kocha. Nie powinnaś tego traktować jako czegoś "przeciwko" tobie. Takie "dziwactwo" nie wyklucza miłości przecież!
Moim zdaniem powinnaś z ni spokojnie porozmawiać. Pomyśl tylko, czy jesteś w stanie żyć ze świadomością, że on lubi się przebierać. Jeśli tak, powiedz, że starasz się akceptować, że spróbujesz. MOżecie ustalić zasady i spróbować żyć dalej, a "to" traktować jak zabawę. Jedni lubią damskie pończony, inni seks analny, a jeszcze inni się lubią przebierać. I tyle.
Jeśli nie jesteś w stanie tego zaakceptować, to tkwiac w związku w końcu się udusisz, zadręczyć.
Zawsze uważałam, że rozmowa to klucz do rozwiązania. Tylko nie obwiniaj go, nie próbuj zmieniać. To jest dziwne, al nie zależy do końca od niego. Tak ma i tyle.
__________________
http://jestemlegalna.pl
Dziewczyny, działamy!
jestemlegalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 22:40   #8
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: facet w damskich ciuchach!

Cytat:
Napisane przez neia Pokaż wiadomość
Ale czego Ty byś się chciała dowiedzieć bez rozmowy z partnerem? Po prostu pogadajcie jak dorośli. I podejdź do tego ze spokojem.



NIE. To nie byłby transseksualizm. Transseksualizm jest potrzebą zmiany płci. Orientacja nie ma tu nic do rzeczy.
I znów odezwała się moje skrótowe myślenie. Przebieranki plus pociąg do mężczyzn to transseksuslizm, czyli potrzeba zmiany płci, no chyba, że jest powiązana z homoseksualizmem, wtedy nie będzie zainteresowania męska płcią
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 23:24   #9
neia
Zadomowienie
 
Avatar neia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 496
Dot.: facet w damskich ciuchach!

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
I znów odezwała się moje skrótowe myślenie. Przebieranki plus pociąg do mężczyzn to transseksuslizm, czyli potrzeba zmiany płci, no chyba, że jest powiązana z homoseksualizmem, wtedy nie będzie zainteresowania męska płcią
Nadal wielkie NIE. Skrótowe myślenie to jedno, niewiedza drugie. Osoba czująca pociąg do mężczyzn i lubiąca przebieranki nie musi być transseksualistą, nie musi odczuwać potrzeby zmiany płci. Nie możesz stawiać znaku równości między orientacją plus słabością do kobiecych ciuszków a transseksualizmem. To nie musi mieć ze sobą NIC wspólnego.
neia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 09:51   #10
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: facet w damskich ciuchach!

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Zaraz, zaraz, ktoś wspominał o Guerlainie. Że pachnie ładnie. Ja nie sprawdzałam, ale mam zamiar [img]icons/icon7.gif[/img]
I jeszcze jedno pytanko. Czy samoopalacze nie zatykają porów?
Ukłoniki - Aga
Transeksualista to osoba z inną dusza zamknięta w ciele płci przeciwnej. Wielu z nich chciałoby zmienić płeć, ale wielu na to nie stać. część z nich boi się nowego, wynieśli rygorystyczne wychowanie i nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości, a nawet dochodzi strach przed samą operacja o potencjalnymi powikłaniami , nie zmienia to faktu, że chcieliby być płcią przeciwną
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 03:09   #11
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: facet w damskich ciuchach!

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
Transeksualista to osoba z inną dusza zamknięta w ciele płci przeciwnej. Wielu z nich chciałoby zmienić płeć, ale wielu na to nie stać. część z nich boi się nowego, wynieśli rygorystyczne wychowanie i nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości, a nawet dochodzi strach przed samą operacja o potencjalnymi powikłaniami , nie zmienia to faktu, że chcieliby być płcią przeciwną
Super. A wiesz, że można byc heteroseksualnym mezczyzna z cialem i dusza mezczyzny i po prostu lubić zalozyc damski ciuch?
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 11:08   #12
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: facet w damskich ciuchach!

Harleyka, czytaj wszystkie moje wypowiedzi, a dowiesz się więcej
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 17:05   #13
Anna89TV
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 23
Dot.: facet w damskich ciuchach!

Najważniejszy jest dialog. Pogadaj z nim o tym po prostu. Ja jestem osobą transseksualną i nigdy nie byłam w stanie nawiązać poważnej relacji z żadną kobietą. Seks też był dla mnie lesbijski i nieudany. Twój facet być może ma taki fetysz, albo odczuwa potrzebę od czasu do czasu wskoczyć damskie ciuchy. Wielu mężczyzn takich znam. Na pewno nie ma to nic wspólnego z Tobą i nic nie robisz źle. Ja bym była jedynie zła, że wskakuje w Twoje ciuchy.
Anna89TV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 18:05   #14
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: facet w damskich ciuchach!

Takie zachowanie ma swoją nazwę - crossdressing. Warto poczytać o tym, może dzięki temu łatwiej Ci będzie z nim porozmawiać.
http://www.crossdressing.pl/main.php...2_id=6&lang=pl
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 07:33   #15
davmak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: facet w damskich ciuchach!

Porozmawiaj z partnerem zamiast się stresować.
Kilka razy zdażyło sie, że chowając pranie zakładałem majtki mojej lubej i robiłem sobie zdjęcia. Gdy wiedziałem, że ma któreś na sobie wysyłałem jej odpowiednia fotke. Nie mam takich potrzeb, zwykła zabawa, chęć rozśmieszenia i podniecenia.
davmak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 23:08   #16
07007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: facet w damskich ciuchach!

Niewiem dlaczego sie dziwicie temu zjawisko , a czy przyjzalyscie sie samym sobie???
Ile kobiet upodabia sie do mezczyzn . Nosicie spodnie (niby damskie ale kroju meskiego) bluski ,itd. Obcinacie wlosy na krutko , i to jest normalne , a jak mezczyzna chce sie troche upodobnic do kobiety , to jest zle . Jezeli wam Kobietom wolno to dlaczego nie mezczyzna????
Same do tego doprowadzacie . Nie jestem osoba ktora uwaza ze kobieta ne ma jakich praw czy cos w tym stylo .Dla mnie kobieta jest osoba o ktora nalezy dbac, szanowac , okazywac uczucia ,Nalezy pomagac jej czy nawet i nieraz wyreczac ,czy rowniez dzielic sie obowiazkami ,obojetnie jakie by to nie byly ,czy pomoc w kuchni ,czy przy dzieciach ,sprzatanie .itd. Krutko mowiac Kobieta powinna byc szanowana ,ale i to powinno byc w druga strone tak samo .
07007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-17 23:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.