Pryszcze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-30, 19:33   #1
lukasz77718
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1

Pryszcze


Cześć !
Otóż mam 20 lat i od 1 klasy liceum toczę wojnę z pryszczami na brodzie, u dermatologa byłem mnóstwo razy, stosowałem przeróżne maście, żele, maseczki, kilka rodzajów antybiotyków. Co prawda tylko jeden z nich pomógł mi na okres 2 miesięcy i wszystko powróciło. Od około 3-4 miesięcy mam znaczne pogorszenie cery non stop duże ropniaki na brodzie które wychodzą jeden za drugim. Jestem umówiny do dermatologa na 7 stycznia i teraz mam do was pytanie czy gdy bym poprosił panią doktor, było by możliwe aby wypisała mi IZOTEK, (o którym słyszałem że działa cuda) czy jednak dermatolodzy boją się wypisywać tak silne leki jak ten właśnie. Zależy mi na czasie ponieważ widzę że zostają mi już blizny na skórze, a jeszcze roku temu wszystko ładnie się goiło. Proszę o odpowiedz . Pozdrawiam !
lukasz77718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 22:24   #2
ona2646
Zakorzenienie
 
Avatar ona2646
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: ♥mojegoTŻ
Wiadomości: 62 234
Dot.: Pryszcze

Izotek to lek ponoć skuteczny, ale dający też dużo efektów ubocznych, trzeba się dokładnie dopytać u lekarza. I jeśli lekarz zdiagnozuje ze akurat pomoże na Twoje dolegliwości to na pewno zastosuje taką kuracje dla Ciebie
ona2646 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-30 23:24:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.