Zbyt dużo śluzu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-18, 10:42   #31
nailatka
Raczkowanie
 
Avatar nailatka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 57
Dot.: Zbyt dużo śluzu

Cytat:
Napisane przez Bondage Pokaż wiadomość
Faceci to lubią! Nie ma czym sie przejmować. Mój TŻ jak tylko poczuje że śluzu jest więcej niż zwykle, czyli ten Wasz "wodospad" to od razu mówi "zaraz wracam" i leci z językiem między moje uda
Zazdroszczę, bo mój TŻ to chyba nigdy się do tego nie przekona.
nailatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 00:56   #32
Chwilami
Raczkowanie
 
Avatar Chwilami
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: moja głowa
Wiadomości: 42
Dot.: Zbyt dużo śluzu

Ehh u mnieteż jest masakra. Wystarczy, że czasem pomyślę o TŻ-cie i czuję jak automatycznie (dosłownie nagle) wylewa się ze mnie, ratuje wkładka. A podczas przytulańska to mamy zawsze ręcznik przy sobie bo jak jest za dużo śluzu to słabiej oboje czujemy, więc trzeba go systematycznie utylizować a druga sprawa jak dochodzi do zmiany pozycji albo już po i TŻ wychodzi to leci ciurkiem. Zaznaczam, że biorę tabletki a dzięki nim libido skoczyło jak szalone w górę dzięki komfortowi psychicznemu, że można w każdej chwili i nie trzeba się martwić o nieplanoweanego dzidziusia.
__________________
Zacznij wreszcie ŻYĆ !
Chwilami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 19:33   #33
zagir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 32
Dot.: Zbyt dużo śluzu

Cytat:
Napisane przez aminenle Pokaż wiadomość
Więc nie wiem jak to ująć , ale wydaje mi sie ,ze mam problem ....

A więc keidy spotykam sie z moim tż i są jakieś blizsze sytuacje , chocby sam dotyk(!!!) w kolano , od razu automatycznie robie sie po prostu mokra! Śluzu jest strasznie duzo , wiadomo ,ze robi dzeieje sie tak , dlatego ,ze tz mnie strasznie podnieca . I jest pierwszym przy ktorym sie tak dzieje. Na poczatku sie tym nie niepokoilam ale teraz juz nawet wkladka nie pomaga! a co dopiero jak dojdzie to seksu! Czy są jakeis sposoby , aby to zmiejszyc i czy to wogol ejest normalne?
Nic się nie martw. rację mają dziewczyny, że faceci to lubią i niesamowicie to ich podnieca.
Po prostu ciesz się, że jesteś tak mokra. Ja osobiście uwielbiam, kiedy przy seksie z żoną aż chlupie. Lepsze to niż otarcia od suchości.
zagir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 08:27   #34
VeGa2203
Raczkowanie
 
Avatar VeGa2203
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 256
Dot.: Zbyt dużo śluzu

To co ja mam powiedzieć, kiedy podczas (każdego) orgazmu tryska ze mnie fontanna? Za pierwszym razem się przeraziłam, że popuściłam, ale internet rzecz wspaniała() wyprowadził mnie z błędu. Zaliczam się do 15% kobiet zwanych "kobieta fontanna". Odczucia przy takim orgaźmie o niebo potężniejsze od zwykłego "suchego", ale trzeba kombinować, żeby łóżko, fotel i wszystko inne pozostało suche
Kiedyś się tego wstydziłam, ale dziś jestem z tego dumna, ponieważ czuję się wyjątkowa i mój TŻ jest wniebowzięty
__________________
Bo 90% mnie to choroba psychiczna, a pozostałe 10% to czyste szaleństwo!


Jak On się ładnie uśmiecha... Prosto w moje serce...[ 30.12.2009-P.]
VeGa2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 17:56   #35
pqulinq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Zbyt dużo śluzu

A czy to normalne, ze mam duzo śluzu cały czas ? Nie w sytuacji gdy facet mnie podnieca, ani nie chodzi mi o dni płodne, tylko zawsze. To chyba nienormalne co?
pqulinq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 11:44   #36
MsStrawberry
Przyczajenie
 
Avatar MsStrawberry
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 24
Exclamation Dot.: Zbyt dużo śluzu

Dziewczyny! ja mam pytanie z trochę innej pułki.... Czy zdarzyło się którejś, że Tż skarżył się na nieprzyjemny smak waszej małej? Też ostatnio nie mogę narzekać na brak śluzu, ale jest on taki gęsty jak klej... i ponoć (wiem że to głupio brzmi ) źle smakuje... nie jest on żółty ani brązowy, więc wyklucza zakażenie, bo przecież nie powiem mojemu ginekologowi, że mam niesmaczną.... nie chcę torturować mojego tż, ale nie potrafię sobie wyobrazić stosunku bez tego rytuału

HELP!
MsStrawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 11:24   #37
Bondage
Raczkowanie
 
Avatar Bondage
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 45
Dot.: Zbyt dużo śluzu

a poza smakiem nie czujesz innego, nieprzyjemnego zapachu?
ginowi możesz powiedziec o ewentualnym nieprzyjemnym zapachu lub zabarwieniu czy konsystencji (lepkości), smak mozesz sobie darować :P
__________________
Pobierając się, mężczyzna i kobieta stają się tylko jednym, główna trudność to ustalić którym.


Henry Louis Mencken
Bondage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-21, 10:07   #38
MsStrawberry
Przyczajenie
 
Avatar MsStrawberry
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 24
Dot.: Zbyt dużo śluzu

Byłam u ginekologa i okazało się, że jednak wdarło się małe zakażenie... Mam nadzieję że tabletka pomoże

oczywiście uwagi odnośnie smaku sobie podarowałam
MsStrawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 18:23   #39
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Zbyt dużo śluzu

Cytat:
Napisane przez Chwilami Pokaż wiadomość
Ehh u mnieteż jest masakra. Wystarczy, że czasem pomyślę o TŻ-cie i czuję jak automatycznie (dosłownie nagle) wylewa się ze mnie, ratuje wkładka. A podczas przytulańska to mamy zawsze ręcznik przy sobie bo jak jest za dużo śluzu to słabiej oboje czujemy, więc trzeba go systematycznie utylizować a druga sprawa jak dochodzi do zmiany pozycji albo już po i TŻ wychodzi to leci ciurkiem. Zaznaczam, że biorę tabletki a dzięki nim libido skoczyło jak szalone w górę dzięki komfortowi psychicznemu, że można w każdej chwili i nie trzeba się martwić o nieplanoweanego dzidziusia.
A może to sperma Twojego TŻ tak z Ciebie wtedy leci?

Ja Wam zazdroszczę straaasznie, bo sama mam problemy z nawilżeniem odkąd biorę tabletki
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.