Wózek Maxi Cosi Mura 4 OPINIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-24, 20:49   #1
Diorella
Przyczajenie
 
Avatar Diorella
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4

Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?


Witam Was serdecznie
Cóż zbliża się czas poważnych przymiarek do wózka, Maluch ma przyjść na świat na początku czerwca.
W głowie mam całkowity mętlik; przerabialiśmy już niezliczoną ilość wózków, czytałam opinie, sprawdzałam w internecie, pytałam znajomych, itd.
Maxi Cosi MURA 4 i Mutsy 4Rider przypadły nam do gustu, trzeba jakiś wybrać. To co istotne to możliwość montażu spacerówki w obu kierunkach, duże koła, ale raczej piankowe, lżejsze (mieszkamy na 2 piętrze bez windy), stabilność wózka. Proszę o opinie, ratunku, pomocy !!!! Każdy z wyżej wymienionych wózków ma swoje wady i zalety, który ostatecznie wybrać ??? Pomóżcie

Edytowane przez Diorella
Czas edycji: 2009-03-25 o 07:03
Diorella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 14:27   #2
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?

Też brałam pod uwagę te dwa. i wybrałam mutsy 4 rider.
Maxi cosi mura jest cięższy albo ciężej mi się nim manewrowało..już nie pamiętam. Nie spodobał mi się przy bliskim kontakcie, ale za to szersze siedzisko.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:36   #3
Magdalewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?

Ja też zdecydowałam się na Mutsy 4Rider, jeszcze nie kupiłam, ale Pan w sklepie zwrócił mi uwage na bark amortyzacji w kołach piankowych. Dużo lepsze sa pompowane, dziecku główka nie skacze. A waga cóż... naprawde niewiele się różni.
Magdalewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 22:08   #4
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?

Ja mogę wypowiedzieć się w sprawie Mury.
W prowadzeniu jest super, mogę ją prowadzic jedna ręką , krawęzniki i nierówne chodniki przestają byc problemem, troche gorzej na kostce brukowej.
Jednak jest dosc ciężka i na pewno bedzie to utrudnieniem dla tych którzy muszą nosic wózek.

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2009-03-26 o 22:09
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 22:42   #5
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?

O, właśnie, ja też mutsiaka prowadzę jedną ręką i mogę nim obrócić jedną ręką w miejscu, co jest ogromnym udogodnieniem w tych wózkach.
A jeśli chodzi o wnoszenie, ja bym żadnego wózka z dzieckiem nie wniosła, więc wagi nawet nie brałam pod uwagę.
Generalnie wszystkie te holenderskie są podobne w konstrukcji i stosunkowo lekkie (w porównaniu do tradycyjnych), najlepiej byłoby gdybyś sama je w sklepie porównała, bo one naprawdę są podobne.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 08:30   #6
Diorella
Przyczajenie
 
Avatar Diorella
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?

Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi i podpowiedzi
Jestem po kilku wizytach w wiekszych sklepach z wózkami, raczej decyzja padnie na Murę 4; wózek do lekkich nie należy, ale przemawia do mnie duża gondola, charakterystyczne, profilowane siedzisko i sposób składania a właściwie rozmiar stelaża po złożeniu. Mieszkam na II p., myslę, że jakoś wniosę ten wózek, choćby demontując gondolę i składając stelaż, na raty, najpierw gondola z Dzidzia a potem sam stelaż Co o tym sądzicie ?
Diorella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 16:07   #7
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?

co prawda dzidzi jeszcze nie mam, ale sie przymierzamy z mezem bardzo spodobala mi sie mura, ale jak czytam opinie,ze jest to wozek dosc ciezki to juz nie wiem co myslec. Mieszkam na 4 pietrze bez windy - masakra! ale kiedys i moja mama nosila na 4 pietro wozek, dawala rade, moze nie bede miala problemu
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 22:01   #8
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?

JanuszAgnieszka, bo to pompowane koła tyle ważą. Ale z tego co widzę, są droższe od piankowych i każdych innych, a z tego co czytam amortyzują, więc powinny byc warte swej ceny. Ja również zastanawiam się nad Murą i 4Riderem (tym z pompowanymi kołami - Single Spoke), muszę porównać wymiary gondolek i różne funkcje i wtedy podejmę decyzję
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 12:41   #9
Lola13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: okolice Warszawy ;)
Wiadomości: 19
Dot.: Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?

My co prawda dopiero zaczynamy starania, ale też te dwa wózeczki rozważam Bardziej chyba jestem za Mura, z tym że tam nie do konca przekonuje mnie zbyt płytki daszek w spacerowce i mało osłonięty wozeczek ... ale nie wiem. A Wy w końcu który kupiłyście, zadowolone?
Lola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 16:55   #10
gusiec
Raczkowanie
 
Avatar gusiec
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 251
GG do gusiec Send a message via Skype™ to gusiec
Dot.: Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?

ja moge wypowiedziec sie jako uzytkownik mury. dzidzia ma 15 miesiecy i wozek sprawuje sie pprostu super. swietnie sie prowadzi, lekko manewruje nawet jedna reka, jest latwoskretny. uzywalam go prawie rok w miescie i zadne tam krawezniki, podjazdy i nierownoscie nie sprawialy nam problemow. teraz urzedujemy na wsi baaaardzo zimowej i zasniezonej wsi i rowniez sie sprawdza w spacerach po lesie np. poza tym latwo sie go sklada i rozklada zeby go wlozyc do samochodu co bylo dla nas dosyc wazne jakoze duzo sie przemieszczamy. no i moge powteirdzi, ze jest naprawde solidny. prawie nie widac na nim sladow uzytkowania.
jedyny powod do odradzenie mury jest waga. jest to dosyc ciezki wozek. ja akurat najpierw mieszkalam z nim na parterze a potem w domu wiec nigdy nie musialam go wnosic kilka pieter w gore ale mysle, ze jakiejs drobnej kobietce raczej radzilabym to przemyslec. inna sprawa, ze jesli sie mieszka na ktoryms tam pietrze to ten wozek i tak trzeba bedzie wnosic
nam sie niedlugo rodzi druga dzidzia wiec teraz bedizemy kupowac podwojny wozek i nawet szkoda mi tej mury no ale na pewno nie pojdzie w odstawke na zawsze
__________________

gusiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 13:00   #11
gusiec
Raczkowanie
 
Avatar gusiec
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 251
GG do gusiec Send a message via Skype™ to gusiec
Dot.: Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?

@ Lola13

tutaj wrzucam to zdjecie bo nie moglam go dodac do PW.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CSC_0541.jpg (62,1 KB, 232 załadowań)
__________________

gusiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 21:46   #12
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?

My też zastanawiamy sie nad tymi dwoma wózkami, do mnie bardziej przemawia chyba Mura. Chciałam wózek trzykołowy, ale źle sie prowadzi, są wywrotne, czterokolowy o niebo lepiej Mura ma super dużą gondolę, co jest bardzo ważne dla mnie, bo rodzę w lipcu czyli w zimę dzidzia będzie juz większa+śpiwór to bałam się że sie może nie zmieścić już do gondolki, ale Mura wydaje mi się, że da radę
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 17:50   #13
ela_84
Raczkowanie
 
Avatar ela_84
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?

Ja mam identyczny dylemat Chciałabym 4ridera albo murę4 (na marginesie - może ktoś zechce odsprzedać?). Przez jakiś czas ze względy na wagę wózków myślałam o teutonii (4 kg mniej..), ale tam nie ma pompowanych kółek albo się ich nie doszukałam.
__________________
Tomek urodził się 8 lipca
ela_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:45   #14
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Wózek Maxi Cosi Mura 4 OPINIE

Witam.
Zakładam ten wątek z myślą, że mi pomożecie.
W lipcu zostane mamą i szukam wózka dla mojego maleństwa. Po odrzuceniu już chyba 5 wózków, którymi bylismy wstępnie zainteresowani teraz myślimy nad wózkiem Maxi Cosi Mura 4 i tu chcialabym prosić Was o opinie na temat tego wózka
Może ktos miał z tym wózkiem styczność?
Z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:50   #15
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Wózek Maxi Cosi Mura 4 OPINIE

hej
obejrzałam ten wózek na allegro.
Z mojej strony polecam wózki x-lander przynajmniej gdybym miała wybierać między x -landerem a murą to x-lander na pewno górą. Przedewszystkim niższa cena i dobra jakość.
Ja przerobiłam trochę wózków-inglesina, chicco, baby design, hauck, teraz mam x-landera x-run i na nic innego bym go nie zmieniła
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 15:17   #16
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Wózek Maxi Cosi Mura 4 OPINIE

mura dobra do jazdy w terenie, ale piekielnie ciezka! dla mnie to taki maly czolg no i spacerowka nie bardzo mnie przekonywala, palak w ksztalcie litery T jakos mnie nie zachwycil i ogolnie spacerowka jest nisko osadzona. ale za to gondole ma calkiem sporo, no i plus za mozliwosc wpiecia fotelika maxi cosi

ja mam quinny speedi sx i jak dla mnie to strzal w 10 lekki w porownaniu z mura i bardzo zwrotny jak na 3 kolowca, przednie kolo w ogole sie nie blokuje.

no ale najlepiej jesli wypowiedza sie szczesliwe posiadaczki mury, nie spotkalam sie jeszcze z negatywna opinia na temat tego wozka dla mnie byl tylko za ciezki.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 15:25   #17
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Wózek Maxi Cosi Mura 4 OPINIE

do x landera też wpina się maxi cosi, wystarczy mieć adaptery
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 18:49   #18
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Wózek Maxi Cosi Mura 4 OPINIE

Ja jestem użytkowniczką Mury 4. Cały komplet z fotelikiem cabrio w kolorze Adriatic Blue
Zakupiona w lipiec/sierpień 2009

Jak dla mnie wózek rewelacja. Choć ciężki i masywny, to zwrotny i super się prowadzi. Dźwigać go nie dźwigam, bo mieszkam na parterze.
Szukając wózka, patrzyłam na wielkośc gondoli, gdyż synek miał urodzić się duży, a chciałam przejeździć w niej zimę.
I tak było, przy dł. urodzeniowej mlodego 59 cm, wadze 4100g , jeździliśmy aż do marca z całym ekwipunkiem śpiworkowo-kombinezowo-kocykowym spokojnie się mieszcząc
Przesiedliśmy sie do spacerówki i też spelnia swoją rolę. Siedzisko montowane w dwóch kierunkach, budka w miarę obszerna (nam wystarczyła), szerokośc i wysokość siedziska również wystarczające (syn ma juz 19 mies i jest wysoki).
Inne:
kosz - nie jest wielki, jest duży
rączka - wygodna, super pomysł z wysuwaniem na wysokość
koła - długo trzymają, rzadko pompowane.

To tak ogólnie, jeżeli masz jakieś pytania - śmiało pytaj
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 20:34   #19
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Wózek Maxi Cosi Mura 4 OPINIE

Dziękuję za odpowiedzi

X-landera też oglądaliśmy, jednak jakoś nam się one nie podobają wizualnie.
Speedi sx- na tego bylismy juz prawie zdecydowani, ale 3 kołowym źle sie jezdzi, dla nas jest wywrotny i niestabilny. Znajoma kupiła i po 2 miesiącach sprzedaje, bo źle sie prowadzi Więc odrzucilismy go

UnholyOne my mieszkamy na pierwszym piętrze, ale na parterze mamy wózkownie, więc też nie bierzemy pod uwagę ciężaru wózka, a zalezy nam bardzo na pompowanych kołach
Napisz jeszcze proszę czy przeszkadza Ci, że spacerówka jest nisko osadzona? Jest to jakis kłopot?
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 20:42   #20
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Wózek Maxi Cosi Mura 4 OPINIE

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi

X-landera też oglądaliśmy, jednak jakoś nam się one nie podobają wizualnie.
Speedi sx- na tego bylismy juz prawie zdecydowani, ale 3 kołowym źle sie jezdzi, dla nas jest wywrotny i niestabilny. Znajoma kupiła i po 2 miesiącach sprzedaje, bo źle sie prowadzi Więc odrzucilismy go

UnholyOne my mieszkamy na pierwszym piętrze, ale na parterze mamy wózkownie, więc też nie bierzemy pod uwagę ciężaru wózka, a zalezy nam bardzo na pompowanych kołach
Napisz jeszcze proszę czy przeszkadza Ci, że spacerówka jest nisko osadzona? Jest to jakis kłopot?

Hmm, wg mnie nie jest nisko
Miałam już kilka wózków ( To drugi syn, a maniaczką wózkową jestem ) i wydaje mi się, że jest tradycyjnie.
Ja mam 165 cm i dla mnie jest zuupeeełnie ok

Niedługo będę sprzedawała cały komplet, bo mały częściej na nóżkach będzie śmigał.
Ja wróciłam do pracy i spacerów codziennych po terenowej okolicy coraz mniej (tylko weekendy), także skupie się bardziej na jakiejś malej parasolce na dojazdy do przedszkola i do sklepu (mam chicco ct.04, ale już mi się znudził hehe)
Zaraz muszę uderzyć na watek wózkowy
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 07:39   #21
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Wózek Maxi Cosi Mura 4 OPINIE

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 11:04   #22
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?

Byłam w sklepie oglądać te dwa wózki i gondola jest większa w Murze, a to ma dla mnie dość duze znaczenie bo rodzę w lipcu i chciałabym jeszcze zimę przejezdzic w gondolce, a nie wiem jak duze bedzie dziecko... Więc chyba zdecydujemy się na Murę, ale jeszcze raz muszę porównac te wózki, żeby mieć pewność

ela widzę, że masz termin na 14 lipca Ja mam na 17, choć ostatnio na usg przesunal sie na 15
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 11:38   #23
ela_84
Raczkowanie
 
Avatar ela_84
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?

Natka no my właśnie musimy mieć większą gondolę, żeby nam się nasze letnie dzieci w śpiworkach swobodnie mieściły

Analizowałam też dzisiaj takei rzeczy jak unoszenie wózka do góry (schodek, wyższy krawężnik, tak "z buta" i z rozpędu raczej niemożliwe do pokonania bez obrażeń przy przednich kołach mniejszych). Niestety jest to bardzo ciężkie w większości przypadków - tylko w Jedo vedi było leciutko, bo on ma gdzie indziej środek ciężkości (waga wózka nie ma nic do rzeczy). Zaczynam myśleć, że większość tych 'lepszych' wózków to są takie produkcje jak włoskie buty - świetne jakościowo, śliczne, ale nie zawsze na polski klimat:/

Co jeszcze zauważyłam:
- maxi cosi jest osadzony znacznie niżej, nie wiem czy takie niskie zawieszenie jest ok;
- maxi cosi ma charakterystyczną kierownicę i nie da radu ubrać dziecka w śpiwór inny niż firmowy,
- mutsy ma rzeczywiście mniejszą gondolę niż maxi cosi, ale mura też nie jest rewelacyjna w porównaniu do innych producentów i ma płytką budę, obok stał implast i jedo fyn i różnica jest ogromna.

Przy okazji - mutsy transporter podniósł się bez wysiłku, o wiele lżej niż 4rider, a wyglądają bardzo podobnie.
__________________
Tomek urodził się 8 lipca

Edytowane przez ela_84
Czas edycji: 2011-03-17 o 12:15
ela_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 14:53   #24
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Maxi Cosi MURA 4 czy Mutsy 4Rider ?

Dokładnie, ja też własnie dużą uwagę zwaracam na ta gondolę, żeby była duża

Kurcze no jest problem z wyborem wózka niestety. Człowiek chciałby wybrać jak najlepiej, ale czy to dobry wózek to tak czy siak i tak sie okaże dopiero jak będziemy je eksploatować

Ja się jeszcze napewno muszę wybrac do sklepu z wózkami i pooglądac, pojezdzic, popodnosić, poskladac... Wypisac chyba kazdego plusy i minusy i coś bedzie trzeba wybrac
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 22:56   #25
Kbaga
Raczkowanie
 
Avatar Kbaga
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 250
Dot.: Wózek Maxi Cosi Mura 4 OPINIE

Swietny i dopracowany wozek...nie najlzejszy ale to mi nie przeszkadzalo... my mamy caly travel system w kolorze flamingo slice...corcia juz nie jezdzi w Murze przesiedlismy sie na spacerowke Maxi Cosi Lola...
Siedzisko w spacerowce wcale nie jest za nisko wrecz bym powiedziala ze jest dziecko siedzi wysoko w porownaniu do typowych spacerowek.
__________________
I don't excercise.
If God had wanted me to bend over,
he would have put diamonds on the floor.
Kbaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 21:12   #26
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Wózek Maxi Cosi Mura 4 OPINIE

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
do x landera też wpina się maxi cosi, wystarczy mieć adaptery
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 21:42   #27
gusiec
Raczkowanie
 
Avatar gusiec
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 251
GG do gusiec Send a message via Skype™ to gusiec
Dot.: Wózek Maxi Cosi Mura 4 OPINIE

czesc,

podaje linka do watku, w ktorym wypowiadam sie nt mury wlasnie https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...maxi+cosi+mura

wiec nie bd sie juz powtarzac. jesli chodzi o pompowane kola to rzeczywiscie sa super. no i jak do tej pory bezproblemowe, raz dopomowywane. natomiast co do opini, ze spacerowka jest nisko to jakos tego nigdy nie zauwazylam. a jestem dosyc wysoka(177). ogolnie moge polecic z czystym sumieniem.
nasza mura obecnie powedruje do przedszkola gdzie cora bedzie jej uzywac na drzemki popoludniowe.

pozdrawiam
__________________

gusiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 09:07   #28
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Wózek Maxi Cosi Mura 4 OPINIE

Dziękuje bardzo za pomoc Wybór padł już myślę ostatecznie na Murę 4

Miłego dnia
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:54   #29
hawea
Rozeznanie
 
Avatar hawea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 681
GG do hawea
Dot.: Wózek Maxi Cosi Mura 4 OPINIE

Polecam ten wózek, mamy go od miesiąca i powiem Ci, że sprawdza się idealnie Fakt, jest dość ciężki, ale przez to dość stabilny. Świetnie się prowadzi, ma duże, pompowane koła, więc polskie chodniki nie są mu straszne. No i co tu dużo mówić - świetnie, elegancko wygląda. X-lander nie jest taki elegancki.
__________________
Miłość jest jak drzewo; sama z siebie rośnie, głęboko zapuszcza korzenie w całą istotę człowieka i nieraz na ruinie serca dalej się zieleni

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cwn152n2pkwo6.png



hawea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 16:48   #30
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Wózek Maxi Cosi Mura 4 OPINIE

Jestem w 100% zadowolona z mury, gondola sluzyla nam do 8 miesiaca, wozek typowo terenowy, nie na zakupy spacerowka tez jest w porzadku, rozkladana na plasko
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-09 21:30:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.