Ginekolog we wrocławiu, nieletnia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-01, 09:41   #1
Lisabette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1

Ginekolog we wrocławiu, nieletnia


Witajcie.
Jeszcze jako 16-latka trafiłam do ginekologa, ponieważ mam bardzo ale to bardzo bolesne miesiączki, problemy z cerą itd. Lekarz nie przepisał mi leków, ale stwierdził, że mogę mieć torbiele i kazał przyjść z rodzicem.. Niedawno próbowałam jako 17 latka iść do lekarza we wrocławiu, ale on mnie nie przyjął tylko zlecił badania, bo powiedział że nie chce mieć "zabawy" z rodzicami, bo ma wiele skarg i nie chce tracić swojej opinii. I tu zaczyna się problem, szukam ginekologa który mnie przyjmie (mam ponad 17lat) i nie bedzie robił problemu jeśli będzie trzeba wypisać tabletki, nie jestem w stanie iść z rodzicem, po prostu oni nie mają czasu.. Nie mieszkam we Wrocławiu ale w mojej okolicy lekarze źle traktują ludzi.. Już raz się przekonałam u okulisty, gdzie kobieta traktowała mnie okropnie i zwracała się do mnie w taki sposób - Co sobie mysli? , Z czego się cieszy, że będzie okulary nosić? Po prostu masakra.

Dodam, że mam zrobione wszelkie badania ..

Edytowane przez Lisabette
Czas edycji: 2014-03-01 o 09:53
Lisabette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 18:51   #2
Pazurka
Zakorzenienie
 
Avatar Pazurka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 201
Dot.: Ginekolog we wrocławiu, nieletnia

Ginekolog nie przepisze osobie niepełnoletniej tabletek antykoncepcyjnych, bo to zdaje się jest nielegalne. Musisz iść z rodzicem. Ale żadnego z nich raczej do tego nie namówisz, prawda?
zamiast kombinować jak dostać tabletki anty, lepiej faktycznie zrób te badania, bo jeśli masz te torbiele, to poważna sprawa. Zacznij myśleć o swoim zdrowiu głową a nie.... czymś innym.

I nie rozumiem jednej rzeczy: lekarz cię nie przyjął, a zlecił badania? to jak to zrobił? przez zamknięte drzwi?
__________________
"Każdy drań jest draniem, ale niektórzy dranie, to naprawdę dranie" (Terry Pratchett)

Edytowane przez Pazurka
Czas edycji: 2014-03-02 o 18:53
Pazurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-02 19:51:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.