Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-13, 12:29   #1
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107

Ziajoholiczki nie próżnują, na nowości kosmetyczne polują :-) II część


Witam Was kochane w drugiej części naszego wątku


Część I: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=775550

Proszę mi sie meldowac tak co stworzę aktualna liste ziajoholiczek piszcie jaki jest wasz aktualnie ulubiony kosmetyk i ktorej dopisać jedną wiosnę więcej :-D

1. Jeannee- 24 lata, ulubiony kosmetyk: plyn do demakijażu z serii zielonej oliwki
2. Princess18- Beata, 22 lata, ulubiony kosmetyk: żel pod prysznic Sopot Spa i peeling Ziaja pro super mocny
3. Haruhi_- Agnieszka, 19 lat, ulubiony kosmetyk: bloker
4. Daydreaming- Magda, 21 lat, ulubiony kosmetyk: krem na noc z witaminą C
5. Florence- Ewelina, 22 lata, ulubiony kosmetyk: krem z serii zielonej oliwki, bloker, mleczko do demakijażu kozie mleko
6. Aneidra- Ola, 22 lata, ulubiony kosmetyk z Ziaji: nuno żel do twarzy i sopot sun po opalaniu
7. MariaFrancesca- Ewa, 31 lat, ulubiony kosmetyk z Ziaji: krem biolipidowy
8. Soupir bordeaux- Joanna, 19 lat, ulubiony kosmetyk z Ziaji: oliwkowy krem do twarzy i maseczki

TOP gaduły częsci I

1. Abisans-890
2. florence244-878
3. Jeannee-852
4. daydreaming_- 710
5. thewerka27-439
__________________

Edytowane przez Jeannee
Czas edycji: 2016-02-12 o 15:35
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 17:18   #2
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Zgłaszam się w nowej części ulubiony kosmetyk niezmieniony, tylko wiek się zmienił
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 17:38   #3
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część



Dżini, wiesz co pisać o mnie, no nie?

A tak się cieszyłam, że nabiję 5000 posta, ale nie, Abi nie jest to dane(czego za złe nikomu nie mam)

Bo się starzejemy, Księżniczko, starzejemy. Nawet ja i coś czuję, że pierwszym objawem starości będą u mnie bóle pleców oraz zgredliwość starej panny Siostra mi mówi, że jestem świetną kandydatką na zagorzałą feministkę

Day, jak usunęli drugą szafę Essence to się obrażam. Chciałam w (nie)dalekiej przyszłości poeksplorować ich asortyment do manicure. Może się skuszę na ich nowe lakiery-potrzebuję liliowego lakieru i w ofercie Essence widziałam całkiem niezły, a podobno to nowa formuła, to może potrzyma mi ze trzy dni, a nie odleci płatem po dniu.

Tak w ogóle to mi internet strasznie lami po nocnych burzach Ale za to nie muszę podlewać ogródka brata
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 17:47   #4
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Huehue u mnie nic się jeszcze nie zmieniło, wiec opis można skopiować z pierwszego wątku
[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51734018]

Dżini, wiesz co pisać o mnie, no nie?

A tak się cieszyłam, że nabiję 5000 posta, ale nie, Abi nie jest to dane(czego za złe nikomu nie mam)

Bo się starzejemy, Księżniczko, starzejemy. Nawet ja i coś czuję, że pierwszym objawem starości będą u mnie bóle pleców oraz zgredliwość starej panny Siostra mi mówi, że jestem świetną kandydatką na zagorzałą feministkę

Day, jak usunęli drugą szafę Essence to się obrażam. Chciałam w (nie)dalekiej przyszłości poeksplorować ich asortyment do manicure. Może się skuszę na ich nowe lakiery-potrzebuję liliowego lakieru i w ofercie Essence widziałam całkiem niezły, a podobno to nowa formuła, to może potrzyma mi ze trzy dni, a nie odleci płatem po dniu.

Tak w ogóle to mi internet strasznie lami po nocnych burzach Ale za to nie muszę podlewać ogródka brata[/QUOTE]

Usunęli i usunęli też jedną szafę z niesieciówkowej drogerii w której były dwie
Ja mam ochotę na nowe lakiery essence, ale jestem twarda i nic na razie nie kupiłam Muszę zużyć to co mam.
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 17:55   #5
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Ja dzisiaj otworzyłam kuferek, spojrzałam na moje 20 parę lakierów i stwierdziłam, że nie mam czym ich pomalować, chociaż kilka mam jeszcze nieotwieranych i w stanie konieczności do wypróbowania. Ostatnimi czasy zużyłam dwa, pozbyłam się jeszcze kilku i czuję się usprawiedliwiona wobec kupna kilku nowych

I szafę Bell usunęli, TEGO IM NIE DARUJĘ!
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 18:46   #6
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Ziaja med SPF 50+ to kosmetyk do którego wracam co wakacje .
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 18:58   #7
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Ziaja med SPF 50+ to kosmetyk do którego wracam co wakacje .


Masz na myśli wersję matującą? Ja jej używam i jest świetna, daje radę w ekstremalnych warunkach, tylko oczy podrażnia. Czytając recenzje filtrów aptecznych droższych firm zastanawiam się wtf is bielenie, rolowanie itd.-przy Ziai nie mam taki niedogodności. Trochę tłuści twarz, ale nie smuży, nie bieli, zostaję przy nim
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 19:13   #8
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Abi pięknie nabijasz dziś posty Ja nie mam ani jednego lakieru, dam spokój na wakacje moim paznokciom. A Rossmanna nie masz, albo jakiegoś lokalnego sklepiku, bo czasami tam najprędzej można dostać takie mark,i jak Bell.
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 19:21   #9
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
Abi pięknie nabijasz dziś posty Ja nie mam ani jednego lakieru, dam spokój na wakacje moim paznokciom. A Rossmanna nie masz, albo jakiegoś lokalnego sklepiku, bo czasami tam najprędzej można dostać takie mark,i jak Bell.
Bo jestem mistrzem spamu, w poprzedniej części nabiłam 890 postów , o ile dobrze pamiętam

W Rossmannie szafy Bell starszej generacji nie uświadczę, przejdę się do Laboo Partner, tam lakieroholiczki mogą się wyżywać(mają lakiery Golden Rose, Miyo, Vipery i innych ciekawych, mniej spopularyzowanych w sieciówkach, marek), przy okazji kiedyś tam widziałam kokosowe masło do ciała Ziai, tylko nie chciałam na nie wydawać 14 zł
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 19:32   #10
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51734912]Bo jestem mistrzem spamu, w poprzedniej części nabiłam 890 postów , o ile dobrze pamiętam

W Rossmannie szafy Bell starszej generacji nie uświadczę, przejdę się do Laboo Partner, tam lakieroholiczki mogą się wyżywać(mają lakiery Golden Rose, Miyo, Vipery i innych ciekawych, mniej spopularyzowanych w sieciówkach, marek), przy okazji kiedyś tam widziałam kokosowe masło do ciała Ziai, tylko nie chciałam na nie wydawać 14 zł[/QUOTE]
Sprawdziłam teraz i nabiłam 710
Ja miałam kupić kolejne opakowanie kokosowego płynu pod prysznic, ale stwierdziłam, że na lato chcę czegoś lekkiego i dopadłam jakąś limitowaną edycję z mango z Isany Jutro pewnie znowu coś przyniosę

Abi, skąd u Ciebie prawie 5400 postów? Jeszcze niedawno miałaś coś 3 tysiące z kawałkiem. Spamerko
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself


Edytowane przez daydreaming_
Czas edycji: 2015-06-13 o 19:33
daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 20:57   #11
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Mi jedna wiosna przybyła a i ulubieńcy z Ziaji się pozmieniały: krem z Liści Zielonej Oliwki, bloker i mleczko do demakijażu z Koziego Mleka

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

No i oczywiście witam Was kochane w nowym wątku :-D
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 21:01   #12
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Sprawdziłam teraz i nabiłam 710
Ja miałam kupić kolejne opakowanie kokosowego płynu pod prysznic, ale stwierdziłam, że na lato chcę czegoś lekkiego i dopadłam jakąś limitowaną edycję z mango z Isany Jutro pewnie znowu coś przyniosę

Abi, skąd u Ciebie prawie 5400 postów? Jeszcze niedawno miałaś coś 3 tysiące z kawałkiem. Spamerko
Mam swoje tajne sposoby A tak szczerze-nie wiem. Nie udzielam się w wyliczankach itp. udzielam się regularnie chyba w pięciu wątkach. Po maturze mam mnóstwo czasu i nabijam posty, licząc po cichu na medal

Pomalowałam paznokcie u stóp, chwalcie mnie. Pomazałam cały obszar dookoła paznokcia i wylałam trochu lakieru na płytki w kuchni(bo trzeba pilnować, aby mleko nie wykipiało, bo ono tylko czeka aż się odwrócisz, jeden fałszywy ruch/odrobina nieuwagi i zaleje kuchenkę, a mi się nie widziało jej mycie wieczorem, bo przecież jest najnowszy odcinek Fairy Tail), ale paznokcie pomalowane są

Ja mam teraz zielony żel pod prysznic z Lidla. Nie najgorszy, ujdzie. Na upały ma zapach w sam raz
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 21:23   #13
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Za trzy moje konto na wizażu będzie obchodziło pierwsze urodziny!

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51735756]Mam swoje tajne sposoby A tak szczerze-nie wiem. Nie udzielam się w wyliczankach itp. udzielam się regularnie chyba w pięciu wątkach. Po maturze mam mnóstwo czasu i nabijam posty, licząc po cichu na medal

Pomalowałam paznokcie u stóp, chwalcie mnie. Pomazałam cały obszar dookoła paznokcia i wylałam trochu lakieru na płytki w kuchni(bo trzeba pilnować, aby mleko nie wykipiało, bo ono tylko czeka aż się odwrócisz, jeden fałszywy ruch/odrobina nieuwagi i zaleje kuchenkę, a mi się nie widziało jej mycie wieczorem, bo przecież jest najnowszy odcinek Fairy Tail), ale paznokcie pomalowane są

Ja mam teraz zielony żel pod prysznic z Lidla. Nie najgorszy, ujdzie. Na upały ma zapach w sam raz[/QUOTE]
Chwalę
Nie pamiętam kiedy gotowałam mleko dla siebie. Od czasu mikrofali to mleko na płatki tylko tam, 1 minuta i gotowe Pamiętam jak byłam w liceum, a sąsiadka (już starsza osoba) miała remont kuchni i przyszła żebym jej zagotowała mleko na coś tam. W takim byłam szoku, że nie wiedziałam co z tym mlekiem zrobić i zadzwoniłam do mamy, żeby mnie poinstruowała

Ostatnio w ZdC chodziłam koło tego kokosowego i chodziłam, czy wziąć czy nie. W końcu stwierdziłam, że nie i szukałam czegoś innego, ale nie wiem który zapach żelu byłby taki lekki, na lato. Powąchałam ten pomarańczowy, ale jakoś tak mi chemią zaleciało. Zastanawiam się nad żurwiną-poziomką lub limonką. Ktoś coś może mi doradzić

O, albo mydło z algami?
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself


Edytowane przez daydreaming_
Czas edycji: 2015-06-13 o 21:24
daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 21:28   #14
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Żurawina-poziomka pachnie bosssssko Bierz i raduj się, a jakby Ci nie podpasował to możesz wysłać mi Mydło z algami też jest świetne-świeże, morskie, odświeżające, pachnie jak maseczka z glinką zieloną Ziai Weź oba najlepiej

Miseczka z płatkami mi pękła jak wlewałam gorące mleko. Ostatnio stłukłam dwa talerze podczas zmywania, podczas zmywania pękła mi szklanka, a teraz miseczka-co ja jestem, klątwa jakaś?

Wszystkiego najlepszego wizażowe konto Day!
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 21:38   #15
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51736057]Żurawina-poziomka pachnie bosssssko Bierz i raduj się, a jakby Ci nie podpasował to możesz wysłać mi Mydło z algami też jest świetne-świeże, morskie, odświeżające, pachnie jak maseczka z glinką zieloną Ziai Weź oba najlepiej

Miseczka z płatkami mi pękła jak wlewałam gorące mleko. Ostatnio stłukłam dwa talerze podczas zmywania, podczas zmywania pękła mi szklanka, a teraz miseczka-co ja jestem, klątwa jakaś?

Wszystkiego najlepszego wizażowe konto Day! [/QUOTE]
W takim razie mydło z algami na pewno, żurawinę-poziomkę powącham i zobaczę

Konto dziękuje
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself


Edytowane przez daydreaming_
Czas edycji: 2015-06-13 o 21:40
daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 10:07   #16
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Day - SopotSpa mi przypomina zapach bryzy morskiej, jest dosyć mocny, ale ja go uwielbiam Natomiast seria Blubel jest owocowa, żurawinowy zapach jest słodki, a cierpki, orzeźwiający (jeśli to tak nazwać można) ma ten o zapachu czarnej porzeczki
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 13:59   #17
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
Day - SopotSpa mi przypomina zapach bryzy morskiej, jest dosyć mocny, ale ja go uwielbiam Natomiast seria Blubel jest owocowa, żurawinowy zapach jest słodki, a cierpki, orzeźwiający (jeśli to tak nazwać można) ma ten o zapachu czarnej porzeczki
Zobaczę w ZdC. Nad czarną poprzeczką kiedyś stałam, nawet nie powąchałam, bo z góry założyłam że na pewno mi się nie spodoba Na ten moment jestem nastawiona na ten SopotSpa.

Swoją drogą to chciałabym być teraz na molo w Sopocie
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 10:05   #18
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Chwalę się: praca przeszła antyplagiat
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 10:54   #19
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Chwalę się: praca przeszła antyplagiat
Gratki 😜
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 12:52   #20
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Ale nastukalyscie postow :-D zaraz ponadrabiam szalone xd

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Dziewczynki, z tego co wiem to szafa bell jest teraz w Rossmannach, przynajmniej do mojego weszła
Cieszę się że juz jestesmy w Nowym wątku

Pochwalę się wam, ze wczoraj spędziłam cudowny dzien, totalny reset potrzebowalam tego bo juz bylam wyczerpana :-P bylismy caly dzien na kapielisku, pogoda byla cudna, a wieczorem spacer i kapiel naszej yorkusi kupilam jej smycz i szeleczki
Teraz odliczam do wczasów

22 i 24 egzaminy końcowe panstwowe i koniec szkoly :-D trzymajcie kciuki
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 12:53   #21
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Ale nastukalyscie postow :-D zaraz ponadrabiam szalone xd

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Dziewczynki, z tego co wiem to szafa bell jest teraz w Rossmannach, przynajmniej do mojego weszła
Cieszę się że juz jestesmy w Nowym wątku

Pochwalę się wam, ze wczoraj spędziłam cudowny dzien, totalny reset potrzebowalam tego bo juz bylam wyczerpana :-P bylismy caly dzien na kapielisku, pogoda byla cudna, a wieczorem spacer i kapiel naszej yorkusi kupilam jej smycz i szeleczki
Teraz odliczam do wczasów

22 i 24 egzaminy końcowe panstwowe i koniec szkoly :-D trzymajcie kciuki
Będę trzymać
A Wy za mnie 25 😀
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 13:04   #22
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Abi, chwale twoje pomalowane pazurki w stopach spamerko ty :-D ja nie zdazylam tych pazurkow zrobic i dopiero jutro pomaluje, bo dzis 12h w pracy

Florka, jak tam u Ciebie w pracy? w porzadku wszystko? Nadal zazdraszczam stawki godzinowej xd ja dzis wyplate dostalam.. na godzine wyszli mi 7,20 zl. Jak żyć? :-D a to wyjątkowo fajna stawka, czasem mi wychodzi 6zl. Zalezy ile miesiac ma dni pracujacych.:-P

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Będę trzymać
A Wy za mnie 25 😀
Bede trzymac kciukasy, ale moim zdaniem to tylko formalność
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 13:11   #23
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Abi, chwale twoje pomalowane pazurki w stopach spamerko ty :-D ja nie zdazylam tych pazurkow zrobic i dopiero jutro pomaluje, bo dzis 12h w pracy

Florka, jak tam u Ciebie w pracy? w porzadku wszystko? Nadal zazdraszczam stawki godzinowej xd ja dzis wyplate dostalam.. na godzine wyszli mi 7,20 zl. Jak żyć? :-D a to wyjątkowo fajna stawka, czasem mi wychodzi 6zl. Zalezy ile miesiac ma dni pracujacych.:-P

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------


Bede trzymac kciukasy, ale moim zdaniem to tylko formalność
Jak najbardziej, ale jak teraz zrobiłam 3 dni pod rząd to myślałam że mnie nogi do domu nie zaniosa XD to największy minus tej pracy :-P

Dzięki 😀
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 14:37   #24
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez princess18 Pokaż wiadomość
Day - SopotSpa mi przypomina zapach bryzy morskiej, jest dosyć mocny, ale ja go uwielbiam Natomiast seria Blubel jest owocowa, żurawinowy zapach jest słodki, a cierpki, orzeźwiający (jeśli to tak nazwać można) ma ten o zapachu czarnej porzeczki
O, ja lubię cierpkie, porzeczkowe zapachy, tylko fioletowego Blubela już ni ma u mnie w Naturach(kiedyś był). Na fali mojej sympatii do porzeczek sobie kupiłam żel Isana Violet Passion i szału nie było. Ostatnio coraz mniej chętniej sięgam po żele Isany-biedronkowskie i lidlowskie są lepsiejsze jakoś. No i ziajowe oczywiście

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Chwalę się: praca przeszła antyplagiat


Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość

22 i 24 egzaminy końcowe panstwowe i koniec szkoly :-D trzymajcie kciuki
Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
A Wy za mnie 25 😀
Trzymam wszystkie moje kciukale, te u stóp, z krzywo pomalowanymi paznokciami, też
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 15:13   #25
princess18
Zadomowienie
 
Avatar princess18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z lodówki
Wiadomości: 1 408
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51753128]O, ja lubię cierpkie, porzeczkowe zapachy, tylko fioletowego Blubela już ni ma u mnie w Naturach(kiedyś był). Na fali mojej sympatii do porzeczek sobie kupiłam żel Isana Violet Passion i szału nie było. Ostatnio coraz mniej chętniej sięgam po żele Isany-biedronkowskie i lidlowskie są lepsiejsze jakoś. No i ziajowe oczywiście

Trzymam wszystkie moje kciukale, te u stóp, z krzywo pomalowanymi paznokciami, też[/QUOTE]
Oj widzisz... Też miałam Isany, fakt szału nie było, ale w sumie za 2,50 to się cudów nie spodziewałam.
Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Abi, chwale twoje pomalowane pazurki w stopach spamerko ty :-D ja nie zdazylam tych pazurkow zrobic i dopiero jutro pomaluje, bo dzis 12h w pracy

Florka, jak tam u Ciebie w pracy? w porzadku wszystko? Nadal zazdraszczam stawki godzinowej xd ja dzis wyplate dostalam.. na godzine wyszli mi 7,20 zl. Jak żyć? :-D a to wyjątkowo fajna stawka, czasem mi wychodzi 6zl. Zalezy ile miesiac ma dni pracujacych.:-P

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------


Bede trzymac kciukasy, ale moim zdaniem to tylko formalność
Noo u mnie 2 egzaminy i 19.06 obrona
princess18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 15:29   #26
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

To tez trzymam kciuki princess dzięki dziewczyny

Macie jakis sprawdzony przepis na prosty tort? ale naprawdę prosty, bo to będzie moj tortowy debiut
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 17:39   #27
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Macie jakis sprawdzony przepis na prosty tort? ale naprawdę prosty, bo to będzie moj tortowy debiut
Najprostsze z najprostszych-biszkopt przekładany kremem russel(czyli bita śmietana z żelatyną. Ja straszę siostrę różnymi dziwnymi nazwami z zakresu biologii oraz chemii, ona zaś mi wyjeżdża z różnymi dziwnymi nazwami stosowanymi w gastronomii.), na wierzch truskawki i galaretka truskawkowa. Niewyszukane, może nawet zbyt banalne, ale ja bym chętnie zjadła

Tak w ogóle-w tamtym tygodniu siostra zrobiła biszkopt przekładany bitą śmietaną wymieszaną ze zmiksowanymi truskawkami. Jejku, takie proste, a takie pyszne, zwłaszcza prosto z lodówki-jak lody

Aż mi się przypomniało jak pomagałam siostrze niegdyś robić jej pierwszy w życiu tort, na jej urodziny. Ubijając śmietanę zrobiłyśmy masło(...my Słowianie wiemy jak użyć mowy ciała, wiemy jak poruszać tym co mama w genach dała, tralalalalalala...), wkręciłyśmy ścierkę w rózgi miksera, ogólnie to zrobiłyśmy wszystko-byleby nie jadalny, udany tort
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 17:58   #28
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Uczę się od 11. Jeszcze nie otworzyłam książki
Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Macie jakis sprawdzony przepis na prosty tort? ale naprawdę prosty, bo to będzie moj tortowy debiut
Ja znam. Wejść w google, poszukać numer telefonu do sprawdzonej cukierni, zamówić, zapłacić, odebrać w ustalonym terminie. Polecam
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 18:09   #29
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Uczę się od 11. Jeszcze nie otworzyłam książki

Ja znam. Wejść w google, poszukać numer telefonu do sprawdzonej cukierni, zamówić, zapłacić, odebrać w ustalonym terminie. Polecam
Zakrzywienie czasoprzestrzeni czy Twojej pracowitości?

Day, Ciocia Zł(ot)a Rada, jak zawsze niezawodna
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 18:58   #30
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ziajoholiczki nie próżnują, na nowosci kosmetyczne poluja :-) II część

Abi dzięki, myślę właśnie o czyms podobnym
Day- hahaha :-D zrobię sama, bo piec lubię bardzo ciasta i ciasteczka
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-03 19:39:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.