Co ze mną nie tak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-31, 22:34   #1
isztar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 81

Co ze mną nie tak?


Mam pewien problem, a właściwie pytanie, czy to normalne że człowiek przez cały dzień nie jest wogóle głodny?? ja tak właśnie mam, jem tylko żeby jeść albo poprostu z nudów. Od niedawna zaczełam też pić czerwoną herbate i nie wiem czy to za jej przyczyną, czy może z jakiegoś innego powodu zaczełam chudnąć ( jakiś kg na tydzień - łącznie 4 kg) co tez wydaje mi sie dziwne, bo nie sądze zeby dawała ona tak szybko efekty. Jem około 3 posiłki dziennie, mam 17 lat i waże 56 kg ( wcześniej 60)
isztar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 09:55   #2
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Co ze mną nie tak?

To nie jest normalne że nie chce Ci się jeść!! przecież organizm się zawsze domaga pożywienia, bo z czegoś musi żyć...wiec myślę, że twoj brak apetytu może być spowodowany tym, że masz jakas blokadę psychiczną przed jedzeniem spowodowaną np tym, że za duzo ważyłaś wg Ciebie albo jakims stresem...
A jesli chodzi o herbate to nie sądzę, że to od niej schudłas bo herbata czerwona jest nawet niewskazana przy odchudzaniu...
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 10:11   #3
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Co ze mną nie tak?

Cytat:
Napisane przez agulkaa
To nie jest normalne że nie chce Ci się jeść!! przecież organizm się zawsze domaga pożywienia, bo z czegoś musi żyć...wiec myślę, że twoj brak apetytu może być spowodowany tym, że masz jakas blokadę psychiczną przed jedzeniem spowodowaną np tym, że za duzo ważyłaś wg Ciebie albo jakims stresem...
A jesli chodzi o herbate to nie sądzę, że to od niej schudłas bo herbata czerwona jest nawet niewskazana przy odchudzaniu...
Czerwona herbata przyspiesza przemianę materii i spalanie tłuszczu [przy dużej nadwadze oczywiście]. Dlaczego uważasz, że jest niewskazana?
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 16:59   #4
renata_1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 103
Dot.: Co ze mną nie tak?

Ja tak mam że nigdy nie czuję się głodna- wręcz przeciwnie chce mi się wymiotować, ale mysle , ze to wszystko przez tabletki antykoncepcyjne.... W ogole straciłam apetyt... a nie którzy mówią ze po takich tabletkach się tyje... Jak można przytyc jak ci jest tak niedobrze...
renata_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 17:36   #5
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Co ze mną nie tak?

renata_1986, to już zależy od tabletek i hormonów w nich zawartych. Nie powinnaś czuć żadnych nieprzyjemności przy dobrym dobraniu tabletek Może zgłoś się po inne?

Brak apetytu nie jest normalny
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 21:41   #6
isztar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 81
Dot.: Co ze mną nie tak?

w takim razie nie wiem co ze mną jest dodam jeszce że ostatnio mam też niskie ciśnienie a okres spoźnia mi sie o jakis tydzień ( na 100% nie jestem w ciąży) no i teraz nie wiem czy to coś poważniejszego czy tylko zwykłe zbiegi okolicznosći
isztar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 22:17   #7
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Co ze mną nie tak?

Okres moze Ci sie spozniac po spadku wagi, o ktorym wspomnialas. Mysle, ze powinnas poprosic ginekologa o skierowanie na badanie poziomu hormonow i dobranie innych tabletek, bo od nich moze duzo zalezec. W kazdym razie staraj sie jesc regularnie, moze troszke Ci przejda odruchy wymiotne. Mozesz tez sprobowac - zamiast 3 wiekszych posilkow - jesc 5 mniejszych.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.