Br±z kontrolowany - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2009-06-29, 15:39   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 25 437

Br±z kontrolowany


Nie wyjecha³a¶ jeszcze na wakacje i nie opali³a¶ siê odrobinê? A mo¿e w ogóle siê nie opalasz, chcia³aby¶ jednak przyciemniæ troszkê skórê? Zobacz jak u¿ywaæ pudrów br±zuj±cych. czytaj wiêcej
redakcja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-07, 17:11   #2
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 1 371
Dot.: Br±z kontrolowany

Puder brazuj±cy jest niezast±piony! ¯aden inny kosmetyk nie wyczynia takich cudów z bu¼k± Polecam Isa Dora nr 42 Terracotta Gold - piêkny, z³ocisty br±z.
__________________
Blogujê ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-24, 16:09   #3
Shapely
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 18
GG do Shapely
Wink Dot.: Br±z kontrolowany

Zim± puder br±zuj±cy jest niezast±piony Po co komu solarium :P Latem niekoniecznie, ale zim± na prawdê polecam.
Shapely jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-25, 13:27   #4
mmm3m
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 4 461
Dot.: Br±z kontrolowany

Cytat:
Nie wiesz jak dobraæ kolor pudru? Zastanów siê na jaki kolor siê opala twoja skóra – oliwka, orzech, a mo¿e z³ocisty br±z?
Nie wiem bo od lat siê nie opalam. Wiêc jaki odcieñ bronzera przyda mi siê do konturowania lub nadawania tego efektu opalenizny? Nie wiem... no i uuuupa
moja próba kupna brnzera poleg³a przy kilku pierwszych zdaniach tego artyku³u
mmm3m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:08   #5
bezkitu17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Br±z kontrolowany

O tak ! To kosmetyk idealny. Nawet na letnie wieczory gdy jeszcze nie jeste¶my super opalone jest rewelacyjny, ale trzeba uwa¿aæ z ilo¶ci± bo przesada tutaj jest niewskazana!

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm3m Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem bo od lat siê nie opalam. Wiêc jaki odcieñ bronzera przyda mi siê do konturowania lub nadawania tego efektu opalenizny? Nie wiem... no i uuuupa
moja próba kupna brnzera poleg³a przy kilku pierwszych zdaniach tego artyku³u
A jaki jest odcieñ Twojej dkóry, jaki masz kolor oczu i w³osów? Mo¿e to pomo¿e dobraæ odcieñ Chêtnie pomogê!
__________________
mikaaa
bezkitu17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-14, 20:12   #6
mmm3m
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 4 461
Dot.: Br±z kontrolowany

Cytat:
Napisane przez bezkitu17 Poka¿ wiadomo¶æ
O tak ! To kosmetyk idealny. Nawet na letnie wieczory gdy jeszcze nie jeste¶my super opalone jest rewelacyjny, ale trzeba uwa¿aæ z ilo¶ci± bo przesada tutaj jest niewskazana!

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------



A jaki jest odcieñ Twojej dkóry, jaki masz kolor oczu i w³osów? Mo¿e to pomo¿e dobraæ odcieñ Chêtnie pomogê!
hmmm odcieñ skóry... obecnie ró¿owa twarz bo biorê retinoidy (. W³osy mam ciemny blond, ciemne zielone oczy, ciemne brwi i rzêsy (nie czarne). Skóra jasna ale chyba nie najja¶niejsza bo s± bledsze ode mnie. Dziêkujê za ewentualn± pomoc
mmm3m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-15, 10:20   #7
bezkitu17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Br±z kontrolowany

Cytat:
Napisane przez mmm3m Poka¿ wiadomo¶æ
hmmm odcieñ skóry... obecnie ró¿owa twarz bo biorê retinoidy (. W³osy mam ciemny blond, ciemne zielone oczy, ciemne brwi i rzêsy (nie czarne). Skóra jasna ale chyba nie najja¶niejsza bo s± bledsze ode mnie. Dziêkujê za ewentualn± pomoc
https://wizaz.pl/Makijaz/Trendy-w-ma...trolowany/Bell
lub
https://wizaz.pl/Makijaz/Trendy-w-ma...trolowany/Pupa

Przy kolorycie Twojej skóry i w³osów kolory piasku i odcienie z³ota s± idealne. Pamiêtaj ¿eby nie przesadzaæ z ilo¶ci± kosmetyku! Najwa¿niejsze to zaznaczyæ skronie szczyty ko¶ci policzkowych brodê i lekko nosek.Gdy mimo wszystko s³oñce i tak Ciê dosiêgnie i kolor skóry bêdzie ciemniejszy to mo¿esz kupiæ bronzer w kolorze bardziej zbli¿onym do br±zowego. A teraz ruszaj do drogerii na polowanie idealnego bronzera. Trzymam kciuki. Tylko pamiêtaj ¿eby kolor nie by³ zbyt jasny, wrêcz be¿owy. Wtedy twoja twarz nie nabierze blasku ale bêdzie blada.
Mam nadziejê ¿e odrobinê doradzi³am.
__________________
mikaaa
bezkitu17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.