Jak się malować i czy wgl to robić?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 19:49   #1
z azotowane powietrze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1

Jak się malować i czy wgl to robić??


Nie wiem w jaki sposób mogę podkreślić swoją urodę i czy zmienić kolor włosów.

1 zdjęcie bez jakiegokolwiek makijażu i w dłuższych włosach ,które zapuszczam od 6 miesięcy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja na wizage.jpg (98,4 KB, 402 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolejne.jpg (24,9 KB, 395 załadowań)
z azotowane powietrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 21:23   #2
Piramida88
Raczkowanie
 
Avatar Piramida88
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 61
GG do Piramida88
Dot.: Jak się malować i czy wgl to robić??

Kolor włosów wydaje mi się dobry. Jeśli chodzi o podkreślenie urody i makijaż, to polecam regulacje brwi i lekkie przyciemnienie brązową henną. Oko ładnie prezentowałoby się z podkreślonymi rzęsami i w ciepłych odcieniach brązu, lub szarościach i graficie.
Usta przy bardziej wyrazistym makijażu proponuje podkreślić beżowym błyszczykiem, na co dzień może być też jasny różowy.
__________________
http://www.via-appia.pl/ - zapraszam na forum literackie wszystkich co lubią trochę poczytać, lub piszą do szuflady i chcą spróbować swoich sił publikując.
Piramida88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 07:12   #3
lillyblack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 62
Dot.: Jak się malować i czy wgl to robić??

Zgadzam się, kolor włosów jest ok Nie jestem zwolenniczką mocnego makijażu, więc to od razu Ci odradzam
Również polecam regulację brwi i zastosowanie henny - najlepiej udaj się z tym do kosmetyczki Podkreślaj rzęsy czarnym tuszem na powieki możesz nakładać rozświetlające cienie w kolorach beżu lub w brązowych odcieniach. Na policzki dodawaj odrobinę różu, ale takiego o morelowym odcieniu
lillyblack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:04   #4
szatynka_#
Raczkowanie
 
Avatar szatynka_#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 363
Dot.: Jak się malować i czy wgl to robić??

Mozę włosy w kolorze orzechowym.
szatynka_# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 21:30   #5
PannaLokowana
Raczkowanie
 
Avatar PannaLokowana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk/Płock
Wiadomości: 439
Dot.: Jak się malować i czy wgl to robić??

strasznie podoba mi się, jak ci się układa grzywka na tym drugim zdjęciu. Pasuje mi tutaj oko zaznaczone mocniej, ale czymś bardziej w stylu kreski, niż klasycznego przydymionego oka. Nawet odrobina soczystej głębokiej czerni jakoś wydobywa brąz z oka i dodaje mu zawsze blasku. Do tego jakaś delikatna szminka, ale w kolorze, nie beżu. Taka moja subiektywna opinia.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

ps. na drugim zdjęciu masz dużo lepsza fryzurę i kolor, który dodaje charakteru wg mnie. wiem, ze to zupełnie inna opcja, niż to co pisały dziewczyny wyżej, ale lubię, gdy ktoś wygląda tak z charakterem, nie ejst rozmyty przez beże i tym podobne
__________________
od 21.09.2012 świadoma pielęgnacja
MOJE WŁOSY

10.11.2013r: grzywka 20cm, bok 24 cm --> docelowo ~50cm (za łopatki)
PannaLokowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:18   #6
alonek
Raczkowanie
 
Avatar alonek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tam, gdzie Ciebie nie ma
Wiadomości: 121
Dot.: Jak się malować i czy wgl to robić??

masz piękne duże oczy i na nie bym stawiała dolną powiekę lekko zaznaczyłabym na całej długości jasnym cieniem, na górnej narysowałabym kreskę (ale nie czarną, lecz ciemnym brązem) od połowy powieki w kierunku zewnętrznego kącika oka (oczywiście przy linii rzęs). Nie podkreślałabym dolnych rzęs tuszem (osobiście tego nie lubię, ale to kwestia gustu) polecam ten artykuł https://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-maki...owiekszyc-oczy, https://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-maki...etlanie-twarzy . Jak dla mnie- im bardziej naturalnie tym lepiej usta lekko muśnięte pomadką ochronną z lekkim połyskiem (np. pomadka ochronna Ados czerwony grapefruit za 3,50 bodajże na każdym stoisku kosmetycznym), lekko muśnięte policzki różem a włosy? jeśli na drugim foto jest twój aktualny kolor- nic bym nie zmieniła, no może lekko wystrzępiłabym włosy

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

i zgadzam się z poprzedniczkami- ureguluj delikatnie brwi, lecz nie sama. Popytaj o dobrą kosmetyczkę- żeby nie daj Panie boże nie zrobiła cię na Pamelę Anderson :/ . Twoje brwi są wyraziste i to uważam za atut. Podkreślaj je subtelnie
alonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:46   #7
sue_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 15
Dot.: Jak się malować i czy wgl to robić??

zgodzę się z dziewczynami powyżej - regulacja brwi , a co do makijażu to moim zdaniem delikatnie; czyli wytuszowane rzęsy, biała kredka do węwnętrzej części oka (optycznie je powiększy) i delikatna kreska na górnej powiece żeby podkreślić oko i tyle. Kolorek włosów pasuję
sue_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 23:52   #8
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Jak się malować i czy wgl to robić??

Masz ogromny potencjał, super uroda! Ale regulacja brwi to konieczność. U kosmetyczki oczywiście na początek.
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 15:07   #9
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jak się malować i czy wgl to robić??

brzoskwiniowy róż na policzki, wytuszowane rzęsy, usta lekko muśnięte błyszczykiem czy lekką pomadką, może kreska na oku albo subtelny cień?
włosy... może taki ciepły brąz.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.