Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy. - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-23, 17:37   #2611
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

najlepiej zygzakowatym ruchem, a jeśli to nie pomaga, to może tusz do bani/nie dostosowany do Twoich rzęs. Ja tak mam ostatnio z osławionym max factorem 2000 calorie - rzęsy mi po nim układają się w dowolnym kierunku, więcej mi po tym tuszu zajmuje ich układanie niż samo malowanie :P
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 21:25   #2612
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;53560779]Ja ostatnio odkryłam najlepiej rozdzielający tusz do rzęs, jaki kiedykolwiek miałam. Poleciła mi go Noodle Soup na wizażu (nie pamiętam, w którym wątku) i faktycznie miała rację. Kobo Ideal Volume Nabiera się bardzo mało tuszu na szczoteczkę, nie pogrubia za mocno, ale lekko wydłuża i świetnie rozdziela, dzięki czemu rzęsy wydają się takie mega gęste.
[/QUOTE]


Dużo jednak zależy też od samych rzęs, bo coś co u mnie czy basiago się sprawdzi, to w przypadku rzęs krótszych, ale grubszych może nie dać żadnego efektu. Najlepiej opisać swoje rzęsy i czego się szuka

Cytat:
Napisane przez nerveuse Pokaż wiadomość
najlepiej zygzakowatym ruchem, a jeśli to nie pomaga, to może tusz do bani/nie dostosowany do Twoich rzęs. :P
Tak swoją drogą, to ja akurat nigdy nie malowałam rzęs zygzakiem, bo potęguje to u mnie sklejanie :P Zawsze robię ruchy jakbym wyczesywała i lekko podkręcała rzęsy.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 22:26   #2613
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość

Dużo jednak zależy też od samych rzęs, bo coś co u mnie czy basiago się sprawdzi, to w przypadku rzęs krótszych, ale grubszych może nie dać żadnego efektu. Najlepiej opisać swoje rzęsy i czego się szuka



Tak swoją drogą, to ja akurat nigdy nie malowałam rzęs zygzakiem, bo potęguje to u mnie sklejanie :P Zawsze robię ruchy jakbym wyczesywała i lekko podkręcała rzęsy.
W tym momencie potwierdza się, że u dla każdego dobrego co innego, u mnie z kolei jak nie robię zygzaka to mam gwarancję, że skleją mi się prawie w jedną kupkę
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 23:14   #2614
kingolek83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 13
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Nigdy nie malowałam rzęs zygzakiem..a mam długie i dość gęste rzęsy..koleżanki mają rację zależy od doboru tuszu ja długo szukałam swojego ulubionego kończąc na tych za parę stów a najlepszy okazał się ten za 13 zł. Wiec nie ma reguły. Osobiście używam dwa na raz i wszyscy myślą że mam sztuczne rzęsy a nie mam i nigdy nie mialam
kingolek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 08:26   #2615
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nerveuse Pokaż wiadomość
najlepiej zygzakowatym ruchem, a jeśli to nie pomaga, to może tusz do bani/nie dostosowany do Twoich rzęs. Ja tak mam ostatnio z osławionym max factorem 2000 calorie - rzęsy mi po nim układają się w dowolnym kierunku, więcej mi po tym tuszu zajmuje ich układanie niż samo malowanie :P
Zygzak nie dla każdego tuszu się sprawdza - ja przy każdym nowym tuszu robię kilka prób co wychodzi najlepiej - zygzak sprawdza się u mnie jak tusz jest na wykończeniu - wtedy wiem, że nie będę miała żadnych grudek.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 10:38   #2616
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kingolek83 Pokaż wiadomość
Nigdy nie malowałam rzęs zygzakiem..a mam długie i dość gęste rzęsy..koleżanki mają rację zależy od doboru tuszu ja długo szukałam swojego ulubionego kończąc na tych za parę stów a najlepszy okazał się ten za 13 zł. Wiec nie ma reguły. Osobiście używam dwa na raz i wszyscy myślą że mam sztuczne rzęsy a nie mam i nigdy nie mialam
Moiim zdaniem przy sklejaniu rzes warto wziac pod uwage kilka czynnikow, a mianowicie im tusz jest swiezszy tym wiekszy potencjal do sklejania. Po prostu trzeba troche poczekac az zgestnieje. Po drugie szczoteczka tez ma tu niemale znaczenie im gesciejsza , im wieksza tym tez wieksza szansa ze poskleja rzesy , szczegolnie te ktore i tak juz sa geste.

Dlatego jezeli ktos nie chce sklejania to musi poczekac az tusz zgestnieje i najlepiej wybierac takie z silikonowymi szczoteczkami, gdzie te grzebyki sa troche porozstawiane, nie sa tak gesto "ponabijane". U mnie metoda zygazkowania sie nie sprawdza.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 19:37   #2617
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Moiim zdaniem przy sklejaniu rzes warto wziac pod uwage kilka czynnikow, a mianowicie im tusz jest swiezszy tym wiekszy potencjal do sklejania. Po prostu trzeba troche poczekac az zgestnieje. Po drugie szczoteczka tez ma tu niemale znaczenie im gesciejsza , im wieksza tym tez wieksza szansa ze poskleja rzesy , szczegolnie te ktore i tak juz sa geste.

Dlatego jezeli ktos nie chce sklejania to musi poczekac az tusz zgestnieje i najlepiej wybierac takie z silikonowymi szczoteczkami, gdzie te grzebyki sa troche porozstawiane, nie sa tak gesto "ponabijane". U mnie metoda zygazkowania sie nie sprawdza.
A ja właśnie muszę mieć taka tradycyjną śrdniej wielkości szczotkę, te silikonowe zostawiają mi owadzie nózki,w najlepszym wypadku, w najorszym sklejają w kepki
A w moje ręce wpadł tusz Burberry Bold Lash Mascara, jak się sprawdzi dam znać
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 19:45   #2618
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
A ja właśnie muszę mieć taka tradycyjną śrdniej wielkości szczotkę, te silikonowe zostawiają mi owadzie nózki,w najlepszym wypadku, w najorszym sklejają w kepki
A w moje ręce wpadł tusz Burberry Bold Lash Mascara, jak się sprawdzi dam znać
Super A jak ten Guerlain sie sprawowal? U mnie niestety Helena srednio wypadla. Mecze teraz Estee Lauder i jestem bardzo zadowolona
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 20:02   #2619
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Super A jak ten Guerlain sie sprawowal? U mnie niestety Helena srednio wypadla. Mecze teraz Estee Lauder i jestem bardzo zadowolona
Guerlaina jeszcze mam i jest fajny Pogrubia, zagęszcza, fajnie pachnie Jednak ja kupiłam go w promocji, a czy dałabym za niego 150 zł... Jeśli starczy mi go jeszcze na kolejny miesiąc to tak. Szkoda, że Helena Ci nie przypasowała, ale fajnie, że znalazłas coś co Ci odpowiada, jednak co rzesy to inny tusz
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 22:12   #2620
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Zachęcona wpisem na fanpejdżu wizazu kupiłam ostatnio (w formie eksperymentu ) maskarę Eveline FIBERLAST, i jestem zachwycona efektem! Długie, mocno podkreslone i trwałe rzęsy. Dotychczas używałam dużo droższych. m.in. ysl, dior, max factor, loreal, benefit, lancome i większość z nich wypada zdecydowanie słabiej niż ta eveline za kilkanaście zlotych! Jestem pod wrażeniem i dziękuję za polecenie! Gdyby nie kwc nigdy nie sięgnęłabym po ten tusz!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Zrzut ekranu 2016-01-18 o 22.08.34.png (808,9 KB, 33 załadowań)
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 21:02   #2621
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Kompletnie nie rozumiem tych zachwytów nad maskarami Eveline, dla mnie to jakaś prowokacja, kupiłam tusz volume celebrity czy jakoś tak, ma świetne opinie na kwc, niestety to jakiś badziew..szybko wysechł, opakowanie tandetne, efektów brak, skleja, nie pogrubia.
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 21:08   #2622
nerveuse
Raczkowanie
 
Avatar nerveuse
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 482
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Wszystko zależy od rzęs, na mnie maskary Eveline działają dobrze - w odróżnieniu od wielu innych nie powodują sklejania, choć czasem zdarza im się osypywać (ja mam bardzo wrażliwe oczy, które łzawią bez przyczyny, więc podejrzewam, że to może mieć znaczenie), po za tym te maskary mnie jak na razie nie uczulają (a np produkty rimmela, czy max factora już tak ) także, te odczucia po prostu u każdego mogą być zupełnie inne (zresztą jak ze wszystkim, to, że większości coś pasuje nie oznacza, że musi pasować i nam )
nerveuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 19:21   #2623
_Perfumoholiczka_
Raczkowanie
 
Avatar _Perfumoholiczka_
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 37
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

A co na temat Lancome Grandiose?
_Perfumoholiczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 22:45   #2624
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Kompletnie nie rozumiem tych zachwytów nad maskarami Eveline, dla mnie to jakaś prowokacja, kupiłam tusz volume celebrity czy jakoś tak, ma świetne opinie na kwc, niestety to jakiś badziew..szybko wysechł, opakowanie tandetne, efektów brak, skleja, nie pogrubia.
Mialam kiedys ten tusz i byl to jeden z fajniejszych tuszy jakie uzywalam od Eveline. Wiec to nie jest zadna prowokacja, ale kwestia tego co podpasuje naszym rzesom

Znowu moja kuzynka zachwyca sie tuszem Eveline ktory chyba nasladuje Falshe Lash z Max Factora, tez takie duze opakowanie.

Ja np. ostatnio kupilam tusz Heleny Rubinstein i na mnie szalu nie zrobil, mimo ze moje rzesy nie sa jakos specjalnie wymgajace, oprocz tego, ze sa jasne i wymagaja podkreslenia, a jednak ten tusz nie umial ani podkreslic rzes ani wydobyc tego czegos fajnego ze spojrzenia. A tez nie ma takich najgorszych ocen.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 22:55   #2625
_Perfumoholiczka_
Raczkowanie
 
Avatar _Perfumoholiczka_
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 37
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Tak naprawdę nie ma jednego, idealnego tuszu, który odpowiadał by każdej z nas. Ja kiedyś używałam Max Factor 2000kalorii i naprawde mi odpowiadal. Kolejną moja zdobyczą była Helenka w panterke ;-) rzęsy były pogrubione, ale bez efektu wow. Uważam, że Collistar Infinito spełnia w większości moje oczekiwania, a więc wydłuża, ladnie rozdziela rzęsy, a przede wszystkim wytrzymuje cały dzień
_Perfumoholiczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 23:26   #2626
AgaPrzerwa
Raczkowanie
 
Avatar AgaPrzerwa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dęblin
Wiadomości: 67
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez _Perfumoholiczka_ Pokaż wiadomość
Tak naprawdę nie ma jednego, idealnego tuszu, który odpowiadał by każdej z nas. Ja kiedyś używałam Max Factor 2000kalorii i naprawde mi odpowiadal. Kolejną moja zdobyczą była Helenka w panterke ;-) rzęsy były pogrubione, ale bez efektu wow. Uważam, że Collistar Infinito spełnia w większości moje oczekiwania, a więc wydłuża, ladnie rozdziela rzęsy, a przede wszystkim wytrzymuje cały dzień
Dokładnie jestem tego samego zdania. Nie każdy tusz jest dla każdej z nas, należy go dobrać pod własną siebie.
Co do produktu Collistar Infinito - mnie też się sprawdził.
__________________
Takie tam sobie pisanie https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=19456
AgaPrzerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 12:43   #2627
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez _Perfumoholiczka_ Pokaż wiadomość
Tak naprawdę nie ma jednego, idealnego tuszu, który odpowiadał by każdej z nas. Ja kiedyś używałam Max Factor 2000kalorii i naprawde mi odpowiadal. Kolejną moja zdobyczą była Helenka w panterke ;-) rzęsy były pogrubione, ale bez efektu wow. Uważam, że Collistar Infinito spełnia w większości moje oczekiwania, a więc wydłuża, ladnie rozdziela rzęsy, a przede wszystkim wytrzymuje cały dzień
Ja tez kiedys mialam Collistara, rzeczywiscie dawal fajny efekt, ale bardzo usztywnial mi rzesy i ciezko bylo mi go zmyc. Nie wiem jak jest teraz z formula

Natomiast ja jestem zadowolona z EL Sumptuous Infinite i z Max Factora Masterpeace, choc troche niszczy mi rzesy. Ale jak nastepnym razem sie na jakis zdecyduje to z pewnoscia bedzie to EL.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 20:43   #2628
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Tak więc testuję od tygodnia tą Bold Lash Burberry i powiem Wam, że fajna, ale narazie mnie wkurza bo mokra jak cholera, zawsze się upaćkam przy malowaniu
Jednak z moją z Guerlain narazie nie wygrała
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 11:42   #2629
minionelato
Przyczajenie
 
Avatar minionelato
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Jedyny najlepszy tusz na świecie - "THEY ARE REAL" z Benefit.
Idealny na mniejsze rzęsy, delikatniejsze. Robi z rzęs baldachim ;p uwielbiam go i polecam Wam dziewczyny. Tylko no cóż - dość drogi
minionelato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 18:50   #2630
Zuzzannax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Guerlain złota mascara - najlepsza, jakiej używałam. Naprawdę świetna, polecam każdemu Używał ktoś może chanel le volume? Polecacie?
Zuzzannax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 20:31   #2631
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

A ja ostatnio podczas zakupow w Hebe dorwalam w promocji tusz z Art Deco - Amazing Effect za jedyne 20 zl Przyznam, ze jestem bardzo zadowolona z efektu - rzesy sa baaaardzo ladnie rozdzielone, podkrecone, pogrubione , trzyma sie niemal caly dzien no i daje efekt tego czegos w spojrzeniu. Poki co jesem naprawde zadowolona
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 10:15   #2632
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Zuzzannax Pokaż wiadomość
Guerlain złota mascara - najlepsza, jakiej używałam. Naprawdę świetna, polecam każdemu Używał ktoś może chanel le volume? Polecacie?
Myślałam, że z HR nie wygra żadna ale ta z Guerlain to jak niebo i ziemia. Już te z HR dla mnie były super ale ta złota Cils d'enfer jest meega Cholernie drogo z wysyłką ( bo u mnie stacjonarnie nie ma w miescie) ale pomimo ceny bede wracac.

pseudofeministka
Muszę się tymi z art deco zainteresować, koleżanka miała i też chwaliła. ale nie wiem czy ten sam.
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 18:26   #2633
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Dziewczyny, szukam tuszu, który dałby efekt grubych, lekko posklejanych rzęs Coś takiego jak tu:
http://jetaimejaneb.tumblr.com/post/139178667871

Wydaje mi się, że teraz wszyscy producenci panicznie się boją takiego efektu i każdy tusz dobrze rozdziela rzęsy, nawet te ekstremalnie pogrubiające. Ja tego nie chcę, to ma wyglądać niedbale i wyraziście.

Coś polecicie? Może po prostu sięgnąć po te najtańsze z grubymi szczoteczkami? Tylko boję się, że takie będą się rozmazywać. A nie ma nic gorszego niż rozmazany tusz a'la podbite oko
__________________
27.01.16 konsultacja u A.B. Warszawa
06.05.16 konsultacja u J.J. Wrocław > operacja! 21.06.16 Mentor CPG 332 305cc
Peg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 18:29   #2634
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam tuszu, który dałby efekt grubych, lekko posklejanych rzęs Coś takiego jak tu:
http://jetaimejaneb.tumblr.com/post/139178667871

Wydaje mi się, że teraz wszyscy producenci panicznie się boją takiego efektu i każdy tusz dobrze rozdziela rzęsy, nawet te ekstremalnie pogrubiające. Ja tego nie chcę, to ma wyglądać niedbale i wyraziście.

Coś polecicie? Może po prostu sięgnąć po te najtańsze z grubymi szczoteczkami? Tylko boję się, że takie będą się rozmazywać. A nie ma nic gorszego niż rozmazany tusz a'la podbite oko
Taki efekt kojarzy mi się albo z Maybelline chaos albo loreal manga

Z resztą to zdjęcie wygląda jak kadr reklamy loreal manga ;-)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 23:17   #2635
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Dzięki margitea
A nie wiesz gdzie można te tusze kupić? Będą w Rossmanie?

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

edit: to zdjęcie Twiggy, a L'oreal manga reklamuje się właśnie jako tusz dający efekt rzęs Twiggy to chyba będzie strzał w dziesiątkę, dzięki!
__________________
27.01.16 konsultacja u A.B. Warszawa
06.05.16 konsultacja u J.J. Wrocław > operacja! 21.06.16 Mentor CPG 332 305cc
Peg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 08:09   #2636
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Dzięki margitea
A nie wiesz gdzie można te tusze kupić? Będą w Rossmanie?

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

edit: to zdjęcie Twiggy, a L'oreal manga reklamuje się właśnie jako tusz dający efekt rzęs Twiggy to chyba będzie strzał w dziesiątkę, dzięki!
Modelkę w reklamie stylizowali na twiggy :-D a tusz jest w drogeriach z tego co pamiętam. Więc w Rossmanie będzie ;-) a jak nie to internetowo. Karolina ze stylizacjeTv go testowala kiedyś.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 00:57   #2637
mysza...
Raczkowanie
 
Avatar mysza...
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie / Dublin
Wiadomości: 97
Send a message via Skype™ to mysza...
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Dziewczyny ja polecam Armini Eyes To Kill Classic, zużyłam jakieś 10 opakowań i koooocham, jeden z najlepszych tuszy do "moich" rzęs jaki miałam, kosztuje swoje ale wybaczam mu to. Moje rzęsy są dość długie i gęste, po pomalowaniu rzęs tym tuszem słyszę pytania czy mam sztuczne rzęsy doczepione hahaha
__________________
Życie. Czasem człowiek zmienia zdanie, czasem zdanie zmienia człowieka.
https://instagram.com/annagujadhur/
mysza... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 19:01   #2638
Koliberi
Przyczajenie
 
Avatar Koliberi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6
GG do Koliberi
Question Dobry i TANI tusz do rzęs?

Witajcie. Muszę nabyć nową mascarę, jednak z jednej strony pasuje kupić jakiś sensowny produkt, a z drugiej - budżet ogranicza Jak dotąd, używałam tusz Colossal Volum' Express (od Maybeline) i byłam zadowolona. Chciałabym jednak odmiany. Najbardziej interesują mnie mascary o gęstej formule i szczoteczkach przeznaczonych dla krótkich (choć gęstych) rzęs, które je mocno podkreślą. Jeśli chodzi o cenę, najlepiej w okolicach 20 złotych.

Może akurat macie przypadkiem coś wartego polecenia?
Zapraszam do dyskusji
Koliberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 20:22   #2639
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Dobry i TANI tusz do rzęs?

Wibo Queen size.
12,50 zl, a wyglada super
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 09:23   #2640
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dobry i TANI tusz do rzęs?

Cytat:
Napisane przez Koliberi Pokaż wiadomość
Witajcie. Muszę nabyć nową mascarę, jednak z jednej strony pasuje kupić jakiś sensowny produkt, a z drugiej - budżet ogranicza Jak dotąd, używałam tusz Colossal Volum' Express (od Maybeline) i byłam zadowolona. Chciałabym jednak odmiany. Najbardziej interesują mnie mascary o gęstej formule i szczoteczkach przeznaczonych dla krótkich (choć gęstych) rzęs, które je mocno podkreślą. Jeśli chodzi o cenę, najlepiej w okolicach 20 złotych.

Może akurat macie przypadkiem coś wartego polecenia?
Zapraszam do dyskusji
Spokojnie możesz zapytać w tym wątku
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-08 09:11:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.