Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-20, 10:07   #841
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Dzieki




A jak sie on ma do Twojego pudru Givenchy?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na dłuższą metę jednak wolę Givenchy ale póki co uzywam ten .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:08   #842
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Co do Synchro Skin w S - w Warszawie puste testery są od dawna i coś się nie kwapią, żeby nowe dać... Ale podkład całkiem przyjemny - jedyny z polskiej S, który mi pasuje.
No to u mnie na pewno nie ma . Przy okazji sprawdzę, bo "w komputerze" robi wrażenie.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:10   #843
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość




Widzę Never, że nie mogłybyśmy mieszkać razem, bo byśmy sobie kosmetyki podkradały .
Pragi mogłabym nie zmywać z ust. Mój kolor plus świetny wygląd na ustach.

-

No ja miałam kilka matowych płynnych pomadek, nawet mac retro liquid matte ale nyx wygrywa z nimi wszystkimi, widzisz Ty masz Pragę, a ja Amsterdam czyli idealną dla mnie czerwień .

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię Ja poszukiwania matowego ideału rozpoczęłam od marek tańszych i łatwo dostępnych. Póki co wygrywa NYX, ale burżua też lubię. Zamówiłam Cailyn, kolejne w kolejce były Milani i Lasplash, ale wczoraj jakaś paskuda pokazała na wątku link do EL. Jeden kolor wpadł w oko, póki co powtarzam sobie, że monitor pewnie przekłamuje kolory

Problem mam taki, że najchętniej kupowałabym pomadki w jednym ulubionym kolorze. Muszę się pilnować, żeby nie pobić rekordu głupoty.
Daj znać jak przetestujesz . Ja mam to samo, każda pomadka w jednym odcieniu różu, najczęściej średnio-fuksjowo-żarówiastym .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:14   #844
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

No ja miałam kilka matowych płynnych pomadek, nawet mac retro liquid matte ale nyx wygrywa z nimi wszystkimi, widzisz Ty masz Pragę, a ja Amsterdam czyli idealną dla mnie czerwień .

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------



Daj znać jak przetestujesz . Ja mam to samo, każda pomadka w jednym odcieniu różu, najczęściej średnio-fuksjowo-żarówiastym .
Chyba każdy tak ma, bo ja ciągle kupuje dwa odcienie - róż i koral... I to mam z kilku marek taki sam kolor Co wybieram nową szminę, to mi się taki sam kolor podoba Chociaż opakowania inne
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:20   #845
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

No ja miałam kilka matowych płynnych pomadek, nawet mac retro liquid matte ale nyx wygrywa z nimi wszystkimi, widzisz Ty masz Pragę, a ja Amsterdam czyli idealną dla mnie czerwień .

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------



Daj znać jak przetestujesz . Ja mam to samo, każda pomadka w jednym odcieniu różu, najczęściej średnio-fuksjowo-żarówiastym .
Ping ponga burżua męczę już drugie opakowanie (jedna z niewielu pomadek, które zdenkowałam).

Za czerwienią nie przepadam (może nie potrafię jej nosić), ale Amsterdam wydaje się ładny. W tej chwili testuję drugi wczorajszy zakup z S. - malinową czerwień (tak wyglądała na swatchu). Kto mi zabroni siedzieć w dresie, bez makijażu, ale z czerwienią na ustach przez komputerem?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:28   #846
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ze piegi są sexi, to wmawiam sobie już od jakiegoś czasu a słyszałam jeszcze, że to pocalunki aniołów są, n o wiec po czole i nosie, to mnie bardzo musiały wycmokać.
Masz jakieś sprawdzone serum z witaminą C? Na zimę mam ochotę sobie zaaplikować jakieś cudo...


wczoraj się tak zmachałam, że nawet nie mam siły nadrobić wątku...
Sesderma ma dobre opinie

też kupuję pomadki w jednym, góra dwóch odcieniach

Witam weekendowo
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:31   #847
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 10:31   #848
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
W ubiegłym roku stosowałam 3 serumy z witaminą C: Avę, Dermofuture i Caudalie. Moim zdaniem są porównywalne (działanie i aplikacja), może najprzyjemniejsze jest Caudalie. Wszystkie nadają się pod makijaż, żadne nie zrobiły mi krzywdy, po każdym widziałam lekkie ujednolicenie koloru.

W tym roku od października ruszam z serum Liqpharm (ze względu na tłustą cerę z wersją lekką). Ich serum z glikolem zrobiło o u mnie cuda, więc nadzieję mam sporą. Czekam też czy nie prowadzą serum z retinolem, to byłaby już pełnia szczęścia.






Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Sesderma ma dobre opinie
dzięki, poszukam sobie
Kwasów nigdy nie używałam, ale kosmetyczka coś wspominała, że zima moglibyśmy zrobić jakieś lekkie. Mam małe popryszczowe przebarwienia na brodzie i niesty jakieś grudki znów mi wyskakują...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:32   #849
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:33   #850
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ping ponga burżua męczę już drugie opakowanie (jedna z niewielu pomadek, które zdenkowałam).

Za czerwienią nie przepadam (może nie potrafię jej nosić), ale Amsterdam wydaje się ładny. W tej chwili testuję drugi wczorajszy zakup z S. - malinową czerwień (tak wyglądała na swatchu). Kto mi zabroni siedzieć w dresie, bez makijażu, ale z czerwienią na ustach przez komputerem?
oooo ładna ta burżujowa . Ja z czerwienią mam problem bo lubię bardzo, a póki co 2 odcienie mi pasuję, ten Amsterdam właśnie i All Fired Up z Mac
.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:40   #851
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Sesderma ma dobre opinie

też kupuję pomadki w jednym, góra dwóch odcieniach

Witam weekendowo
Na iperfumach jest jakaś promocja Sesdermy (nie znam dokładnych zasad, widzę ją tylko w koszyku), że do kremu - żelu z retinolem dodawane jest 15ml kremu rozjaśniającego z witaminą C.

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
dzięki, poszukam sobie
Kwasów nigdy nie używałam, ale kosmetyczka coś wspominała, że zima moglibyśmy zrobić jakieś lekkie. Mam małe popryszczowe przebarwienia na brodzie i niesty jakieś grudki znów mi wyskakują...
Też robiłam u kosmetyczki, od dwóch lat eksperymentuję sama, łącznie z hardcorowymi akcjami kładzenia kwasów solo. Żyję i wyglądam lepiej niż wyglądałam (problemem były zgrubienia po zapchaniach). Zimą na pewno wrócę to tego serum z kwasem glikolowym (choć łuszczenie po nim jest takie, że jeszcze podobnego nie miałam). Póki co żadnej grudki nie mam.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 10:46   #852
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kochana. Ja z tz organizuje zlot pojazdów zabytkowych i musze się przebrać na imprezkę
aaa dopiero jak weszłam na kompa zobaczyłam oficjalny plakat!
Kurcze, elektrownia mnie bardzo zachęca pozwól, że ściągnę sobie zdjęcie i wyślę do TŻ

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Czy watek dalej lubi puder RMCA?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
daje on jakies wykoczenie czy tylko matuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja lubię Nie nazwałabym go matem, raczej satynowy super jakby wypełnia pory, nie podkreśla żadnych wągrów czy coś, nie ciastkuje mi żadnego podkładu Ale dzisiaj testuję świeżutkiego NARSa, mogę później zdać relację

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64365661]Treść usunięta[/QUOTE]

U mnie pop-ong leży, za to Frambourjois

Nikt Ci nie zabroni! Za to ja przybijam piątkę, bo leżę sobie w łóżku z NARSowymi łowami na twarzy
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:46   #853
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
oooo ładna ta burżujowa . Ja z czerwienią mam problem bo lubię bardzo, a póki co 2 odcienie mi pasuję, ten Amsterdam właśnie i All Fired Up z Mac
.
Ale to jest taka fuksja
Ja czerwonych nie lubię, zalegają mi w szafie Pasują mi czerwienie - wyglądam bardzo elegancko Na co dzień jednak zdecydowanie wolę różowe i koralowe szminy
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:49   #854
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ze piegi są sexi, to wmawiam sobie już od jakiegoś czasu a słyszałam jeszcze, że to pocalunki aniołów są, n o wiec po czole i nosie, to mnie bardzo musiały wycmokać.
Masz jakieś sprawdzone serum z witaminą C? Na zimę mam ochotę sobie zaaplikować jakieś cudo...


wczoraj się tak zmachałam, że nawet nie mam siły nadrobić wątku...
Będąc dzieckiem trafiłam w sklepie na kredkę do malowania piegów-to było chyba w S. z 10 lat temu- więc swoje zawsze bardzo lubiłam

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
jak się tak wokół czerni kręcimy, to zgłoszę zdanie odrębne

moim zdaniem w czerni mało kto dobrze wygląda i wcale nie jest to kolor uniwersalny
rzeczywiście łatwo jest pójść w czerń, bo wtedy łatwo wszystko ze sobą zestawić, ale mało której kobiecie (Polce) dodaje to urody
smuci mnie ta czerń na ulicach, szczególnie zimą, gdy wszyscy w czarnych płaszczach/kurtkach się snują
jest tyle pięknych kolorow....
Spotkałam się z tym zdaniem ostatnio, chyba na blogu jakiejś stylistyki. Ja często słyszałam w domu że czerń mi nie pasuje "no bo taka blada jesteś", ale potem jak noszę się cała na czarno to spotykają mnie miłe sytuacje


Jaki kolor z tych linerów polecicie dla bardzo jasnej karnacji i ciemnych włosów+ zielone oczy?
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/E...r-24h/P1703061
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:50   #855
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale to jest taka fuksja
Ja czerwonych nie lubię, zalegają mi w szafie Pasują mi czerwienie - wyglądam bardzo elegancko Na co dzień jednak zdecydowanie wolę różowe i koralowe szminy
Nieee, on u mnie wychodzi czerwono-malinowy
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:51   #856
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość

Jaki kolor z tych linerów polecicie dla bardzo jasnej karnacji i ciemnych włosów+ zielone oczy?
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/E...r-24h/P1703061
Ja tak wyglądam i mam kobaltowy - polecam, przyciąga spojrzenia
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:53   #857
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja lubię Nie nazwałabym go matem, raczej satynowy super jakby wypełnia pory, nie podkreśla żadnych wągrów czy coś, nie ciastkuje mi żadnego podkładu Ale dzisiaj testuję świeżutkiego NARSa, mogę później zdać relację


U mnie pop-ong leży, za to Frambourjois

Nikt Ci nie zabroni! Za to ja przybijam piątkę, bo leżę sobie w łóżku z NARSowymi łowami na twarzy
Tego gościa na F. mam na wish liście, ale czekam na -49% w Rossie.

Narsowy to ten rozświetlający? Jeśli tak to jestem bardzo zainteresowana opinią. Nie mogłam się zdecydować pomiędzy nim a paletą brązeroróży, więc póki co nie kupiłam z Narsa nic.

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2016-08-20 o 10:54
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:53   #858
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość







Ja lubię Nie nazwałabym go matem, raczej satynowy super jakby wypełnia pory, nie podkreśla żadnych wągrów czy coś, nie ciastkuje mi żadnego podkładu Ale dzisiaj testuję świeżutkiego NARSa, mogę później zdać relację



Nikt Ci nie zabroni! Za to ja przybijam piątkę, bo leżę sobie w łóżku z NARSowymi łowami na twarzy

Kupilas podklad?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 10:53   #859
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja tak wyglądam i mam kobaltowy - polecam, przyciąga spojrzenia
Czyli 06?
Dziekuję pomysły dalej zbieram- jest promocja to mogę kupić 3 bo chyba nic więcej z ich marki własnej nie potrzebuję (chyba chyba )
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-20, 10:54   #860
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII

Podklad rozswietlajacy Narsa ten All Day,
nie rozswietla.. mialam probke ale to bylo jak moja cera byla w zlym stanie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:01   #861
ReginaP2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 62
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Hej dziewczyny

Paczuszki które miałam wysłać- wysłałam we wtorek, miałam w poniedziałek ale zapomniałam że długi weekend. Tak że korinka i oliwia oczekujcie listów.

A i pochwalę się jeszcze że kupiłam sobie podkład Kat von D- kolor ten co Corri, bałam się że będzie za jasny bo ja wcale taka jasna się nie wydaję ale jest idealny.

W niedzielę suka którą przygarnęłam urodziła 7 szczeniąt- 4 psy i 3 suki. Są po prostu mega takie ciamkające serdelki- nic tylko jedzą i śpią.
ReginaP2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:03   #862
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Nie stosowałam, ale wczoraj wieczorem o nim myślałam. Na filmach katosu (także tym wczorajszym) wygląda fantastycznie.

Gdybym miała pewność, że są u mnie standy Shiseido już bym była w drodze po próbkę.

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------




Widzę Never, że nie mogłybyśmy mieszkać razem, bo byśmy sobie kosmetyki podkradały .
Pragi mogłabym nie zmywać z ust. Mój kolor plus świetny wygląd na ustach.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------



Mogę Ci do spróbowania wysłać odsypkę, ale dopiero w czwartek (do środy przebywam poza własnym mieszkaniem).
Chetnie
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Na dłuższą metę jednak wolę Givenchy ale póki co uzywam ten .
Ok

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
aaa dopiero jak weszłam na kompa zobaczyłam oficjalny plakat!
Kurcze, elektrownia mnie bardzo zachęca pozwól, że ściągnę sobie zdjęcie i wyślę do TŻ




Ja lubię Nie nazwałabym go matem, raczej satynowy super jakby wypełnia pory, nie podkreśla żadnych wągrów czy coś, nie ciastkuje mi żadnego podkładu Ale dzisiaj testuję świeżutkiego NARSa, mogę później zdać relację


zawsze możesz przykleić znowu jak odpadną ładny mani ale jeszcze bardziej podoba mi się tył telefonu muzę chyba odwiedzić aliexpress, moja złota mi się już znudziła



U mnie pop-ong leży, za to Frambourjois

Nikt Ci nie zabroni! Za to ja przybijam piątkę, bo leżę sobie w łóżku z NARSowymi łowami na twarzy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:09   #863
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja mam serum Liqpharm z wit c ale na razie grzecznie stoi w szafce
Miałam wersję light tego serum i nie powaliło mnie swoim działaniem


Witam w ten piękny, upalny weekend

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Która z dziewczyn kupiła Orgasm i nie pochwaliła się zdjęciem?

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-08-20 o 11:09 Powód: I
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:24   #864
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Czyli 06?
Dziekuję pomysły dalej zbieram- jest promocja to mogę kupić 3 bo chyba nic więcej z ich marki własnej nie potrzebuję (chyba chyba )
Tak - wygląda na żywo jak na tych zdjęciach:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1471688454693.jpg (58,7 KB, 44 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:25   #865
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:33   #866
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Xminor gdzie są zdjęcia NARSa?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:40   #867
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tak - wygląda na żywo jak na tych zdjęciach:
Kurczę, rzeczywiście robi wrażenie. Podobny (chyba ciemniejszy) efekt osiągam kobaltowym cieniem z kobo i duraline, ale ten chyba ładniejszy...

Wy mnie na tym wątku normalnie na złą drogę sprowadzicie.
Wczoraj miałam chęć kupić nowy tusz sephory w odcieniu fioletowym (bez zastanowienia gdzie i z czym bym go nosiła), ale na szczęście nie było. Poza tym, po ostatniej porażce boxowej (tusz z S. jest moim zdaniem beznadziejny) nie wiem czy mam chęć testować kolejne tusze produkcji Sephora (choć ten bąbelkowy, z nazwą na O. lubię).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:42   #868
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Tego gościa na F. mam na wish liście, ale czekam na -49% w Rossie.

Narsowy to ten rozświetlający? Jeśli tak to jestem bardzo zainteresowana opinią. Nie mogłam się zdecydować pomiędzy nim a paletą brązeroróży, więc póki co nie kupiłam z Narsa nic.
"Gościa na F." polecam u mnie podchodzi pod czerwień, ale taką nieoczywistą, idealny na co dzień

http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...Puder/P2394005 taki, sypaniec, bo tak polecały dziewczyny na wątku jak na razie wygląda ok, połowa, do której użyłam puchatego pędzla ma mniej wypełnione pory i jest bardziej satynowa, połowa nałożona bardziej zbitym pędzlem trzyma mat idealnie i cera póki co jak z fotoszopa przy ostrym łazienkowym sztucznym świetle strona ze zbitego pędzla ma delikatnie podkreślony meszek na twarzy , tu lepiej się prezentuje wersja z puchaczem ale to 1,5h od nałożenia dopiero

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Kupilas podklad?
Nie, puder, orgasm i lagunę podkład może kupię na zimę, ale najpierw obmacam i popróbuję ze mnie latem wszystko spływa, więc używam wodoodpornego face&body z MUFE swoją drogą, wiosną mieli dopiero testery, teraz w prawie każdej S mają wreszcie produkty wprawdzie w 4 kolorach, ale mój akurat jest


Cytat:
Napisane przez ReginaP2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

A i pochwalę się jeszcze że kupiłam sobie podkład Kat von D- kolor ten co Corri, bałam się że będzie za jasny bo ja wcale taka jasna się nie wydaję ale jest idealny.

W niedzielę suka którą przygarnęłam urodziła 7 szczeniąt- 4 psy i 3 suki. Są po prostu mega takie ciamkające serdelki- nic tylko jedzą i śpią.
Uuu, ten podkład mogłabym kupować w ciemno ale na razie mi ni potrzeba , może wprowadza kiedyś do Polski

wstaw później jakieś zdjęcie małe pieski są takie słodkie i kochane jesczze jak zaczynają chodzić i się wywracają co chwilę :lov e:

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Która z dziewczyn kupiła Orgasm i nie pochwaliła się zdjęciem?
Nie wiem, czy zdjęcia Orgasmu nie naruszają regulaminu forum ja mam i wygląda pięknie
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:43   #869
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 485
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

witam się sobotnio
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 11:44   #870
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64367616]Treść usunięta[/QUOTE]

No dobra, juuuuż , nie krzycz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:14:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.