Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-06, 11:55   #4861
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Madziaro Pokaż wiadomość
Słuchajcie, bieżanów i okolice. Do kogo na delikatne rozjaśnianie ew pasemka?
Sprawdź ten salon, o którym wspomniałam. Z góry mówię, że nigdy tam nie byłam, ale po zdjęciach jestem skłonna zaryzykować stwierdzenie, że znają się na blondach.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 10:38   #4862
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy prostował ktoś włosy keratyna w salonie Lovely Look w Bonarce?
Jak długo utrzymuje się efekt prostych włosów?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-16, 16:41   #4863
Majka1303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

zadzwonilam do salonu Pana Kruczka - myślę spróbuje - hm pod koniec kwietnia jak zadzwonie to jest szansa ze dostane termin na .... czerwiec!!! Umówilam sie więc do Der-medu na wtorek -na samo ścięcie ze wzgledów oszczędnościwoych oczywiscie - zobaczymy co mi tam pan stylista wymyśli Napisze Wam po wizycie czy poradzi sobie z moimi niesfornymi kręconymi włosami
Majka1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 17:18   #4864
edit1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Ja mam puszące się i nieokreślone - ni proste, ni kręcone. Chodzę do Grzegorza Kołodzieja (pracuje w Dermedzie ul. Krzywa). Jestem zachwycona, bo jako jedyny potrafi obciąć je tak, że kręcą się bardziej lub lepiej je ułożyc na prosto (jeśli mam takie życzenie).
Do kręconych włosów polecano Tomasza Maruta, ale u mnie nic z tymi włosami nie zrobił. I terminy zabójcze.
Też byłam u Tomasza Maruta. Po kilku próbach umówienia się w końcu przez przypadek udało mi się dostać do niego. Byłam normalnie zadowolona, ale bez szału. Nic nadzwyczajnego nie powstało na mojej głowie. Nie dobijam się już.
edit1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 17:03   #4865
Majka1303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Byłam wczoraj w Der-medzie u pana Grzegorza Kołodzieja - POLECAM!!
Moje włosy naturalnie kręcone, trudne do ścięcia i stylizacji - wielu fryzjerów na nich już poległo . Tutaj inaczej - wnikliwa analiza, oglądanie włosa, na sucho , na mokro - wypytałam pana o wszystko - o pielęgnacje, stylizacje i suszenie dostałam komplet informacji. Włosy wyglądają zupełnie inaczej - jestem zadowolona . Poszłam na samo ścięcie ze względu na koszty nie zrobiłam tam koloryzacji. Powiedziałam o tym Panu Grzegorzowi - powiedział ze rozumie i doradził mi jaka farbą mogę zafarbować w domu a jaka zdecydowanie nie , Profesjonalnie , bez zadęcia - na pewno tam jeszcze wrócę .
Majka1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-23, 22:42   #4866
animadesign
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam salon Eco Backstage. Szukałam miejsca, w którym pracuje się na naturalnych kosmetykach pochodzenia niezwierzęcego i w końcu w tym salonie to znalazłam. Wyszłam zadowolona z nową fryzurką
animadesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 01:01   #4867
edit1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Majka1303 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Der-medzie u pana Grzegorza Kołodzieja - POLECAM!!
Moje włosy naturalnie kręcone, trudne do ścięcia i stylizacji - wielu fryzjerów na nich już poległo . Tutaj inaczej - wnikliwa analiza, oglądanie włosa, na sucho , na mokro - wypytałam pana o wszystko - o pielęgnacje, stylizacje i suszenie dostałam komplet informacji. Włosy wyglądają zupełnie inaczej - jestem zadowolona . Poszłam na samo ścięcie ze względu na koszty nie zrobiłam tam koloryzacji. Powiedziałam o tym Panu Grzegorzowi - powiedział ze rozumie i doradził mi jaka farbą mogę zafarbować w domu a jaka zdecydowanie nie , Profesjonalnie , bez zadęcia - na pewno tam jeszcze wrócę .
Dzięki za info. W takim razie p.Grzegorz pierwszy u mnie w kolejce. Na pewno skorzystam.
edit1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 08:25   #4868
bibabu_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Majka1303 Pokaż wiadomość
zadzwonilam do salonu Pana Kruczka - myślę spróbuje - hm pod koniec kwietnia jak zadzwonie to jest szansa ze dostane termin na .... czerwiec!!! Umówilam sie więc do Der-medu na wtorek -na samo ścięcie ze wzgledów oszczędnościwoych oczywiscie - zobaczymy co mi tam pan stylista wymyśli Napisze Wam po wizycie czy poradzi sobie z moimi niesfornymi kręconymi włosami
O matko, czekasz 2 miesiące na wizytę u fryzjera??? Ja muszę co 4-5 tygodni farbować włosy i co 3-4 tygodnie podcinać grzywkę. Nie wiem co to za stylista, ale przy mojej prostej fryzurze (włosy do ramion i zapuszczam dalej) i nieskomplikowanym kolorze (brąz) wystarczy mi fryzjer w salonie xxx w M-1. I to nawet nie musi być jakiś konkretny, w zależności od tego kiedy mam czas, to zapisuję się do Pani Joli, Basi albo Mateusza. Zdarza mi się zapisać z dnia na dzień i nie ma z tym większych problemów, chyba chodzi o weekend to wtedy najlepiej zapisać się tydzień wcześniej.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-04-28 o 20:27 Powód: Reklama.
bibabu_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 17:06   #4869
Majka1303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

polecam ja napewno tez tam wrócę . Pan Grzegorz powiedział ze pownnam zapuścic trochę włosy żeby mógl coś z nimi zadziałać - mam więc czas około 3 miesiecy
Majka1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 17:34   #4870
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny poleccie kogos wyspecjalizowanego w scinaniu włosów na tzw long boba. Mam rzadkie wlosy chciałabym im nadal lekkosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 10:56   #4871
Puszysko99
Przyczajenie
 
Avatar Puszysko99
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Też byłam u Leona Hebdy i też jestem pełna zachwytu dla jego umiejętności Ja kocham naturalne koloryzacje i pan Leon potrafił świetnie mi w tym temacie doradzić :d teraz jestem zachwycona!
Puszysko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-28, 17:41   #4872
Othala
Raczkowanie
 
Avatar Othala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej Czy możecie polecić mi jakiegoś konkretnego fryzjera który nie dość, że dobrze ścina włosy to jeszcze dobrze ogarnia kwestię "blondów"? Ostatnio trafiam na fryzjerów od których wychodzę z żółtkiem na głowie lub takich którzy nie są do końca pewni co robią i nie potrafią doradzić odpowiedniej usługi - fryzury/cięcia/koloru. Chciałabym trafić do fryzjera który będzie miał odwagę odmówić mi tego co chcę zrobić i zaproponować swój pomysł bo przecież zna się na tym lepiej. Szukam po prostu fryzjera który w swoim fachu jest pewien na 100% tego co robi. Będę bardzo wdzięczna!
Othala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-01, 21:30   #4873
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jakieś opinie o Sylwia od Viru czesze hery? Albo o samej Viru?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-02, 09:00   #4874
Majka1303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Viru super - bardzo fachowo , umie doradzić , dobrać fryzurę - sympatycznie
Majka1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-02, 12:38   #4875
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A jakie terminy, dlugo trzeba czekac zeby sie dostac do Viru?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 08:04   #4876
Majka1303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

trzeba dzwonić nie krótkie - troszkę trzeba poczekać
Majka1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 14:30   #4877
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dużo jest tu o odpowiedniej koloryzacji lub fryzjerze, który odpowiednio ostrzyże kręcone włosy.
A może znacie kogoś kto dobierze odpowiednią fryzurę (włosy zwykłe, nie kręcone), ale do mało wyjściowe, wymagającej twarzy, w której ciężko dobrać fyzurę w której wygląda się w miarę dobrze? Wiadomo cudów się nie zdziała, ale może cokolwiek?
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-03, 22:10   #4878
twenty_eleven
Rozeznanie
 
Avatar twenty_eleven
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 858
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Kogo polecacie, jeśli chodzi o farbowanie np. na różowo??
__________________
Kosmetyki, naturalna pielęgnacja i makijaż - przegląd kosmetycznych nowości, recenzje i wskazówki dot. makijażu - zapraszam na Instagram
twenty_eleven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 22:19   #4879
tveete
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cześć. Czy znacie jakiegoś dobrego fryzjera w Krakowie który potrafi zrobić ładne ombre w niecodziennym kolorze jak niebieski? Miałam już 2 razy próbkę z niebieskimi pasemkami ale niestety nie byłam z nich zadowolona. Z góry dzieki
tveete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-15, 14:19   #4880
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Szukam fryzjera, ktory przeprowadzi metamorfoze Chcialabym sciac wlosy i zmienic kolor. Slyszalam, że kaczmarczyk jest dobry ale czy polecacie kogos jeszcze?
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 18:42   #4881
ooioo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Zdecydowanie odradzam salon Viru. Prosilam o sciecie i koloryzacje, na jasniejszy kolor, w efekcie dziewczyna NIC kompletnie NIC nie podciela moich wlosow - to sie nazywa fryzjer czy co to kurde jest ????

A co do koloru nalozyla mi jakis czerwony i cieszyla sie "jak fajnie zlapalo i ze mam jasniejsze na dole " tylko ze to na dole to sama sobie rozjasnilam. Zadna sztuka nalozyc jednolita farbe na wlosy ktore juz zostaly rozjasnione i do tego prxygotowane.

Dowiedizalam sie ze musze czesciej chodzic i jak beda dluzej pracowac z moimi wlosami to dopiero beda widoczne jakies zmiany na wlosach. A tak to wyszlam z tym co przyszlam.

Dalam ponad 200 zl a fryzjerka nie zrobila niczego, czego sama sobie nie potrafie zrobic. Jak ktos lubi isc do fryzjera i nie odczuc zadnej zmiany to pewnie sie ucieszy. Szkoda ze to kosztuje bo jakby bylo za darmo to moze bym polecala, bo atmosfera przyjemna i czesrtuja kawa.

Wyjatkiem sa dziewczyny ktore maja jasne wlosy to im moze jakis kolorek zrobia na wlosach ale szatynkom i brunetkom radze omijac.
__________________
wymiana książek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=710467

http://musicofyourskin.blogspot.com/
kosmetyki i szycie !
ooioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 13:57   #4882
jo_asiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Idź do Chmiesta na Karmelicką, wydasz kasę, ale będzie super efekt.
jo_asiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 18:38   #4883
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Też polecam salon Chmiest. Moim zdaniem ceny są umiarkowane (na stronie jest cennik ; można sprawdzić i dodatkowo liczyć na rabat) Sama byłam 4 razy. Za koloryzację ze strzyżeniem płaciłam 240 zł (włosy półdługie, 3 kolory) Ostatnio chciałam zaoszczędzić i zdecydowałam się na samo strzyżenie- 100zł. Kolor robiłam tydzień później u poleconej osiedlowej fryzjerki. Kosztowało mnie to 220 zł a efekt dyskusyjny.
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 21:21   #4884
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

hej. moje włosy nie dość że są cienkie to jest ich bardzo mało czy możecie polecić mi fryzjera, który poradzi sobie z takimi włosami, dobierze odpowiednia fryzurę ???
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 21:02   #4885
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam studio lotos na rydygiera bodajze i fryzjerke Kinge


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 18:07   #4886
Marciz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Rzdko udzielam się na jakich kolwiek forach ale tematy takie jak ten działają mi na nerwy. Ktoś pragnąc rzetelnej odpowiedzi zadał pytanie o dobrego fryzjera w Krakowie na co został zalany spamem. 90% nazwisk nigdy nie słyszałem, pozwoliłem sobie sprawdzić kilka osób na internecie jak się okazało salony totalnie znikąd (czyżby ukryte talenty?). Niestety, dobrzy fryzjerzy dobrze sobie liczą nie ma czegoś takiego jak dobry tani fryzjer. Każdy szanujący się fryzjer odpowie na to: "dobry czy tani?". Ja sam od 15 lat mam własny salon fryzjerski w Oświęcimiu i jeżdżę przynajmniej 5 razy do roku na szkolenie wcześniej L'Oreal teraz Kemon zarówno do Krakowa jak i Katowic i gwarantuje laika że imiona i nazwiska dobrych fryzjerów powtarzają się wśród osób z branży i większość z samo promujących się osób ja dobrze zna. Niestety o osobach podawanych na forum nie tylko nie słychać ale co gorsza nie spotykamy ich na szkoleniach!(samouki? Chyba nie możliwe)Naszczęście minęła już moda na sieciowki typu Jean Louis David gdzie uczą paru ścięć które fryzjer ma powtórzyć perfekcyjnie i w kilka chwil niezależnie od kształtu głowy i rodzaju włosów. Niestety dostrzegam nową modę "Byłam u Maniewskiego ale nie jestem zadowolona". Na takie pytanie zwykle muszę łapać za język i dopytywać czy u niego samego (naprawdę trudno do niego się dostać). Odpowiedz zwykle jest ta sama i trudno ją uzyskać - "nie u niego ale w jego salonie. Niestety pani Gaczorek będzie jeszcze kilka lat bardziej modelką niż Fryzjerem nie wiem ile będzie się szkolić jak dużo wyda na promocję oraz jak dobrym sprzętem będzie zdjęcia robić. Często bywam w Krakowie mam tu mieszkanie ale tak jak pisałem sam prowadzę salon w Oświęcimiu i nie jest to dla mnie zadna konkurencja więc podam listę DOBRYCH fryzjerów w Krakowie. Nazwiska dobrze znane pseudo gwiazdą więc myślę że nie powinni mieć mi za złe


Jadwiga Bugaj

Salon Hair Room
Miodowa 33
Strzyżenie damskie 140zl

L'Oreal expert, laureat wielu konkursów
http://hairroomjb.pl/o_nas.html
https://m.facebook.com/hairroomjb/?locale2=pl_PL

Wirginia Bogdańska
Salon Bald Balkon - Viru czesze hery
Nadwiślańska 11
Strzyżenie damskie 130zl

L'Oreal expert
http://viruczesze.pl
https://m.facebook.com/viruczeszehery/?locale2=pl_PL
http://viruczeszehery.blogspot.com/?m=1

Jagoda Malinowska
Wyczesany Fryzjer
Jakuba 29
Strzyżenie damskie 100zl

L'Oreal expert, laureat konkursów, pierwsze miejsce rankingu fryzjerow maxmodels
https://wyczesanyfryzjer.pl
https://m.facebook.com/wyczesanyfryzjer/
https://m.maxmodels.pl/fryzjer-jagoda_malinowska.html


Maciej Maniewski
Salon Maniewski
Rynek 13
Strzyżenie damskie 600zl

Akademia fryzjerska, programy tv Sablewski sposób na modę, Afera Fryzjera

http://maniewski.pl
https://m.facebook.com/hairmaniewskimaciej/


Klaudiusz Iciek

Claudius hair treser academy
Floriańska 18
Strzyżenie damskie 200zl

Akademia fryzjerska
http://claudius.pl
https://m.facebook.com/claudius.hair...?locale2=pl_PL
https://m.maxmodels.pl/fryzjer-Claud...r_Academy.html

Andrzej Wierzbicki

SALON FRYZJERSKI WIERZBICKI & KOWALSKA PRACOWNIA FRYZUR
Starowiślna 52

Akademia fryzjerska program TV Ostre Cięcie
http://wierzbicki-schmidt.pl/salon-fryzjerski-krakow/
https://m.facebook.com/WierzbickiKow...?locale2=pl_PL



Kolejnosc przypadkowa, rozbieżność cen na każdą kieszeń. Mogłem przeoczyć 2-3 fryzjerów. Może trochę przesadzam i wiele z nazwisk na forum będzie ok dla większości osób. Ja podałem osoby od których jako osoba z 20 letnim doświadczeniem mógł bym się szkolić ( w kilku przypadkach nawet szkoliłem się) albo czerpie inspiracje. Farbę nałożyć może nawet ciotka klotka pytanie czy włosy będą zdrowe i czy kolor będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami. Jeśli na forum bywają osoby z okolic Oświęcimia zapraszam. Pisać na priv

Edytowane przez Marciz
Czas edycji: 2017-06-20 o 18:16
Marciz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 09:37   #4887
Mustache_Cat
Przyczajenie
 
Avatar Mustache_Cat
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

@Marciz, chętnie bym przeczytała wszystko co piszesz, bo wydaje się to interesujące, gdyby nie było w tym tylu okrutnych błędów! Już na samym początku: RZADKO Piszemy przez RZ! Znikąd piszemy razem... Całą resztę znajdź i proszę popraw sam...
Mustache_Cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-20, 18:19   #4888
Marciz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Przyznaję pisarza to ze mnie nie będzie Może lepiej zajmę się tym w czym jestem dobry. Odpisałem pod wpływem emocji jeśli ktoś jeszcze odnajdzie jakieś błędy z chęcią poprawię.

Edytowane przez Marciz
Czas edycji: 2017-06-20 o 18:23
Marciz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 11:57   #4889
MagdaPara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecicie dobrego fryzjera mobilnego w Krakowie, który przyjedzie uczesać Pannę Młodą i dwie osoby? Szukam dla mojej koleżanki niezbyt internetowej
MagdaPara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 12:59   #4890
adziakf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 30
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Sprawdz na fb dużo osób się ogłasza i dodatkowo masz zdjęcia prac
adziakf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.