Kolor różowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-17, 18:19   #31
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Kolor różowy

Ja po prostu nie lubię różowego, tak samo jak np. pomarańczowego. Po prostu uważam że do mnie nie pasuje. Nie przeszkadza mi kiedy ktoś nosi różowe ubrania, o ile są odpowiednio dobrane i nie dominują w całym stroju.
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 21:11   #32
endi1991
Przyczajenie
 
Avatar endi1991
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 28
Thumbs up Dot.: Kolor różowy

Hahah xD a ja kocham różowy xD
może dlatego że jestem blondynka xD buhaahaha
no ale coż...haha teraz pewnie sobie niektóre z was myślą...oo kolejna barbi do kolekcji no ale cóż ja taka nie jestem
Hahah a najlepsze jest to że jak jakiś nauczyciel w szkole mówi o różu to zaraz wszscyc patrzą na mnie xD haahah xD
Pozdrawiam wszystkie fanki koloru P!NK Łiii ^^
__________________
One kuszą, chcą to muszą to mieć.
Wszystko co chcesz one dadzą Ci to wiesz!
endi1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 21:47   #33
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kolor różowy

Ja lubię róż ale zależy od odcienia: pastelowy, jasny i brudny uwielbiam. Świetnie ożywia cerę (moją), mam brązowe włosy i zielone oczyska więc dobrze sie w nim czuję. Lubię bluzeczki takie zwykłe z długim rękawkiem w odcieniach różu (byleby nie wściekły), albo sweterki na guziczki - wg. mnie nie jest to objaw kiczu, mi się takie ciuchy po prostu podobają. Dobrze się w tym czuję. Cała na różowo bym się nie ubrała, różowych kozaków także nie założyłabym - byleby nie przesadzić.

PS. O kolorze różowym i różowych ciuchach kiedyś już był wątek
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 22:19   #34
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Kolor różowy

Lubię róż - najbardziej brudny i fuksję.
A nie lubię zielonego i pomarańczowego - wszystko jest kwestią gustu
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 23:00   #35
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Kolor różowy

w gimnazjum mialam z 2 bluzki w takim kolorze
a teraz to moge powiedziec ze praktycznie on nie wystepuje w moje szafie (oprocz bielizny i skrapet)
jak dla mnie nie tyle co jest w stylu barbie (odcienie typu "żarowa") co jest dziecinny
moglabym zniesc jedynie w jakim drobnym akcencie np jako napis na bluzce
w zyciu nie zalozylabym rozowych spodni, kurtki, butow
sungold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 23:01   #36
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Kolor różowy

Jestem długowłosą blondynką i lubię róż. Czuję się w nim słodko i kobieco nie mam żadnych oporów przed noszeniem go,wiem że nawet w różu wyglądam gustownie,bo znam umiar i wiem jak go łączyć.
Nie ma mowy o różowych spodniach,kurtkach i kozakach,za to reszta jak najbardziej.

wybaczcie ten narcystyczny akcent

A następnym moim łupem będzie różowy,wełniany golfik.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 01:33   #37
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: Kolor różowy

Czy to naprawdę takie złe, że ktoś nie lubi jakiegoś koloru, bo mu się źle kojarzy? Czasami to jest kwestia gustu, a czasami jest jakiś inny powód np. złe skojarzenia. Mi też róż kojarzy się z tego typu osobami. Co nie znaczy, że jeżeli jakaś dziewczyna ma np. różową bluzkę, będe mówić o niej barbi. Dużo będzie zależało od jej ogólnego wyglądu i zachowania. Zresztą nie wiem czy zauważyłyście, ale różowe barbi jakoś znikają, a coraz częściej pojawiają się "mrohne" barbi (ubrane na ciemno).

A różu nie lubię, bo jest jak dla mnie zbyt dziecinny. Wyjątkiem jest brudny róż.
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 08:06   #38
anakonda202
Raczkowanie
 
Avatar anakonda202
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 87
Dot.: Kolor różowy

Hm ja lubię różowy, oczywiście zależy od odcienia i szczerze mówiąc mam gdzieś to, że jakiejś lasce się on nie podoba, a wraz z nim ja - nosząca ten kolor na sobie
anakonda202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 08:24   #39
wybujana
Wtajemniczenie
 
Avatar wybujana
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice/Czechowice-Dz.
Wiadomości: 2 613
Dot.: Kolor różowy

Cytat:
Napisane przez feather Pokaż wiadomość
Czy to naprawdę takie złe, że ktoś nie lubi jakiegoś koloru, bo mu się źle kojarzy? Czasami to jest kwestia gustu, a czasami jest jakiś inny powód np. złe skojarzenia. Mi też róż kojarzy się z tego typu osobami. Co nie znaczy, że jeżeli jakaś dziewczyna ma np. różową bluzkę, będe mówić o niej barbi. Dużo będzie zależało od jej ogólnego wyglądu i zachowania. Zresztą nie wiem czy zauważyłyście, ale różowe barbi jakoś znikają, a coraz częściej pojawiają się "mrohne" barbi (ubrane na ciemno).

A różu nie lubię, bo jest jak dla mnie zbyt dziecinny. Wyjątkiem jest brudny róż.
Ale dlaczego wlasnie do rozu są najgorsze skojarzenia?
to jest irytujące. O! różowa bluzka, [a to barbie napewno.]
__________________
Uwielbiam siebie


http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 10:12   #40
anakonda202
Raczkowanie
 
Avatar anakonda202
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 87
Dot.: Kolor różowy

zrelaksuj się i lej na to ciepłym moczem
anakonda202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 10:36   #41
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Kolor różowy

rozu nie lubie , bo poprostu nie. chociaz to jeszcze zalezy od typu urody i odcieniu, niektórym pasuje

ale jedyny odcien, który mi sie podoba, to malinowy
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 10:43   #42
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Kolor różowy

A ja się nei zgadzam, że Polacy to nietolerancyjny naród. Podobno wg badań jesteśmy bardzo tolerancyjni na tle innych państw. No chyba, że chodzi o nietolerancje dla czyichś poglądów np takich, że mu się róż nie podoba i kojarzy tak a nie inaczej Co komu do tego? Każdy ma pełne prawo do swojego gustu!

Dopóki nie latamy po ulicach obrzucając jajkami ubranych na różowo i nie krzyczymy z miejscach publicznych o tym, to gdzie tu nietolerancja?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 11:12   #43
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Kolor różowy

Ja lubię róż bo po prostu jest mi dobrze w różu- jestem typem lata i wszelkie pastele mi pasują. Uwielbiam roż w odcieniach pastelowych, pudrowych ale i tym ciemniejszych - w odcieniach fuksji.

Uwielbiam mieć pomalowane paznokcie na odcień jogurtowego różu.
Gdy miałam blond włosy róż bardzo mi pasował, teraz mam rude ale nadal go nosze.

Mam gdzieś czy się komuś to podoba czy nie, ważne że ja się w tym dobrze czuje.
Mam bladą cere, nie jestem spieczoną po solarium Barbie w różowym ale nawet jakbym była to co... nie rozumiem dlaczego dziewczyna w różu od stóp do głów bardziej odpycha czy śmieszy niż np. dziewczyna od stóp do głów w czerni, w błękicie, w fiolecie...

Znam wiele tzw. Barbie, które mają poukładane w głowie i nie pasują do stereotypu głupiej różowej blondyny, ale znam też takie które idealnie do niego pasują i jedyne o czym idzie z nimi pogadać do tipsy, błyszyki do ust i imprezy.
Nie ma reguły, zresztą to dotyczy nie tylko ich ale wszystkich ludzi.

Rozumiem, że jak ktoś widzi dziewczynę ubraną całą na różowo to sobie myśli, że taka słodka idiotka pewnie... chyba nic nie da się poradzić na takie ocenianie po pozorach, które przynajmniej w moim malym mieście jest dość powszechne.

Sama czasem oceniam ludzi na podstawie wyglądu, to naturalne- ale nigdy nie traktuję tej swojej oceny/przeświadczenia serio bo wiele osób oceniłam po wyglądzie a gdy je poznałam okazało się, że byłam w błędzie.

Pewnie- jak widzę dziewczyne w futerku z cekinami i złotych kozakach to sobie myśle, że ma bazarkowy gust ale tylko tyle- być może jej się taki styl ubierania po prostu podoba- nie każdy musi ubierać się wg. Vogue, lubić tak modny teraz fiolet czy tuniki retro.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 12:57   #44
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Kolor różowy

A co takiego gadamy? Ja nic o rozu nie pisalam, wiec bez takich uogolnien. Generalnie nie rozumiem czemu ma sluzyc ten watek. Pokazaniu wizazowej nietolerancji? Bo przy takim wstepie normalny dialog odpada.

Co do samego tematu watku, ja roz w wydaniu pudrowym nawet lubie, dobrze zestawiony wyglada ladnie i elegancko. Jesli chodzi o typowy ostry roz, to nie znosze, podobnie jak jasnej ostrej zieleni, dajacego po oczach pomaranczu i zolci. Ot nie lubie ubran, ktore odwracaja uwage od osoby, ktora je nosi.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 13:05   #45
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Kolor różowy

Bardzo lubie różowy, ale nie latam ubrana cała na różowo jak barbi. Delikatne rózowe akcenty sa super. Ostatnio kupiłam sobie brazową bieliznę ze ślicznymi różowymi koronkowymi wstawkami, normalnie się zakochałam. Różowy jest słodki i kobiecy.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 13:15   #46
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Kolor różowy

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Bardzo lubie różowy, ale nie latam ubrana cała na różowo jak barbi. Delikatne rózowe akcenty sa super. Ostatnio kupiłam sobie brazową bieliznę ze ślicznymi różowymi koronkowymi wstawkami, normalnie się zakochałam. Różowy jest słodki i kobiecy.
o tak różowy z brązowym to świetne połączenia a czarno-różowa bielizna to już masakra... i ja działa na Tżta
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 13:27   #47
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Kolor różowy

A ja uwielbiam zestawienie różowego z...czarnym. I myślę że właśnie w takim zestawieniu wygląda najkorzystniej. Wiele osób się temu dziwi,że mozna w ogóle lubić takie dwa kolory naraz bo przecież jak ktos lubi różowy to pewnie lubi też błękitny,biały i złoty,ale gdzie tam czarny!

Dodam że błękitu nie znoszę,i nie mam ani jednej rzeczy w tym kolorze. Jeśli złoto,to tylko biżuteria.
W mojej szafie przeważa kolor czarny,mimo to uwielbiam róż

a czarno-różowa bieliznę kocham,mogłabym hurtowo kupować,jest taka seksowna...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 13:30   #48
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Kolor różowy

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam zestawienie różowego z...czarnym. I wiele osób się temu dziwi,że mozna w ogóle lubić takie dwa kolory naraz bo przecież jak ktos lubi różowy to pewnie lubi też błękitny,biały i złoty,ale gdzie tam czarny!

Dodam że błękitu nie znoszę,i nie mam ani jednej rzeczy w tym kolorze. Jeśli złoto,to tylko biżuteria.
W mojej szafie przeważa kolor czarny,mimo to uwielbiam róż

a czarno-różowa bieliznę kocham,mogłabym hurtowo kupować,jest taka seksowna...
jeśli chodzi o bielizne to właśnie moje ulubione zestawienie.... czarny pasuje do różowego po postu.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 13:36   #49
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Kolor różowy

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
a czarno-różowa bieliznę kocham,mogłabym hurtowo kupować,jest taka seksowna...
o dokladnie
mam taka z h&m'u - uwielbiam ja
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 13:43   #50
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Kolor różowy

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam zestawienie różowego z...czarnym. I myślę że właśnie w takim zestawieniu wygląda najkorzystniej. Wiele osób się temu dziwi,że mozna w ogóle lubić takie dwa kolory naraz bo przecież jak ktos lubi różowy to pewnie lubi też błękitny,biały i złoty,ale gdzie tam czarny!

Dodam że błękitu nie znoszę,i nie mam ani jednej rzeczy w tym kolorze. Jeśli złoto,to tylko biżuteria.
W mojej szafie przeważa kolor czarny,mimo to uwielbiam róż

a czarno-różowa bieliznę kocham,mogłabym hurtowo kupować,jest taka seksowna...

Też błękitu nie znosze, może dlatego, ze w tym kolorzewyjątkowo mi źle. Czarny, kremowy, brazowy, oliwkowy i właśnie róż to moje ulubione kolory.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 13:49   #51
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Kolor różowy

Też lubię oliwkowy,bardzo
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 15:34   #52
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Kolor różowy

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
A ja się nei zgadzam, że Polacy to nietolerancyjny naród. Podobno wg badań jesteśmy bardzo tolerancyjni na tle innych państw. No chyba, że chodzi o nietolerancje dla czyichś poglądów np takich, że mu się róż nie podoba i kojarzy tak a nie inaczej Co komu do tego? Każdy ma pełne prawo do swojego gustu!

Dopóki nie latamy po ulicach obrzucając jajkami ubranych na różowo i nie krzyczymy z miejscach publicznych o tym, to gdzie tu nietolerancja?
Po pierwsze wez pod uwage bledy statystyczne. Po drugie doszukalas sie info na temat jakiego rodzaju tolerancji przeprowadzno te badania bo na pewno nie pytano: "Lubi Pan/Pani kolor rozowy i z czym sie Pani/Panu on kojarzy?". Po trzecie mowilam ogolnie, i mialam na mysli bardziej powazne kwestie dotyczace tolerancji w Polsce. Jak spojrzysz obiektywnie to sama przyznasz, ze jednak Polakom daleko do tolerancji. Poza tym prawdopodobnie wypadlismy niezle na tle takich panstw jak Francja czy Niemcy, ktore z zasady sa nietolerancyjne i nacjonalistyczne wiec fakt, ze jestesmy od nich bardziej tolerancyjni nie jest wcale pocieszajcy..
__________________
CaRpE DiEm
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 16:31   #53
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Kolor różowy

. przepraszam za dubel
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 16:37   #54
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Kolor różowy

osobiscie lubie rozowy akcent w swoim ubraniu, nie jestem blondynka a brazowowwlosa, nie jestem zjarana na solarium nie pasuje do mnie jasniutki roz, ale taki mocniejszy, wyrazisty. czasami wskocze w rozowa bluzke, albo zaloze koraliki w kolorze rozu. nic w tym zlego nie boje sie odwaznych kolorow dlatego ze ktos nazwie mnie "pokemonem". raczej mam poukladane w glowie, wiem do czego daze a kazdy ubiera sie jak chce myslacy czlowiek nie ocenia ludzi po stroju. "nie ladne co ladne ale co sie komu podoba" i chyba to jest najwazniejsze
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 17:12   #55
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Kolor różowy

lubię RÓŻOWY!!!
carolans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 17:14   #56
feather
Wtajemniczenie
 
Avatar feather
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 847
Dot.: Kolor różowy

Cytat:
Napisane przez wybujana Pokaż wiadomość
Ale dlaczego wlasnie do rozu są najgorsze skojarzenia?
Nie tylko do różu. W gimnazjum zostałam nazwana brudasem i satanistką, bo chodziłam cała na czarno ubrana. Za to w liceum za czerwoną bluzkę na ramiączkach oberwało mi się od panien lekkich obyczajów (wcale nie jest taka wyzywająca). Z różem połączono barbie, bo go nadużywały i kiedyś to był ich znak rozpoznawczy.

Cytat:
Napisane przez wybujana Pokaż wiadomość
to jest irytujące. O! różowa bluzka, [a to barbie napewno.]
Może i są ludzie, którzy tak mówią, ale to nie jest poprawne. Dziewczyny typu barbie odznaczają się przede wszystkim charakterem i zachowaniem. Ubiór to dodatkowy znak rozpoznawczy. Z tego co widzę w internecie i realu, ludzie dobrze wiedzą, że różowa bluzka nie oznacza, że właścicielka jest barbie. Potrzeba jeszcze typowego głupiego zachowania. Może po prostu jesteście przewrażliwione na tym punkcie? Może osoba patrząca się na wasz różowy sweter myśli, że jest ładny, a nie że jesteście słodkimi idiotkami.
__________________

feather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 18:43   #57
justynka.ma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 326
Dot.: Kolor różowy

Cytat:
Napisane przez wybujana Pokaż wiadomość
Ludzie myslą stereotypowo. I to jest głupie.
i koniec. ;]
wlasnie..jak sie widzi dzieczyne ubrana w razacy rozowy, to od razu porownywana jest do barbii. Rowniez nie mam nic przeciwko noszenu rozowemu z umiarem. z reszta, wszystko zalezy od upodoban i gustu
justynka.ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.