Dior - kolorówka część III - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 20:12   #811
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

A Monik, miałam pytać, ile mąż płacił za ipka 4? Na abo na jakiś czas, czy inaczej? I wspominałaś coś tam o tym, ze musi jechac raz jeszcze, bo zła ładowarkę ma, jak to złą?
Ja ipki lubie, chociaz nie mam, stąd moje ciekawskie pytania
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 23:10   #812
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Dior - kolorówka część III

płacił 200 dolców plus jakieś extrasy, nie wiem dokładnie bo jak zaczął omawiać szczegóły ze sprzedawcą to wreszcie wybiła dziesiąta i wybyłam przeszczęśliwa do sephory obok
na pewno na abonament, bo zostajemy w tej firmie która je ma, podobno bez abonamentu nowa czwórka kosztuje 500-600? Mówił mi dokładnie ile, ale mi to jednym uchem wpada drugim od razu wypada
a z ładowarką chodziło mi o samochodową, której w oryginalnym zestawie nie ma ( wstyd!!!) i sklep apple miał jakieś dwie marki które by niby pasowały, ale okazało się że ta którą chłop wziął nie łączy dobrze z telefonem, przez taką zewnętrzną obudowę telefonu ( tzw bumper) po prostu nie wchodzi do końca w dziurę w telefonie i przez to się nie ładuje - dlatego musi pojechać sprawdzić tą drugą albo oddać i poczekać aż firma orygialną wypuści
normalna ładowarka "gniazdkowa" działa ok
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 04:08   #813
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
czyli ja dobrze cały czas uważałam że dior mineralny jest fe
tylko wy go tam później udoskonalałyście różnymi cudami pewnie i dlatego wam się podobał hehe

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------



diory leżą bo są błyszczące i szału nie robią
a z przeprowadzką najlepiej wynajmijcie duuuży samochód żeby wszystko się zmieściło -i macie dwa w jednym - wakacje na kółkach i wszystkie skarby bezpiecznie przewiezione

zbiłaś ajfona?? Łoł, zdolniacha jesteś naprawdę. Jak powiem mężowi to mu chyba serce pęknie on swojego tuli i głaszcze więcej niż mnie !!!

Mineralny Dior wcale nie jest fe Jest mega super fajowo hiper Ja lubie. I placze za nim, bo zostal w Wawie

Diory sa przepiekne, ale jeszcze nie na ta pogode. Poki lato w pelni wzielo mnie na makijazowe szalenstwa I nie moge sie wrecz nacieszyc paletka Stili (http://sephora.com/browse/product.jh...egoryId=C10463) - kolory ma przeboskie, szczegolnie ten fiolet i niebieski Wiec na Diory przyjdzie jeszcze czas

Co do samochodu i przeprowadzki - dopiero co wrocilismy z jednego road tripa (nasz honey moon - pelen spontan), a poza tym nie mozemy sobie czasowo na cos takiego pozwolic Mamy niecaly tydzien, zeby znalezc apartment w NYC Normalnie mialo to byc za miesiac, ale nagla zmiana planu i nagle wszystko na wariackich papierach I wszystkie meble i wszystko pozostale od zera, ze soba bierzemy tylko ciuchy ... i kosmetyki

A co do ajfouna - ja mam cala mase ukrytych talentow Jak pokazalam TZ swoje "osiagniecie" to o malo co nie zemdlal z wrazenia Facet w applu tez sie dlugo zastanawial, jak ja to zrobilam Bo zlamanie bylo naprawde nietypowe

Testowalas juz baze pod tusz?

I widzialas nowego EL? Ma obledne blekity ale po zakupie kompletu z BB obiecalam malzowi, ze sie pohamuje (zaczal podejrzewac u mnie nalog do tej pory jakos zyl w pol-swiadomosci ) i do konca miesiaca zadnych nowych cieni do powiek
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 07:44   #814
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
płacił 200 dolców plus jakieś extrasy, nie wiem dokładnie bo jak zaczął omawiać szczegóły ze sprzedawcą to wreszcie wybiła dziesiąta i wybyłam przeszczęśliwa do sephory obok
na pewno na abonament, bo zostajemy w tej firmie która je ma, podobno bez abonamentu nowa czwórka kosztuje 500-600? Mówił mi dokładnie ile, ale mi to jednym uchem wpada drugim od razu wypada
a z ładowarką chodziło mi o samochodową, której w oryginalnym zestawie nie ma ( wstyd!!!) i sklep apple miał jakieś dwie marki które by niby pasowały, ale okazało się że ta którą chłop wziął nie łączy dobrze z telefonem, przez taką zewnętrzną obudowę telefonu ( tzw bumper) po prostu nie wchodzi do końca w dziurę w telefonie i przez to się nie ładuje - dlatego musi pojechać sprawdzić tą drugą albo oddać i poczekać aż firma orygialną wypuści
normalna ładowarka "gniazdkowa" działa ok
Monik, dziękować za wyczerpujące info. Ale to nie tylko ipek nie dodaje ładowarek samochodowych, jak kupowałam Omnię2 kiedy weszła na rynek, to też nie było jeszcze iryginalnych samochodowych, nie mowiąć, ze do zestawu nie dodaja
A teraz sie przymierzam do ipka własnie, może za pół roku, jak cena zleci, albo nawet później
A Kochana, jak to jest z traceniem tego zasięgu w 4? Bo już mity i legendy krążą o tym wszędzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 08:27   #815
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Monik, dziękować za wyczerpujące info. Ale to nie tylko ipek nie dodaje ładowarek samochodowych, jak kupowałam Omnię2 kiedy weszła na rynek, to też nie było jeszcze iryginalnych samochodowych, nie mowiąć, ze do zestawu nie dodaja
A teraz sie przymierzam do ipka własnie, może za pół roku, jak cena zleci, albo nawet później
A Kochana, jak to jest z traceniem tego zasięgu w 4? Bo już mity i legendy krążą o tym wszędzie
Ja nie monik ale i tak się wypowiem zasięgu do tej pory nie straciłam ani razu, nic mi nie przerywa ani innego nie robi, działa jak trza, bez bumpera i tak się cały czas zastanawiam o co tej wiarze chodzi czy może ze mnie jakimś dziwnym trafem szczesliwiec? ps. Sent from my ajfoun 4
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 12:01   #816
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Dior - kolorówka część III

Pytanie z gatunku niedyskretnych - czy ktoś już testował cienie z jesiennej kolekcji 844?
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:27   #817
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ja nie monik ale i tak się wypowiem zasięgu do tej pory nie straciłam ani razu, nic mi nie przerywa ani innego nie robi, działa jak trza, bez bumpera i tak się cały czas zastanawiam o co tej wiarze chodzi czy może ze mnie jakimś dziwnym trafem szczesliwiec? ps. Sent from my ajfoun 4
Urbanku, dziękuję ślicznie za odpowiedz
tez sie zastanawim ile prawdy z tym traceniem zasięgu, a ile złośliwych plotek, dlatego sie pytałam o to Monik.
Póki co cena w pl na allegro ipkow4 jest taka, ze sobie mozna poogladac ino na zdjęciach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 17:51   #818
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Dior - kolorówka część III

małż bumpera zamontował sobie od razu bo tez się o tym traceniu zasięgu nasłuchał, ale póki co od zeszłego piątku jak go ma nie stracił zasięgu ani razu, a bawi się nim bez przerwy, przysięgam ma większy nałóg niż ja z kosmetykami
a i dopytałam go wczoraj dokłądniej, na wolnym rynku bez umowy kosztuje 850 dolców - poszaleli chyba!
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:32   #819
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
małż bumpera zamontował sobie od razu bo tez się o tym traceniu zasięgu nasłuchał, ale póki co od zeszłego piątku jak go ma nie stracił zasięgu ani razu, a bawi się nim bez przerwy, przysięgam ma większy nałóg niż ja z kosmetykami
a i dopytałam go wczoraj dokłądniej, na wolnym rynku bez umowy kosztuje 850 dolców - poszaleli chyba!
o bosh: poszaleli, fakt
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 04:57   #820
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
Pytanie z gatunku niedyskretnych - czy ktoś już testował cienie z jesiennej kolekcji 844?
Ja mam je w posiadaniu - leza w kuferku i czekaja na TEN dzien

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Urbanku, dziękuję ślicznie za odpowiedz
tez sie zastanawim ile prawdy z tym traceniem zasięgu, a ile złośliwych plotek, dlatego sie pytałam o to Monik.
Póki co cena w pl na allegro ipkow4 jest taka, ze sobie mozna poogladac ino na zdjęciach
Alez byte byte Zawsze chetnie podziele sie swoimi obserwacjami Na wszelkie tematy, wiec pytaj smialo

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
małż bumpera zamontował sobie od razu bo tez się o tym traceniu zasięgu nasłuchał, ale póki co od zeszłego piątku jak go ma nie stracił zasięgu ani razu, a bawi się nim bez przerwy, przysięgam ma większy nałóg niż ja z kosmetykami
a i dopytałam go wczoraj dokłądniej, na wolnym rynku bez umowy kosztuje 850 dolców - poszaleli chyba!
Pfffffffff I do tego jeszcze trza bedzie wybulic za transfer danych itp itd ... eh, szkoda gadac

----

Dzis moj maz oficjalnie wyklnal moje hobby Zapakowalam wszystkie cienie do powiek, pudry i roze (bez maskar, podkladow, szminek, kredek) do jednej torby jako bagaz podreczny 20kg zywej wagi I on to biedny targal po lotniskach ... (plus drugie tyle na plecach w postaci komputerow, mini elektro do nagrywania muzy, itd) Bylo mi go nawet szkoda, ale podobno, zeby byc pieknym trza troche pocierpiec
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 08:41   #821
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ja mam je w posiadaniu - leza w kuferku i czekaja na TEN dzien

a kiedy będzie TEN dzień

btw dobrze, że moje kochanie cierpi tylko na chorobę zwaną blackberry
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 07:47   #822
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Się dowiedziałam od szwagra, że Munlajty juz doleciały do niego do UK z Tajwanu i w poniedziałek pójdzie po nie na pocztę
No a potem albo wyśle kurierem do polszy, albo puści przez kuzynkę, która go odwiedzi, zatem jeszcze trochę tuptania nóżkami
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:20   #823
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Się dowiedziałam od szwagra, że Munlajty juz doleciały do niego do UK z Tajwanu i w poniedziałek pójdzie po nie na pocztę
No a potem albo wyśle kurierem do polszy, albo puści przez kuzynkę, która go odwiedzi, zatem jeszcze trochę tuptania nóżkami
Corii cierpliwość popłaca a ile później będzie radości ja tak czekałam na smoky crystal co szły do mnie z HK więc znam to doskonale ka nie mogę się doczekać tej nowej paletki jesiennej co już ma Urbanek, tylko troche jej zdjęcie wątpliwośc u mnie zasiało, ponieważ wyglądaja na moim monitorze jak brązy a te co Desti wstawiała to bardziej podchodziły pod fiolet trzeba będzie samemu się na żywo przekonać. Najgordze to czekanie
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:37   #824
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Corii cierpliwość popłaca a ile później będzie radości ja tak czekałam na smoky crystal co szły do mnie z HK więc znam to doskonale ka nie mogę się doczekać tej nowej paletki jesiennej co już ma Urbanek, tylko troche jej zdjęcie wątpliwośc u mnie zasiało, ponieważ wyglądaja na moim monitorze jak brązy a te co Desti wstawiała to bardziej podchodziły pod fiolet trzeba będzie samemu się na żywo przekonać. Najgordze to czekanie
Taak, tym bardziej, ze będzie jeszcze Enigma i jeszcze jedne cienie z wymianki, no a potem to w sklepach bedzie jesienny dior
Misty Mauve Diora to na bank bardziej fiolety
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 16:20   #825
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
a kiedy będzie TEN dzień

btw dobrze, że moje kochanie cierpi tylko na chorobę zwaną blackberry
Ten dzien moze nawet bedzie niebawem Niech sie troche tylko zimniej i ciemniej zrobi

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Się dowiedziałam od szwagra, że Munlajty juz doleciały do niego do UK z Tajwanu i w poniedziałek pójdzie po nie na pocztę
No a potem albo wyśle kurierem do polszy, albo puści przez kuzynkę, która go odwiedzi, zatem jeszcze trochę tuptania nóżkami
Juz niedlugo !!!!

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Corii cierpliwość popłaca a ile później będzie radości ja tak czekałam na smoky crystal co szły do mnie z HK więc znam to doskonale ka nie mogę się doczekać tej nowej paletki jesiennej co już ma Urbanek, tylko troche jej zdjęcie wątpliwośc u mnie zasiało, ponieważ wyglądaja na moim monitorze jak brązy a te co Desti wstawiała to bardziej podchodziły pod fiolet trzeba będzie samemu się na żywo przekonać. Najgordze to czekanie


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taak, tym bardziej, ze będzie jeszcze Enigma i jeszcze jedne cienie z wymianki, no a potem to w sklepach bedzie jesienny dior
Misty Mauve Diora to na bank bardziej fiolety
Yyyyy Sprawa z tymi cieniami jest dziwna, bo dla mnie to one sa baaaardzo pomiedzy brazem a fioletem. Ani w jedna, ani w druga strone. Tylko ten najciemniejszy w srodku do zdecydowanie fiolet, reszta homo-niewiadoma Przynajmniej w moim odczuciu
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 17:11   #826
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Juz niedlugo !!!!
Yyyyy Sprawa z tymi cieniami jest dziwna, bo dla mnie to one sa baaaardzo pomiedzy brazem a fioletem. Ani w jedna, ani w druga strone. Tylko ten najciemniejszy w srodku do zdecydowanie fiolet, reszta homo-niewiadoma Przynajmniej w moim odczuciu
Ale co sie wyczekam, to moje
Urbanek, ja mówiąć, że na bank fiolety, miałam na myśli właśnie ten środkowy cień, bo reszta owszem - taka no nieokreślona ani w te, ani we wte Ale bardzo mnie się i tak podoba
No i nie zwlekaj, tylko pomacaj te Diorki, bo ludzie czekają na relację
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 00:42   #827
kamelya
Zadomowienie
 
Avatar kamelya
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Dior - kolorówka część III

Te nowe diorki są pomiędzy brązem a fioletem jeden cień własnie bardziej brąz jest matowy.

Nie chciałam zapeszać, bo do końca nie wierzyłam, czy dolecą do mnie nowe diorki ale mam i ciesze oczy paletką

W pierwszym odruchu myślałam, że jasne kolory w palecie są niemalże identyczne ze smokami. Ale nie - w załączeniu zdjęcie - kolory w srodku (wew) z paletki 844. Po szybkim teście stwierdzam, że jasne kolory w 844 sa zimniejsze niż w smokach

testy jutro na oczętach mam zamiar przeprowadzić. Dziewicza paletka podoba mi się, zobaczymy jak w użyciu
kamelya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 06:10   #828
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
Te nowe diorki są pomiędzy brązem a fioletem jeden cień własnie bardziej brąz jest matowy.

Nie chciałam zapeszać, bo do końca nie wierzyłam, czy dolecą do mnie nowe diorki ale mam i ciesze oczy paletką

W pierwszym odruchu myślałam, że jasne kolory w palecie są niemalże identyczne ze smokami. Ale nie - w załączeniu zdjęcie - kolory w srodku (wew) z paletki 844. Po szybkim teście stwierdzam, że jasne kolory w 844 sa zimniejsze niż w smokach

testy jutro na oczętach mam zamiar przeprowadzić. Dziewicza paletka podoba mi się, zobaczymy jak w użyciu
super
mnie szczególnie interesuje konsystencja - czy podobna do smoków
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 12:06   #829
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Dior - kolorówka część III

Przepiękna jest ta nowa diorkowa palateka... mnie już do tego stopnia nawiodło, że tepatę sobie z nią na kompie zrobiłam
Urbi, Kamelya zróbcie zdjęcia tej paletki na oczkach
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-24, 17:31   #830
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamelya Pokaż wiadomość
Te nowe diorki są pomiędzy brązem a fioletem jeden cień własnie bardziej brąz jest matowy.

Nie chciałam zapeszać, bo do końca nie wierzyłam, czy dolecą do mnie nowe diorki ale mam i ciesze oczy paletką

W pierwszym odruchu myślałam, że jasne kolory w palecie są niemalże identyczne ze smokami. Ale nie - w załączeniu zdjęcie - kolory w srodku (wew) z paletki 844. Po szybkim teście stwierdzam, że jasne kolory w 844 sa zimniejsze niż w smokach

testy jutro na oczętach mam zamiar przeprowadzić. Dziewicza paletka podoba mi się, zobaczymy jak w użyciu
Śliczna paletka! Kolory takie jak lubię
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 18:22   #831
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Dior - kolorówka część III

a fe jakie błyszczące
środkowy jest identyczny jak ta jedynka co ją poprzednio wypuścili - argentic czy jakoś tak, taki ciemny fiolet z drobinkami , mat to raczej brąz, trochę przybrudzony fioletem ale lekko,i one mi się tylko podobają z tej paletki ,bo reszta to przebrzydle błyszczące i jasne więc nawet nie pamiętam
urbanek, szacun dla małżonka, tak od pierwszych dni się daje wykorzystywać tragażowo ale swoją drogą 20 kg nazbierać
szok co to będzie jak kremy i resztę pozbierasz do ważenia
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 09:54   #832
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Kurde Laski, żyłam sobie w nieświadomości, jaka to paletka "staruszek" Secret Charm 370 jest z***ista
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 10:19   #833
negra_paloma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z własnej woli
Wiadomości: 48
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurde Laski, żyłam sobie w nieświadomości, jaka to paletka "staruszek" Secret Charm 370 jest z***ista
Przechowuję zdjęcia Secret Charm jakie znalazłam kiedyś- oczywiście nie są moje, pochodzą z blogu Karkkipaiva, pokazują efekt tych cieni.
negra_paloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 10:41   #834
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez negra_paloma Pokaż wiadomość
Przechowuję zdjęcia Secret Charm jakie znalazłam kiedyś- oczywiście nie są moje, pochodzą z blogu Karkkipaiva, pokazują efekt tych cieni.
Ja umalowałam się nimi dzisiaj, ale nieco inaczej, bo użyłam najjaśniejszego srebrno-szarego, który pięknie otwiera i rozświetla oko, a w zewnętrznych kącikach użyłam fioletu, natomiast załamanie przejechałam delikatnie zielonym
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 10:54   #835
negra_paloma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z własnej woli
Wiadomości: 48
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja umalowałam się nimi dzisiaj, ale nieco inaczej, bo użyłam najjaśniejszego srebrno-szarego, który pięknie otwiera i rozświetla oko, a w zewnętrznych kącikach użyłam fioletu, natomiast załamanie przejechałam delikatnie zielonym
Napewno super- widziałam że masz śliczne oczy. Stworzone do takich kolorów.
negra_paloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:03   #836
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez negra_paloma Pokaż wiadomość
Napewno super- widziałam że masz śliczne oczy. Stworzone do takich kolorów.
Jak i Twoje, tez masz pięknie Może wstawię dzisiaj wieczorem zdjęcie oczów umalowane Charmsami, ale niestety, brak lustrzanki powoduje, ze jakość zdjęć jest kiepska
Avki mamy podobne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:05   #837
negra_paloma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z własnej woli
Wiadomości: 48
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak i Twoje, tez masz pięknie Może wstawię dzisiaj wieczorem zdjęcie oczów umalowane Charmsami, ale niestety, brak lustrzanki powoduje, ze jakość zdjęć jest kiepska
Avki mamy podobne
Ty ładniejszy ale oba Salmowe
negra_paloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:09   #838
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez negra_paloma Pokaż wiadomość
Ty ładniejszy ale oba Salmowe
Oba sa ładne, a Salma wcieleń wiele ma
Musisz ja chyba lubiec i podziwiac, jak ja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:19   #839
negra_paloma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z własnej woli
Wiadomości: 48
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oba sa ładne, a Salma wcieleń wiele ma
Musisz ja chyba lubiec i podziwiac, jak ja
Ma wiele wcieleń, ale zawsze wyglada naturalnie Jasne, że lubię i podziwiam. Nie udało mi się zrymować
negra_paloma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:27   #840
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez negra_paloma Pokaż wiadomość
Ma wiele wcieleń, ale zawsze wyglada naturalnie Jasne, że lubię i podziwiam. Nie udało mi się zrymować
Podziwiam Salme własnie za jej naturalnosć, w przeciwieństwie do Hiltonówek, Careyówek i tym podobnych sztuczności
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-25 19:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.