podkład dla cery tragicznej! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-17, 22:52   #1
195.177.196.80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 26
Unhappy

podkład dla cery tragicznej!


Witam!

mam spory problem Otóż mam 16 lat i spore problemy z cerą, tzn nie tyle z trądzikiem (chociarz czasem coś mi wyskakuje) o ile z bliznami po trądziku. Mam tego naprawde dużo i nie chodzi o takie "dziury", ale raczej o jakby czerwone plamki. Kosmetyczka wytłumaczyła mi że mam bardzo naczynkową cerę, więc każdy wyprysk pozostawia u mnie bliznę:/

Chciałabym się was zapytać-- Jaki będzie najlepszy podkład dla mnie? do tej pory używałam wiele podkładów i najlepszy był Privi City Matt. Był naprawdę świetny, ale niestety go wycofali

Proszę o jakieś dobre rady!
Cenowo interesują mnie kosmetyki z niższej lub średniej półki.
Chodzi mi o to, aby podkład spełniał 3 funkcje:

-nie nieszczył mi cery
-dobrze krył i nieźle matował
-wyglądał na buźce estetycznie i przynajmniej wmiare naturalnie

Z góry dziękuje za rady!
__________________
Marysia
195.177.196.80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 12:26   #2
Atka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 48
GG do Atka
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Czesc kup sobie l'oreala cashmire perfekt jest super cudownie maskuje nie doskonałosć chociaz mi wysuszyl cere ale tobie nie musi
Atka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 14:06   #3
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Wink Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Cytat:
Napisane przez 195.177.196.80
Witam!

mam spory problem Otóż mam 16 lat i spore problemy z cerą, tzn nie tyle z trądzikiem (chociarz czasem coś mi wyskakuje) o ile z bliznami po trądziku. Mam tego naprawde dużo i nie chodzi o takie "dziury", ale raczej o jakby czerwone plamki. Kosmetyczka wytłumaczyła mi że mam bardzo naczynkową cerę, więc każdy wyprysk pozostawia u mnie bliznę:/

Chciałabym się was zapytać-- Jaki będzie najlepszy podkład dla mnie? do tej pory używałam wiele podkładów i najlepszy był Privi City Matt. Był naprawdę świetny, ale niestety go wycofali

Proszę o jakieś dobre rady!
Cenowo interesują mnie kosmetyki z niższej lub średniej półki.
Chodzi mi o to, aby podkład spełniał 3 funkcje:

-nie nieszczył mi cery
-dobrze krył i nieźle matował
-wyglądał na buźce estetycznie i przynajmniej wmiare naturalnie

Z góry dziękuje za rady!
hej! tez mam 16 lat .wydaje mi sie ze ciezki, mocno kryjacy podklad odpada a napewno juz na dzien.moze sprobuj kupic jakis dobry korektor, plus podklad i na to puder!Tylko uwazaj zeby nie przesadzic!Pamietaj,aby staranie rozetrzec korektor, czasami to nie jest proste ale mozna szybko dojsc do wprawy.Jesli chodzi o podklad, to ciezko mi cos doradzic uzywalam juz wielu ale wciaz nie znalazlam tego jedynego.Zgadzam sie z Toba ze city matt byl fajny, az mi sie zatesknilo za nim ...
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 16:24   #4
195.177.196.80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 26
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

No a może jeszcze jakieś typy? bardzo proszę...
__________________
Marysia
195.177.196.80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 16:31   #5
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

ja uzywalam przez jakis czas max factor colour adapt jednak z niego zrezygnowalam na rzecz taniego, ale specjalnego dla cery tradzikowej. ten z max factor jest super tylko troche slabowato kryje ale nie tworzy maski i jest niewidoczny nawet z bliska.daje takie jakby pudrowe wykonczenie i nie musisz juz klasc na to pudru chybaze masz tlusta cere. pozdrawiam
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 16:33   #6
ta_bletka
Raczkowanie
 
Avatar ta_bletka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 449
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

aa... zapomnialam dodac: zeby zrobic jakakolwiek smuge musisz sie niezle napracowac
ta_bletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 16:33   #7
SajGonKiii
Raczkowanie
 
Avatar SajGonKiii
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 85
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

a moze podklad kryjacy i na to sypki puder matujacy?? Na blizny podobno najlepszy jest krem z macicy perlowej www.azmedica.pl tam cos powinno byc
SajGonKiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-18, 16:42   #8
nielle
Raczkowanie
 
Avatar nielle
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: trochę tu, trochę tam
Wiadomości: 158
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

moj typ to Lasting Performance Max Factor..kupilam pod wplywem opinii na wizazu i nie zawiodlam sie. Dosc dobrze kryje wlasnie takie czerowne plamki, doskonale stapia sie z cera. Nie tworzy maski, chyba ze nalozy sie ze 4 warstwy. Do tego moze sluzyc jako korektor. Przy nakladaniu na twarz lepszy efekt kryjacy uzyskasz jesli bedziesz go lekko wklepywac w skore, niz nakladac gabeczka lub rozsmarowywac. Przy rozsmarowywaniu moze tworzyc smugi. Strefy T nie matuje dosc dobrze, dlatego trzeba do tego dobrego pudru matujcego, ktorego ja osobiscie jeszcze nie znalazlam..jak narazie stosuje sypki matujacy Vipery, ale nie jestem zadowolona bo pomimo nazwy wcale nie jest transparentny, czasem utlenia sie na pomaranczowo i matuje na 2 godziny-gora. ale uparlam sie, ze musze go wykonczyc zanim rzuce sie na kolejny niewypal hehe.Z innych podkladow kryjacych polecam: True Match L'oreal ale uzywalam tylko amerykanskiej wersji podkladu, wiec nie recze ze ten dostepny na naszym rynku bedzie identycznie dobry. Revlon Color Stay jest swietny jesli chodzi o krycie i matowienie, ale zbyt ciezki jak na lato. Wiele dziewczat na wizazu swego czasu polecalo dosc kontrowersyjny Dermacol.. ja nie mialam okazji go stosowac wiec nie bede sie wypowiadac
nielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 16:46   #9
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Olaa- ja też mam wielki problem z dobraniem podkładu, nie poradzę ci raczej żadnego.
Napisałaś, że nie masz wielu wyprysków tylko raczej problem z przebarwieniami- może w takim razie spróbuje specyfiku pod podkład, który je ukryje> bazy pod podkład. Sama nie stosowałam, ale słyszałam, ze chyba zielona lub niebieska ma za zadanie ukrywac takie przebarwienia. Jeśli miałabys miec podkład, który by e ukrył,musiałby byc gęsty, a więc i ciężki- tak mi się wydaje. Gdybyś miała taką bazę, wtedy może wystarczyłby podkład jakiś lżejszy, powiedzmy- tylko matujący(jesli masz taką potrzebę).
Poza tym, moim zdaniem jesteś jeszcze młodziutka, oczywiście to Twoja decyzja czy chcesz się malowac czy nie, ale może lepiej byłoby stawiac na naturalność? Może lepiej zapytaj kosmetyczkę, czy nie dałoby się usunąć tych blizn (są takie zabiegi) i mieć problem z głowy. Radzę ci zaopatrzenie siew kremy, żele, toniki- wszystko co pomoże Ci w profilaktyce, higienie skóry. Na makijaz przyjdzie czas. Nie chcę Cię zdenerwować, sama po prostu staram się malowac mało, używac mało podkładów, bp przecież po co. Jestem od Ciebie starsza 3 lata i myslę, ze ja mam jeszcze sporo czasu na robienie pełnego makijazu codziennie.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 20:54   #10
195.177.196.80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 26
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

W moim przypadku zabiegi póki co nie wchodzą w gre, bo mimo wszystko jakiś problem z trądzikiem mam Ja chętnie bym maijaru nie robiła wcale, ale blizny=kompleky niestety
__________________
Marysia
195.177.196.80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 21:06   #11
MarilynManson
Raczkowanie
 
Avatar MarilynManson
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 174
GG do MarilynManson
Smile Dot.: podkład dla cery tragicznej!

gdyby nie cena to bym Ci poradziła estee lauder ideal matte...bo wedlug mnie bylby swietny...pomysl, moze masz jakas znajoma w perfumerii??? albo poszukaj probki...co do lorala cashmere perfect to chyba zbyt malo by kryl, lepszy bylby ideal balance bo jest nawilzajacy i matujacy (choc bez nie daje efektu pudrowego wykonczenia) ja wlasnie go uzywam, mam troszke problemow tez z cera ale jest niezly...
MarilynManson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-18, 21:42   #12
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

No tak, to rozumiem. Przepraszam, nie chcialam żebyś poczuła się urazona, po prostu jest mnostwo baaardzo młodych dziewczynn, które niestety przez reklamy i kolorowe gazety mają wyobrażenie, zefuul make up to obowiazek.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 22:28   #13
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Ja też mam przebarwienia, bo mam naczynkową cerę. Z wypróbowanych: Colour Adapt- na początku zachwyt, potem jednak doszłam do tego, że mało kryje i szybko się ściera, Lasting Performance- jest ok, ale jak dla mnie ciut za ciężki, są lżejsze, kiedyś był taki cudny z Max Factora- Facefinity, lekki, moją buzię matowił, wszystko czarodziejsko krył, ale go wycofali ;( Teraz jestem na etapie Hydralight Isa Dory i jestem zadowolona. Są opakowanko po 15 ml teraz za 30 zł- możesz sobie wypróbować czy Ci pasuje, ale od razu mówię, że to nie jest kolosalne krycie, ale makijaż wygląda bardzo naturalnie i lekko. Są jeszcze podkłady Pupy, które ja miałam okazję testować z "palety" i były świetne- makijaż jak lekka chmurka i koloryt idealnie wyrównany, ale naturalny. Tylko, że cena jest proporcjonalna do efektu... ;(
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 22:51   #14
195.177.196.80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 26
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

a co sądziie o tej piance mabellina? pasowałaby mojej skórze? i czy jest wydajna?

do tej pory używałam tez manhattanu pure mat make up i bardzo dobrze kryje, ale jednak za cenne maski:/

nenvena -- w pełni popieram! jak bym miała taką cere jak większość tych wypudrowanych nastolatek to bym sie nawet nie zbliżała do żadnych podkładów
__________________
Marysia
195.177.196.80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 03:05   #15
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Ja tez mam cere tradzikowa I zauwazylam ze im lzejszy podklad tym lepiej.Uzywalam Max factor LP ale go odstawilam wydawal mi sie za ciezki,i cera jakos sie poprawila, gdy przestalam go uzywac,ja najczesciej uzywam korektora jak mam jakies slady po krostkach albo pudru matujacego sypkiego.A moze sprobujesz jakiegos podkladu z Neutrogeny?Maja kilka z takich dla cery z problemami. Sama zamierzam wyprobowac ten drugi.Wklejam zdjecia.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 08:50   #16
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Ja miałam próbkę tego piankowego z maybelline, ale jego konsystencja mnie przeraża- nie umiem się czymś takim umalować- pewnie jakby mi go ktoś sprezentował to bym nie narzekała, ale sama raczej nie kupię. W każdym bądź razie nie ulega wątpliwości, że jest lekki, trudno mi ocenić krycie, bo miałam próbkę, która miała za ciemny kolor.
I po manhattanie też miałam maskę i jednak uważam, że nie krył mi wszystkiego tak jak bym chciała.
Dermacol jest dobry jeśli chcesz korektora- na całą twarz się na 100% nie nadaje chyba, że chcesz mieć maskę. I on dość wysusza skórę ;/ Chyba że właśnie nakładałabyś pod podkład na wybrane partie- przy okazji podsuszyłby Ci krostki. Tylko trzeba kolor dobrze wybrać i uważać z aplikacją!
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 08:53   #17
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Aha- jeszcze True Match używałam, jest też lekki i nawet nieźle wyrównuje wszystkie kolorki, ale w tych kolorkach, które dostępne są u nas nie ma odpowiedniego dla mnie ;/ I jeszcze Natural Finish ArtDeco- dla mnie jednak zbyt ciężki i mało kryjący, ale za to pięknie matuje skórę
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 09:05   #18
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Ja równiez doświadczam przypadłości cery naczynkowej, wrażliwej, na której każdy wyprysk zostawia sinawy ślad, który utrzymuje się dość długo. Aby ukryc przebarwienia i ładnie wyrównać koloryt zmuszona jestem stosować cięższe podkłady- lekkie sie niestety nie sprawdzaja. Poleciłabym Ci Double Wear Estee Lauder - podkład ten mimo paru wad całkiem dobrze radzi sobie z promlemami cery. Tzn mi zalezy na tym zeby je po prostu ukryc-zadne tam naczynka maja nie przebijac Ten podkład daje taki efekt, i wyglada w miare naturalnie - o niebo lepiej od Lating Performance Maxa Factora - z resztą tak jak i ten jest podkładem długotrwałym.Jesli masz cere suchą to koniecznie jakis bogatszy kremik pod podkład b moze przesuszyc lekko. Kosztuje ok. 120 zł. Spory wydatek ale warto.
link do KW:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=726

Edytowane przez maniaa
Czas edycji: 2005-05-19 o 11:18
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 09:41   #19
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Wink Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Też należę do osób z problematyczną cerą. Do tej pory nie znalazłam odpowiedniego podkładu. teraz używam Max Factor-Lasting Performance, ale również uważam, że jest za ciężki, twarz nie wygląda zdrowo.
Zastanawiam się nad tą Neutrogeną-Czarny Elfie-czy te podkłady są dostępne w Polsce? Ile kosztują i jak jest z kolorami.
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-19, 13:07   #20
Alex71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

a wydawało mi sie, że tylko ja mam taki problem... Metodą prób i błędów znalazłam l'oreal ideal balance... matuje i nawilża... Efekt jest lepszy kiedy nałożysz jedna mała warstwe i parę minut później kolejną ;] pozdrawiam
Alex71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 02:33   #21
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Cytat:
Napisane przez Auryna
Też należę do osób z problematyczną cerą. Do tej pory nie znalazłam odpowiedniego podkładu. teraz używam Max Factor-Lasting Performance, ale również uważam, że jest za ciężki, twarz nie wygląda zdrowo.
Zastanawiam się nad tą Neutrogeną-Czarny Elfie-czy te podkłady są dostępne w Polsce? Ile kosztują i jak jest z kolorami.
Niestety niewiem czy sa dostepne w Polsce Ja znalazlam je na razie on line i widze ze maja kilka naturalnie wygladajacych odcieni dla jasnej karnacjii(taka mam ) ale jutro udam sie do sklepu i sprawdze w testerze.Wklejam zdjecie kolorow podkladu nr 2

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2005-05-20 o 03:11
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 09:07   #22
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

No ja też mam jasną cerę i ten podkładzik Neutrogeny mi się wiiiiidzi ale mogę się założyć, że w Polsce ich nie ma
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 09:18   #23
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Proponuje ze swojej strony True Match - najlepszy podklad sredniopolkowy. Ladnie kryje cere, a jest przy tym niezwykle leciutki. I co wazne, ma bardzo wiele jasniutenskich, slowianskich kolorow.
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 09:46   #24
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Znam twoj bol bo wiele lat musialam walczyc z tradzikiem i bliznami.
Z doswiadczenia powiem jednak, nie stosuj zbyt ciezkich podkladow! To pogorszy stan cery, wypryski i blizny beda i tak widoczne a jesli nie to bedziesz wygladac jak w masce.

Moze sproboj lzejszych podkladow, a tam gdzie rzeczywiscie cos wyglada bardzo zle korektor? Na to moze lepiej bardziej kryjacy puder?

Ja tak robie i musze przyznac ze dla cery jest to wiele lepszy zabieg. Stosuje bardzo wodniste podklady (teraz mam Kanebo LF) i potem to przypudrowuje.

Moze spytaj kosmetyczke o preparaty wybielajace blizny? Sa takie masci redukujace dziury (ja usunelam w duzej czesci dziury po ospie takowa).

Powodzenia i nie martw sie. Z czasem twoja buzia wypieknieje!
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 09:58   #25
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Do Anahstasi: Yyyy... jaśniuteńkich kolorów?? Wybacz moje subiektywne zdanie- podkład jest dobry, ale kolory pozostawiają wiele do życzenia!! Najjaśniejszeszy to istna porcelana a dalej są kolory conajmniej o 2 tony ciemniejsze i w zależnośći od wariantu z domieszkami żółtego albo różu, neutralne natomiast zaczynają się od 4 przy czym ja powinnam mieć chyba 2 albo 3. Zupełnie jestem niezadowolona z tego, co mam do wyboru ;/
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 14:10   #26
195.177.196.80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 26
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

ja jaśniuteńkiej buźki nie mam, raczej taką brzoskwinkę opaloną dziękuję bardzo za wszystkie rady bardzo mi pomogłyście dziś ide do drogeri z listą wszytkich podkładów jakie mi poradzilyscie bede szukać, sprawdzać, szperać, dopasowywać kolorki, aż wrescie moze cos znajde jeszcze raz dziekuje bo wiem ze nie tylko ja mam taki problem
__________________
Marysia
195.177.196.80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 14:58   #27
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Cytat:
Napisane przez 195.177.196.80
a co sądziie o tej piance mabellina? pasowałaby mojej skórze? i czy jest wydajna?
mi bardzo ta pianka pasuje! fajnie kryje i na długo starcza
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 16:01   #28
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Cytat:
Napisane przez Marigold19
No ja też mam jasną cerę i ten podkładzik Neutrogeny mi się wiiiiidzi ale mogę się założyć, że w Polsce ich nie ma
Byc moze masz racje bo z tego to wiem to ten podklad dopiero sie tu ukazal
Ale moze niedlugo bedzie w Polsce?
Ide zaraz go przetestowac(dzisiaj juz myslam ze moja cera bedzie w miare dobrze wygladac a tu znowu cos mi wyskoczylo na brodzie,wielkie bolace i nie da sie wycisnac
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 21:37   #29
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Byc moze masz racje bo z tego to wiem to ten podklad dopiero sie tu ukazal
Ale moze niedlugo bedzie w Polsce?
Ide zaraz go przetestowac(dzisiaj juz myslam ze moja cera bedzie w miare dobrze wygladac a tu znowu cos mi wyskoczylo na brodzie,wielkie bolace i nie da sie wycisnac
Tak mi się wydaje, że tego u nas nie ma- staram się być w miarę na bieżąco (zresztą tutaj każda nowość typu True March czy piankowy Maybelline odbija się echem pół roku przed...). Poza tym jak już coś jest w Polsce to paleta odcieni pozostawia zwykle wiele do życzenia- nie wiem jak można tak robić rozpoznanie rynku, żeby wystawiać takie beznadziejne kolory... Żaden ze mnie spec od badań rynkowych, ale z tego, co widzę na ulicach to większość Polek ma jasną karnację, raczej neutrale. I True Match mi nijak do tego nie podchodzi...
Na szczęście nie mam jakiś mega problemów z cerą o ile o nią dbam (bo jak zanidbam to od razu milion niespodzianek) tylko właśnie te naczynka i przebarwienia... Ale już się przyzwyczaiłam do różowawych policzków (jak będę chciała być piękna na maxa to sobie zafunduję zieloną bazę )

Elfiku, jak potestujesz ten puderek to daj znać jak on działa, bo może go jakoś zdobędę jak będzie dobry
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 21:47   #30
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: podkład dla cery tragicznej!

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Tak mi się wydaje, że tego u nas nie ma- staram się być w miarę na bieżąco (zresztą tutaj każda nowość typu True March czy piankowy Maybelline odbija się echem pół roku przed...). Poza tym jak już coś jest w Polsce to paleta odcieni pozostawia zwykle wiele do życzenia- nie wiem jak można tak robić rozpoznanie rynku, żeby wystawiać takie beznadziejne kolory... Żaden ze mnie spec od badań rynkowych, ale z tego, co widzę na ulicach to większość Polek ma jasną karnację, raczej neutrale. I True Match mi nijak do tego nie podchodzi...
Na szczęście nie mam jakiś mega problemów z cerą o ile o nią dbam (bo jak zanidbam to od razu milion niespodzianek) tylko właśnie te naczynka i przebarwienia... Ale już się przyzwyczaiłam do różowawych policzków (jak będę chciała być piękna na maxa to sobie zafunduję zieloną bazę )

Elfiku, jak potestujesz ten puderek to daj znać jak on działa, bo może go jakoś zdobędę jak będzie dobry

Wlasnie go kupilam Nalozylam na twarz i opisze pierwsze spostrzezenia
Jak na razie zalety to:
odcien ten ktory kupilam fair to light(ten sam co zamiescilam na zdjeciu) bardzo dobrze stapia sie z moja karnacja
jest bardzo lekki wcale go nie czuje na skorze
nie wyczuwam zadnego zapachu
podoba mi sie opakowanie(takie chigieniczne)

Nie wiem czy to wada czy zaleta w zaleznosci od upodoban ale:
-nie kryje bardzo mocno to dlatego ze jest leciutki,wogole nie widac ze mam makeup na twarzy(ale nalozylam bardzo malo)

Wada
wydaje mi sie ze jest go bardzo malo i szybko sie skonczy ale zobaczymy

za pare dni napisze jak sie spisuje jezeli chodzi o wypryski(pstrykne fotke jak mi pryszce znikna
ogolnie pierwsze wrazenie b pozytywne ale zobaczymy za kilka dni
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.