Zebra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-24, 21:48   #1
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375

Zebra


sukienka Athmosphere - allegro.

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
dirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 22:02   #2
indja2
Zakorzenienie
 
Avatar indja2
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 074
Dot.: Zebra

Bardzo fajnie Ci w tej sukience
__________________


indja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 22:33   #3
wiosna007
Raczkowanie
 
Avatar wiosna007
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 264
Dot.: Zebra

sukienka modna bo dluga, ale przepraszam, piersi Ci w niej sięgają pępka... moim zdaniem gdy założysz push up będzie zdecydowanie lepiej....
__________________
Małżeństwo to bardzo sprawiedliwe urządzenie: żona musi codziennie gotować, mąż musi codziennie jeść
wiosna007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 23:18   #4
justa262726
Rozeznanie
 
Avatar justa262726
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 538
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez wiosna007 Pokaż wiadomość
sukienka modna bo dluga, ale przepraszam, piersi Ci w niej sięgają pępka... moim zdaniem gdy założysz push up będzie zdecydowanie lepiej....
troszkę tak.. zrob cos z tym. Ale zauwazyłam za ładnie cie wydłuża
justa262726 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 23:27   #5
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zebra

Maxi teraz jak najbardziej na topie ale jezeli chodzi o firme (jesli mozna to tak wogole nazwac ) athmosphere czyli ciuchy primarkowe to po 2-3 praniach niestety nadaja sie do mycia okien.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 23:32   #6
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Zebra

Moze niekoniecznie push-upa. Nie wszyscy lubią mięc wypchane piersi Wystarczy dobrze wyprofilowany biustonosz (który Ci radzę) wtedy biust bęzie ładnie leżał.
To jest jedyna rzecz, do której mogę się doczepić, a że jak weszłam i zobaczyłam Ciebie w tym zestawie i pomyslałam "wow" daje 5
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 23:55   #7
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Moze niekoniecznie push-upa. Nie wszyscy lubią mięc wypchane piersi Wystarczy dobrze wyprofilowany biustonosz (który Ci radzę) wtedy biust bęzie ładnie leżał.
To jest jedyna rzecz, do której mogę się doczepić, a że jak weszłam i zobaczyłam Ciebie w tym zestawie i pomyslałam "wow" daje 5
Nic dodac niz ujaz No, moze poza tym: wygladasz zjawiskowo w tej sukience!
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 01:06   #8
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Zebra

bardzo mi się podoba sukienka i Ty w niej!
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 01:12   #9
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Maxi teraz jak najbardziej na topie ale jezeli chodzi o firme (jesli mozna to tak wogole nazwac ) athmosphere czyli ciuchy primarkowe to po 2-3 praniach niestety nadaja sie do mycia okien.
Nie zgodzę się z ta opinią. Wiskozowa szmatka zniszczy się po paru praniach, niezależnie od tego, gdzie była kupiona. A jak się kupi ciuszek z dobrego materiału np z bawełny, to wytrzyma i 100 pran, choćby był z Primarka i za 2 funty.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 07:10   #10
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez wiosna007 Pokaż wiadomość
sukienka modna bo dluga, ale przepraszam, piersi Ci w niej sięgają pępka... moim zdaniem gdy założysz push up będzie zdecydowanie lepiej....
moim zdaniem nie zakłada sie push-upa na biust z miseczka powyżej C, bo wyglada to tandetnie. nie wiem zreszta gdzie mialabym znaleźć push-upa na mój rozmiar.
najgorsza jednak rzeczą jest zakładanie wypchanego stanika do sukienki z gołymi plecami efektem czego z tyłu na plecach wystaje taki pasek z zapięciem. sexy... - sa ubrania pod ktore nie nosi sie staników i figury przy których push-up wyglada komicznie. bo niby po co mialabym sobie gąbkami biust powiększać....
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 07:29   #11
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Zebra

Mi się tam sukienka bardzo podoba
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 07:34   #12
magda1200
Raczkowanie
 
Avatar magda1200
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 146
Dot.: Zebra

Bardzo duży + za takie podejście do mody. Masz bardzo ciekawy styl. Wg mnie b. dobrze wyglądasz w tej sukience.
magda1200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 09:06   #13
pheronike123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lubartów
Wiadomości: 68
Dot.: Zebra

świetny pomysł
i na ubranie, i na zdjęcia
pheronike123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 10:40   #14
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez dirt Pokaż wiadomość
moim zdaniem nie zakłada sie push-upa na biust z miseczka powyżej C, bo wyglada to tandetnie. nie wiem zreszta gdzie mialabym znaleźć push-upa na mój rozmiar.
najgorsza jednak rzeczą jest zakładanie wypchanego stanika do sukienki z gołymi plecami efektem czego z tyłu na plecach wystaje taki pasek z zapięciem. sexy... - sa ubrania pod ktore nie nosi sie staników i figury przy których push-up wyglada komicznie. bo niby po co mialabym sobie gąbkami biust powiększać....
Ja mam C i to C 80 i bez problemu znajduje push upy w triumphie... Push up akurat bardzo fajnie podtrzymuje biust, bo to ciezki kawalek bimbalkow i jak nie masz takiego stanika, to jest prawdopodobienstwo, ze bedzie wisiec wlasnie, albo bede sie tworzyc takie nieladne linie na piersi. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi w kazdym razie, ejstem za i da sie kupic.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 10:48   #15
justa262726
Rozeznanie
 
Avatar justa262726
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 538
Dot.: Zebra

są takie staniki gdzie zapiecie mają niżej i nadają sie do sukienek bez pleców
justa262726 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 10:52   #16
ruda wiewiora
Zadomowienie
 
Avatar ruda wiewiora
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: i love silesia.
Wiadomości: 1 755
Dot.: Zebra

mnie wcale nie razi to, że nie masz stanika, piersi nie sięgają Ci pępka, bez przesady
wygląda to naturalnie i ładnie, po co miażdżyć biust w takiej zwiewnej, letniej sukience i martwić się czy czasem nie wyszedł pasek z tyłu...
__________________



shine bright like a diamond


ruda wiewiora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 11:45   #17
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
... to jest prawdopodobienstwo, ze bedzie wisiec wlasnie, albo bede sie tworzyc takie nieladne linie na piersi. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi w kazdym razie, ejstem za i da sie kupic.
nie wiem o jakie linie na piersi ci chodzi bo nic takiego nigdy nie widziałam. push-upy sa natomiast niewygodne, nienaturalne i wyglada sie w nich jak napompowana. poza tym wątpie żeby w rozmiarówce triumpha był odpowiedni na mnie rozmiar - za wbijające się w bok fiszbiny i luźny rozciągniety obwód który nie trzyma biustu podziękuję.
Cytat:
Napisane przez justa262726 Pokaż wiadomość
są takie staniki gdzie zapiecie mają niżej i nadają sie do sukienek bez pleców
a maja je na pośladkach.. bo w przypadku tej sukienki to tylko taki by zdał egzamin
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki
dirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 12:17   #18
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez dirt Pokaż wiadomość
moim zdaniem nie zakłada sie push-upa na biust z miseczka powyżej C, bo wyglada to tandetnie. nie wiem zreszta gdzie mialabym znaleźć push-upa na mój rozmiar.
najgorsza jednak rzeczą jest zakładanie wypchanego stanika do sukienki z gołymi plecami efektem czego z tyłu na plecach wystaje taki pasek z zapięciem. sexy... - sa ubrania pod ktore nie nosi sie staników i figury przy których push-up wyglada komicznie. bo niby po co mialabym sobie gąbkami biust powiększać....
Jasne, tutaj się zgodzę, ale są biustonosze z przezroczystym tyłem to raz, a po drugie są też chyba jakieś takie same silikonowe miseczki, które podnoszą i kształtują biust, nawet duzo nie kosztują
Ja powtarzam push up odpada! Dobrze zrobione staniki nie potrzebują wypychania.
Są rownież kroje sukienek kiedy mozna wyjsc bez stanika nawet przy miseczce C (sama taka mam i sukienke rowniez) gdzie sukienka jest tak skrojona zeby biust ladnie lezał. Twoja sukienka do nich nie nalezy, dlatego jestem na czyms co podtrzyma Twój biust
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/

Edytowane przez fiska
Czas edycji: 2011-04-25 o 12:20
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 13:54   #19
kamyni
Raczkowanie
 
Avatar kamyni
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 180
Dot.: Zebra

Podoba mi się, że masz swój styl i jesteś w nim konsekwentna a sukienka ma swój urok
kamyni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 15:30   #20
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Zebra

mnie się mega podoba biusty wygląda dobrze, naturalnie, w taką sukienkę dobrze się wpasowuje dla mnie naprawde mocne 5*. A jak cudnie będzie wyglądać na spacerze brzegiem morza
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 16:23   #21
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez dirt Pokaż wiadomość
nie wiem o jakie linie na piersi ci chodzi bo nic takiego nigdy nie widziałam. push-upy sa natomiast niewygodne, nienaturalne i wyglada sie w nich jak napompowana. poza tym wątpie żeby w rozmiarówce triumpha był odpowiedni na mnie rozmiar - za wbijające się w bok fiszbiny i luźny rozciągniety obwód który nie trzyma biustu podziękuję.

a maja je na pośladkach.. bo w przypadku tej sukienki to tylko taki by zdał egzamin
To nie wiem gdzie Ty kupujesz biustonosze, jak na C nie widzialas push upa, przeciez to normalny rozmiar kobiecy i wcale nie uwazam, aby wygladalo jak "napompowana" Ale co kobieta to opinia.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 18:51   #22
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z ta opinią. Wiskozowa szmatka zniszczy się po paru praniach, niezależnie od tego, gdzie była kupiona. A jak się kupi ciuszek z dobrego materiału np z bawełny, to wytrzyma i 100 pran, choćby był z Primarka i za 2 funty.
No to niestety nie wiesz chyba o czym piszesz bo w primarku po 1 primo nie znajdziesz ZADNEGO CIUSZKA Z DOBREGO MATERIALU,chodzilam swego czasu czesto do primarka po szmatki dla siebie i dla dzieci i co ??? i zadne nie przetrwalo kilku pran bo widac bylo ewidentnie na ciuszku,ze swiezosc juz nie ta,teraz owszem chodze do primarka ale tylko po ozdoby bo maja naprawde tanie i ladne i owszem mozesz kupic sobie jakas kreacje na raz bo po praniu nawet recznym i w najlepszych plynach traci kolori ksztalt,robia sie kuleczki na ciuszkach i nadaja sie do mycia okien lub auta
ja ciuszki cenie sobie z naprawde dobrego materialu,takie ktore przetrwaja dluzej, wole dac wiecej ale gatunkowo ciuszek miec lepszy
moim i zreszta nie tylko bo prawie kazdy angol Ci to powie wiekszosc polek,ze w primarku to mozna kupic chinskie wykonanie,atmosphere to zadna firma to po prostu najtanszy sklep z ciuchamu w uk,jesli bylas choc raz w tym sklepie to wiesz o czym pisze,np o tym jakie ceny sa co idzie w paze z jakoscia i ja te sklepy wygladaja w rodku..czyli jak w lumpeksie
ale kroj kiecki jest jak najbardziej na tak i dziewczyna wyglada oryginalnie,ja sie czepilam po prostu kiecki z czego jest wykonana i z jakiego sklepu pochodzi.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 19:07   #23
wiosna007
Raczkowanie
 
Avatar wiosna007
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 264
Dot.: Zebra

nie mam ani jednego stanika w swojej kolekcji, który mnie uwiera, jeżeli uwiera to znaczy ze jest zle dobrany. Push up jest rodzajem stanika, który podnosi piersi i przybliża je do siebie. W tym przypadku moim zdaniem takie rozwiązanie byłoby korzystne. Push up nie musi mieć zadnych wkładek, poduszek i tym podobnych. Po prostu formuje ładnie biust. Zgodzę się, ze wystające ramiączka i zapięcie z tyłu nie wygląda zbyt elegancko, ale są przecież staniki zapinane na szyi z zapięciem z w pasie. Jeżeli taki to tej sukienki nie pasuje, o trudno. Rzeczywiście jest wiele firm, które szyją sukienki, gorsety, które posiadają odpowiednio wyprofilowane miejsca na piersi. Nie odbieraj krytycznych uwag zle, nie są skierowane w Ciebie, ale jeżeli wstawiasz zdjęcia to powinnaś się liczyć, że nie będzie tylko ochów i achów. Ktoś może mieć odmienne zdanie. Przejrzałam Twoje inne wieszaki, rzeczywiście masz upatrzony styl i jesteś w nim konsekwentna. Za to duży +. Fajnie, że potrafisz do tego wpleść najmodniejsze trendy, jak np. motywy zwierzęce, ale nie w klasycznej formie panterki, ale właśnie zebry! Która wydaje mi się mniej zobowiązująca. Co do stanika, jeżeli sukienka ma odkryte plecy spróbowałabym założyć stanik wiązany na szyi, który będzie miał zamiast klasycznego zapięcia na plecach, fajnie kołyszące się sznurki (w kolorze np. czarnym) na plecach... pewnie byłby to jakiś kostium kąpielowy... Ja bym spróbowała , szczególnie ze na stylizacji masz marynarkę i nie byłoby tego widać
__________________
Małżeństwo to bardzo sprawiedliwe urządzenie: żona musi codziennie gotować, mąż musi codziennie jeść
wiosna007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 19:14   #24
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No to niestety nie wiesz chyba o czym piszesz bo w primarku po 1 primo nie znajdziesz ZADNEGO CIUSZKA Z DOBREGO MATERIALU,chodzilam swego czasu czesto do primarka po szmatki dla siebie i dla dzieci i co ??? i zadne nie przetrwalo kilku pran bo widac bylo ewidentnie na ciuszku,ze swiezosc juz nie ta,teraz owszem chodze do primarka ale tylko po ozdoby bo maja naprawde tanie i ladne i owszem mozesz kupic sobie jakas kreacje na raz bo po praniu nawet recznym i w najlepszych plynach traci kolori ksztalt,robia sie kuleczki na ciuszkach i nadaja sie do mycia okien lub auta
ja ciuszki cenie sobie z naprawde dobrego materialu,takie ktore przetrwaja dluzej, wole dac wiecej ale gatunkowo ciuszek miec lepszy
moim i zreszta nie tylko bo prawie kazdy angol Ci to powie wiekszosc polek,ze w primarku to mozna kupic chinskie wykonanie,atmosphere to zadna firma to po prostu najtanszy sklep z ciuchamu w uk,jesli bylas choc raz w tym sklepie to wiesz o czym pisze,np o tym jakie ceny sa co idzie w paze z jakoscia i ja te sklepy wygladaja w rodku..czyli jak w lumpeksie
ale kroj kiecki jest jak najbardziej na tak i dziewczyna wyglada oryginalnie,ja sie czepilam po prostu kiecki z czego jest wykonana i z jakiego sklepu pochodzi.
nie wiem wtedy jak pierzesz ciuchy bo ja niektóre rzeczy z primarku mam juz kilka lat bawełniane koszulki wyglądają cały czas tak samo.
Wszystko zależy od tego jak kto dba i z jaką częstotliwością używa ciuchów.
a sukienka b fajna sama czaje sie na maxi tylko w kwiatowy wzór
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 19:30   #25
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zebra

No ja jestem na nie za primarkiem,dbam o ciuszki bardzo a uzywam jak sie powinno czyli rano ubieram a wieczorem do pralki
ogolem to tam sa szmatki jakies ,czasem na wieczor mozna cos tam wynalezc ale dokladnie na jedno wyjscie,wole isc do do Fostersa albo Nexta czy tez Super trampa tam masz naprawde dobra jakosc a i promocje sa Boskie kupilam ostatnio sa w primarku sindbadki,byly Boskie super szeroka guma na dole,idealnie dopasowane do pupy i idealnie rozszerzane i po 1 praniu w letniej wodzie bez wykrecania puscily szwy na 2-ch nogawkach i stracily jakos ksztalt nigdy wiecej
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 21:07   #26
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Zebra

lubię wzór zebry, a do sukienek maxi tez nic nie mam, ale ten konkretny wzór zebry wydaje mi się strasznie hmm "tani" a sama sukienka troche ciotko-klotkowata przez to.
ale generalnie nie jest zle, dobrze wygląda z marynarką
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:24   #27
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No to niestety nie wiesz chyba o czym piszesz bo w primarku po 1 primo nie znajdziesz ZADNEGO CIUSZKA Z DOBREGO MATERIALU,chodzilam swego czasu czesto do primarka po szmatki dla siebie i dla dzieci i co ??? i zadne nie przetrwalo kilku pran bo widac bylo ewidentnie na ciuszku,ze swiezosc juz nie ta,teraz owszem chodze do primarka ale tylko po ozdoby bo maja naprawde tanie i ladne i owszem mozesz kupic sobie jakas kreacje na raz bo po praniu nawet recznym i w najlepszych plynach traci kolori ksztalt,robia sie kuleczki na ciuszkach i nadaja sie do mycia okien lub auta
ja ciuszki cenie sobie z naprawde dobrego materialu,takie ktore przetrwaja dluzej, wole dac wiecej ale gatunkowo ciuszek miec lepszy
moim i zreszta nie tylko bo prawie kazdy angol Ci to powie wiekszosc polek,ze w primarku to mozna kupic chinskie wykonanie,atmosphere to zadna firma to po prostu najtanszy sklep z ciuchamu w uk,jesli bylas choc raz w tym sklepie to wiesz o czym pisze,np o tym jakie ceny sa co idzie w paze z jakoscia i ja te sklepy wygladaja w rodku..czyli jak w lumpeksie
ale kroj kiecki jest jak najbardziej na tak i dziewczyna wyglada oryginalnie,ja sie czepilam po prostu kiecki z czego jest wykonana i z jakiego sklepu pochodzi.
Chcialabym zeby tak lumpeksy wygladalySwoja droga ATMOSPHERE to jest firma taka sama jak Zara itp a czy ubrania sie roznia jakoscia? Z pewnoscia bawalniane podkoszulki sa wytrwale...a jesli rozwalaja sie po 2 praniach moze to znak zebys zmienila w koncu pralke!



Suknienka sliczna, ladnie sie w niej prezentujesz

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2011-04-25 o 22:27
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:42   #28
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Chcialabym zeby tak lumpeksy wygladalySwoja droga ATMOSPHERE to jest firma taka sama jak Zara itp a czy ubrania sie roznia jakoscia? Z pewnoscia bawalniane podkoszulki sa wytrwale...a jesli rozwalaja sie po 2 praniach moze to znak zebys zmienila w koncu pralke!



Suknienka sliczna, ladnie sie w niej prezentujesz
Slonce pralke mam nowa a o ciuszki dbam do tego stopnia ,ze czesto te lepsiejsze piore recznie i nie uzywam do nich nawet suszarki a primark jest dla mnie najtanszym i niestety najgorszym sklepem,i prosze Cie primark i zara coz za porownanie to moj maz nawet wie,ze primark to taka zwykla szmaciarnia na kilka razy,moj maz jak zobaczyl tam szmatki to nawet bielizny nigdy sobie tam nie kupil nie piszac juz o odziezy , nie jest nawet za tym aby tam dzieciaczkom kupowac po tym jak kupil slodkie skarpetki dla malego i zobaczyl po 1 slady po skarpetkach na nogach a po 2 zapach skarpetek i stop po zdjeciu bucikow,sama sztucznosc i zero natury wiec prosze Was nie zachwalajcie najtanszej chinszczyzny a jak nie wierzycie to wpiszcie sobie primark i w wersji angielskiej jest wyraznie czarno na bialym napisane gdzie i z czego sa te ciuszki.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:47   #29
marissima
Zadomowienie
 
Avatar marissima
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 490
GG do marissima
Dot.: Zebra

fajna dyskusja sie wywiazała


a tak na marginesie dodam,ze trwałośc naszych ciuszków zalezy o dbałości o nie i sposobie prania bo nawet najlepsza jakosciowo rzecz mozna szybko zeszmacic
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby zakładać nudne ubrania.




http://shywordinmyhead.blogspot.com/


[ross_i]695240[/ross_i]

Edytowane przez marissima
Czas edycji: 2011-04-25 o 22:49
marissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 22:59   #30
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez marissima Pokaż wiadomość
fajna dyskusja sie wywiazała


a tak na marginesie dodam,ze trwałośc naszych ciuszków zalezy o dbałości o nie i sposobie prania bo nawet najlepsza jakosciowo rzecz mozna szybko zeszmacic
Tutaj sie z Toba zgadzam,cos musi byc nie tak z tymi ciuszkami,bo cala reszta jest w jak najlepszym stanie,mam jedne spodnie ktore kupilam w polsce na targu ze 3 lata temu,takie ladne klasyki z kantami i wygladaja jak nowe i prane sa normalnie i dosc czesto w nich chodze a primarkowe????? po takim czasie juz dawno w koszu zeszmacone by lezaly,tyle w temacie odemnie dla mnie tam mozna kupic najtansze co idzie w parze z jakoscica fatalaszki.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.