Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-31, 18:29   #2521
NoPerfect
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Nie, nie pasuje. Kilkanaście minut temu napisałaś, że
To chodziło mi o bambino jak tu napisałam Pasuje? Czy cos jeszcze będziesz się dopatrywać? Doczepisz się o coś?
NoPerfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:34   #2522
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez NoPerfect Pokaż wiadomość
To chodziło mi o bambino jak tu napisałam Pasuje? Czy cos jeszcze będziesz się dopatrywać? Doczepisz się o coś?
Nie. Ale życzę cierpliwości. Bo z pielęgnacją skóry trądzikowej nikt nie da ci gotowej recepty.

I mniej nerwowych reakcji - to też nie wpływa pozytywnie na cerę.
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:35   #2523
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
A pro Cetaphilu, kompletnie nie polecam, okropieństwo. Nie nazwałabym go nawilżaczem, tylko natłuszczaczem... Zrezygnowałam z kremów już jakiś czas temu, wolę sera. Podobno kremy APIS nie są komedoegnne, ale z tą komedogennością, jak z wróżeniem z fusów...
Ja miałam Cetaphil MD - balsam. Poza tym, że mnie uczulił i od niego naczynka zaczęły mi szaleć - to nawilżał całkiem fajnie Jeśli mnie zapychał, to nieznacznie, na pewno mniej niż niektóre inne kremy, które stosowałam.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:36   #2524
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Ja miałam Cetaphil MD - balsam. Poza tym, że mnie uczulił i od niego naczynka zaczęły mi szaleć - to nawilżał całkiem fajnie Jeśli mnie zapychał, to nieznacznie, na pewno mniej niż niektóre inne kremy, które stosowałam.
Mówię o DA Ultra, tym w tubce
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:39   #2525
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Mówię o DA Ultra, tym w tubce
Oj, ale te w tubce ma petrolatum w składzie - nic dziwnego, że odniosłaś takie wrażenie. Mnie dobrze sprawdza się na suche miejsca, do rąk, ale to nie jest koniecznie dobry nawilżacz, natłuszcza siłą rzeczy.

Edytowane przez naked_truth
Czas edycji: 2013-08-31 o 18:40
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:40   #2526
NoPerfect
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 40
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Nie. Ale życzę cierpliwości. Bo z pielęgnacją skóry trądzikowej nikt nie da ci gotowej recepty.

I mniej nerwowych reakcji - to też nie wpływa pozytywnie na cerę.
Ja nie zareagowałam na nią wcale nerwowo. Wszystko idzie w dobrym kierunku, nie martw się na zapas
NoPerfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:44   #2527
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Jeżeli używać cetaphilu jako zwykłego nawilżacza przy cerze trądzikowej to tylko tego w klasycznym opakowaniu, dermoprotektora. Tamten w tubce to bardziej krem ochronny.

Nie znam innego kosmetyku, który wychodziłby tak tanio, był dobrze dostępny, nawilżał, dobrze współpracował i z różnymi (dermo)kosmetykami, lekami i jednocześnie sprawił się (nie zapchał i nawilżył) u tylu osób.
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 18:47   #2528
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Oj, ale te w tubce ma petrolatum w składzie - nic dziwnego, że odniosłaś takie wrażenie. Mnie dobrze sprawdza się na suche miejsca, do rąk, ale to nie jest koniecznie dobry nawilżacz, natłuszcza siłą rzeczy.
Mi nawet jako krem do rąk nie podpasował, jest dziwnie tłusty i pozostawia taką powłokę, jakby wszystko się dusiło pod spodem. Cetaphil nie miał parafiny, ale dyskwalifikuję go za tak lepką i tłustą konsystencję, która się NIE WCHŁANIA, nie wiem jak osoby recenzujące ten produkt miały wysuszoną cerę, ale nawet podczas kuracji retinoidami, mojej cery nie nawilżył. Nie nazwałabym go idealnym kremem do skóry tłustej i trądzikowej, która ma duże skłonności do 'zapychania'.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:47   #2529
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Jeżeli używać cetaphilu jako zwykłego nawilżacza przy cerze trądzikowej to tylko tego w klasycznym opakowaniu, dermoprotektora. Tamten w tubce to bardziej krem ochronny.

Nie znam innego kosmetyku, który wychodziłby tak tanio, był dobrze dostępny, nawilżał, dobrze współpracował i z różnymi (dermo)kosmetykami, lekami i jednocześnie sprawił się (nie zapchał i nawilżył) u tylu osób.

I żeby nie było - u mnie działał jakoś rewelacyjnie i znam lepiej sprawdzające się u mnie kombinacje i kosmetyki.
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:49   #2530
smilee_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: gdzieś w polsce ;)
Wiadomości: 15
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

cześć, dziewczyny powiedzcie mi, czy któras z was używała glinki zielonej? ja użyłam 3 dni co wieczórw i w tych miejscasch mnie wysypało :/ mysle ze to wlasnie od tej glinki, ale mnie to martwi, czy to dość szybko zejdzie, juz odstawiam ten preperat i bede smarowac zorac'iem zeby wysuszyło i zeszło. Jak myślicie?
smilee_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:50   #2531
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Mi nawet jako krem do rąk nie podpasował, jest dziwnie tłusty i pozostawia taką powłokę
Ale on ją ma zostawiać. Takie jest jego zadanie. On ma w składzie petrolatum, więc nie da się inaczej.

Cytat:
Nie nazwałabym go idealnym kremem do skóry tłustej i trądzikowej, która ma duże skłonności do 'zapychania'.
Bo tego który ty testowałaś nikt tak nie nazywa. A jeśli nazywa to nie ma elementarnej wiedzy.
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 18:50   #2532
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dermoprotektor był dobry, ale mnie nie zachwycił. Galderma chyba nieźle się promuje, bo ich kosmetyki nie są warte swojej ceny.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:53   #2533
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Dermoprotektor był dobry, ale mnie nie zachwycił. Galderma chyba nieźle się promuje, bo ich kosmetyki nie są warte swojej ceny.
Mnie też nie zachwycił. Znam lepsze kosmetyki.

Nie o to mi chodziło.
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:54   #2534
smilee_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: gdzieś w polsce ;)
Wiadomości: 15
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Żadna z Was nie używała :/
smilee_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:55   #2535
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Ale on ją ma zostawiać. Takie jest jego zadanie. On ma w składzie petrolatum, więc nie da się inaczej.



Bo tego który ty testowałaś nikt tak nie nazywa. A jeśli nazywa to nie ma elementarnej wiedzy.
Cetaphil DA nie zawiera parafiny, za dziwną powłokę obwiniałabym gumę butylową.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:02   #2536
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Mój brat używa dermoprotektora -można go dostać już z wysyłką za 30kilka złotych.

wychodzi <15 zł za 100 ml

to naprawdę taka droga impreza Twoim zdaniem?
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:06   #2537
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez smilee_91 Pokaż wiadomość
cześć, dziewczyny powiedzcie mi, czy któras z was używała glinki zielonej? ja użyłam 3 dni co wieczórw i w tych miejscasch mnie wysypało :/ mysle ze to wlasnie od tej glinki, ale mnie to martwi, czy to dość szybko zejdzie, juz odstawiam ten preperat i bede smarowac zorac'iem zeby wysuszyło i zeszło. Jak myślicie?
Cytat:
Napisane przez smilee_91 Pokaż wiadomość
Żadna z Was nie używała :/
Raczej większość używała tylko może nie u każdej były takie efekty?? Nie wiem czy tak można używać przez kilka dni. Może to tego wina? Ja używam jako maseczki raczej raz na tydzień. W przypadku większego kryzysu to 2 razy na tydzień. Nie wiem może osoby z bardziej nasilonym trądzikiem tak często używają. A może po prostu twarz się oczyszcza?? Wtedy trzeba przetrwać ten stan i poczekać na poprawe.
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:09   #2538
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez smilee_91 Pokaż wiadomość
cześć, dziewczyny powiedzcie mi, czy któras z was używała glinki zielonej? ja użyłam 3 dni co wieczórw i w tych miejscasch mnie wysypało :/ mysle ze to wlasnie od tej glinki, ale mnie to martwi, czy to dość szybko zejdzie, juz odstawiam ten preperat i bede smarowac zorac'iem zeby wysuszyło i zeszło. Jak myślicie?

Glinki silnie stymulują gruczoły łojowe do pracy, nie stosowałabym ich tak często, a trzy dni pod rząd to szaleństwo Zorac? Chyba wiesz jaki to silny środek.. I Zorac nie podsusza, ta maść ma inne zastosowanie..

naked_truth nie zamierzam z Tobą polemizować.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:20   #2539
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
naked_truth nie zamierzam z Tobą polemizować.
Ja z Tobą też. Chciałam zapytać czemu uważasz, że produkt za 13 zł/100 ml jest niewart swojej ceny, skoro jest niezły, ale nie zachwyca.

Nie jestem jakąś psychofanką cetaphilu. Tak jak nie uważam effaclaru za zły produkt - po prostu zależy kiedy i u kogo.
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 19:38   #2540
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez smilee_91 Pokaż wiadomość
cześć, dziewczyny powiedzcie mi, czy któras z was używała glinki zielonej? ja użyłam 3 dni co wieczórw i w tych miejscasch mnie wysypało :/ mysle ze to wlasnie od tej glinki, ale mnie to martwi, czy to dość szybko zejdzie, juz odstawiam ten preperat i bede smarowac zorac'iem zeby wysuszyło i zeszło. Jak myślicie?
hmm moze jakimś magicznym sposobem cię glinka uczuliła? Choć nigdy o takim przypadku nie słyszałam. Chyba że to efekt niedokładnego zmycia glinki... Ogólnie zielona glinka remineralizuje skórę, odtłuszcza ją, oczyszcza, przyspiesza gojenie wyprysków etc. Tak jest też u mnie.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 23:31   #2541
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny nie wiem czy coś o tym było ale dermatolog poleciła mi smarować te twarde guzy które robią mi się głównie na brodzie i potem są ropne maścią Tribiotic/Maxibiotic . Smaruje takiego nieprzyjaciela na noc i rano mam już ropę na zewnątrz , fajnie przyspiesza to gojenie się tych twardych gul.

Stosuje od 10 dni robioną zawiesine z ichtiolem, siarką itp i cera jakby lekko się poprawiła , te niedoskonałości na brodzie zeszły , na policzkach też , ale na brodzie ostatnio jeden guzek ropny się pojawił.Dam jej czas bo to dopiero kilka dni
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 07:48   #2542
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

a jakiej wielkości masz te gule? jeśli spore, o średnicy 10 lub 20-groszówki, to warto przebadać się na gronkowca. moja przyjaciółka takie miała - najpierw gula, potem pojawia się ropa. dermatolog potraktował to jako zmiany trądzikowe, dopiero lekarz rodzinny rozpoznał w tym czyraki. czyli objaw gronkowca.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 10:21   #2543
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Tak liczyłam na to że Effaclar Duo ,pomoże mi usunąć zaskórniki zamknięte.
Niestety on na mojej skórze praktycznie nic nie robi no może na początku pomagał i było lepiej . Wczoraj po 3,4 dniowej przerwie posmarowałam się nim a dzisiaj mam 5 nowych pryszczy chyba rzucę go w kąt

Już nie wiem co stosować na ta moją skórę. Znowu robi mi się coraz więcej tych zaskórników
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 10:21   #2544
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a jakiej wielkości masz te gule? jeśli spore, o średnicy 10 lub 20-groszówki, to warto przebadać się na gronkowca. moja przyjaciółka takie miała - najpierw gula, potem pojawia się ropa. dermatolog potraktował to jako zmiany trądzikowe, dopiero lekarz rodzinny rozpoznał w tym czyraki. czyli objaw gronkowca.
aż takie duże to raczej nie są.
A jak się go wykrywa ? wymaz z zmiany skórnej ?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 10:32   #2545
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Tak liczyłam na to że Effaclar Duo ,pomoże mi usunąć zaskórniki zamknięte.
Niestety on na mojej skórze praktycznie nic nie robi no może na początku pomagał i było lepiej . Wczoraj po 3,4 dniowej przerwie posmarowałam się nim a dzisiaj mam 5 nowych pryszczy chyba rzucę go w kąt

Już nie wiem co stosować na ta moją skórę. Znowu robi mi się coraz więcej tych zaskórników
Kwas salicylowy i mlekowy bardzo fajnie działa na zaskórniki, niedługo jesień, więc można się już kwasić
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 14:27   #2546
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Kwas salicylowy i mlekowy bardzo fajnie działa na zaskórniki, niedługo jesień, więc można się już kwasić
Najpierw chyba spróbuje kwasu migdałowego bo go jeszcze nie stosowałam Mimo tego ,że to słabszy kaliber jesli chodzi o kwasy , może jakimś cudem coś u mnie zdziała
A jak nie to faktycznie ,chyba wrócę do salicylowego
Albo będę szukać dalej czegoś innego może jakieś retinoidy
sama nie wiem
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.

Edytowane przez Wenus21
Czas edycji: 2013-09-01 o 14:30
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 16:12   #2547
Pijana truskawkami
Zakorzenienie
 
Avatar Pijana truskawkami
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5 692
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja na zaskórniki zamknięte zaczęłam stosować Atrederm. Na razie nie mogę nic powiedziec o jego działaniu na zaskórniki, bo stosuję dosyć krótki, natomiast wysyp jest ogromny
__________________


"[...] dotrzesz do takiej granicy, że gdy jej nie przekroczysz - będziesz nieszczęśliwa, a gdy przekroczysz - może jeszcze nieszczęśliwsza..."

F.Dostojewski




Pijana truskawkami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 16:44   #2548
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Ja na zaskórniki zamknięte zaczęłam stosować Atrederm. Na razie nie mogę nic powiedziec o jego działaniu na zaskórniki, bo stosuję dosyć krótki, natomiast wysyp jest ogromny
też mam wysyp, ale ance-dermowo okresowy
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 21:49   #2549
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Pijana truskawkami Pokaż wiadomość
Ja na zaskórniki zamknięte zaczęłam stosować Atrederm. Na razie nie mogę nic powiedziec o jego działaniu na zaskórniki, bo stosuję dosyć krótki, natomiast wysyp jest ogromny

Ja też się teraz "wysypuję"... Atrdermu używam od ok. 1,5 miesiąca, mam nadzieję, że zaskórniki poznikają, bo to głównie z nimi mam problem, z zamkniętymi jak i otwartymi. Jak patrzę na stan mojej cery to mam ochotę rzucić te całe retinoidy, ale powtarzam sobie, że jeszcze troszkę i będzie lepiej...Jak nałożę makijaż to jest okej, ale bez to jedna wielki tragedia, czasami brzydzę się spojrzeć w lustro
Poza tym coś czuję, że gliceryna w Cetaphilu MD mnie jednak zapycha, bo ostatnio na noc nakładałam olej z pestek malin i rano było okej, a po Cetaphilu zawsze było coś nowego. Zamówiłam krem nawilżający tradycyjny z Fitomedu, zobaczymy jak to będzie. Któraś z Was go używała?
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 22:33   #2550
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Ja też się teraz "wysypuję"... Atrdermu używam od ok. 1,5 miesiąca, mam nadzieję, że zaskórniki poznikają, bo to głównie z nimi mam problem, z zamkniętymi jak i otwartymi. Jak patrzę na stan mojej cery to mam ochotę rzucić te całe retinoidy, ale powtarzam sobie, że jeszcze troszkę i będzie lepiej...Jak nałożę makijaż to jest okej, ale bez to jedna wielki tragedia, czasami brzydzę się spojrzeć w lustro
Poza tym coś czuję, że gliceryna w Cetaphilu MD mnie jednak zapycha, bo ostatnio na noc nakładałam olej z pestek malin i rano było okej, a po Cetaphilu zawsze było coś nowego. Zamówiłam krem nawilżający tradycyjny z Fitomedu, zobaczymy jak to będzie. Któraś z Was go używała?
U mnie podobnie tyle że ja nie stosuje retinoidów a klindacin. Niby wszystko wyszło, krost zapalnych może ze 2-3, ale za to sporo takich krostek/kropek czerwonych, przez co moja cera wygląda gorzej niż przed antybiotykiem No i do tego przebarwienia Ale dam rade, nie załamie się
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.