Tabletki na podniecenie skuteczne! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-12, 18:22   #1
biala9991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 76

Tabletki na podniecenie skuteczne!


Założyłam ten wątek mimo,że jest kilka na ten temat ale nie tak sprecyzowany.Mam poważny problem od dłuższego czasu nie mam kompletnie ochoty na seks,pieszczoty itp Coraz bardziej mnie to niepokoi,nie mówiąc o mężu.Czytam rózne strony gdzie kobiety się wypowiadają o różnych tabletkach takich jak:erotic, vamea, avenea itp Jednak nie wiem w które zainwestować,które cieszą się najlepszą opiną i skutecznością...Prosze piszcie jak coś wiecie
biala9991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 18:41   #2
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

jak kobieta jest szczęśliwa i szanowana to nie ma żadnych problemów z podnieceniem niech Twój mąż Cię nie faszeruje tabletkami tylko podnieci
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 19:05   #3
evelayna20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 46
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Ilsa Lund zgadza się..

a może jesteś przemęczona, zestresowana??
__________________
od dziś dbam o to ile jem , buu
evelayna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 19:09   #4
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jak kobieta jest szczęśliwa i szanowana to nie ma żadnych problemów z podnieceniem niech Twój mąż Cię nie faszeruje tabletkami tylko podnieci
Dokładnie Więcej pieszczot, urozmaicona gra wstępna, szacunek na co dzień, a tabletki nie będą potrzebne
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 19:24   #5
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

A ja tak nie uważam, że jeśli kobieta jest kochana i szanowana to ma zawsze ochotę na seks, może oboje mają jakieś zaburzenia?
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 19:58   #6
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Hmm... Też myślałam kiedyś, że mam patologicznie niskie libido i nigdy nie osiągnę orgazmu.

Z poprzednim facetem kochałam się raz w miesiącu przez wiele lat, z obecnym 3x dziennie i szczytuję tracąc świadomość.

Nie polecam Ci zmiany partnera ale pomyśl najpierw o tym, co jest przyczyną Twojego problemu.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 20:15   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Nie ma dowodów aby ww srodku działały,wywolanie podniecenia u kobiety jest "odrobine" bardziej skomplikowane niż wywolanie erekcji u "prostych" facetów
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 20:30   #8
biala9991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 76
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

To nie jest tak,że mam słabe libido od 3miesięcy tylko od 3lat odkąd urodziłam dziecko.Fakt,trochę warunki nam nie sprzyjają,ale wcześniej kochaliśmy się o każdej porze dnia i nocy,wiem,że na początku to fascynacja i potem ona przemija,na męża,że się nie stara tego w życiu nie powiem,dlatego,że on wszystko robi,żeby mnie podniecić...chce tak,wspak,do góry na dół...ani słowa,wszystko zrobi byle był taki namiętny seks,a nie jak on to mówi z "kłodą".Gre wstępną to ma najdłuższą niż kiedykolwieg z inną.Troszkę mamy sprzeczek ale kto ich nie ma...i nie on chce mnie faszerować tylko ja chcę z tym coś zrobić,bo jak się kochamy cztery razy w miesiącu to max i to przeze mnie,bo on ma nadzwyczaj wielkie chęci cały czas.Chciałabym odpowiedzi na konkretne pytanie...które kupić...niech się wypowiedza dziewczyny co brały.Pozdrawiam wszystkie te co nie odpowiedziały konkretnie
biala9991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 21:03   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Skoro mąz mówi o tobie "kloda" to żadne pigulki ci nie pomogą.

psycholog ,seksuolog i to razem.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 21:08   #10
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

straszne, zrobi wszystko byleby nie mieć seksu z kłodą ale z dzieciaczkiem to już nie wyręczy. Gra wstępna nie jest tylko w łóżku, to także traktowanie Cię dobrze w codziennym życiu. To dlatego długie rozgrzewanie Cię nie podnieca że masz do męża żal, jesteś zmęczona. Ja także doradzam Ci psychologa i seksuologa.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 22:43   #11
megg22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Niektóre odpowiedzi tutaj są na prawdę niepotrzebne. Kobieta pyta o tabletki bo ma problemy i mało co ją podnieca, mówi że mąż się stara, a ktoś pisze odpowiedź w stylu "nie bierz tabletek, niech mąż cie podnieci..."

Skoro piszesz że stało się to po porodzie to warto byłoby udać się do jakiegoś specjalisty. O ew. tabletki lepiej zapytać fachowca - takie moje skromne zdanie.
Pozdrawiam i powodzenia
megg22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 22:50   #12
nielegalna_
Raczkowanie
 
Avatar nielegalna_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorze zachodnie
Wiadomości: 350
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Cytat:
Napisane przez megg22 Pokaż wiadomość
Niektóre odpowiedzi tutaj są na prawdę niepotrzebne. Kobieta pyta o tabletki bo ma problemy i mało co ją podnieca, mówi że mąż się stara, a ktoś pisze odpowiedź w stylu "nie bierz tabletek, niech mąż cie podnieci..."

Skoro piszesz że stało się to po porodzie to warto byłoby udać się do jakiegoś specjalisty. O ew. tabletki lepiej zapytać fachowca - takie moje skromne zdanie.
Pozdrawiam i powodzenia
zgadzam się z Twoja wypowiedzią w 100%
nielegalna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 23:34   #13
celtic_girl
Raczkowanie
 
Avatar celtic_girl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 96
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Nie ocenajcie kobiety, jej męża i życia z góry. Jak możecie twierdzić, ze mąż ją źle traktuje, skoro jej nawet nie znacie? Proponuje czytać ze zrozumieniem. Kobieta napisała, że problem zaczął się po urodzeniu dziecka, a mąż jest wspaniały.
Co do Autorki: nie radzę brac niczego na własną rękę, lepiej zapytac lekarza. Trzeba się wybrac do ginekologa, psychologa, seksuologa, na pewno którys z nich pomoże. Powodzenia
celtic_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 23:48   #14
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Cytat:
Napisane przez celtic_girl Pokaż wiadomość
Nie ocenajcie kobiety, jej męża i życia z góry. Jak możecie twierdzić, ze mąż ją źle traktuje, skoro jej nawet nie znacie? Proponuje czytać ze zrozumieniem. Kobieta napisała, że problem zaczął się po urodzeniu dziecka, a mąż jest wspaniały.
Co do Autorki: nie radzę brac niczego na własną rękę, lepiej zapytac lekarza. Trzeba się wybrac do ginekologa, psychologa, seksuologa, na pewno którys z nich pomoże. Powodzenia
nie napisała że mąż jest wspaniały, nic o ich życiu codziennym nie było powiedziane
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 23:59   #15
celtic_girl
Raczkowanie
 
Avatar celtic_girl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 96
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Napisała, że się stara i robi wszystko, żeby ją podniecić i spełnia jej łóżkowe zachcianki, więc można wywnioskować, że jest wspaniały w seksie. Nie wiemy, jak wygląda życie codziennie, więc nie oceniajmy tego i już.
celtic_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 08:41   #16
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!


o losie, jakby mój Tż powiedział mi że leżę jak kłoda, to jedyne co mógłby później dotykać to drzazgi.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 09:09   #17
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Tak,mąż jest wspanialy i mowi o niej "Kłoda" ,no milosc aż sie wylewa
Przez 3 lata od porodu nie potrafili nic ze sobą zrobić ,szukać specjalisty,zrobić chociażby podstawowe badania hormonów.

Dla kobiety nie wystarczy sie starac na 15 minut przed stosunkiem ,jak jest dobrze w życiu codziennym od rana do wieczora to z seksem nie ma problemów.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 09:47   #18
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
nie napisała że mąż jest wspaniały, nic o ich życiu codziennym nie było powiedziane
no właśnie, nic nie napisała na ten temat, a Ty, z kryształowej kuli chyba, wiesz , że "z dzieciaczkiem jej nie wyręczy" i że ma do niego żal a o co ma ten żal? to też wiesz może??

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
straszne, zrobi wszystko byleby nie mieć seksu z kłodą ale z dzieciaczkiem to już nie wyręczy. Gra wstępna nie jest tylko w łóżku, to także traktowanie Cię dobrze w codziennym życiu. To dlatego długie rozgrzewanie Cię nie podnieca że masz do męża żal, jesteś zmęczona. Ja także doradzam Ci psychologa i seksuologa.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jak kobieta jest szczęśliwa i szanowana to nie ma żadnych problemów z podnieceniem niech Twój mąż Cię nie faszeruje tabletkami tylko podnieci
tutaj znowu tak samo - a może Autorka ma jakieś problemy w rodzinie, cokolwiek, osobiste, w pracy, to ma też ogromny wpływ, nie tylko "zły mąż".

Co do pytania - nie znam takich tabletek, ale myślę, że na innych forach znajdziesz konkretniejsze odpowiedzi, dotyczące pytania, nie zawierające wysnutych z kosmosu domysłów

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

btw: Autorko, mąż serio mówi o Tobie "kłoda"?
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 10:44   #19
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Tak,mąż jest wspanialy i mowi o niej "Kłoda" ,no milosc aż sie wylewa
Przez 3 lata od porodu nie potrafili nic ze sobą zrobić ,szukać specjalisty,zrobić chociażby podstawowe badania hormonów.

Dla kobiety nie wystarczy sie starac na 15 minut przed stosunkiem ,jak jest dobrze w życiu codziennym od rana do wieczora to z seksem nie ma problemów.
no niestety ale nazywanie swojej kobiety kłodą nie mieści się w moim pojęciu bycia wspaniałym mężem. Niechby się dwoił i troił a i tak reagowałabym na jego chęć rozładowania napięcia seksualnego na mnie tak samo jak autorka.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 12:24   #20
celtic_girl
Raczkowanie
 
Avatar celtic_girl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 96
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Mam wrażenie, jakby wiele osób robiło specjalizacje z seksuologii najpierw trzeba dogłębnie zbadać przypadek, a dopiero potem stawiać diagnozy, nie na odwrót poza tym jeśli się komuś nie udowodni winy, to znaczy, że jest niewinny no ale tak na poważnie, to prawda jak zwykle leży pewnie gdzieś po środku. No a jeśli mąż faktycznie nazywa Cię "kłodą", to brak słów... choć nie jest to raczej powodem Twojego braku ochoty na seks, a jego skutkiem (nie nazywałby Cię tak, gdybyś była boginią seksu). Zatem przyczyna zaburzenia jest gdzie indziej. Gdzie, to już może powiedzieć TYLKO LEKARZ.
celtic_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 14:01   #21
biala9991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 76
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

paula78,Ilsa Lund, nicka01-chyba czegoś nie rozumiecie,piszę dokładnie,że do męża nie mam się o co doczepić.Ilsa Lund-całkiem się poplątałaś raz jesteś przekonana,że mąż na bank się dzieckiem nie zajmuje,a drugi raz piszesz,że przecież nic nie wiemy o jej życiu,więc skąd ten pierwszy wniosek?Zresztą ja dałam pytanie co do tabletek i nie potrzebuję wypowiedzi typu "poradnik życia rodzinnego" Co do określenia "kłoda" to jakby określiliście pozycje leżenia,patrzenia w sufit i nie ruszania się,ja sama tak to określam i nie mam o to pretensji,bo całkowicie się zgadzam.Do reszty dziewczyn...bardzo dziękuję za zrozumienie Ps.Wczoraj byłam z mężem w aptece i pytaliśmy się o takiego typu tabletki,farmaceuta nam powiedział,że oczywiście są takie tabletki i nie jesteśmy jedynymi w naszym małym miasteczku co takie tabletki biorą
biala9991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 14:29   #22
celtic_girl
Raczkowanie
 
Avatar celtic_girl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 96
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

a mogę wiedzieć, jakie tabletki polecił farmaceuta? nie są na recepte? interesuję się, bo sama mam podobny problem.
celtic_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 14:34   #23
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

bez recepty to jakiś wyciąg z dziurawca będzie
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 14:47   #24
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Cytat:
Napisane przez biala9991 Pokaż wiadomość
Co do określenia "kłoda" to jakby określiliście pozycje leżenia,patrzenia w sufit i nie ruszania się,ja sama tak to określam i nie mam o to pretensji,bo całkowicie się zgadzam.
no właśnie, nie wiem czemu dziewczyny wywnioskowały z Twoich wcześniejszych słów, że mąż mówi tak DO CIEBIE, też zrozumiałam to tak, że po prostu tak nazywa w dany sposób odbyty stosunek (ogólnikowo, nie odnosząc tego określenia do Waszych stosunków), z resztą my z TŻ czy znajomymi podobnie, np. w rozmowach używamy takiego stwierdzenia, co nie znaczy, że mówimy tak o sobie.

Edytowane przez martasdz
Czas edycji: 2010-07-13 o 14:48
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:07   #25
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

A czego uzywacie jako antykoncepcji ?

nic oprocz dobrze dobranych hormonów nie wpłynie na kobietę,np. vameę nalezy stosowac min. 3 miesiace aby cos poczuć ,co nie jest udowodnione bo niestety mechanizm powstawania podniecenia u kobiety jest inny niz facetów ,oni nie maja skoków hormonów.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez celtic_girl Pokaż wiadomość
a mogę wiedzieć, jakie tabletki polecił farmaceuta? nie są na recepte? interesuję się, bo sama mam podobny problem.
tzn. jaki?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2010-07-13 o 15:05
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:18   #26
biala9991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 76
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Na początek polecił ziołowe EROTIC działaja również relaksująco i antystresowo Chyba spróbuje i napiszę o działaniu

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Ilsa Lund_jak nie masz moja droga nic wartościowego do powiedzenia to proszę oszczędz sobie głupich tekstów i ciesz się że ty nie masz tego problemu...
martasdz-dokładnie kochana tak to chciałam ująć
paula78-nie,nic nie biorę,ostatni raz brałam tabletki anty 3lata temu i tylko miesiąc,bo odrazu zaszłam w ciąze Prezerwatywy tylko i wyłącznie Słyszałam o vamea ale troszkę drogie na mój portfel i spróbuje na razie Erotic
biala9991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:30   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Erotic to ziółka trzeba brac dluższy czas nie wiem dlaczego nie pojdziesz zrobic badań hormonów do gina ?
do konca zycia bedziesz brala ziółka?po sie męczyć ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:36   #28
biala9991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 76
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Pójdę,pójdę za miesiąc mam wizyte,ale co to może zaszkodzić jak to ziółka a rusz,aż do wizyty u gina będę miała super seks...
biala9991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 16:23   #29
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Zioła też mogą szkodzić ,idż do gina,koniecznie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 13:35   #30
Ulina2000
Raczkowanie
 
Avatar Ulina2000
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Tabletki na podniecenie skuteczne!

Ja też bym się chętnie dowiedziała czy ktoś próbował takie tabletki i konkretnie jakie. Nie mam długotrwałych problemów ale czasem takie kilkutygodniowe zastoje. Przeczytałam cały temat i niewiele się dowiedziałam poza tym, że jak mąż powie do żony 'kłoda' (czego w dodatku przytoczony przez załozycielke tematu małożonek nie powiedział) to już jest złym mężem.
Nie wiem dziewczyny jak Wy rozmawiacie ze swoimi partnerami ale ja osobiście wolę szczerość niż jakieś zawoalowane delikatności.
Można nazwać żonę kłodą można to ująć jakoś inaczej ale sens jest ten sam jeśli faktycznie leży jak kłoda. Wszystko zalezy od języka jaki się stosuje w rodzinie i dystansu do samych siebie. Poza tym starania nie mogą przecież wychodzić tylko z jednej strony. I nie można miec tylko roszczeniowej postawy.
Może jednak któraś z wizażanek miała doczynienia z takimi tabletkami?
Ulina2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-20 09:20:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.