Biuro pośrednictwa edukacyjnego SWIFT - studia w anglii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-29, 17:32   #1
Kaganiec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 3
GG do Kaganiec

Biuro pośrednictwa edukacyjnego SWIFT - studia w anglii


cześć!
Czy ktoś miał do czynienia z biurem pośrednictwa edukacyjnego Pani Beaty Michalskiej? Albo słyszał cokolwiek o osobach które korzystały? Chce aplikować na studia w anglii przez swift ale nie umiem znaleźć żadnych opini w internecie. Byłabym wdzięczna za podzielenie sie opiniami i doświadczeniami
Kaganiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 20:27   #2
becciaa
Raczkowanie
 
Avatar becciaa
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Marlow
Wiadomości: 49
Dot.: Biuro pośrednictwa edukacyjnego SWIFT - studia w anglii

To nie jest aż tak skomplikowane, żeby korzystać z usług jakiegoś niewiadomego pochodzenia biura. Skoro wybierasz się na studia w UK, tzn. że znasz język i poradzisz sobie z tym.
Z ciekawości zapytam - ile pani Beata Michalska bierze za wypełnienie formularza w Internecie za kogoś ?
Skoro nie ma opinii w Internecie, ja by m się nie odważyła, szkoda kasy a na stronie ucas jest wszystko czego potrzeba aby aplikować na studia w UK
Pozdrawiam
becciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 15:57   #3
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Biuro pośrednictwa edukacyjnego SWIFT - studia w anglii

Ja składałem papiery na uniwerek własnie przez SWIFT. Nie mam do czego się doczepić kontakt sprawny na wszystkie moje pytania jasne odpowiedzi. Na odzew z uczelni czekałem tydzień. Za pomoc nie płaci się nic przynajmniej ja nie płacilem.
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 20:54   #4
monika1379
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 303
Dot.: Biuro pośrednictwa edukacyjnego SWIFT - studia w anglii

Ludzie - chcecie studiowac w UK, a nie potraficie wypelnic prostego formularza i napisac pierwszego 'mini-eseju', ktorych bedziecie pisac multum, gdy juz sie dostaniecie na te studia?! Kto za Was bedzie to pisal?! Biuro? Ludzie zdzieraja z Was kase, ktora moglibyscie sobie zostawic na zycie studenckie. To nie jest trudne - ucas.com wyjasnia wszystko, thestudentroom - to samo. Dla mnie to jest brak przystosowania do samodzielnego zycia. Jesli nie wiecie jak zalatwic taka blahostke, to ja wam gratuluje, ciekawe co bedzie z podaniem o znizke studencka
__________________
eat clean & train dirty
monika1379 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 00:11   #5
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 404
Dot.: Biuro pośrednictwa edukacyjnego SWIFT - studia w anglii

szczerze mowiac, nie potrafie zrozumiec dlaczego ludzie sie na takie firmy decyduja. jesli ktos nie umie wypelnic formularza z danymi typu imie, nazwisko, szkola, oceny, adres, to czego taki ktos szuka na studiach w uk? slyszalam o sytuacjach, gdzie biura zapominaly wyslac dokumentow na czas, naprawde ktos chce zawierzac taka sprawe komus nieznajomemu? instrukcje nawet ucas po polsku wydalo, szukac sie moze nie chce? masakra.
Blaires jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.