Fajne pola campingowe nad polskim morzem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-21, 08:51   #1
branda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 19

Fajne pola campingowe nad polskim morzem


Znacie jakieś fajne i sprawdzone pola campingowe nad naszym morzem?. Wybieramy się pierwszy raz w tym roku z przyczepą, więc nie bardzo wiemy gdzie najlepiej się udać. Jesteśmy rodziną z czteroletnim dzieckiem i dużym psem.
branda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 20:14   #2
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Camping Kaszub w Dębkach
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 12:58   #3
branda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 19
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Właśnie na weekendzie majowym poznałam osoby, któe od wielu lat spędzają tam wakacje i są zachwyceni. Bardzo dziękuję i koniecznie będę musiała to sprawdzić. Pozdrawiam.
branda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 19:10   #4
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

ja też szukam ale nie chce nic w dębkach
każda inna mijscowośc może być...


teraz sprawdzam ceny myślałam że będzie to troche tańsze

jedziemy w 6 osób i doba pewnie wyjdzie ok 100zł no ale jak się podzieli, suma jest racjonalna
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 19:49   #5
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Chodzi o postawienie przyczepy czy ogólnie camping?

Jeśli chodzi o wschodnie wybrzeże to polecam Stadninę Koni Białogóra - prócz rezydencji myśliwskiej jest tam też pole namiotowe z domkami i miejscami na namioty i przyczepy.
Osobiście kocham to miejsce bo ma specyficzny klimat - napewno nie nadaje się na nasiadówki z bandą znajomych, połączone ze złopaniem piwska . NIe ta liga powiedzmy


A jeśli ma być coś z dużą liczbą dyskotek i innych takich to polecałabym raczej Mielno czy Pobierowo. Dużo młodzieży, impreza non stop, nastawione na ten typ turystów campingi. ( jak sobie przypomnę konkretne nazwy to dopiszę)
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 20:14   #6
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

juz wyjasniam

chcemy blisko morza

będą to typowo pijackie wakacje więc nie chcemy męczyć kogoś swoim zachowaniem więc szukamy miejsca gdzie będzie dużo młodych ludzi i dużo imprez



potrzebujemy miejsca na przyczepe campingowa z podloczeniem do pradu i dwa osobowe auta

nie bede ukrywac zalezy mi na wysokim standardzie sanitariatow
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 21:42   #7
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Oooo to zdecydowanie Mielno

Z tego co kojarzę baltik jest naprawdę blisko morza - www.baltik.strona.pl
Ale jeżeli jesteście z przyczepą i dwoma samochodami to bez wcześniejszej rezerwacji może być problem z usadowieniem się - najlepiej byłoby wczesniej podzwonić po polach i 'zamówić' odpowiednią przestrzeń bo w szczycie sezonu na większości pól nawet małe iglo nie chce wejść.
Przy ładnej pogodzie oczywiście
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 08:18   #8
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

jesteśmy świadomi rezerwacji

tym bardziej że jedziemny w bardzo naładowanym okresie-początek sierpnia
dla tego będziemy rezerwować już teraz


sprawdze to mielno

a adres który podałaś nie istnieje albo u mnie coś nie tak...
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 10:21   #9
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Więc zobacz jakikolwiek inny adres - to pole figurowało w kilku serwisach.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 19:31   #10
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Gorąco polecam pole ALEXA we Władysławowie ! Bliziutko morza, śliczne zachody słońca ( camping znajduje się na klifie)i baaardzo dużo młodych osób Na campingu dostęp do elektryczności, łazienki z całodobowo ciepłą wodą, zadbane i czyste. Na terenie również Bar. Do centrum ok. 20 min. drogi pieszo, pełno fajnych knajpek, w których można dobrze i niedrogo zjeść (polecam rybki). Dużo atrakcji na plaży, np. koncerty, dyskoteki, aerobik itp ;] Po prostu świetne miejsce do imprezowania!!!.Teren campingu oczywiście strzeżony. Natomiast gorąco odradzam sąsiedni campin/pole namiotowe POMARAŃCZOWE. Zachęceni ciekawą ofertą na stronie internetowej i ze względu na brak miejsc na polu ALEXA wybraliśmy się tam ze znajomymi w zeszłym roku i bardzo tego żałujemy. Atmosfera wporawdzie była o.k, ale wieelki minus za sanitaria, prawie nigdy nie myłam sie tam w ciepłej wodzie :///
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!


radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 18:03   #11
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Cytat:
Napisane przez radzia1608 Pokaż wiadomość
Gorąco polecam pole ALEXA we Władysławowie ! Bliziutko morza, śliczne zachody słońca ( camping znajduje się na klifie)i baaardzo dużo młodych osób Na campingu dostęp do elektryczności, łazienki z całodobowo ciepłą wodą, zadbane i czyste. Na terenie również Bar. Do centrum ok. 20 min. drogi pieszo, pełno fajnych knajpek, w których można dobrze i niedrogo zjeść (polecam rybki). Dużo atrakcji na plaży, np. koncerty, dyskoteki, aerobik itp ;] Po prostu świetne miejsce do imprezowania!!!.Teren campingu oczywiście strzeżony. Natomiast gorąco odradzam sąsiedni campin/pole namiotowe POMARAŃCZOWE. Zachęceni ciekawą ofertą na stronie internetowej i ze względu na brak miejsc na polu ALEXA wybraliśmy się tam ze znajomymi w zeszłym roku i bardzo tego żałujemy. Atmosfera wporawdzie była o.k, ale wieelki minus za sanitaria, prawie nigdy nie myłam sie tam w ciepłej wodzie :///


dobrze że mówisz ja właśnie byłam zainteresowana pomarańczowym ale facet dwa miesiace wczesniej chce zaliczke.... z czym sie nie spotkałam a mieszkam niedaleko więc bardzo czesto spedzamy różne świeta czy wakacje nad morzem...

powiec coś jeszcze o pomarańczowym
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 19:59   #12
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484
Smile campingi Władysławowo-Chłapowo (i pogoda w sierpniu)

Hej !! dziewczyny (i chłopaki jak tu jacyś są)

W sierpniu wybieram się do Władysławowa pod namiot z rodzinką tylko mam dylemat na który.W grę wchodzi camping "Alex" i "pomarańczowy" tak na 98.9% jadę na ten drugi. A moja prośba brzmi : Czy był tam ktoś z Was ?? Jak tak to opisujcie jak było??

A tak w ogóle to nie wiecie jaka ma być pogoda w sierpniu nad morzem (w drugiej połowie)??


serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 20:08   #13
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: campingi Władysławowo-Chłapowo (i pogoda w sierpniu)

tez myslalam zeby jechac na Pomaranczowy w tym roku. zachecaja koncerty i w ogole chyba jakos tak mlodziezowo tam jest sadzac po www mam nadzieje, ze TZ dostanie wystarczajaco duzo urlopu zeby zorganizowac wyprawe nad morze.

myslalam tez nad Jastrzebia Gora i campingiem Na Skarpie. tez sympatycznie wyglada.


ps. mysle, ze to watek na Podroze
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 20:31   #14
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: campingi Władysławowo-Chłapowo (i pogoda w sierpniu)

Ja byłam 2 lub 3 lata temu na pomarańczowym i serdecznie polecam. Camping znajduje się na skarpie tuż nad morzem, aby zejść na plażę należy pokonać wiele schodów (z wchodzeniem jest gorzej). Pole jest bardzo czyste, łazienki też, jak tam byłam to sprzątano w łazienkach co godzinę, za ciepłą wodę się nie płaciło tak jak to jest na niektórych campingach, ale nie wiem czy coś się nie zmieniło od mojego pobytu. Jak sobie coś przypomnę to dopiszę. Ogólnie u mnie pomarańczowe ma same plusy
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 20:50   #15
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: campingi Władysławowo-Chłapowo (i pogoda w sierpniu)

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość

ps. mysle, ze to watek na Podroze
Ja też tak myślę, dlatego przesuwam

w Campingach niestety nie byłam , ale Władysławowo wspominam bardzo dobrze
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 10:19   #16
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484
Wink Dot.: campingi Władysławowo-Chłapowo (i pogoda w sierpniu)

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
Ja też tak myślę, dlatego przesuwam

w Campingach niestety nie byłam , ale Władysławowo wspominam bardzo dobrze

ok ok...przenoście .Właśnie sie zastanawiałam nad tym czy dać to na podróże czy tu no ale padło że tu

hmmm....chyba jadę na to pomarańczowe jest dużo bliżej tylko ciekawią mnie jeszcze wasze opinie.
serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 18:57   #17
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

odsyłam do ostatniego mojego postu. jak dla mnie pole ALEXA 100% lepsze od POMARAŃCZOWEGO
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!


radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 07:36   #18
Emilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 111
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

W Świnoujściu jest świetne pole namiotowe - swego czasu jeździliśmy tam co roku. Kat. I, wysoki standard, ogrodzone, ochrona, kuchnia, sanitariaty na poziomie, cen niestety nie pamiętam, ale drogo nie było. Na plażę 2 minuty, blisko dyskoteka.

Edytowane przez Emilla
Czas edycji: 2015-03-28 o 19:36
Emilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 09:49   #19
serpentynka14
Raczkowanie
 
Avatar serpentynka14
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 484
Question Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

o rany ...naprawde jest tak źle na tym "pomarańczowym"??:confuse d:pojechałabym na to"alexa" ale podobno jest dużo dalej...czy to prawda??
serpentynka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 20:25   #20
Qallena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Nie jest dużo dalej My byliśmy na Pomarańczowym rok temu i teraz jedziemy na Alexa. Byliśmy pod namiotem. Troche ten wyjazd był na "hurra". I na pomarańczowym mieliśmy problemy z dostaniem się do kontaktów żeby podładować komórki czy zagrzać wode na herbate. Za mało tego było i niezłe kolejki. Mój mąż dostawał szłu jak miał stać w kolejce rano Pryszniców jest 6 (tu pisze o damskim zapleczu sanitarnym). Za mało jak na takie pole. I ciepła woda też w limicie. Nie powiem miejsce (mieliśmy rozłożony namiot pod samą siatką) cudne. Klimat - spoko. Alexa oglądneliśmy. Jest dużo większe zaplecze sanitarne. Duże. Murowane. Kuchenki. Dużo umywalek. Wizualnie dużo lepsze wrażenie. Także organizacyjnie. Ale na razie tylko wrażenie a jak będzie przekonamy się w tym roku. Pozdrawiam.
Qallena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 22:19   #21
malgo69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

prosze o namiary sprawdzonych i w miare tanich pol campingowych nad naszym morzem
z gory dziekuje
malgo69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 22:02   #22
marika007
Przyczajenie
 
Avatar marika007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

witojcie ja mama zapytanie co do tego pola alexa koło pomaranczowego bo wlasnie chcailam na pomaranczowe jechac
orientujecie sie moze ile sie tam palci za nocleg (alexa)? moze macie jakis namiar na to pole stronke www/tel bpo szukalam po necie i nie moge znalesc.
moze znacie jakies jeszcze inne pola jedziemy paczka ze studiow i zalezy nam na taniości.
marika007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 10:07   #23
plesniawka
Raczkowanie
 
Avatar plesniawka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 97
GG do plesniawka
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

http://www.alexa.gda.pl/

to link do strony pola Alexa. Ja również polecam to pole jezdzimy tam od kilku lat, sanitariaty są super (ostatnio nawet męskie wyremontowane), kuchnia tez jest dostepna, zaraz przy wyjsciu sklep i bar, boisko do siatki, kosza...wszystko na wysokim poziomie. Dużo pryszniców, zawsze ciepła woda. Wizualnie o niebo lepiej wygląda niz pomaranczowe, jest duzo drzew i wszystko jakoś tak fajnie poprzedzielane zieleniąpomaranczowe to po prostu taka patelnia ja jak wszyscy na poczatku tez chcialam jechac na pomaranczowe no bo ma fajna strone www i dzieki niej duzo ludzi przyciaga ale lepiej naprawde przejsc pare metrow dalej i rozbic sie na Alexie
__________________
I like rusty spoons.
I like to touch them.
The feeling of rust is almost orgasmic





plesniawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 20:24   #24
marika007
Przyczajenie
 
Avatar marika007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

dziekuje a mam jescze pytanie jak tam jest z pradem( bo jak sie jedzie przyczepa to luz ale my wlasnie tylko bierzemy te namioty, mozna tam jakos chociaz komorke naladowac? placi sie cos za taka usługe?:P) a no i jeszce jakie jest wyposarzenie tej kuchenki tam , bo zupelnie nie wiemy co brac czy grzałki czy co ;P
przepraszam ze tak wypytuje o takie w sumie gupoty ale pierwszy raz pod namioty jedziem i troszkeśmy zagubieni )
marika007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 13:08   #25
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Ja też sie wybieram m.in. na Alexa, ael na jakieś 2 dni, bo planuję zrobić objazdówkę po całym wybrzeżu.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 12:46   #26
plesniawka
Raczkowanie
 
Avatar plesniawka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 97
GG do plesniawka
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Jeśli chodzi o naładowanie komórek to można naładować w tym głownym budynku tam gdzie kuchenka i łazienki. jest tam sporo kontaktów i po prostu się podłączasz tak samo możesz podłączyć suszarke, żelazko i inne rzeczy ale jak chcesz np naładować komórke to wtedy ładujesz i czekasz bo ktos może ją zwinąć możesz też zanieść do recepcji i tam sie płaci ale jakieś grosze, wtedy masz spokoj że bedzie naładowana do pełna i nic sie nie stanie. W kuchni jest normalna kuchenka gazowa z 4 palnikami, chyba jest też czajnik elektryczny, czajnik zwykły i jakieś garnki też były jak ja tam byłam ale nie jestem pewna czy ktoś po prostu sobie przyniósł czy to było na wyposażeniu
__________________
I like rusty spoons.
I like to touch them.
The feeling of rust is almost orgasmic





plesniawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 22:27   #27
marika007
Przyczajenie
 
Avatar marika007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

dziekuje bardzo za odpowiedz , jedziemy we wt mam nadzieje ze sie uda pogoda
marika007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 20:17   #28
zohsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Cytat:
Napisane przez Emilla Pokaż wiadomość
W Świnoujściu jest świetne pole namiotowe - swego czasu jeździliśmy tam z małżonkiem co roku. Kat. I, wysoki standard, ogrodzone, ochrona, kuchnia, sanitariaty na poziomie, cen niestety nie pamiętam, ale drogo nie było. Na plażę 2 minuty, blisko dyskoteka.
Hej a mogłąbyś podać namiary na to pole w Świnoujściu?? Chyba że ktoś zna fajne pole campingowe w Świnoujściu bądź w okolicach? Chcemy jechać z przyczepą. Jedynie co znalazłam to Relax a czy jest jakieś inne??
Ja polecam camping ADA w mielnie-unieściu www.ada.strefa.pl/ do morza jest 17 kroków, plaża szeroka, blisko wszędzie...a Mielna jeśli chodzi o imprezy i dyskoteki to nie trzeba reklamować. Tam życie zaczyna się nocą. Pole suuuper a sanitariaty 1-sza klasa. Sprzątane co godzinę...gorąca woda przez 24h (w kabinach prysznicowych i w umywalkach), Osobne stanowiska do mycia naczyń i tam również gorąca woda-) (w WC jest nawet papier toaletowy i co godzinę zakładany nowy) . Można skorzystać z płotków drewnianych i sobie zrobić ogródek są również stoliki i ławki dreniane i to wszystko za darmo. Na terenie pola jest mini bar...ziimne piwko, rybka smażona itp. Same superlatywy
Jeśli chodzi o pole w Chłapowie to polecam Alex jak i Pomarańczowe, Ja akurat byłam na Drejku i w Cetniewie a na Pomarańczowe to chodziłam na imprezy. Ale tam jest fajnie że wszystkie pola są obok siebie więc można wybierać i wcale nie trzeba rezerwować!
zohsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 20:23   #29
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

A jakis kamping w trojmiescie? albo obok?
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:55   #30
tomast1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Witam wszystkich
Właśnie w tej chwili jesteśmy na pomarańczowym i powiem wam że jest tu tragicznie!!!
Tak jak piszą inni sanitariaty tragedia (po 6szt prysznicy w męskim i damskim), ciepła woda znikome ilości (mało tego co chwilę trzeba wciskać kran bo przestaje lecieć woda), po trzy kibelki na całe pole, cztery zlewy do mycia naczyń (oczywiście i w zlewach i w umywalkacha nie ma ciepłej wody wcale), my mieszkaliśmy akurat w przyczepie kempingowej ale od czajnika bezprzewodowego co chwila wywalał nam prąd (nawet po 3,4 razy dziennie). Od godziny 23.00 jest cisza nocna i wtedy nawet głośniej piernąć nie można, zaraz zjawia się ochrona i ucisza (TRAGEDIA!!!). ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO POLA, ODRADZAM WSZYSTKIM!!!


Cytat:
Napisane przez Qallena Pokaż wiadomość
Nie jest dużo dalej My byliśmy na Pomarańczowym rok temu i teraz jedziemy na Alexa. Byliśmy pod namiotem. Troche ten wyjazd był na "hurra". I na pomarańczowym mieliśmy problemy z dostaniem się do kontaktów żeby podładować komórki czy zagrzać wode na herbate. Za mało tego było i niezłe kolejki. Mój mąż dostawał szłu jak miał stać w kolejce rano Pryszniców jest 6 (tu pisze o damskim zapleczu sanitarnym). Za mało jak na takie pole. I ciepła woda też w limicie. Nie powiem miejsce (mieliśmy rozłożony namiot pod samą siatką) cudne. Klimat - spoko. Alexa oglądneliśmy. Jest dużo większe zaplecze sanitarne. Duże. Murowane. Kuchenki. Dużo umywalek. Wizualnie dużo lepsze wrażenie. Także organizacyjnie. Ale na razie tylko wrażenie a jak będzie przekonamy się w tym roku. Pozdrawiam.
tomast1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-07 12:42:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.