Brak efektów - zatrzymywanie wody? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-23, 14:12   #1
nozyczkix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6

Brak efektów - zatrzymywanie wody?


Od początku stycznia ćwiczę z Ewą Chodakowską prawie codziennie (przeważnie nie ćwiczę tylko w niedziele). Zdrowo się odżywiam, poza tym dużo chodzę. Jednakże, nie mam jakichś mega efektów... Rozumiem, że wszystko od razu nie przychodzi, ale u mnie jest naprawdę marnie. Dodam, że mam 166 cm wzrostu, a w ciągu ponad 2 miesięcy przytyłam 7 kg!!!!! Na początku grudnia ważyłam 55 kg, a teraz 62... Najlepsze jest to, że ubrania nie są na mnie za małe, w ogóle nie widzę różnicy w porównaniu z siedmioma kilogramami wcześniej. Mój brzuch jest jakby obrzmiały - jest obrośnięty tkanką, ale nie jestem pewna, czy jest to tkanka tłuszczowa, bo nie jest ona całkowicie miękka w dotyku, ale lekko twarda. Dodam, że w czerwcu przeszłam ostrą niewydolność nerek, naprawdę mało brakowało, aby mnie dializowali. Wówczas miałam obrzęki i jedynie lekami moczopędnymi (uro furosemid) w ciągu 5 dni zeszło ze mnie 7 kg... Na ogół jestem naprawdę szczupłą osobą, ale mój brzuch wygląda jak balon i nie są to wzdęcia. Często wieczorem puchną mi stopy, wydaje mi się, że ostatnio nawet twarz mi trochę spuchła. I mam lekkie problemy z wypróżnianiem, po prostu nie chce mi się sikać. Mam cukrzycę t.1. i słyszałam, że w tej chorobie są skłonności do zatrzymywania wody (chorobę mam od niedawna i jeszcze nigdy mnie coś takiego nie spotkało). Piję dużo, herbaty, wody min. 1,5l dziennie. W tym tygodniu idę do lekarza, ale chciałabym Was się zapytać, czy może znacie z autopsji taki przypadek? Bo ja już z sił opadam, zawsze marzyłam o płaskim brzuchu, a tu naprawdę marne efekty, może ze 2 cm spadły, ale uwierzcie mi, że naprawdę ćwiczę dużo w porównaniu do niektórych kobiet i one mają większe efekty ode mnie. Strasznie mnie to demotywuje i mi się wszystkiego odechciewa . Aha, i jeśli chodzi o tarczycę to miałam badaną w czerwcu i wszystko było ok, ale planuję sobie jeszcze raz w tym tygodniu zrobić badania na TSH i LH.
nozyczkix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 21:22   #2
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Brak efektów - zatrzymywanie wody?

Co prawda ćwiczenia z Chodakowską przynoszą głownie kontuzje a nie efekty ale to co opisujesz wskazuje na problemy zdrowotne, może powtórka z rozrywki z nerkami, w mniej ostrej postaci, może źle dobrana dawka insuliny, może coś z nadnerczami
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-23 22:22:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.