Początki żylaków? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-19, 10:02   #1
Alt_A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 62
Unhappy

Początki żylaków?


Witam. Na wstępie powiem, że mam dopiero 21 a już zauważyłam pewien problem
Około rok temu nogi zaczęły mi bardzo często drętwieć. Bez względu na to, czy leżałam, siedziałam, czy nawet stałam. Starałam się to na początku ignorować, ale miesiąc temu zauważyłam na nich pojedyncze popękane fioletowe naczynka. Od tego czasu zaczęły przybywać w tempie ekspresowym
Mam je pod kostkami, na łydkach, na udach, wszędzie dosłownie.
Podejrzewam, że efekt może potęgować moja praca. Pracuję 6 godzin dziennie bez przerwy na stojąco. Niestety, pracy na bardziej siedzącą aktualnie zmienić nie mogę.
Dlatego zwracam się do Was z pytaniem: czy macie jakieś pojęcie dlaczego tak się dzieje? Czy są jakieś sposoby, aby uniknąć pękania kolejnych naczynek? A może istnieją jakieś pomocne tabletki, lub maści?
Proszę o pomoc bo na prawdę boję się że za rok będę miała nogi jak kobieta po 70-tce
Alt_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 12:33   #2
zosia samosi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 3
Dot.: Początki żylaków?

Polecam ci elektrokoagulacje robiłam w Gabinecie Tao w Bielski nie tani zabieg ale mi się trafił akurat z grupona miałam na łydkach granatową pajęczynę wstydziłam się w spodenkach wyjść a teraz jest super
zosia samosi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 18:12   #3
Specjalista Aspazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 43
Dot.: Początki żylaków?

Do usuwania drobnych żylaków lub popękanych naczynek stosuje się zabiegi skleroterapii. Zabieg trwa na ogół 15-30 minut, wykonuje się go w pozycji leżącej. Nie wymaga znieczulenia. Naczynka nastrzykiwane są środkiem obliterującym, który drażni ścianę wewnętrzną naczynia i uaktywnia procesy zapalne. Prowadzi to do zwłóknienia i trwałego zarośnięcia żyły.
Specjalista Aspazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-09 18:12:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.