Narzeczony Wloch - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-25, 15:29   #1
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045

Narzeczony Wloch


Mojego narzeczonego poznalam 2,5 roku temu we Wloszech...nasza milosc rozkwitala powoli..rozkwita nadal i zycze nam tego, aby kwiat milosci zawsze byl taki swiezy i pachnacy jak obecnie . 25 sierpnia 2007 r. pobieramy sie, w Polsce. Nie mozemy sie doczekac i przygotowania do uroczystosci zaslubin juz ruszyly pelna para. Mamy przy tym wiele dylematow, szczegolnie jesli chodzi o zwyczaje..w obu krajach troche sie one roznia, my mamy nadzieje w jakis sposob je polaczyc, ale to nie takie proste. Dziewczyny, wypowiedzcie sie na ten temat, jestem ciekawa Waszego zdania, Waszych propozycji, moze znajdzie sie wsrod Was ktos, kto rowniez zamierza poslubic obcokrajowca..moze wlasnie Wlocha.
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 15:39   #2
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Narzeczony Wloch

Lol,twój narzeczony to włoch z krwi i kości Zawsze mi się podobał typ urody włochów kiedyś tam nawet gadałam,ze wyjade do Włoch i tam znajde męza włocha Ostatnio oglądałam Europe da się lubić i jak wiadomo wystepuje tam Paulo Cozza(czy jakoś tak) i coś właśnie gadał,ze mamy dużo tradycji w Polsce.Wiem,ze było to wesel góralsko-włsokie Nie pamiętam co dokładnie gadał,eh....
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 15:53   #3
Vogue
Raczkowanie
 
Avatar Vogue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 377
Dot.: Narzeczony Wloch

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Mojego narzeczonego poznalam 2,5 roku temu we Wloszech...nasza milosc rozkwitala powoli..rozkwita nadal i zycze nam tego, aby kwiat milosci zawsze byl taki swiezy i pachnacy jak obecnie . 25 sierpnia 2007 r. pobieramy sie, w Polsce. Nie mozemy sie doczekac i przygotowania do uroczystosci zaslubin juz ruszyly pelna para. Mamy przy tym wiele dylematow, szczegolnie jesli chodzi o zwyczaje..w obu krajach troche sie one roznia, my mamy nadzieje w jakis sposob je polaczyc, ale to nie takie proste. Dziewczyny, wypowiedzcie sie na ten temat, jestem ciekawa Waszego zdania, Waszych propozycji, moze znajdzie sie wsrod Was ktos, kto rowniez zamierza poslubic obcokrajowca..moze wlasnie Wlocha.
Ja tez mam wloskiego narzeczonego ale my pobieramy sie prawdopodobnie w grudniu 2007 i jeszcze przygotowan nie zaczelismy. Niestety nie pomoge, ale za wszelkie porady bede rowniez wdzieczna.
Vogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 15:58   #4
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Narzeczony Wloch

Cos tam mama mi na ten temat wspominala (ps. cozza po wlosku to malza..tak, z krwi i kosci..ale nazywamy siebie "misiu", wiec duzo w naszym zwiazku jest polskosci. Wiesz, najwazniejsze, ze Ty i Twoj narzeczony sie kochacie, gdybym w Polsce znalazla moja prawdziwa milosc i cala kula ziemska wlochow (nawet tych najpiekniejszych) by mi go nie zastapila. Nie spojrzalabym na zadnego. Ale to bylo zrzadzenie losu, bo juz bedac mala dziewczynka powtarzalam mamie, ze musze jechac do Wloch..nie wiedzac jeszcze dlaczego. Pozdrawiam
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 16:00   #5
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Narzeczony Wloch

Rodzina Vitka boi sie, ze nie nadazy za Polakami pic...na dobry poczatek przywiozlam im zubrowke...smakowalo im hihihi...
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 16:34   #6
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Narzeczony Wloch

No wiesz,kiedyś mi się marzyło,żeby miec męża włocha,no ale tak wyszło,że mam Polaka.Nie jest tak źle oczywiscie,nie narzekam Miałam poprostu manie na temat Włochów,oh ich temperament i ehm ehm i tego,że są przystojni Tak czy siak podobają mi się Włosi Powiadasz,ze się obawia,że nienadąży pić za Polakami hehe Da rade,Włosi mają silne osobowości-tak mysle
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 10:46   #7
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Narzeczony Wloch

No dobrze dziewuchy, ale powiedzcie mi cos na temat samej ceremonii...jak myslicie, konieczny bedzie tlumacz???. Szczegolnie podczas oczepin...jak oni zrozumieja to na czym polega dana zabawa. Ja nie zamierzam tego dnia wysilac sie tlumaczac ludziom o co chodzi..mysle, ze mnostwo pytan i dylematow jest jeszcze przed nami. A co np. z dojazdem? mamy im go zagwarantowac czy tylko nocleg? jesli nocleg to na ile dni mamy go oplacic? nie chcialabym tu nikogo urazic, ale nie wspomne o kosztach, ktore nas czekaja...bo chcielismy sami je ponisc z uwagi na zbyt duza roznice euro do zlotego. Nie chcialabym, aby juz na wstepie zaczely sie konflikty miedzy rodzinami kto i co placi. Bez sensu
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:25.