Poznań - szukam dobrego fotografa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-14, 17:17   #1
Kaasskkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2

Poznań - szukam dobrego fotografa


Razem z narzeczonym poszukujemy dobrego fotografa na dwudniowe wesele które odbędzie się za 5 miesięcy w Poznaniu.

Jeśli ktoś z was zna kogoś dobrego i sprawdzonego to byłabym bardzo wdzięczna za podanie namiarów na niego lub nią.
Kaasskkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 17:27   #2
Roberto90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: Poznań - szukam dobrego fotografa

Cześć,
U nas na weselu fotografował pan z retrofokus. Mojej rodzinie bardzo podobały się zdjęcia a szczególnie babci. Mam jeszcze nawet numer telefonu do niego po roku od ślubu 607290671
Parę fotek znajdziesz u niego na stronie, tutaj masz link do portfolio: http://retrofokus.pl/nowe-portfolio/fotografia-slubna

Roberto90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 22:36   #3
Zwies
Zakorzenienie
 
Avatar Zwies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 787
Dot.: Poznań - szukam dobrego fotografa

Cytat:
Napisane przez Roberto90 Pokaż wiadomość
Cześć,
U nas na weselu fotografował pan z retrofokus. Mojej rodzinie bardzo podobały się zdjęcia a szczególnie babci. Mam jeszcze nawet numer telefonu do niego po roku od ślubu 607290671
Parę fotek znajdziesz u niego na stronie, tutaj masz link do portfolio: http://retrofokus.pl/nowe-portfolio/fotografia-slubna

Nie podobają mi się te zdjęcia - są takie "matowe", smutne, wręcz przytłaczające.
I wydaje się, że fotograf nie skupia swojej uwagi na ludziach
Zwies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 00:04   #4
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Poznań - szukam dobrego fotografa

Cytat:
Napisane przez Kaasskkaa Pokaż wiadomość
Razem z narzeczonym poszukujemy dobrego fotografa na dwudniowe wesele które odbędzie się za 5 miesięcy w Poznaniu.

Jeśli ktoś z was zna kogoś dobrego i sprawdzonego to byłabym bardzo wdzięczna za podanie namiarów na niego lub nią.
Zależy ile chcesz wydać i jak bardzo zależy Ci na dobrych zdjęciach. Nie sugeruj się lokalizacją, bo teraz fotografowie są mobilni i dojazd do Poznania to nie jest wielkie coś. Bardziej sugerowałabym się tym, co Ci się podoba

I nie chcę Cię martwić, ale w obecnych czasach znalezienie kogoś dobrego i zaklepanie terminu to minimum rok... Ale na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie odpowiadał Twoim gustom i będzie miał wolny termin
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.


Edytowane przez kasia_kuku
Czas edycji: 2011-10-15 o 00:06
kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 09:08   #5
Kaasskkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Poznań - szukam dobrego fotografa

Cytat:
Napisane przez Zwies Pokaż wiadomość
Nie podobają mi się te zdjęcia - są takie "matowe", smutne, wręcz przytłaczające.
I wydaje się, że fotograf nie skupia swojej uwagi na ludziach
To jest chyba raczej kwestia gustu bo według mnie te zdjęcia wyszły całkiem dobrze ale też jest kwestia jakie zdjęcia wstawią na stronę.


Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Zależy ile chcesz wydać i jak bardzo zależy Ci na dobrych zdjęciach. Nie sugeruj się lokalizacją, bo teraz fotografowie są mobilni i dojazd do Poznania to nie jest wielkie coś. Bardziej sugerowałabym się tym, co Ci się podoba

I nie chcę Cię martwić, ale w obecnych czasach znalezienie kogoś dobrego i zaklepanie terminu to minimum rok... Ale na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie odpowiadał Twoim gustom i będzie miał wolny termin
Ja wiedziałam że z orkiestrą są problemy i trzeba ją zamawiać wcześniej ale o fotografach nie słyszałam.
Kaasskkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 21:08   #6
halunia86
Raczkowanie
 
Avatar halunia86
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 187
Dot.: Poznań - szukam dobrego fotografa

Cytat:
Napisane przez Roberto90 Pokaż wiadomość
Cześć,
U nas na weselu fotografował pan z retrofokus. Mojej rodzinie bardzo podobały się zdjęcia a szczególnie babci. Mam jeszcze nawet numer telefonu do niego po roku od ślubu 607290671
Parę fotek znajdziesz u niego na stronie, tutaj masz link do portfolio: http://retrofokus.pl/nowe-portfolio/fotografia-slubna

Nam Adrian ( retrofokus) robił sesje narzeczeńką ma swój styl, i pomysły polecam przejrzec jego bloga link podany u niego na stronce.
Z POznania polecam jeszcze fotobern ( marcin melanowski), pare dni temu ktos tez pytal o fotografa z Poznania, przejrzyj sobie ten wątekhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=566263
__________________
Zapoznanie: 18.05.2009
Pierwsze spotkanie: 13.07.2009
Jesteśmy razem od: 16.07.2009
Zaręczyny: 17. 06.2011




"Kto się śmieje z samego siebie- ten będzie miał ubaw do końca życia".

Edytowane przez halunia86
Czas edycji: 2011-10-15 o 21:14
halunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.