Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-09, 15:29   #1
Poprostu_ja
Przyczajenie
 
Avatar Poprostu_ja
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4

Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd


Witajcie

Jestem tutaj nowa i z góry bardzo przepraszam, jeżeli ten temat miał być w innym dziale, ale ten wydał mi się najbardziej trafny.

Mam 15 lat. Wyglądam okropnie. Wstydzę się gdziekolwiek pokazwać. Wstydzę się nawet nosić bluzki z krótkim rękawem.

Od 3 klasy podstawówki borykam się z trądzikiem. Używałam (i używam nadal) wielu preparatów na tę przypadłość, ale z każdym jest coraz gorzej.
Moja cera wygląda okropnie (jak widać na zdjęciach). Skóra zresztą też...
Tak brzydko jest niestety na całym ciele. Już nie wiem co mam robić
Nie wiem jak stać się normalnie wyglądającą dziewczyną. Nie chcę już straszyć
Nie wiem też, jakie mam atuty urody a jakie wady. Co podkreślić, a co zatuszować.

Figurę mam bardzo ładną więc z nią nie ma na szczęście problemu

PS. Fryzura na zdjęciach nie jest moją codzienną. Poprostu mam strasznie przetłuszczone i nie ułożone włosy, gdyż nie myłam ich parę dni.
Tak samo z koszulką Jest do użytku domowego

Bardzo proszę o porady! Już nie wiem co mam ze sobą zrobić
Za wszystkie z góry dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Szkarada001_1.jpg (77,2 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Szkarada003_1.jpg (46,3 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Szkarada004_1.jpg (60,3 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Szkarada006_1.jpg (62,2 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Szkarada008_1.jpg (72,2 KB, 429 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Szkarada005_1.jpg (73,8 KB, 154 załadowań)
Poprostu_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 15:47   #2
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Hej,
po 1 nie jestes zadna szkarad i nie wbijaj sobie tego do glowy...

Tradzik.. nie jest taki tragiczny, musialabys mnie zobaczyc jak wygladalam 4 lata temu kiedy nabawilam sie skazy bialkowej nieswiadomie zatruwajac sie litrem mleka dziennie... To dopiero byly wykwity skorne!

Wklejam Twoje foto podciagniete w photoshopie nieco, uwazam ze powinnas:
  1. wyrownywac kolor cery korektorem lub jakims lekkiem fluidem
  2. podkreslac oczy bo masz je sliczne, moze jakas brazowa kredka tuz nad rzesami i brazowym tuszem lekko rzesy albo zeby bylo naturalniej idz do kosmetyczki niech Ci brazowa henne zrobi, to kosztuje niewiele bo za brwi plus rzesy zaplacisz cos ok gora 30zl a uwazam ze roznica bedzie kolosalna!
  3. podkresl moze lekko poliki rozem, cera bedzie swiezsza
  4. usmiechaj sie wiecej Tradzik minie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Szkarada008_1a.jpg (86,6 KB, 252 załadowań)
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 21:00   #3
polarna
Raczkowanie
 
Avatar polarna
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 211
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Oj chyba wiem o czym mowisz. Mam ten sam problem, tylko u mnie na plecach to wyglada duzo gorzej.

Teraz jak jest lato, zaczyna sie masakra. Strasznie goraco, a ja wstydze sie chociazby koszulke z szerokimi ramionami zalozyc bo widok nie jest najpiekniejszy.

To samo z twarza, co z tego ze uzywam fluidow jak i tak zaraz splywa
__________________
Nie trac czasu na bycie z kims, kto nie ma go, aby spedzic go razem z Toba
polarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 21:48   #4
kindza
Raczkowanie
 
Avatar kindza
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Jesteś jeszcze młodziutka więc trądzik to normalka w tym wieku ale zawsze można udać się do ginekologa po Diane 35 lub Yasmin i problemy z przetłuszczającymi włosami i trądzikiem miną
kindza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 22:21   #5
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

1. dermatolog
2. dermatolog
3. ginekolog

Im wcześniej zaczniesz tym mniej będziesz potem miała problemów ze zwalczaniem blizn po trądziku.
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 00:35   #6
longnight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 48
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Sama sobie szkodzisz nie myjac wlosow po kilka dni . Majac tradzik musisz je myc codziennie bo tluszcz sie przenosi na twarz. Radze ci isc do dermatologa bo pryszcze jezeli same zejda to blizny moga pozostac.
longnight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 09:19   #7
m0niiska
Raczkowanie
 
Avatar m0niiska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 164
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Koniecznie msuisz myć codziennie włoski gdyż osadza się na nich dużo bakterii i przez to właśnie pojawia się trądzik na szyji, buzi i plecach.

Moim zdaniem powinnaś zacząć się malować, podkreślić oczy ciemną kredką, nałożyć puder, i błyszczyk.
__________________


nie wierzę w ludzi,
bo wiem, że ta wiara
może mnie zgubić.
m0niiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 10:02   #8
Poprostu_ja
Przyczajenie
 
Avatar Poprostu_ja
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Nie myłam ich 3 dni bo miałam bardzo przesuszone
Normalnie myję je codziennie.

Czy wam właście tacy specjaliści pomogli (jeżeli miałyście trądzik)?
Poprostu_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 10:03   #9
lolowoo93
Przyczajenie
 
Avatar lolowoo93
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
GG do lolowoo93
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

1. Codziennie myj włoski, ponieważ tluszcz sie przenosi na twarz, szyję i plecy!
2. Koniecznie idź do dermatologa! Nawet jeżeli trądzik zniknie mogą zostać blizny! Dermatolog na pewno Ci pomoże.
3. Kosmetyczka Powinnaś podkreślać oczy, bo masz je śliczne. Może henna? Tak! Do tego regulacja brwi i będzie super ;]
4. Maluj usta delikatnie błyszczykiem w koloże delikatnego różu.
5. Nanoś na policzki róż- cera będzie świeższa.
6. Nie używać podkładu! Lepiej krem matujący który nie zatyka porów albo puder.
7. Uśmiechnij się
__________________
Till the heavens burst and the words don't rhytme...
lolowoo93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 10:17   #10
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Koleżanki mają rację- wio do ginekologa po Diane-35 pomaga gdy wszelka chemia kosmetyczna i antybiotyki oraz szczepionki zawodzą- na przetłuszczające włosy również.
Babeczki dobrze mówią- myj włosy co dwa dni, a jak masz mocno przetluszczające to codziennie, bo tluszcz ktory jest na nich jest pożywką dla bakterii, ktore potem zgrabnie niszczą Ci cere i skóre na plecach ,i ramionach. Często zmieniaj poszewkę podusi, na ktorej śpisz. Nie dotykaj twarzy rękoma -rob to jak najrzadziej.
Na poprawienie wygladu buzki możesz stosowac lekkie niezapychajace fluidy, wybierz brązowy ołówek do brwi- bo są bardzo jasne i bez wyrazy- wyreguluj je jak trzeba- nie widzę za bardzo jaki masz kształt a ładne brwi duzo robią z wyglądem buźki, maskara- brąz- czarny średnio na jeża może pasowac i kredka do oczu- też brąz + błyszczyk lub pomadka pielęgnacyjna.
Odradzam natomiast w lecie stosowanie różów do policzków- do nich trzeba mieć idealną cerę- gładką... a poza tym to dodatkowy balast przez który skóra nie może swobodnie oddychać.
Trądzik na plecach może być spowodowany uczuleniem na detergenty- np. proszek do prania. Mi kiedyś pojawiły się krostki po Vizirze! Mama przestala prać w nim- wszystko przeszło- a na buzi- gdy poszewka była np.prana w uczulającym proszku.
Kwestia następna- na stan cery mogą wpływać kosmetyki , których używasz do stylizacji włosów- skóra może na nie reagować, gdy ma styczność z włosami nimi wypaćkanymi.
Po drugie- wywal część tych badziewii z serii antytrądzikowych -nie przesadzaj z nimi. Pamiętaj, że wiele żeli do buzi przesusza, niszczy osłonke libidową buzi przez co skóra jest "bezbronna" przed bakteriami.
Może mleczko do oczyszczania na płatek kosmetyczny lepiej się sprawdzi niż "chamskie" żele do oczyszania pod wodę?
Chyba masz grzyweczę ściętą na ukos- fajnie- to Ci pasuje
Pozdrawiam i życzę zadowolenia z siebie
PS: nie jesteś żadną szkaradą!
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 12:40   #11
m0niiska
Raczkowanie
 
Avatar m0niiska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 164
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Ogólnie.. do pięlegnacji buzi i plecków polecam kosmetyki z Iwostinu. Dermatolog przepisał je mojej siostrze gdy miała trądzik na dekolcie i plecach. Był to bodajże żel do mycia, krem antybakteryjny i punktowy krem wysuszający i powodujący, że zaczerwienienie znika. W aptece bez recepty to wszystko kupisz i wcale nie jest takie drogie jak mogłoby się wydawać


Na allegro pokazuje to co miała siostra:
http://www.allegro.pl/item200326972_..._punktowy.html - rewelacja, sama też czasem używam jak mi coś wyskoczy
http://www.allegro.pl/item203368226_...y_i_ciala.html - do mycia plecków i buzi..


dermatolog polecał do zmywania makijażu, ale siostra się nie maluje więc nie kupowała:
http://www.allegro.pl/item203368255_...yszczajac.html

http://www.allegro.pl/item202917076_...adzikowej.html - kremik


naprawdę polecam!
__________________


nie wierzę w ludzi,
bo wiem, że ta wiara
może mnie zgubić.
m0niiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 18:57   #12
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Poprostu_Ja nie jesteś sama.Ja też mam trądzik.
Ale staram się go tuszować.
Zrobiłam sobie grzywkę,choć wiem,że nie powinno się jej mieć przy trądziku.Ale w domu podpinam ją do góry i skóra oddycha.Jeśli chcesz możesz zapuścić grzywkę-dla swojego samopoczucia.
Włosy radzę myć Ci nawet codziennie jeśli jest taka potrzeba-jeśli już to co dwa dni całe włosy i codziennie grzywkę.
Na trądzik używaj korektora antybakteryjnego i tonika.Z własnego doświadczenia wiem,że fluidy/podkłady to najgorsze co możesz zrobić dla cery.
Moim zdaniem powinnaś bardziej podkreślić oczy-koniecznie tuszem do rzęs lub brązową kredką (tak delikatnie).
Więcej poradzić Ci nie mogę,bo sama się nie maluję.
Aha,możesz jeszcze zrobić sobie jakąś fryzurę.
Powodzenia.
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:04   #13
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Zapomnij o Diane35 on jest dobry ale do ciaglego uzytku kiedy tylko przestanie sie go brac tradzik powraca z wiekszym nasileniem.Idz do dermatologa po to oni sa.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:49   #14
kindza
Raczkowanie
 
Avatar kindza
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Cytat:
Napisane przez majorka:) Pokaż wiadomość
Zapomnij o Diane35 on jest dobry ale do ciaglego uzytku kiedy tylko przestanie sie go brac tradzik powraca z wiekszym nasileniem.Idz do dermatologa po to oni sa.
Nie generalizowałabym tak bo trądzik w różnym nasileniu i z różnych powodów wychodzi u różnych osób.. ja osobiście zlatałam się po dermatologach i nasmarowałam różnymi antybiotykami efekty były ale hmm niezadowalające a jak zaczęłam stosować Dianę to problem zniknął fakt że nie od razu to nie czarodziejska różdżka tak po 3 miesiącach dopiero widać było różnicę ale po roku brania przerzuciłam się na zwykłe antykoncepcyjne i problem nie powrócił jedynie to przy Yasmine mi się pogorszyła cera mimo że miał działać właśnie jak Diane ale to oczywiście kwestia osobnicza trzeba wypróbować.. jak dla mnie Diana jest idealna i ma ogromny plus.. niską cenę..
kindza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 20:53   #15
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Cytat:
Napisane przez kindza Pokaż wiadomość
Nie generalizowałabym tak bo trądzik w różnym nasileniu i z różnych powodów wychodzi u różnych osób.. ja osobiście zlatałam się po dermatologach i nasmarowałam różnymi antybiotykami efekty były ale hmm niezadowalające a jak zaczęłam stosować Dianę to problem zniknął fakt że nie od razu to nie czarodziejska różdżka tak po 3 miesiącach dopiero widać było różnicę ale po roku brania przerzuciłam się na zwykłe antykoncepcyjne i problem nie powrócił jedynie to przy Yasmine mi się pogorszyła cera mimo że miał działać właśnie jak Diane ale to oczywiście kwestia osobnicza trzeba wypróbować.. jak dla mnie Diana jest idealna i ma ogromny plus.. niską cenę..
Majorka nie masz racji Kindza za to ma moja kumpela miala straszny sajgon na buzi- stosowala dianke 7 m-cy i jak reka odjal cera jak ta lala
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 21:51   #16
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Na tradzik to ja polecam lek nowej generacji ,ktory jest na prawde skuteczny czyli atrederm tylko ze trzeba na niego skolowac recepte ,ale w 98% przypadkow przynosi efekty i po 3 miesiacach stosowania sprawia ze problem tradziku przestaje istniec. Cena ok 20 zł. Jeżeli nie stosujesz jakis lekow na tradzik i nie zamierzasz to nabyj jakas opalenizne(w koncu mamy o tej porze duzo slonca) i np. przefarbuj sobie wloski na jakis ciemny kolor. Do tego jakos fajnie przycieta grzywka i bedzie git
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 21:55   #17
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Dodam jeszcze ,ze ja tez meczylem sie z tradzikiem i bralem wiele tych antybiotykow i roznych specyfikow. Dopiero po atredermie tradzik zmnieszyl mi sie w ciagu tygodnia gdzies 70%. A mialem np. duzo. Całe policzki i czolo i okolice ust. A ten lek po prostu zatrzymuje wydzielanie loju w skorze wiec nic sie nie blokuje.
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 23:25   #18
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

z ciemnymi kolorami włosów bym uważała - cere masz zdaje się bardzo jasną i jeśli przesadzisz będziesz wyglądać, brzydko mówiąc, trupio blado. natomiast twoje blondy ożywiłabym jakimś pasemkiem w ciepłym miodowym blondzie, żeby nadać fryzurce lekkości i trochę więcej wyrazu

na policzki zastosuj odrobinę bardzo bladego różu, ładnie uwypulki nadając buzi ładny kształ.

podkreśl oczy - skoro nie malujesz się na codzień, to zacznij od czegoś bardzo delikatnego, jakieś jasne szarości, może delikatny fiolecik, jakaś perełka. podkreśl rzęsy brązową maskarą - będą bardziej widoczne (a masz ładne duże niebieskie oczy, więc warto)

rozstrzygnięcie sporów co do tego, co zadziała na problemy trądzikowe w twoim przypadku pozostawmy lekarzom. jeśli nie potrzebujesz antykoncepcyjnego działania, a przyczyna nie tkwi w problemach z gospodarką hormonalną, to o niebo skuteczniejszym rozwiązaniem może okazać się antybiotyk. wszystko zależy od tego, na jaki rodzaj trądziku chorujesz (jest to nic innego jak choroba skóry), a to prawidłowo określi lekarz po przynajmniej obejrzeniu cię.
warto jednak się udać, by skonsultować co i jak i rozwiązać problem. po co się męczyć.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 23:55   #19
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Najważniejsze - udaj się do dobrego dermatologa - oczywiście skonsultuj z nami jego zalecenia

Zdjęcia, które tu wkleiłaś zamieść w wątku - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157778 i poproś o dobór kolorów i fryzur

Ja widzę Ciebie z podkreślonymi oczami i innym kolorem włosów - jestem ciekawa, jak wyglądałabyś w pasemkach z kilku kolorów...

makijaże dla blondynek -
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+dla+blondynki

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...06&postcount=3

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...30&postcount=5

naturalny makijaż: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+dla+blondynki

jak podkreślić jasną cerę -

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=96707
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=162984
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 09:49   #20
Martunia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 33
Wink Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

jeśli masz ładną figurę to możesz podkreślić ją dopasowanymi ciuszkami i wyglądać sexy chowając swoją dolegliwość, co do buzi to na lato będzie idealny jakiś lekki krem koloryzujący i ewentualnie korektor, masz bardzo ładne oczy, które możesz podrkeślić używając choćby tuszu do rzęs. Myślę, że sprawdziłby się także delikatny błyszczyk o chłodnym odcieniu różu. Uważam, że możesz spróbować zrobić sobie trochę brązowych pasemek dla ożywienia fryzurki. I co najważniejsze, żeby dobrze wyglądać musisz być zadowolona z siebie. Jesteś ładną dziewczyną.
Pozdrawiam
Martunia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 17:45   #21
turkusowaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 123
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

ojoj... wcale nie masz takiego trądziku jak o im piszesz. Ja miałam o wiele więcej krost, a się ich nie wstydziłam. Pogodziłam się z tym i tyle ;] Życie jest zbyt piękne,żeby się martwić jakimś głupim trądzikiem.
turkusowaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 19:07   #22
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

A mi się podobają Twoje oczy. Śliczne

I co do tradziku naprawde-nie jest taki wielki, zreszta na twarzy go nie widze..
Słuchaj dziewczyn-dobrze radzą.

Co do Diany moja siostra brała i pomógł jej
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 19:29   #23
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

korektor potrafi zdziałać cuda, i koniecznie tusz do rzęs kup
__________________
!!!Manchester United!!!
kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 23:06   #24
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
a jak u ciebie z miesiączkowaniem? może to sprawa hormonalna? jesteś co prawda młodziutka, ja takie problemy miałam w wieku 17 lat, bardzo nieregularnie miesiączkowałam- czasem co dwa a czasem co 6 miesiecy..moje hormony wariowaly...i to sie objawialo własnie w ten sposob co u ciebie..ginekolog przepisal mi wtsdy diane35( mam nadizeje ze to nie reklama?) w kazdym razie mocne piguki dosc..wszystko jak reka odjąl..po poltora roku przyjmowania chyba odstawialm całkiem i nic juz mi nie powrocilo..natomiast nigdy potem nie uzywalam tak ciezkich pigulek..moim kolezankom poprawiala sie cera i po delikatnych pigulkach..no ale tak jak mowie..to moz epomoc - bo reguluje hormony,ale..nie jestem pewna czy w tym wieku lekarz ci przepisze..w kazdym razie..przejdz sie tez do ginekologa.ps. mi nie pomagaly zadne specyfiki..antybiotyki w kremie ani nic..stąd moja wizyta u ginekologa

chcialam jeszcze dodac, ze nie masz bardzo zaatakowanej buzi, przynajmniej na zdjeciach nie wyglada to zle.Dobry podkład, hipoalergiczy puder, korektor antybakteryjny i głowa do góry radze tez darowac sobie solarium i opalanie buzki- zmiany znikna na chwile a potem podrazniona skora odwdzięczy się podwójnie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2007-06-16 o 21:33 Powód: post pod postem
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 12:29   #25
mmmbop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 16
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Nie wiesz jaki masz atuty ?

dla mnie pierwsze co się rzucilo w oczy to prześliczne duże błękitne oczy .
pociągnij je lekko tuszem lub podkręsl jakąs kredka ;]
mmmbop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 13:23   #26
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Cytat:
Napisane przez mmmbop Pokaż wiadomość
Nie wiesz jaki masz atuty ?

dla mnie pierwsze co się rzucilo w oczy to prześliczne duże błękitne oczy .
pociągnij je lekko tuszem lub podkręsl jakąs kredka ;]
zgadzam się!
i zapuść włoski. więcej wiary w siebie!
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 17:30   #27
Poprostu_ja
Przyczajenie
 
Avatar Poprostu_ja
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Włosów wcale nie mam takich krótkich jakie wydają się na zdjęciach
Z przodu mam tak bardziej na krótko obcięte a z tyłu są do ramion
Miałam kiedyś długie włosy i grzywke obcięta na prosto ale wyglądałam okropnie...
Tak jest o wiele lepiej

Poprostu te zdjęcia takie są... Włosy pofalowane bo tłuste

Postaram się wkleić niebawem zdjęcia z "normalnymi" włosami
Poprostu_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 17:42   #28
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

mówisz, że z prostą grzywką wyglądałaś okropnie ? hm, to zachoduj grzywkę i zetnij na delikatny ukos, żeby zakryć czoło z trądzikiem z tego, co widzę z czołem jest najgorzej.
jeśli możesz to maluj się delikatnie (bo możesz se zmarnować cerę tapetując się na maxa ). no i codziennie rano myj twarz tonikiem, np. z ziaji lub under twenty. pozdrawiam i powodzenia !
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 20:16   #29
Poprostu_ja
Przyczajenie
 
Avatar Poprostu_ja
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Na zdjęciach, które wcześniej zamieściłam nie widać grzywki którą mam obciętą na ukos
Poprostu_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 21:37   #30
alla19
Raczkowanie
 
Avatar alla19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 98
Cool Dot.: Błagam o pomoc!!! - Okropny wygląd

Witam Cię
Włąsnie przegladamy z siostra Twój watek. Kobietko zapuść troszke włosy...za ramiona przynajmniej....zainwestu j w tusz do rzes, błyszczyk, pożadny krem koloryzujący ...od razu bedziesz wygladac slicznie...masz przepiekne niebieskie oczęta nic tylko pozazdroscic.
Wyobraz sobie , że bez makijażu też zadna piekność ze mnie i tez dopomagam sobie róznistymi mazidłami tak dla podkreślenia tego co mam w sobie najpiękniejszego
3m sie i nie puszczaj
__________________
"Wiesz... Ja tez, chciałabym umrzeć z miłośći."




alla19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.