Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-20, 20:08   #3601
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 00:17   #3602
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Prosze doradzcie cos co najskuteczniej zadziala zlikwiduje czerwone przebarwienia po tradziku co pomoze najbardziej ???
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 08:33   #3603
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana!! To po prostu jakiś koszmar! z buzią ciężko mi się uporać a tu jeszcze dekolt mi się posypał Mój największy problem ZASKÓRNIKI!!! Od zawsze mnie nękają! I podobnie jak na twarzy tak również na dekolcie i plecach, jeśli ich nie usunę to robią się małe ropne krostki! Jak widać na zdjęciach. Nie wiem już co robić! Doradźcie mi proszę, bo wstydzę się przed chłopakiem! On w przeciwieństwie do mnie ma ciało gładkie jak alabaster i na twarzy też zero zaskórników, no może czasem ale bardzo rzadko!
Dodam, że moja pielęgnacja jest bardziej naturalna albo przynajmniej apteczna.
Obecnie używam do mycia ciała płynu nagietkowego z serii babydeream, dodam, że bardzo mi służy, łagodfzi podrażnienia- po goleniu maszynką nóg w końcu nie mam krostek! Przecieram dekolt hydrolantem z kocanki z BU albo pryskam termalką avenki po wyjściu spod prysznica. Boję sie czymkolwiek smarować. Mam resztki atredermu, myślicie ze powinnam go użyć na dekolt? mam ten 0,05%, kiedyś używałam go na plecy i chyba do niego wrócę, bo na jakiś czas był spokój a widzę że coś się znowu zaczyna dziać.. Mam również Sudocrem, olejek herbaciany.

Poradźcie coś proszę!!

poniżej te okropne zdjęcia
Faktycznie, to może też być uczulenie! Dużo warzyw i owoców teraz jest pryskanych, wystarczy po umyciu zamoczyć je jeszcze w wodzie z 3-4 łyżkami zwykłego octu albo sody oczyszczonej.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Rozmawiałam wczoraj z koleżanką, która chodzi do lekarza z Tybetu. Koleżanka wygląda fenomenalnie, schudła, ma piękną cerę. Okazało się, że miała bardzo wysoki cholesterol i Tybetańczyk zalecił jej sposób żywienia oparty na zasadzie: jemy zielone, czarne (i ciemnofioletowe, jak bakłażan, borówki, itp.) i gorzkie (grejfrut, limonka, itp.). nie jemy żółtego, czerwonego i słodkiego. Wyrzucamy z menu biały ryż, biały makaron, ziemniaki, mięso z kurczaka, wieprzowe i cielęcinę. Jemy bez ograniczeń kasze, ciemny ryż. Wyniki ma rewelacyjne, wygląda promiennie, myślę, że warto spróbować. Nie jemy suszonych owoców, jemy wszelkie nasionka. Stosujemy olej budwigowy. Ja po wczorajszej rozmowie z nią wprowadzam lekką modyfikację mojej diety
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 16:53   #3604
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Jak czytam was teraz, to czuję się winna, że wkleiłam teksty z tego bloga Nie uważam, że dieta leczy trądzik! Według mnie to choroba skóry o podłożu genetycznym, którą można kontrolować na przeróżne sposoby: jednym pomagają zioła, innym kosmetyki, dieta, w ostateczności izotek.

Czasami jednak można pomylić trądzik z reakcją alergiczną - dużo osób uczulonych na gluten, laktozę etc. ma objawy, które myli się z trądzikiem. I właśnie dlatego wkleiłam te teksty - nie mam pojęcia ile dziewczyn czytających ten wątek ma alergie pokarmową, ale jeżeli chociaż jednej osobie to pomoże, to myślę, że warto o tym pisać

Sama mam trądzik i doskonale wiem, jak brzydka skóra może zrujnować życie. Z wiekiem jednak (mam już 19 lat) przejmuję się tym coraz mniej, kiedyś przez głupiego pryszcza potrafiłam nie wyjść z domu, teraz wiem, że nie można marnować życia, że trądzik nie przejdzie magicznie z wiekiem(wszyscy mi tak mówili) i że muszę się nauczyć z tym żyć, co oczywiście nie znaczy, że nie dbam o swoją skórę.
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 18:06   #3605
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
Nie uważam, że dieta leczy trądzik! Według mnie to choroba skóry o podłożu genetycznym, którą można kontrolować na przeróżne sposoby: jednym pomagają zioła, innym kosmetyki, dieta, w ostateczności izotek.

Czasami jednak można pomylić trądzik z reakcją alergiczną - dużo osób uczulonych na gluten, laktozę etc. ma objawy, które myli się z trądzikiem.

Sama mam trądzik i doskonale wiem, jak brzydka skóra może zrujnować życie. .
Podloze genetyczne ? u mnie ani mama ,ani ojciec ani bacie ,ani dziadkowie nie mieli probleow ze skora,a ja mam od lat..
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 18:13   #3606
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja też już dawno pogodziłam się z tym, że nie reprezentuję "naturalnego piękna"
Niestety dopiero ostatnio uświadomiłam sobie jak ważna jednak jest dieta... Ale nie wyobrażam sobie całkowitego wyeliminowania glutenu, mleka, cukru. Chociaż jak widzę poprawę stanu cery, dużo łatwiej mi jest odmówić sobie przyjemności
Ale to mi trochę utrudnia normalne życie towarzyskie :P jedzenie "na mieście" zawsze było dla mnie integralną częścią spotkań ze znajomymi, teraz weź tu przyjaciołom odmów pójścia na pizzę, frytki, lody czy cokolwiek. Albo idź z nimi i patrz jak jedzą...
Ostatnio właśnie mi się przytrafiła jakaś pizza, jakaś czekolada, jakieś lody i te przyjemności mi teraz wychodzą twarzą. Świetnie.

No i prawie nie wychodzę z domu bez makijażu. Nie lubię czuć się przytłoczona przez to, że mam pechową skórę. Od pierwszej klasy gimnazjum (a chyba nawet trochę wcześniej) nie zdarzyło mi się ani razu przyjść do szkoły czy na uczelnię bez makijażu (teraz mam 20 lat).

Wracając do diety - nie ma szans, że będzie "idealna", całkiem zdrowa, nawet jeśli dzięki temu miałabym gładką, promienną skórę. Nie uzależnię swojego życia od trądziku. Uwielbiam słodycze, lubię się napić piwa, lubię czasem zjeść śmieciowe żarcie. Gdybym z tego miała zrezygnować, czułabym się jakby to trądzik pokonał mnie, nie na odwrót
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 18:28   #3607
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

ja od ponad 10 lat nie wyszłam z domu bez makijażu :/ chyba, że z psem po zmroku:/ nawet jak trądzik zelżał, to zostawały blizny, przebarwienia, rozszerzone pory i jakoś sobie z tym trzeba radzić... ech, przykre to
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-21, 20:33   #3608
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Ja też już dawno pogodziłam się z tym, że nie reprezentuję "naturalnego piękna"
Niestety dopiero ostatnio uświadomiłam sobie jak ważna jednak jest dieta... Ale nie wyobrażam sobie całkowitego wyeliminowania glutenu, mleka, cukru. Chociaż jak widzę poprawę stanu cery, dużo łatwiej mi jest odmówić sobie przyjemności
Ale to mi trochę utrudnia normalne życie towarzyskie :P jedzenie "na mieście" zawsze było dla mnie integralną częścią spotkań ze znajomymi, teraz weź tu przyjaciołom odmów pójścia na pizzę, frytki, lody czy cokolwiek. Albo idź z nimi i patrz jak jedzą...
Ostatnio właśnie mi się przytrafiła jakaś pizza, jakaś czekolada, jakieś lody i te przyjemności mi teraz wychodzą twarzą. Świetnie.

No i prawie nie wychodzę z domu bez makijażu. Nie lubię czuć się przytłoczona przez to, że mam pechową skórę. Od pierwszej klasy gimnazjum (a chyba nawet trochę wcześniej) nie zdarzyło mi się ani razu przyjść do szkoły czy na uczelnię bez makijażu (teraz mam 20 lat).


Nie wszytsko to co naturalne ladne jest ,dobrze wyglada i jest dobre nie oszukujmy sie co z tego ze cos jest naturalne jak niezbyt dobrze wyglada.. badz nie pomaga,szkodzi.


Dziewczyny najpierw zle o sobie mowicie ,a pozniej chlopaki podlapuja i nabijaja sie z waszego wygladu,wysmiewaja was za wyglad niedoskonalosci .. ale same ich do tego zachecacie.

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-07-21 o 20:39
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 21:04   #3609
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Pokaż wiadomość
Dziewczyny najpierw zle o sobie mowicie ,a pozniej chlopaki podlapuja i nabijaja sie z waszego wygladu,wysmiewaja was za wyglad niedoskonalosci .. ale same ich do tego zachecacie.
z takich zachowań się chyba wyrasta nie wiem, gdzieś w okolicy gimnazjum?

W sumie to nie pamiętam, czy kiedykolwiek ktoś mnie wyśmiewał z powodu cery czy czegokolwiek innego. Ale mogę tego nie pamiętać, bo spływa to po mnie jak po kaczce. Nikt nie jest doskonały, trądzik to mój jedyny kompleks, reszta doskonała też nie jest ale dobrze się czuję we własnym ciele, uważam się za całkiem ładną i nikt nie sprawi, że zmienię zdanie. A to tylko wygląd. Najmniej ważna z naszych wad czy zalet.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2014-07-21 o 21:13
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 21:09   #3610
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Kurrcze ja wyleczylam tradzik chłopakowi olej laurowy i oregano z tym że olej oregano Wiele osób stosuje go wewnętrznie, zamiast antybiotyków i polecam można w necie zamówic na stronie oczywiście kosmetyków z Maroko czyni cuda przemywanie twarzy Kozieradka też dobrze wpływa na poprawe stanu skóry ..tanie za 3 zł do nabycia w zielarskim . Może ktoraaś z was skorzysta.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 22:12   #3611
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

do mnie kiedyś koleżanka w gimnazujm podeszła, popatrzyła z obrzydzeniem i powiedziała fuuuj, ale masz syfa. i to w sumie mi tak utkwiło w pamięci, bo na tamten czas byłam bardzo zakompleksiona

ale później już się raczej człowiek nie przejmuje takimi komentarzami, tak jak pisze fiasco

chociaż ostatnio w pracy jeden Pan, obsługujący naszą firmę, poptarzył na mnie i mówi: "a co to pani ma? pryszcza? niech pani to wycisnie" w sumie nie powiedział tego chamsko, tylko chciał być takim wujkiem dobra rada, ale myślałam, że padnę
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 07:35   #3612
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lifeisbeautiful Pokaż wiadomość
Jak czytam was teraz, to czuję się winna, że wkleiłam teksty z tego bloga Nie uważam, że dieta leczy trądzik! Według mnie to choroba skóry o podłożu genetycznym, którą można kontrolować na przeróżne sposoby: jednym pomagają zioła, innym kosmetyki, dieta, w ostateczności izotek.

Czasami jednak można pomylić trądzik z reakcją alergiczną - dużo osób uczulonych na gluten, laktozę etc. ma objawy, które myli się z trądzikiem. I właśnie dlatego wkleiłam te teksty - nie mam pojęcia ile dziewczyn czytających ten wątek ma alergie pokarmową, ale jeżeli chociaż jednej osobie to pomoże, to myślę, że warto o tym pisać

Sama mam trądzik i doskonale wiem, jak brzydka skóra może zrujnować życie. Z wiekiem jednak (mam już 19 lat) przejmuję się tym coraz mniej, kiedyś przez głupiego pryszcza potrafiłam nie wyjść z domu, teraz wiem, że nie można marnować życia, że trądzik nie przejdzie magicznie z wiekiem(wszyscy mi tak mówili) i że muszę się nauczyć z tym żyć, co oczywiście nie znaczy, że nie dbam o swoją skórę.
Na pewno podłoże trądziku może być u każdej z nas inne, ale ja już od ponad 3 lat zgłębiam temat odżywiania i jego wpływu na nasz organizm. No i jest coś w tym jedzeniu, bez dwóch zdań. Ja już się tym nie przejmuję, że uchodzę w towarzystwie za ekscentryczkę Nie przejmuję się, że jak ktoś zamawia pizzę to ja sałatkę i to bez sosu i proszę o oliwę i cytrynę. Wiem, że to jak się odżywiam mi pomaga i to jest dla mnie najważniejsze. U mnie motywacją był nie tylko trądzik, ale przede wszystkim potworne alergie, puchło mi gardło, mąż dzwonił po lekarza, albo woził mnie na pogotowie. To był koszmar, nosiłam adrenalinę w torebce, cały czas też miałam przy sobie sterydy, żeby na wszelki wypadek od razu łyknąć encorton. I zmiana odżywiania + akupunktura + zioła sprawiły, że przeszło mi, jak ręką odjął, od prawie 5 lat nie miałam żadnej reakcji alergicznej. I akurat u mnie odżywianie wpływało na wszystko, na alergię i na cerę. Poza tym od 13 roku życia chorowałam na przewlekłe zapalenie tęczówki na tle reumatycznym. I tutaj też wszelkie objawy ustąpiły. Choroba może zawsze nawrócić, bo jest niewyleczalna, po prostu problemy reumatyczne są niewyleczalne. Ale póki co jest wspaniale i to mnie motywuje to zdrowego jedzenia.

A jeśli chodzi o znajomych to albo mnie akceptują taką, jaką jestem albo nie. Ich sprawa. Z resztą coraz więcej osób wokół mnie przestawia się na zdrowe żywienie, bo widzi, jakie to daje efekty. Nawet ci, co kiedyś się podśmiewali ze mnie teraz przychodzą po poradę

Ludzie bywają okrutni i naprawdę wielu z nich przydało by się szkolenie z kultury osobistej. Czy to "wujek dobra rada" czy koleżanka - powinni mieć więcej taktu i wyczucia, bo dla nich to zwykły pryszcz, a dla nas kilkuletnia walka o ładną cerę, kompleksy, wstyd, itd. Kiedyś też byłam w takiej sytuacji, że ktoś skomentował mój stan cery, a ja wypaliłam "a jak tam życie seksualne się układa?". No i dyskusja szybciutko się skończyła. Uważam, że tak samo nie na miejscu jest komentować czyjeś pryszcze jak i życie seksualne i właśnie ten brak taktu chciałam tej osobie dosadnie pokazać.
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 17:02   #3613
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 552
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Prodomostra Pokaż wiadomość

Ludzie bywają okrutni i naprawdę wielu z nich przydało by się szkolenie z kultury osobistej. Czy to "wujek dobra rada" czy koleżanka - powinni mieć więcej taktu i wyczucia, bo dla nich to zwykły pryszcz, a dla nas kilkuletnia walka o ładną cerę, kompleksy, wstyd, itd. Kiedyś też byłam w takiej sytuacji, że ktoś skomentował mój stan cery, a ja wypaliłam "a jak tam życie seksualne się układa?". No i dyskusja szybciutko się skończyła. Uważam, że tak samo nie na miejscu jest komentować czyjeś pryszcze jak i życie seksualne i właśnie ten brak taktu chciałam tej osobie dosadnie pokazać.
Tak ludzie bywaja okrutni,mi kiedys co chwile zwracano co ty masz ze skora.... a oni sami idealni ,piekni nie sa nie maja pojecia ile energi pracy wyrzeczen ktos wlozyl w zwalczanie problemu,ale bez rezulatatu czesto,ale niech nie beda taki pewni ,bo nie wiedza co zycie im przyszykowalo pozniej nie wiedza czy kiedys nie beda mieli problemow ze skora ... a teraz krytykuja,wysmiewaja ?

Edytowane przez Czlowiek Istota Marna
Czas edycji: 2014-07-22 o 17:03
Czlowiek Istota Marna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 17:16   #3614
lifeisbeautiful
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 563
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Od czterech dni używam olejowej witaminy c z ecospa i muszę powiedzieć, że bardzo pomaga! Gładka, promienna skóra po kilku użyciach. Zewnętrzne antyoksydanty są super, szczególnie w lecie, jak skóra się poci i sebum szybciej się utlenia. Pod filtr jak znalazł albo na noc.

Hydrolat z czystka również jest godny polecenia.

Co do znajomych i jedzenia na mieście, w restauracjach/knajpach są przeróżne rzeczy, znajomi mogą zamówić pizzę, a ty np. risotto, albo sałatkę, mięso z grilla. U mnie na szczęście wszyscy znajomi również się dietują, taka moda.

U mnie w rodzinie też wszyscy mają perfekcyjną skórę, niestety odziedziczyłam wszystko co najgorsze.
lifeisbeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 17:49   #3615
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

tak mi się przypomniało, że stosowałam kiedyś liść oliwny na trądzik i z tego co pamiętam, dawał fajne rezultaty, zmiany szybciej się goiły. może którejś z Was się przyda. tutaj opis http://www.alinarose.pl/2013/06/lisc...a-tradzik.html
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 20:05   #3616
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Hej laski
Kurde tak mnie przed okresem wysypało, że masakra szczególnie w strefie T tak bym chciała piękną buźke, nie dość że cycki C,cellulit,rozstępy,masak ryczne włosy kręcone, to jeszcze trądzik :x bóg mnie nie kocha xD
Jutro dzwonie i sie umawiam na wizyte nie prywatnie, ile Was kosztuje leczenie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Macie jakis podklad polecany?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 20:51   #3617
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Macie jakis podklad polecany?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mi przypadł ostatnio do gustu mac pro longwear - kryje, matuje i trzyma się calutki dzień. no ale cena trochę odstrasza... mam nadzieje, że okaże się mega wydajny
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 21:27   #3618
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość

Macie jakis podklad polecany?
Ja kupiłam w ciemno zachwalany Dermablend, ale pierwsze próby nieudane. Osadza się na wszystkim co się da, to chyba dla idealnych cer, bo u mnie podkreślił wszystko co miał zakryć Ale nałożyłam tylko na serum z witaminą C, jutro spróbuję na krem nawilżający.

Mnie dzisiaj też przed okresem wysypało. Szłam właśnie na hennę więc bez makijażu oczu. Spotkałam znajomego i nie wiedziałam gdzie się chować. Spytał tylko czy dobrze się czuję, bo mizernie wyglądam
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 23:24   #3619
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Jak myślicie czy ręcznie robiona maseczka o składzie glinka żólta, kwas HA, niacynamid, ekstrakt przeciwtrądzikowy, 2 krople olejku herbacianego, woda różana nie zrobi mi krzywdy?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 13:27   #3620
karoline3ek
Zadomowienie
 
Avatar karoline3ek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 258
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja od lat lubię Revlon Colorstay, o dziwo tylko on mnie nie zapycha, i kolory dla mnie, czyli bladziocha
Ostatnio wdrażam nową pielęgnację i stwierdzam, że syfki giną
- woda szałwiowa
- woda różana
- woda brzozowa
- olej z wiesiołka
- krem brzozowy z Sylveco pod makijaż
- olejek z drzewa herbacianego - moje KWC na dłuuuugo
- przy mocniejszym wysypie zaleczam to Acnedermem
karoline3ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 19:35   #3621
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Używał ktoś żelu Sylveco?
A to dziwne, ze brzozowy bo raczej nagietkowy dziala na pryszcze(tak nie raz na blogach wyczytalam) gdzie kupujesz wody? Bo pierwsze slysze o wodzie brzozowej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 20:25   #3622
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Bo pierwsze slysze o wodzie brzozowej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
naprawdę? woda brzozowa jest chyba dostępna w każdym kiosku. w hipermarketach typu tesco też widywałam. widzę, że rossmann też ma swoją wodę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...iges-haar.html
stosowalam kiedyś na skórę głowy, ale na twarz bym się nie odważyła ze względu na alkohol
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 20:33   #3623
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Używał ktoś żelu Sylveco?
A to dziwne, ze brzozowy bo raczej nagietkowy dziala na pryszcze(tak nie raz na blogach wyczytalam) gdzie kupujesz wody? Bo pierwsze slysze o wodzie brzozowej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zelu do mycia buzi? Ja uzywalam. Obu. Ten z salicylem byl calkiem w porzadku. Tymiankowy zuzylam, ale baaardzo mieszane odczucia mialam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 20:38   #3624
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Dziewczyny stosujecie glinki? Przyznam szczerze, że kiedyś cudownie oczyszczały mi pory, teraz jakoś nie mogę osiągnąć tego efektu, mimo że glinkę mam z dobrego źródła - zieloną z ZSK Macie jakieś sprawdzone przepisy? Solo? Z olejami?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 21:48   #3625
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Aaaa to wiem miałam z kulpol myślałam, ze jest taka woda specjalna do twarzy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Ja z glinki na razie Ziajke, ale czaje się na Fitomed.
Hm czemu mieszane do tymiankowego? Kwas jabłkowy kusi mnie jakoś bardziej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 21:56   #3626
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Dziewczyny stosujecie glinki? Przyznam szczerze, że kiedyś cudownie oczyszczały mi pory, teraz jakoś nie mogę osiągnąć tego efektu, mimo że glinkę mam z dobrego źródła - zieloną z ZSK Macie jakieś sprawdzone przepisy? Solo? Z olejami?
Ja używam Cattier, kupuję w aptece w saszetkach. Rozrabiam z łyżeczką wody, nakładam na twarz, wskakuje do wanny i ze trzy razy pryskam wodą termalną. Potem krem i z reguły od razu widać efekty. Ale ktoś mi powiedział, że nie częściej niż raz na tydzień, więc mam czasem wrażenie, że mijają wieki między kolejnymi użyciami. Z olejami bym nie dała, mnie oleje na twarz zupełnie nie służą. I glinki stosuję z reguły różowe, bo zielone są dla mnie za mocno wysuszające.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 21:58   #3627
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Dziewczyny stosujecie glinki? Przyznam szczerze, że kiedyś cudownie oczyszczały mi pory, teraz jakoś nie mogę osiągnąć tego efektu, mimo że glinkę mam z dobrego źródła - zieloną z ZSK Macie jakieś sprawdzone przepisy? Solo? Z olejami?
glinka zielona+ spirulina + kilka kropel kwasu hialuronowego i woda
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 23:15   #3628
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
glinka zielona+ spirulina + kilka kropel kwasu hialuronowego i woda
zapomniałam całkiem o spirulinie, dzięki
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 03:46   #3629
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hm czemu mieszane do tymiankowego? Kwas jabłkowy kusi mnie jakoś bardziej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ten z salicylem ladnie oczyszczal mo buzie, buzia byla powolutku coraz fajniejsza. A po uzyciu tymiankowego bylo tak jakby gorzej, ale tak dziwnie gorzej. Moze reakcja alergiczna na cos :P ja to juz niestety tak mam. Wielu chwali, a ja sie buntuje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 07:17   #3630
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Okej rozumiem w takim razie kupie rumiankowy.
Ile za niego dałaś? Rano i wieczorem używałaś?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.