przyjęcie weselne na 25-30 osób - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-21, 22:07   #31
karo825
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: przyjęcie weselne na 25-30 osób

Dokładnie o tym samym cały czas myślę - tylko ja myślałam o Wenecji!!
Narzeczony może i by się zgodził tylko co z rodzicami...bo to oni głownie nalegają na "chociaż coś dla rodziny"...własciwie to mama bo tata chyba ma w dupie

Zawsze chciałam wziąć ślub we Włoszech...to choć wyjedziemy!
A narzeczeni...a tam!
karo825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 11:38   #32
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka
Dot.: przyjęcie weselne na 25-30 osób

ja również mam małe przyjęcie na 30-40 osób, bez muzyki na żywo - nie chcemy tańców - my nie lubimy tańczyć więc stąd taki wybór myślę, że tak od 17-23/24 będziemy mieli lokal wynajęty.. zastanawiam się tylko jak urozmaicić gościom ten czas? przeczytałam tu o małej sesji foto z gadżetami. wydaje się fajną opcją.. możemy też zrobic ognisko - tzn rozpalić i jak ktoś będzie chciał to pójdzie tam się 'dotlenić'
po cichu zastanawiam się też nad takim 30-45min mini koncertem - mam znajomą, dalszą, która pięknie śpiewa. może w ramach przerywnika zaśpiewałaby dla nas? co myślicie? może macie jeszcze jakies pomysły?
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 00:28   #33
SlubneRabaty
Raczkowanie
 
Avatar SlubneRabaty
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 68
Dot.: przyjęcie weselne na 25-30 osób

Cytat:
Napisane przez malalka Pokaż wiadomość
ja również mam małe przyjęcie na 30-40 osób, bez muzyki na żywo - nie chcemy tańców - my nie lubimy tańczyć więc stąd taki wybór myślę, że tak od 17-23/24 będziemy mieli lokal wynajęty.. zastanawiam się tylko jak urozmaicić gościom ten czas? przeczytałam tu o małej sesji foto z gadżetami. wydaje się fajną opcją.. możemy też zrobic ognisko - tzn rozpalić i jak ktoś będzie chciał to pójdzie tam się 'dotlenić'
po cichu zastanawiam się też nad takim 30-45min mini koncertem - mam znajomą, dalszą, która pięknie śpiewa. może w ramach przerywnika zaśpiewałaby dla nas? co myślicie? może macie jeszcze jakies pomysły?
Hej,

moim zdaniem ognisko i mini koncert brzmią sensownie
SlubneRabaty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 16:55   #34
lawendax
Zadomowienie
 
Avatar lawendax
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 153
GG do lawendax
Dot.: przyjęcie weselne na 25-30 osób

Cytat:
Napisane przez nice_92 Pokaż wiadomość
Annic można wiedzieć co to za atrakcja?
My też będziemy mieli małe wesele ok 40osob i boję się że będzie drętwo i nudno.. mamy wesele na sali i z orkiestra. Miała któraś z was podobne?
ja tez planuje mieć uroczysty obiad tak od 18-24 może 2 w nocy, zależy od tego jak goście będą się bawić, dla ok 50 osób w tym 20 dzieci, nie chce oczepin, bo już jedne w życiu miałam, a tylko kilka zabaw o północy, żadnych innych atrakcji, bo nasza rodzina lubi tańczyć i skupimy się głównie na repertuarze, czyli dla każdego coś dobrego, będzie DJ/wodzirej, trochę biesiadnych dla rodziców, trochę nowości dla młodzieży i dla nas lata '80 przeplatane z disco polo
lawendax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 11:14   #35
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 063
Dot.: przyjęcie weselne na 25-30 osób

Poszukuję małej sali na przyjęcie po USC w Łodzi, max 30 osób. Czy znacie fajne miejsca, jasne, coś w stylu Prowansji (jasne wnętrze), ale bez przesady, w których była by możliwość zorganizowania przyjęcia w czerwcu lub sierpniu 2016 roku?

1. parkingu
2. przenocowania gości, noclegu ze śniadaniem dla gości
3. muzyki - bo nie chcemy by było drętwo
4. by cena nie była za wysoka jak na samo przyjęcie dla gości (2 daniowy obiad, ciasta, tańce, alkohol, kawa,herbata bez ograniczeń, tort) oraz za nocleg (w końcu płaci się za przyjęcie).
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 18:16   #36
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: przyjęcie weselne na 25-30 osób

Czy ktos tu zaglada?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 13:26   #37
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: przyjęcie weselne na 25-30 osób

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Czy ktos tu zaglada?

Zajrzałam z ciekawości

Zrezygnowaliśmy z mężem z wesela, zrobiliśmy przyjęcie na 36 osób. Tańców nie było, ale muzykę puściliśmy, żeby drętwo nie było. Myśleliśmy, że przyjęcie skończy się koło północy, albo nawet wcześniej. Szczerze mówiąc trochę baliśmy się, że wyjdzie z tego stypa. Ale było cudownie, ostatnich gości żegnaliśmy o 4 nad ranem Stypy nie było, wszyscy dobrze się bawili. I przede wszystkim my byliśmy szczęśliwi, bo wielkie wesela i występy przed tłumem ludzi, to nie dla nas. Cieszę się, że jednak zrezygnowaliśmy z typowego wesela.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-11, 13:31   #38
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: przyjęcie weselne na 25-30 osób

Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
Zajrzałam z ciekawości

Zrezygnowaliśmy z mężem z wesela, zrobiliśmy przyjęcie na 36 osób. Tańców nie było, ale muzykę puściliśmy, żeby drętwo nie było. Myśleliśmy, że przyjęcie skończy się koło północy, albo nawet wcześniej. Szczerze mówiąc trochę baliśmy się, że wyjdzie z tego stypa. Ale było cudownie, ostatnich gości żegnaliśmy o 4 nad ranem Stypy nie było, wszyscy dobrze się bawili. I przede wszystkim my byliśmy szczęśliwi, bo wielkie wesela i występy przed tłumem ludzi, to nie dla nas. Cieszę się, że jednak zrezygnowaliśmy z typowego wesela.
Ja wlasnie tez nie chce typowego wesela - w ogole tego nie czuje, zle bym sie czula, na sama mysl mi slabo, poza tym nie mam zbytnio kogo zaprosic - a nie naleze do osob, ktore zapraszaja kogos zeby tylko zaprosic i zapelnic stoly
Chcialabym zrobic dluzszy obiad dla najblizszych (ok 15 osob) - ale zeby nie byl to zwykly obiad i do domu, chcialabym zeby kazdy czul sie swobodnie, przez te kilka godzin (mysle ok 6?) zeby byl obiad, tort, deser, szampan.. ale.. bez typowej muzyki itd i wlasnie boje sie ze bedzie to nudny obiad
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 21:26   #39
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: przyjęcie weselne na 25-30 osób

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Ja wlasnie tez nie chce typowego wesela - w ogole tego nie czuje, zle bym sie czula, na sama mysl mi slabo, poza tym nie mam zbytnio kogo zaprosic - a nie naleze do osob, ktore zapraszaja kogos zeby tylko zaprosic i zapelnic stoly

Chcialabym zrobic dluzszy obiad dla najblizszych (ok 15 osob) - ale zeby nie byl to zwykly obiad i do domu, chcialabym zeby kazdy czul sie swobodnie, przez te kilka godzin (mysle ok 6?) zeby byl obiad, tort, deser, szampan.. ale.. bez typowej muzyki itd i wlasnie boje sie ze bedzie to nudny obiad

To zależy. U nas było kilka grup osób, które się znają i bardzo dobrze bawili się w swoim towarzystwie. 2 pary wyglądały na znudzone, ale goście starali się wciągnąć ich w rozmowę. Jeżeli nie zaprosisz samych nieśmiałych osób, to raczej ktoś pociągnie rozmowę i ożywi atmosferę.

Obiad w ciszy, przerywany jedynie stukaniem łyżek o talerz i mlaskaniem, mógłby być trochę smutny Dlatego w tle była muzyka. Nie puszczaliśmy jej głośno, bo i tak nie było miejsca do tańca. Chcieliśmy, żeby stanowiła jedynie miłe tło do całości, wprowadziła fajną atmosferę, ale żeby była na tyle cicho, żeby goście nie musieli się z nią przekrzykiwać w rozmowie.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-27, 20:11   #40
edittP
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 6
Dot.: przyjęcie weselne na 25-30 osób

Nam też jakos blizej bylo do przygotowania a'la grupowych stolow. We wrocławskim glamour mieli tez oczywiscie duze stoly, ale jednak wybralismy opcje ze stolami na 10 i 15 osob zwlaszcza ze w cenie mielismy tez wsparcie florytski, wiec nie martwilam sie o dekoracje na stolach. A i dzieki temu ludzie byli "ze swoimi" i czuli sie po prostu pewniej
edittP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-27 20:11:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.