ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-30, 16:20   #2461
kolejnawsciekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Smile Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez kasjam25 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam szybkie pytanie - czy acne derm położony na tonik z kwasem l-mlekowym może zrobić kuku? pytam, bo po prostu jestem ciekawa (czytam Was, na razie nie mogę acne derm stosować, ale wolę za wczasu się upewnić, bo wiem, jakie rzeczy mi do głowy przychodzą
dziękuję za odpowiedź

jeśli była mowa o tym, to sorry, ale nic nie wyszukałam o takim połączeniu
Sry przegapilam posta? To zalezy jak Twoja skora zareaguje ale niektore dziewczyny chwala sobie takie połączenie i nic im sie nie dzieje. Spróboj raz i odczekaj z ponownym tym polączeniem by zobaczyc jak Twoja skora reaguje. W sumie to dwa rozne kwasy i reakcja moze byc pozytywna - np szybsze znikanie przebarwien lub ... zluszczanie skorki npisz jak sprobujesz jakie efekty zaobserwoalas
kolejnawsciekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 17:53   #2462
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

.......

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 12:51
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-30, 18:52   #2463
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja tylko powiem tak: jak dla mnie Farmona ma beznadziejne kosmetyki. Mialam kiedys taki krem na naczynka na mróz i byl okropny. Chyba nic nie dawał, bo naczynka mialam bardziej porozwalane :P Na szczescie podleczyłam Metroruborilem i juz tylko ze 2 naczynka na nosie.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-01, 22:48   #2464
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam.


Stosuję acne derm punktowo na pryszcze bo jak stosowałam np . na całą brode to bylo ich wiecej wiec stosuje tylko na pojedyncze - no ale postanowilam przetestowac acne derm na zaskórniki ktore mam w duzej ilosci na szyi - smaruje drugi dzien ( ale nie na całą szyje bo teraz tylko testuje) na pewnien niewielki obszar z zaskornikami no i mam tam teraz czerwone -powiedzmy ze sie moze przesuszylo to miejsceod acne dermu wiec mam do Was zapytanie czy dalej mam smarowac w tym miejscu czy sie wstrzymać?
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 10:07   #2465
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

U mnie minął tydzień stosowania acne. Efekty? Buzia wygładzona, miła w dotyku, skończyła się 'fabryka tłuszczu', zaskórniki jakby mniejsze, szczególnie te na nosie. Buzia ładnie rozjaśniona. Niektóre zaskórniki na policzku przekształciły się w malutkie krostki, mam nadzieję że to dobry znak Przesuszenie było spore, ale zrobiłam przerwę na jedną noc. Krem ziaji 'calma' który stosuję na dzień radzi sobie świetnie.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 10:35   #2466
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
U mnie minął tydzień stosowania acne. Efekty? Buzia wygładzona, miła w dotyku, skończyła się 'fabryka tłuszczu', zaskórniki jakby mniejsze, szczególnie te na nosie. Buzia ładnie rozjaśniona. Niektóre zaskórniki na policzku przekształciły się w malutkie krostki, mam nadzieję że to dobry znak Przesuszenie było spore, ale zrobiłam przerwę na jedną noc. Krem ziaji 'calma' który stosuję na dzień radzi sobie świetnie.
a jaki filtr stosujesz?
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 11:19   #2467
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
a jaki filtr stosujesz?
aktualnie anthelios xl, ale zmianę planuję niedlugo bo się kończy i chcę spróbować czegoś innego
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 14:05   #2468
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez czarna248 Pokaż wiadomość
Witam.


Stosuję acne derm punktowo na pryszcze bo jak stosowałam np . na całą brode to bylo ich wiecej wiec stosuje tylko na pojedyncze - no ale postanowilam przetestowac acne derm na zaskórniki ktore mam w duzej ilosci na szyi - smaruje drugi dzien ( ale nie na całą szyje bo teraz tylko testuje) na pewnien niewielki obszar z zaskornikami no i mam tam teraz czerwone -powiedzmy ze sie moze przesuszylo to miejsceod acne dermu wiec mam do Was zapytanie czy dalej mam smarowac w tym miejscu czy sie wstrzymać?
Ja bym zrobiła przerwę na nawilżanie. Widać, że Cię przesusza, więc może jedna noc acne derm a druga nawilżanie i tak na zmianę?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 16:04   #2469
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Tak zrobię - w czwartek jade do dermatologa moze poradzi cos konkretnego na te zaskórniki ktorych jest full i z nich robi sie stan zapalny - moze jakies lasery -nie wiem jestem zalamana.
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 16:14   #2470
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

czy na AD mogę dac podkład?
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 18:39   #2471
kolejnawsciekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
czy na AD mogę dac podkład?
Jasne że możesz jeśli tylko cie nie zapycha to korzystaj
kolejnawsciekla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 19:07   #2472
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

no to musze wypróbowac bo po nim mam taka matowa cere i te krostki jakos mniej widac(tez tak macie?), na to podklad+skrobia i nie byloby najgorzej
a kogos zapycha takie cos?
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:01   #2473
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

tylko pamiętaj, że co najmniej pół godziny po AD trzeba zaczekać przed nałożeniem podkładu
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:04   #2474
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
no to musze wypróbowac bo po nim mam taka matowa cere i te krostki jakos mniej widac(tez tak macie?), na to podklad+skrobia i nie byloby najgorzej
a kogos zapycha takie cos?
dziś się pierwszy raz nasmarowałam, ale też to zauważyłam
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 15:48   #2475
kolejnawsciekla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 56
Smile Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
no to musze wypróbowac bo po nim mam taka matowa cere i te krostki jakos mniej widac(tez tak macie?), na to podklad+skrobia i nie byloby najgorzej
a kogos zapycha takie cos?
A są takie co je zapycha podklad ja np nie uzywam tylko kremik i filtry bo inaczej bym nic nie wskorala tylko cere pogorszyla, ale i inne dziewczyny wstecz pisaly o tym.Pozdrawiam. P.S. A z tym odczekiwaniem to fakt, najmniej pol godziny trzeba odczekac przed nalozeniem czegos na Acne. Slyszalam o podkladach mineralnych ale nic w tym temacie ze sa takowe nie wiem. Pozdrawiam all.
kolejnawsciekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 19:07   #2476
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

czyli bezpośrednio na AD moge nalozyc podkład, czy musze wczesniej aplikowac krem?
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 19:26   #2477
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
no to musze wypróbowac bo po nim mam taka matowa cere i te krostki jakos mniej widac(tez tak macie?), na to podklad+skrobia i nie byloby najgorzej
a kogos zapycha takie cos?
Ja kiedys jak uzywalam AD, pozniej kladlam fluid i na to taki puder : puder,skrobia,cynamon. Twarz byla idealna i doslownie ponad pol dnia nic sie nie swiecilam a potem to tylko minimalnie. Tak mi sie spodobal efekt ze bylam w stanie codziennie taki rytual robic ale po tygodniu takiego stosowania zaczely mi wychodzic krosty, wulkany.. cos zapychalo.. AD nie, fluid nie wiec pewnie ten puder mieszany a moze za szybko kladlam fluid na AD? Takze pozniej uzywalam na noc AD, fluid na dzien i bylo duuuuuuzooo lepiej.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 07:47   #2478
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Wczoraj na noc nałożyłam AD i dziś na czole pojawiła mi się taka duża czerwona plama tak sobie myślę, że zapomniałam o nawilżaniu i 2 noce pod rząd użyłam AD. Wystarczy nawilżyć i sama zejdzie czy coś innego dać na to?

wiem, wiem moja wina...nawilżanie,ale mam nadzieję, że to zniknie
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 17:01   #2479
samotna w sieciiiiiii
Raczkowanie
 
Avatar samotna w sieciiiiiii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 224
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a dlugo juz uzywasz, bo jesli krotko to moze ci takie cos wyskakiwac, mi w pierwszym tyg. uzwania wyskoczylo kilka takich wolkanow;/
samotna w sieciiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 18:45   #2480
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja kiedys jak uzywalam AD, pozniej kladlam fluid i na to taki puder : puder,skrobia,cynamon. Twarz byla idealna i doslownie ponad pol dnia nic sie nie swiecilam a potem to tylko minimalnie. Tak mi sie spodobal efekt ze bylam w stanie codziennie taki rytual robic ale po tygodniu takiego stosowania zaczely mi wychodzic krosty, wulkany.. cos zapychalo.. AD nie, fluid nie wiec pewnie ten puder mieszany a moze za szybko kladlam fluid na AD? Takze pozniej uzywalam na noc AD, fluid na dzien i bylo duuuuuuzooo lepiej.
Przyczyną tych wulkanów na 90% był cynamon. Sporo dziewczyn na wizażu ostrzega przed jego używaniem, bo skończyły tak samo jak Ty.
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 19:03   #2481
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

No to cynamon odpada
Kurcze msuze kupic AD w koncu bo ta kasza na czole i policzkach mnie meczy.. chociaz powiem szczerze, ze normalnie dzis zaliczylam taki szok jak chyba nigdy w zyciu! Wzielam zrobilam tak jak ktos wczesniej pisal w innym watku badz w tym.. namoczylam w zimnym naparze z bratku waciki i nalozylam na twarz, trzymalam z 20 minut, zdjelam i kasza na czole sie DUZO zmniejszyla

Ale tak czy siak AD musze kupic na te plamy po trądziku.. ale cos narazie nie przy kasie jestem :/
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 19:12   #2482
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Jak długo można stosować acne DERM ? Po jakim okresie najlepiej zrobić sobie przerwę i ile ona powinna trwac?
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 12:26   #2483
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

po jakim czasie stosowania powinnam się spodziewać jakiś efektów?
póki co, mija 2 tydzień i jak było, tak jest..
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-13, 19:17   #2484
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
po jakim czasie stosowania powinnam się spodziewać jakiś efektów?
póki co, mija 2 tydzień i jak było, tak jest..
Na każdego działa w innym czasie
Na mnie np nie podziałało wcale, ale to już inna sprawa.
Z tego co pamiętam, to producent pisze na opakowaniu, że efekty średnio widać po ok 3 miesiącach, ale jak mówię, to zależy od twojej skóry. Nie denerwuj się i cierpliwie czekaj na rezultaty, mogą przyjść późno, ale na większość to działa, więc bądź dobrej myśli
A co do tego, że jest tak jak było - to lepsze niż miałoby ci wyskakiwać jeszcze więcej niż przed stosowaniem, więc mówię ci, jest dobrze, że nie jest gorzej niż było.
Bardzo pomieszałam?
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 12:26   #2485
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez szaramieta Pokaż wiadomość
Na każdego działa w innym czasie
Na mnie np nie podziałało wcale, ale to już inna sprawa.
Z tego co pamiętam, to producent pisze na opakowaniu, że efekty średnio widać po ok 3 miesiącach, ale jak mówię, to zależy od twojej skóry. Nie denerwuj się i cierpliwie czekaj na rezultaty, mogą przyjść późno, ale na większość to działa, więc bądź dobrej myśli
A co do tego, że jest tak jak było - to lepsze niż miałoby ci wyskakiwać jeszcze więcej niż przed stosowaniem, więc mówię ci, jest dobrze, że nie jest gorzej niż było.
Bardzo pomieszałam?
nie pomieszałaś, wszystko zrozumiałam
ach, miałam nadzieję na jakieś wielkie łaaał, a tu nic, jest jak było acha. jeszcze jedno mnie zastanawia. mianowicie mam wrażenie, że mam zapchane pory (ee.. takie czarne kropeczki) właśnie po użyciu Acne dermu, tylko nie wiem, czy zawsze tak miałam tylko nie zauważałam, bo po prostu teraz się szczególnie obserwuję, czy to jego zasługa czy to możliwe, że skóra się jakoś wewnętrznie oczyszcza i stąd te czarne kropeczki (podkreślam, że nie jest to jakaś wieeelka tragedia )?
a dlaczego na Ciebie nie podziałało?
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 15:56   #2486
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Jak długo można stosować acne DERM ? Po jakim okresie najlepiej zrobić sobie przerwę i ile ona powinna trwac?

moja dermatolog każe mi to stosować codziennie przez 3 lata non stop juz zapowiedziala


no ja mam jednego pryszcza no ale juz go przeboleje tak to buzka ladna przebarwienia coraz mniejsze ale jednek szybko to nie znikaja a chodze blada jak trup


Mam pytanie, teraz uzywam scinorenu, dermatolog przepisala mi acne derm jak skoncze skinoren ona mi to chyba ze wzgledu na cene przepisala ale dla mnie cena bez znaczenia, chodzi o efekt.

Co radzicie kupic? Co lepsze? Scinoren czy acne derm? Czymś sie one roznia wogole...??
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:27   #2487
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Skinoren jest delikatniejszej postaci, żelowy taki, łatwo sie wchłania i rozsmarowuje
Acne Derm ma postac gęstego kremu, trudniej sie wchłania, musze go dłuzej wklepywac by nie zosatwil białych mazów
Opinie są o nim (AD) sa czesto takie, że właśnie ta baza jego może niektórych pacjentów zapychać,a skinoren jest znacznie lżejszy składem pobocznym
Sam kwas azelainowy może mieć różne stężenia (mniejsze i większe) ale to już lekarz powie jakie stężenie sie należy
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:49   #2488
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
Skinoren jest delikatniejszej postaci, żelowy taki, łatwo sie wchłania i rozsmarowuje
Acne Derm ma postac gęstego kremu, trudniej sie wchłania, musze go dłuzej wklepywac by nie zosatwil białych mazów
Opinie są o nim (AD) sa czesto takie, że właśnie ta baza jego może niektórych pacjentów zapychać,a skinoren jest znacznie lżejszy składem pobocznym
Sam kwas azelainowy może mieć różne stężenia (mniejsze i większe) ale to już lekarz powie jakie stężenie sie należy

ale ja mialam skinoren w wersji kremu takiej konsystencji jak acne i o krem mi chodzi zelu nie lubie...
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:13   #2489
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dlatego uwazam ze pytanie CO LEPIEJ jest głupiutkie
kazda osoba inaczej moze Ci odpowiedziec
bo dla mnie wiadomo ze zel jest lepszy, leciutki i mocniej wnika/działa
moja dermatolog tez tak twierdzi i opinie z tego tematuy tez to potwierdziły
polecam lekture całego wątku o AD
i powtarzam, ze skład poboczny tych kremow jest odmienny, trzeba na sobie przetestowac
mnie nie zapycha zaden z nich
pozdrawiam
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 18:46   #2490
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
nie pomieszałaś, wszystko zrozumiałam
ach, miałam nadzieję na jakieś wielkie łaaał, a tu nic, jest jak było acha. jeszcze jedno mnie zastanawia. mianowicie mam wrażenie, że mam zapchane pory (ee.. takie czarne kropeczki) właśnie po użyciu Acne dermu, tylko nie wiem, czy zawsze tak miałam tylko nie zauważałam, bo po prostu teraz się szczególnie obserwuję, czy to jego zasługa czy to możliwe, że skóra się jakoś wewnętrznie oczyszcza i stąd te czarne kropeczki (podkreślam, że nie jest to jakaś wieeelka tragedia )?
a dlaczego na Ciebie nie podziałało?
Też to zaobserwowałam, zwłaszcza rano przed zmyciem AD...
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.